Перейти до вмісту

Гострі Распіраторні Захворювання

Повідомлень в темі: 68

#61 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 25.01.2011 – 00:10

хрін
  • 0

#62 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:місто Київ

Відправлено 25.01.2011 – 13:19

оце
Зображення Зображення
  • 0

#63 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 28.01.2011 – 00:33

Якщо нежить прямо постійний треба обстежуватися.
То може бути не проста застуда, а алергія якась. Проби зробіть. Вони не дешеві, але по іншому ніяк.

Інакше закінчиться все гайморитом і купою проблем для молодої дівчини.
  • 0

#64 Ластів’ятко

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень

Відправлено 31.01.2011 – 18:13

Перегляд дописуПластун (28.01.2011 00:33) писав:

Якщо нежить прямо постійний треба обстежуватися.
То може бути не проста застуда, а алергія якась.
Інакше закінчиться все гайморитом і купою проблем для молодої дівчини.
Може,навіть,бути,що аллергія на постільних кліщів!Краще спочатку все прочистіть в квартирі, а потім якщо не покращає-то до лікаря б сходити треба!Я хоч сама лікарям не довіряю в планах лікування, але тільки їхнім діагнозам вірю! Затяжний нежить-небезпечний тим,что може дати ускладнення-гайморит,тонзиліт,навіть бронхіт!Тому тільки-но нежить починається потрібно позбуватися якомога скоріше,а не запускати,особливо якщо імунітет слабий.Все ж думаю,что занадто хвилюватися не варто,якби було щось більше ніж нежить-то мама б давно відвела дитину в поліклініку.З власного досвіду можу порадити Деринат капати в ніс,ми уже дві зими тільки так і рятуємось!А якщо у Вашої сестри імунітет слабий(скоріше за все так і є, так як до сих пір не поборола нежить),то вони ще й його зміцнять.Дуже добре,що є такі класні брати,які хвилюються за сестричок,ми з своїм тільки і дралися аж до поки діти свої не з’явилися.
  • 0

#65 Джекфан

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Луганськ

Відправлено 02.02.2011 – 23:43

Спасибі за поради, нажаль цибулю, часник, хрін та гірчицю наша мала не їсть, а от горіхи з медом курагою та ізюмом їсть із задоволенням. Супутніх проявів гаймориту мати в неї не спостерігала, тому і спокійна за це, а ось іммунітет в сестри дійсно слабкий - от працюємо над ним. Щодо аллергії, то йти перевірятися треба в нормальному стані, коли не буде нежиті та інших негараздів із здоров"ям - ми вже консультувалися.

Перегляд дописуЛастів’ятко (31.01.2011 18:13) писав:

Може,навіть,бути,що аллергія на постільних кліщів!Краще спочатку все прочистіть в квартирі, а потім якщо не покращає-то до лікаря б сходити треба!Я хоч сама лікарям не довіряю в планах лікування, але тільки їхнім діагнозам вірю! Затяжний нежить-небезпечний тим,что може дати ускладнення-гайморит,тонзиліт,навіть бронхіт!Тому тільки-но нежить починається потрібно позбуватися якомога скоріше,а не запускати,особливо якщо імунітет слабий.Все ж думаю,что занадто хвилюватися не варто,якби було щось більше ніж нежить-то мама б давно відвела дитину в поліклініку.З власного досвіду можу порадити Деринат капати в ніс,ми уже дві зими тільки так і рятуємось!А якщо у Вашої сестри імунітет слабий(скоріше за все так і є, так як до сих пір не поборола нежить),то вони ще й його зміцнять.Дуже добре,що є такі класні брати,які хвилюються за сестричок,ми з своїм тільки і дралися аж до поки діти свої не з’явилися.
Ластів"ятко, ми з сестрою також сваримося, та коли одному з нас погано, то всі негаразди забуваються. Уточніть, щодо Деринату, ці каплі від нежиті капають, чи вони як стимулюючий засіб виступають? Дітям з якого віку можна капати ці краплі і є в них побічні явища? Бо вона вже пігулок багато вживала, а потім ще й пігулки для шлунку і т.д. - не хочеться знову експерементувати.
  • 0

#66 Сонце ясненьке

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 10.02.2011 – 03:43

Треба імунінет покращувати!По снігу сестру свою босою ганяй!
  • 0

#67 Ластів’ятко

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень

Відправлено 10.02.2011 – 03:51

Деринат-як противірусні так і імунопідтримуючі каплі!Можно хоч з пелюшок капати,шкоди ніякої не буде-а ні противопоказань, а ні побічих явищ немає.Вони натуральні і повністю безпечні,так що можете сміливо купувати сестрі)Допомогають як при простуді,так і при гриппі,так і ОРВІ,спектр дії дуже широкий.Краще через пошук знайдіть інструкцію-там більш детально і почитаєте і про те як капати і скільки.
Треба імунінет покращувати!По снігу сестру свою босою ганяй!
Ну,в якійсь мірі дійсно вихід!
  • 0

#68 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 10.02.2011 – 12:23

i 

Офтоп видалено. Теми об"єднано.

• 0

#69 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.02.2011 – 09:03

для того щоб не хворіти на распіраторні захворювання потрібно організм тримати в тонусі, давати йому постійні навантаження, і бажано не в залах з багатьма людьми, а чим свіжіше повітря, тим краще
от наприклад велосипед, як я сів на нього, я перестав хворіти, м"язи від регулярного ганяння на вєліку тепер пружні, шкіра теж
це не обов"язково має бути саме велосипед, але фізичні вправи на свіжому повітрі це завжди плюс до імунітету
плюс, побільше вживати соків і фруктів, звичайно не потрібно відмовлятись від м"яса
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних