Перейти до вмісту

Форма державного правління

Повідомлень в темі: 108

Опитування: Форма державного правління (37 користувачів проголосувало)

Яку форму державного правління, Ви підтримуєте?

1. Президенська (8 голосів [21.62%])

Процент голосів: 21.62%

2. Парламенська (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

3. Президенська-парламенська (11 голосів [29.73%])

Процент голосів: 29.73%

4. Парламенська-президенська (5 голосів [13.51%])

Процент голосів: 13.51%

5. Монарх (одноосібна влада) (1 голосів [2.70%])

Процент голосів: 2.70%

6. Абсолютна Монархія (1 голосів [2.70%])

7. Конституційна Монархія (3 голосів [8.11%])

Процент голосів: 8.11%

8. Теократична Монархія (1 голосів [2.70%])

9. Виборна Монархія (1 голосів [2.70%])

10. Важко відповісти (0 голосів [0.00%])

11. Ще не визначився (0 голосів [0.00%])

12. Мені всеодно, головне, щоб в країні був спокій (2 голосів [5.41%])

Процент голосів: 5.41%

13. Дурні питання, чувак, застрелися! :) (4 голосів [10.81%])

Процент голосів: 10.81%

Куди Ви бажаєте, щоб Україна вступала?

1. Європейський Союз - НАТО (23 голосів [62.16%])

Процент голосів: 62.16%

2. Тільки в Європейський Союз, бути позаблоковою державою (5 голосів [13.51%])

Процент голосів: 13.51%

3. Тільки вступити в НАТО, в Європейський Союз не вступати (3 голосів [8.11%])

4. Бути нейтральною державою (2 голосів [5.41%])

Процент голосів: 5.41%

5. Вступити до складу Російської Федирації (0 голосів [0.00%])

6. Важко відповісти (1 голосів [2.70%])

7. Мені байдуже (0 голосів [0.00%])

8. Дурні питання, чувак, застрелися! :) (3 голосів [8.11%])

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 03.01.2007 – 17:29

Перегляд дописуStuff (23.11.2006 09:44) писав:

Нам потрібен диктатор,який без усілякого сюсюкання ,без "любих друзів",виробив би чітку політику, куди нам йти..

я за НЕЇ проголосую на слідуючих президентських... подивимось куди приведе...

Наш народ не звик до такої демократії як зараз...нам потрібна одна людина у влади, але щоб весь народ любив її і вона була б обрана 70% населення мінімум...і все. бо зараз 450 уродів роблять цирк з держави, при цьому кожен гребе під себе а Президенту заважають працювати взагалі! ідіоти! весь світ сміється з нас!
  • 0

#42 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 03.01.2007 – 17:59

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (3.01.2007 17:26) писав:

я за НЕЇ проголосую на слідуючих президентських... подивимось куди приведе...
Дарма. Бо:

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (3.01.2007 17:26) писав:

щоб весь народ любив її і вона була б обрана 70% населення мінімум...і все.
Тимошенко наврядчи набере. А до Ющенка вже звикли, та й імовірність перемогти після першого строку більша за перемогу безстрочника. Крім того, Президент виграє у прем'єр-міністра, а останній у народного депутата... Отак.
  • 0

#43 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 06.01.2007 – 13:40

Не більша....я ж бачу що відбувається...
як би мені хотілося щоб ти був правий!... але факти зовсім інші... дуже велика частина тих хто голосував за Ющенка були Юлиним електоратом! сам він навряд чи пройде... тепер Юля піде окремо, гадаю що аби не був Янукович - краще голосувати за неї, вона непогана людина, повір мені, ти матимеш можливість це побачити...
  • 0

#44 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 06.01.2007 – 15:22

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (6.01.2007 13:37) писав:

вона непогана людина, повір мені, ти матимеш можливість це побачити...
Я-то вірю... та чи набере вона більше за Януковича?
  • 0

#45 kajan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 06.01.2007 – 23:19

Привіт усім!!
Почали з політустрою, закінчили знову Вітя +Вітя+Юля :)
Мене, чогось від крайнощі до крайнощі - з одного боку конституційна монархія, з другого демократія з капіталізмом. Та що зараз в нас не так і погано - при хорошому розумі можна добре набити кишеню ;)
  • 0

#46 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 09.01.2007 – 01:43

Перегляд дописуДжекфан (1.01.2007 15:02) писав:

я не розумію чого ти від мене хочеш , щоб я пояснив свою думку так я пояснюю: Зараз Украина живе за старими стандартами Перша проблема України те що в не досі не ефективний розподіл продуктивних сил що вся промишленістьо сконцетрована на сході, а на заподі нічого немає і це создає диспропорцію в суспільстві тому Україна потребує переорієнтаціі промишлеенності. на данному етапі проїзводства нащі товари на міровому ринку нікому не потрібні то му що ми ресурсна держава яка спеціалізуеться на полуфабрікатах, я б міг перелічувати проблеми України і далі але зупинюсь. Возродження України може бути тільки при Демократії з капіталістичним нахилом (як у Західній Європі), тому нам треба вступати в ЄС, і в СОТ але щоб вступити треба розвивати промисловість треба нові інвестиціі.
Відразу видно що хлопець вчиться на економіста!!! :yes: Респект колего!!!! :) Але не треба поспішати....бо відразу наші ринки наповнять імпортні товари а наші будуть просто неконкурентноспроможними.....вибачте що не в тему....але всеодно...
Справді нам потрібен лідер(не маю на увазі донецький :D )просто лідер який зможе обєднати всіх людей і під одним прапором :cool1: :wacko:
  • 0

#47 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 28.09.2007 – 15:24

теми з"єднано

ПЕРЕД ТИМ ЯК СТВОРЮВАТИ ТЕМУ, ДІЗНАЙТЕСЬ ЧИ НЕ ІСНУЄ ВЖЕ ПОДІБНА. КОРИСТУЙТЕСЬ ПОШУКОМ.

• 0

#48 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 28.09.2007 – 18:36

устрій - Унітарна Президентська Національна Держава
  • 0

#49 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.09.2007 – 19:04

Нашому народові (власне наголошую, що людям) треба спочатку Піночета якогось, щоб до тями народ привів, до дисципліни і відповідальності, а тоді вже й про якусь демократію говорити можна... а то демократію перетворили в анархію... одним словом - в країні ХАОС!
  • 0

#50 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 28.09.2007 – 19:34

Перегляд дописуLady AD (28.09.2007 20:04) писав:

Нашому народові (власне наголошую, що людям) треба спочатку Піночета якогось, щоб до тями народ привів, до дисципліни і відповідальності, а тоді вже й про якусь демократію говорити можна... а то демократію перетворили в анархію... одним словом - в країні ХАОС!
Піночета? Панночко, а ви не подумали, що під роздачу підете Ви в першу чергу, чи мама з татом?
Майже увесь цвіт нації, зокрема Галичини, гарує по заробіткам, то їх вина? Їм ще Піночета....наслухаєтесь дурниць і повторюєте(без образ)
  • 0

#51 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.09.2007 – 19:39

Перегляд дописуSER_ROCKO (28.09.2007 20:28) писав:

На мою думку найкращою формою державного устрою є тоталітарний режим на чолі зі мною. Ну на крайній випадок Демократія з капіталістичним нахилом. Тобто всю владу дрібним буржуям і середньому класу. Але не олігархам, що наблюдається зараз в Україні. Але найкраще щось середнє між анархією, демократією і утопією часів Французької революції(Республіка і іже з ним). Головне свобода, гуманізм і відсутність релігії!

памятаєш, за СРСР казалось "кто был никем, то станет всем" ... і в Україні це вдалося! тобто зараз ті, що чогось варті, не дотягують навіть до середнього класу... судячи з твоє думки, ти ще більше їх підживеш і поможеш.. адже олігарів менше, ніж середнього класу...
Свобода і гуманізм справді головне, але людей треба навчити бути вільними і гуманними!
І чому відсутність релігії? хай навіть і не християнство, але люди завжди в щось вірять, так чи інакше.. і ця віра є додатковим чинником до якогось порядку... якою б вона не була...

Перегляд дописуЛастiвочка (28.09.2007 20:34) писав:

Піночета? Панночко, а ви не подумали, що під роздачу підете Ви в першу чергу, чи мама з татом?
Майже увесь цвіт нації, зокрема Галичини, гарує по заробіткам, то їх вина? Їм ще Піночета....наслухаєтесь дурниць і повторюєте(без образ)

хм... ну такий "Піночет" як був в ті часи в будь-якому разі не пройде, адже століття не те, і всякі права людей і тд і тп... той, хто нормально живе, не порушуючи закон, як має постраждати? Піночета треба такого, щоб порядок просто навів.. а безпорядок в країні не роблять добросовісні і порядні громадяни...
До речі, Ви звідки знаєте, кого і що я наслухалась? Таке стверджувати можна лише маючи факти і добре знаючи людину... (без образ і я теж не ображаюсь ;) )
  • 0

#52 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 28.09.2007 – 19:49

Демократія дає хибне та шкідливе розуміння народу, як механічної суми поодиноких людей, поділених на різні групи і партії. Демократія дає не лише хибне розуміння держави, але шкідливу її організацію, узалежнюючи її керму і долю від випадкової партійної більшості. Чи ж випадкова більшість голосуючої маси розбитої на поодинокі партії й розагітованої партійними демагогами може взяти в свої руки долю нації й держави, всі надбання, добро, кров і працю поколінь?! Чи ж може многоголове партійне представництво, вибране випадковою більшістю голосів розагітованої маси керувати державою, дати їй силу й одноцілий провід?! Чи ж многоголовий різнопартійний провід – Центральна Рада не загасила Української національної революції і Української держави 1917рр.?! Всупереч здоровій волі народу, військових і селянських з’їздів соціалістичні доктринери, демоліберальні партійники керувалися не добром народу, добром України, але соціалістичними доктринами й партійними програмами і баламутили народні маси.

Націократія, а не демократія, означає правдиву силу і владу зорганізованого народу в національну спільноту. Націократія висловлює волю і добро цілої нації, всіх поколінь, всіх верств, а не поодиноких партійних та класових груп випадкової більшості.

Ідея та чин України
  • 0

#53 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Місто:Мельмак

Відправлено 28.09.2007 – 19:54

ехххх..... думки і бажання у мене на жаль утопічні - анархія і комунізм (якби було можна 2 відмітити, проголосувала б), які дуже гарно поєднуються між собою!! але наше суспільство недостатньо високо розвинуте соціально щоби прийняти такій устрій, всі звикли звалювати на чужі плечі свої проблеми, і виправдовуватись своєю непричетністю, тим більше, є на кого погнати, за кого повболівати... наша сучасна політика то ніяка не влада, а шоу! спорт! гра! і тому при анархії почнуться війни, міжусобиці, крадіжки, вбивства (стереотипний образ безвладдя). а комунізм то взагалі найутопічніша утопія. і той комунізм який намагались зробити протягом усієї історії людства то жалка пародія, обман, бо всіх тих політиків цікавлять лише гроші. ось!!
вибачайте за таке зухвальство, то моє імхо. я правда не сильно звичайно розбираюсь у серйозних дорослих справах, але то моє дитяче ставлення)))) троха наївненько, але от я виросту і буду з цього сміятись)) ;)
  • 0

#54 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 29.09.2007 – 15:20

Мене найбільш приваблює демократія з соціалістичним ухилом. Лише не подумайте що я прихильник наших соціалістів. Приклад потрібно брати з країн що досягли успіху у побудові цього устрою: Данія, Швеція, Норвегія. Тобто мені більш прийнятне гасло "Держава для людини".
Щодо Піночета, то таку думку нетак давно почали прививати українцям, малюючи образ лідера-революціонера. Натомість не такий уже він хороший цей Піночет. За його правління економіка Чилі перебувала у глибокій кризі, а почала виходити з неї лиш наприкінці його перебування привладі. Більше того він звинувачується у масових вбивствах, а це уже вимальювуєтться образ не лідера-революціонера, а Сталіна-диктатора.
  • 0

#55 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 30.09.2007 – 19:29

Проголосував за перший пункт, хоч іти до нього ми мусимо, напевно через диктатуру...

Або щось подібне на шокову терапію...
  • 0

#56 Алевтина

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 30.09.2007 – 19:40

Якщо хочемо жити як нормальний цивілізований народ - маємо підримувати демократію. Нічого кращого за демократію людство ще не придумало. А усіляки авторитарні нахили - це для недорозвинених суспільств, котрим потрібен вождь і "щоб був порядок". Цивілізованому суспільству вожді-диктатори не потрібні. Я за демократичні цінності! :D
  • 0

#57 Гість_Дiма_*

• Гості

Відправлено 11.10.2007 – 20:02

Хочу бачити Україну Конституційну Монархію.
Функції Короля. Щоб був гарантом Конституції, цілістності країни, мав право на законодавчу ініціативу, підписував всі прийняті закони, головнокомандувач армії, розпускає Верховну Раду і приймає присяги, видає нагороди людям, виступає на міжнародній арені від імені українського народу.
Функції Парламенту. Всі ті функції, які є сьогодні в Парламенті.
Я вважаю, це найкращий устрій для України. Проводяться тільки парламенські вибори на рівних умовах. Спочатку проводяться вибори в Верховну Раду, а потім через рік, до місцевих органів. Розробити справедливі закони, щоб люди могли прийти на виборчі дільниці і проголосувати. Дозволити простим громодянам мати домашню зброю.
  • 0

#58 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 11.10.2007 – 21:46

Перегляд дописуДiма (11.10.2007 21:02) писав:

Хочу бачити Україну Конституційну Монархію.
Функції Короля. Щоб був гарантом Конституції, цілістності країни, мав право на законодавчу ініціативу, підписував всі прийняті закони, головнокомандувач армії, розпускає Верховну Раду і приймає присяги, видає нагороди людям, виступає на міжнародній арені від імені українського народу.
Функції Парламенту. Всі ті функції, які є сьогодні в Парламенті.
Я вважаю, це найкращий устрій для України. Проводяться тільки парламенські вибори на рівних умовах. Спочатку проводяться вибори в Верховну Раду, а потім через рік, до місцевих органів. Розробити справедливі закони, щоб люди могли прийти на виборчі дільниці і проголосувати. Дозволити простим громодянам мати домашню зброю.

Ваші пропозиції абсурдні в корені. Український народ ніколи не визнавав владу монархів над собою і всіляко з цим боровся. Нам більш притаманна громадська управа: козацька виборна рада, сільські громадські ради тощо.
І як нам зараз визначити короля? Останні наші монархи вимерли в Галицько-Волинському князівстві, з кого тепер починати монарший родовід?
Закони і тепер справедливі, а от з їх виконанням проблеми.
Домашню зброю також можна мати.
У Вашому дописі прогядається рабський менталітет (це не образа). Хочете щоб прийшов сильний і розумний і навів порядок, щоб Вам добре жилося? А ви не думали що сильний і мудрий думатиме лиш про себе та своє оточення, от вони і житимуть добре, а Ви на них пахатимете.
  • 0

#59 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 12.10.2007 – 04:19

Аристократія - найкраща форма правління.
Треба відсторонити від влади рабів і інтелектуально обмежених людей, нехай роблять свою справу.

Богуславе, в Україні далеко не всі були козаками.
Певна худобоподібність простежується у частині українців.
Одні краще керують, инші підкоряються. Безвольні радіють, що за них все вирішують.
  • 0

#60 Гість_Дiма_*

• Гості

Відправлено 12.10.2007 – 08:13

Перегляд дописуБогуслав (11.10.2007 22:46) писав:

І як нам зараз визначити короля? Останні наші монархи вимерли в Галицько-Волинському князівстві, з кого тепер починати монарший родовід?
Закони і тепер справедливі, а от з їх виконанням проблеми.
Домашню зброю також можна мати.
У Вашому дописі прогядається рабський менталітет (це не образа). Хочете щоб прийшов сильний і розумний і навів порядок, щоб Вам добре жилося? А ви не думали що сильний і мудрий думатиме лиш про себе та своє оточення, от вони і житимуть добре, а Ви на них пахатимете.

1) визначення Короля - Короля можна поставити видатного націоналіста, нащадка. Наприклад із Степана Бандери, Румана Шухевича. Або когось із сучасника, хто зробив багато корисного для країни. Для мене головне, щоб він був патріотом. А хто при владі, мені майже всеодно. Хочу стабільності в країні, розвиток економікиіки, підвищення соціальних показників....
2) спрведливі закони - Ні, не справедливі. На Позачергових виборах до Верховної Ради України 30 Вересня не змогли проголосувати більше 8% громодян, це розказували по телеканалу 1 + 1. Не справедливий закон про те, хто поїхав закордон і не повернувся напротязі 3 днів, не зможе проголосувати. Навіть ті. хто набагато раніше повертався, не змогли проголосувати. Брали інтервью в однієї жінки: казала, що не знайшла себе в списку, зате там був написаний її чоловік, який помер 20 років тому. І таких випадків багато! Студентам гроші платили, погрожували, щоб вони проголосували за Партію регіонів. Це не тільки в моєму місті, в інших також! В мертві душі? Відсутні списки ціли квартали? Це по вашому справедливі закони-вибори? А пільги депутатам, чиновникам? Вони отримають безкоштовні квартири, путівки, ще й не приходять на роботу! Хай тільки попробує простий громодянин не прийти без попередження на роботу, з нього знімлять зарплату або взагалі звільнять. Так щО, не каєіть мені про справедливі закони.
3) знову ж король.... - Не думаю, що він буде думати тільки про себе. Якщо так станиться, народ може збунтуватись і звільнити його. Йому це не вигідно.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних