Перейти до вмісту

Чи можна кохати двох одночасно

Повідомлень в темі: 196

#161 Бася

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 03.08.2009 – 02:17

вміння кохати, якщо можна так висловитись, у всіх різне. В студентські роки спостерігала за любовними перепетіями одногрупниці.
Кохання нападало на неї зненацька і часто. Щоразу це було по справжньому і назавжди. Ні, я не жартую зараз)) Вона щиро в це вірила, навіть коли ми, знаючи цю її пікантну особливість - талант закохуватись, пророкували скору загибель нових стосунків.
Іноді вже кохання приходило нове, а старе не поспішало вмирати. Тоді вона щиро і назавжди кохала двох. Спочатку деякий час її дещо тривожили думки про неправильність таких почуттів, а потім вона здалася на милість своєї вдачі і почувалася досить гармонійно))
кожному своє, як кажуть)
  • 0

#162 CAM

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:гАмерИка

Відправлено 03.08.2009 – 04:53

Є такі особи. Погано те, що чим далше тим їм важче стає залишатись з одною людиною надовше.
  • 0

#163 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 03.08.2009 – 10:07

тему почистила
  • 0

#164 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.08.2009 – 23:28

Складно відповісти на це питання, зважаючи на нечислену практику таких стосунків <_< Адже суспільство не схвалює гармонійних стосунків у трикутнику або в інших багатокутниках)). Якщо хтось один страждає - це вважається нормальним. А щоб усі одне одного любили - то чомусь вважається збоченням...ґґ
  • 0

#165 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 11.08.2009 – 10:27

Якось мені важко в це віриться. Думаю, людина все-таки любить когось одного, а другого просто тримає біля себе - про всяк випадок, бо так приємно мати біля себе когось, хто за тебе переживає і т.д. У моїх подруг не раз виникали такі ситуації, коли їм здавалося, що вони люблять двох, але оскільки в кінцевому результаті треба було вибирати, то виявлялося, що когось одного вони таки люблять більше)
  • 0

#166 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.08.2009 – 12:18

Перегляд дописуБлискавиця (10.08.2009 23:28) писав:

суспільство не схвалює гармонійних стосунків у трикутнику або в інших багатокутниках
прадам угал в любовнам трєугольнікє гг )))

Перегляд дописуБлискавиця (10.08.2009 23:28) писав:

Якщо хтось один страждає - це вважається нормальним. А щоб усі одне одного любили - то чомусь вважається збоченням...ґґ
нормою вважається те,що характерно більшості. наприклад та ж депресія вважається психічноим розладом,але вона вже стала невід"ємною частиною ... людини чи шо)

а люди,думаю,просто не здатні довгий час когось любити.
  • 0

#167 sunny-girl

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 11.08.2009 – 13:06

мені здаєтся,що кохати двох і на однаковому рівні неможливо.....це вийде трикутник,в якому постраждають,можна сказати,всі сторони...і все одно хтось вийде третім зайвим,або взагалі залишиться ні з чим...але хз,всяке в житті буває
  • 0

#168 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 19.08.2009 – 08:15

Моя особиста думка - НЕ МОЖНА!
  • 0

#169 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Донбас

Відправлено 19.08.2009 – 10:38

На твоєму місці я б вже давно кинув ту кобіту, перепрошую. Кохати більше одного не можна. Є одна кохана людина - та, за яку життя ладен віддати. Кохання до неї не стримають ні стіни, ні кілометри, ні заборони, ні сторонні стосунки. Можна мати кохання, але задля втіхи тілесної завести коханку, тобто дівчину (хлопця), на яку (якого) тобі зась поповній, тобі байдуже з ким вона (він) живе, чим живе, байдужі її (його) мрії та прагнення. Все, що тобі від неї (нього) потрібно - це секс: банальне задоволення природних потреб. Тож подумай, друже, чи не є ти для неї просто коханцем?..
  • 0

#170 Natali93

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 24.08.2009 – 17:09

кохати відразу двох можна, але то нестерпно, бо ж яка перспектива. треба зробити вибір, але ж як . це жахливе становище. ясно що дівчині нелегко зараз . але постав їй умову хай чимшвидше зробить свій вибір, бо вічно так продовжуватись не може.
  • 0

#171 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 24.08.2009 – 18:27

хмм..чи можна? не знаю...коли у тебе є людинка, твоя кохана, а тут випадково і зовсім непрохано з"являється інша, яка усупереч здоровому глузду, бажанням непомітно входить в твоє життя, то стосункам кінець...до попереднього ставитись так яе раніше ти вже не можеш і лишити нема сил, і нове ніби кохання теж тебе не відпускає...якби там у кого не було, але розрив - неминучий!!!з обома!!!!і біль!!!!, але помножений на двоє
  • 0

#172 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 24.08.2009 – 21:40

Ви гіганти. Не можу роздуплитись, як одну одночасно, а у вас по двоє, твоє. Жахи. :) Це ж у яку сраку розум засунути треба
З. І. З днем незалежності :P
  • 0

#173 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 24.08.2009 – 22:03

Перегляд дописуГетьман (24.08.2009 22:40) писав:

Ви гіганти. Не можу роздуплитись, як одну одночасно, а у вас по двоє, твоє. Жахи. :) Це ж у яку сраку розум засунути треба
З. І. З днем незалежності :P
не переймайся, все у тебе буде....може...а може й не бути...хто зна...
  • 0

#174 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 24.08.2009 – 22:14

Перегляд дописуЛастiвочка (24.08.2009 23:03) писав:

не переймайся, все у тебе буде....може...а може й не бути...хто зна...
Панно, не переймайтесь моєю долею, я вельми щасливий, що на вас не схожий, зокрема у цьому плані
  • 0

#175 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 24.08.2009 – 22:22

Он-топ: ні, не можна.

Офф-топ:

Перегляд дописуГетьман (24.08.2009 22:14) писав:

Панно, не переймайтесь моєю долею, я вельми щасливий
Хіба? Може й повірила б, якби не те, що в кожному другому Вашому пості одне й те саме підкреслюється - що Вам тяжко знайти розумну, цнотливу та гарну дівчину, бо всі дебіли, але Ви таки щасливі. Але чомусь Вам це в голові сидить) і чомусь Ви мені трохи Сенсоріку у цьому плані нагадуєте (типу повторювання одного й того ж самого, з підкресленням, що Вам пофіг - мало віриться, бо людей, що калькують саме цей взірець поведінки багато).
  • 0

#176 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 24.08.2009 – 22:25

зовсім не переймаюсь...але кохання - це прекрасно щоб там хто не казав, але коли людина не відчувала цього то як вона може судити когось...так, гіганти, бо живемо, не існуємо...але то вже офтоп...

Любов – не квітка. – Вирвав - і нема.
А хто ж вона? – Не відає й сама.
Вростає в серце – ніби мимохіть.
Радіє й плаче, а найбільш болить.
І як би ти не рвав і не полов,
– Не вирвати: любов – таки любов.
І тільки той її збагнути встиг,
хто виривав – і вирвати не зміг....
  • 0

#177 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 24.08.2009 – 23:35

Перегляд допису4esterfielter (12.10.2007 11:24) писав:

я пропав... моя дівчина (між нами стосунки абсолютно майже ідеальні, душа в душу, без секретів, однаково зварйовані, спільна мова у всьому, чисті почуття, палкі, взаємні, плюс без комплексів, плюс інтимні подробиці) вже чотири роки зустрічається з іншим, живе з ним два роки... у Львові вона в гуртожику, саменька з дівчатами, а от на вихідних у Рівному живе з ним + всі інтимні подробиці... я забув, що таке ревнощі, приймаю її з повним розумінням, але(!) я дивлюсь на ці стосунки з перспективою... вона не може на разі визначитись, з ким вона хоче бути: рівнозначні, але різні почуття. До нього любов - це щось наближене до відчуття відповідальності та чотирирічної ностальгії - не відпускає її від нього... вона ладна кинути обох, але обрати одного - ні... я лишаю все, як є, часом зриваюсь, але ми просто не можемо посваритись, не виходить))) Моя недавня поїздка у Львів завершилася тим, що я забув своє серце в її кімнаті і прищемив дверима... зараз моє тіло - тут, а серце - там... вона також марить мною... айм паззлд, бат консентрейтед)))

НЕ ПИШІТЬ!!! конкретних порад, бо завше прийматиму рішення сам, але напишіть міркування з цього приводу, чи може у Вас було щось подібне, і насамперед про те:

"ЧИ МОЖНА КОХАТИ ДВОХ ОДНОЧАСНО?". Ваша думка!
Згадалась старенька пісня :
-------------------------------
Разнесет весна, тополинный пух
Словно сто снегов и окажется ;
Если ты одна, любишь сразу двух
Значит это не любовь, а только кажется

Та залишим лірику. Адже звернення починається словами : "я пропав". (Про це скажу нижче.)
Гадаю, з "відстані" 57-ми років можна вже дещо говорити про Вічне Почуття. Чи є воно, оте кохання ? Відповідь ствердна - є. Що воно таке ? Якщо хтось на Землі береться пояснити - той бреше. Хіба здатен хто з нас пояснити власну смерть ? Кохання (я говорю саме про кохання ) пояснити в словах неможливо. ТАКИХ СЛІВ ЛЮДСТВО НЕ ПРИДУМАЛО. Ми можемо це тільки ВІДЧУВАТИ. Все. Решта - вигадки. Людина взагалі є така істота, яка нездатна висловити найпотаємніші відчуття душі своєї. Адже це на ПІДСВІДОМОСТІ. В тому числі - кохання. І коли з"являється відчуття, що у тебе невидимі крила і ти летиш кудись своєю душею, не помічаючи, що в цей час ноги ідуть по землі - то ВОНО... щось подібне на справжнє. Скільки разів це може бути ? Цього ніхто не знає. Я, наприклад, кохав тричі. Кожного разу по різному, але з ОДНАКОВИМ відчуттям. Я думаю, що кохання, це як смерть. Найвище психологічне потрясіння. З рівною частиною добра і зла. Це потрібно завжди пам"ятати. Я так думаю. Одначе... кожен з нас не тільки КОХАЄ, але і ЖИВЕ на грішній Землі. При цьому слід пам"ятати, що живемо ОДИН РАЗ, а от кохати, нашому єству не заборонено "лімітом". Це повинен пам"ятати той, хто має нещастя кохати без відповіді. Як в даному випадку. Що б зробив я ? Гадаю, що чоловіки від природи є такі, що ВІДБУВАЮТЬСЯ як чоловіки, і такі, які БОЯТЬСЯ ЗАЛИШИТИСЬ без об"єкту власної закоханості. Тоді вони стають ганчірками для чиїхось ніг. Їм тільки ЗДАЄТЬСЯ, що вони кохають. Насправді ж, вони хочуть ЖАЛОБИ ДО СЕБЕ і заради цього, терплять все що завгодно. Тобто, вони навіть не пам"ятають про те, що ЖИВЕМО ОДИН РАЗ. До того ж, такі "чоловіки" є ВЕЛИКІ ЕГОЇСТИ. Бо наскільки ж треба зневажати рідну матір, щоб кохаючи одну на двох, нанести тій матері ТАКЕ ПРИНИЖЕННЯ ЗА ВЛАСНОГО СИНА ? Наскільки ж треба НЕНАВИДІТИ матір, щоб приносити їй ТАКИЙ БІЛЬ ? Адже для кожної матері, її син НАЙКРАЩИЙ у світі ! То по якій такій причині вона повинна погодитись на ТАКЕ ДОБРОВІЛЬНЕ ПРИНИЖЕННЯ СИНА ? Хіба мій син (думає вона), найгірший ? Ота, яку ти "кохаєш" на двох колись матиме своїх дітей. Дивлячись на такого як ти, ВОНА, ЯК МАТИ, НІКОЛИ У СВІТІ НЕ ЗАХОЧЕ ЩОБ ЇЇ ДІТИ МАЛИ ОТАКЕ "КОХАННЯ". То по які ж причині, ти повинен ? Назви хоч одну, якщо ти людина, а не істота. Я написав вище ; "що б я зробив ?" А ось про все це, подумав би. І поставив би на терези справедливості себе, батьків, власне життя з одного боку і її (разом з тим третім) - з іншого. Це не порада. Я написав про те , що зробив би я. І ЗРОБИВ, СВОГО ЧАСУ. Як показало життя - не помилився. І нарешті ота фраза : " я пропав". Моя думка з цього приводу : ТАК ТОБІ І ТРЕБА. Як маєш ЧОЛОВІЧИЙ розум, то зрозумієш. А як ні, то ганчіркам і місце серед ганчірок. Туди,(у те місце) і треба було звертатись, а не у форум. А раз звернувся сюди - значить ТИ ЩЕ НЕ ПРОПАВ. Ти ще можеш стати ЧОЛОВІКОМ. Це буде нелегко (по собі знаю). Рік-півтора витримаєш ? Головне, забудь про горілку і про незважені кроки. Бо тоді , точно ПРОПАДЕШ. Попроси підтримки у батьків. Це, як відомо, НАЙНАДІЙНІШІ ДРУЗІ НА СВІТІ. Вибач, що написав багато. Якщо хтось каже ; "я пропав"- двома реченнями не відбутись.

Повідомлення відредагував Безбожник: 24.08.2009 – 23:45

• 0

#178 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 25.08.2009 – 08:09

Безбожник
я Вас заспокою, у пана все нормально і давнооо до того ж.
  • 0

#179 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 25.08.2009 – 13:15

Перегляд дописуKassandra (25.08.2009 09:09) писав:

Безбожник

Я радий, коли так. То добре. З іншого боку, ВСЕ НОРМАЛЬНО буває тільки у тих, хто не народився і хто помер. У решти завжди є ті чи інші проблеми.
  • 0

#180 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 14.01.2010 – 12:32

Перегляд дописуКобзар112 (19.08.2009 10:38) писав:

На твоєму місці я б вже давно кинув ту кобіту, перепрошую. Кохати більше одного не можна. Є одна кохана людина - та, за яку життя ладен віддати. Кохання до неї не стримають ні стіни, ні кілометри, ні заборони, ні сторонні стосунки. Можна мати кохання, але задля втіхи тілесної завести коханку, тобто дівчину (хлопця), на яку (якого) тобі зась поповній, тобі байдуже з ким вона (він) живе, чим живе, байдужі її (його) мрії та прагнення. Все, що тобі від неї (нього) потрібно - це секс: банальне задоволення природних потреб. Тож подумай, друже, чи не є ти для неї просто коханцем?..
відтоді вже минуло тищу лєт:rolleyes: але приємно, що тема живе;)

Перегляд дописуKassandra (25.08.2009 08:09) писав:

Безбожник
спасибі, Касю:)

Перегляд дописуБезбожник (25.08.2009 13:15) писав:

Я радий, коли так. То добре. З іншого боку, ВСЕ НОРМАЛЬНО буває тільки у тих, хто не народився і хто помер. У решти завжди є ті чи інші проблеми.
змістовний ваш верхній допис. 50/50 ваш опис підходить під мене тодішнього. не дуже приємно це визнавати, але це факт. але єдине радує: змінився і став сильнішим. багато що згадується. але це було дуже давно.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних