Перейти до вмісту

Чи вірите ви в гороскопи?

Повідомлень в темі: 148

Опитування: Як ставимось до горскопів? (162 користувачів проголосувало)

Як ставимось до горскопів?

1. Вірю! Завжди слухаюсь порад свого гороскопу. (4 голосів [2.42%])

Процент голосів: 2.42%

2. Не користуюсь ним, але думаю - це права. (17 голосів [10.30%])

Процент голосів: 10.30%

3. Вірю лише в характеристику знака зодіака. (70 голосів [42.42%])

Процент голосів: 42.42%

4. та ну.... маячня це все. (74 голосів [44.85%])

Процент голосів: 44.85%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#121 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 17.07.2008 – 08:22

Ні, не вірю.
  • 0

#122 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 17.07.2008 – 18:08

Гороскоп читаю щоразу, як бачу - і десь за 20 секунд забуваю про прочитане.
Якщо настроюватись на погане - то воно так і станеться, а якщо про то не думати - то буде як буде.
  • 0

#123 BadTempered

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 20.07.2008 – 11:24

Не вірю ніяким чином. Ніколи не читаю і не слухаю. Бо звідкіля якомусь дядькові (чи жіночці), знати, ЯК у мене пройде день, це залежить лише від мене, а не від якогось "гороскопу".
За результатами голосування (на даний момент), більшість вважає, шо це туфта :)
  • 0

#124 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 20.07.2008 – 12:04

Точно, що повторюсь, але я не те що вірю, я знаю що характеристики знаків гороскопу - правильні. Як класичні, так і китайські (за роками). Точно так само як і таблиці сумісності між знаками. Я всіляко йшов проти себе і намагався деякий час не вірити у це, незважаючи що скорпіон+скорпіон - пари не буде ніколи, це справжнє пекло (наприклад)! Більше того, ще й за китайським гороскопом Тигр в домі может позбавити від трьох нещасть: від крадіїв, від вогню, від хитрих людей. Але, якщо під одним дахом живе два Тигра, один з них має піти! І це таки так! Повна несумісність, хай якими би не були хорошими самі ти люди..
Інша ж справа гороскопи на щодень. Ось тут вже скептицизм бере гору. Абсолютна більшість таких гороскопів - повна туфта та вигадка. Лиш одиниці претендують на правильність, але я не берусь сказати які саме :)
  • 0

#125 BadTempered

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 20.07.2008 – 12:13

Перегляд дописуСварус (20.07.2008 13:04) писав:

Точно, що повторюсь, але я не те що вірю, я знаю що характеристики знаків гороскопу - правильні. Як класичні, так і китайські (за роками). Точно так само як і таблиці сумісності між знаками. Я всіляко йшов проти себе і намагався деякий час не вірити у це, незважаючи що скорпіон+скорпіон - пари не буде ніколи, це справжнє пекло (наприклад)! Більше того, ще й за китайським гороскопом Тигр в домі может позбавити від трьох нещасть: від крадіїв, від вогню, від хитрих людей. Але, якщо під одним дахом живе два Тигра, один з них має піти! І це таки так! Повна несумісність, хай якими би не були хорошими самі ти люди..
Інша ж справа гороскопи на щодень. Ось тут вже скептицизм бере гору. Абсолютна більшість таких гороскопів - повна туфта та вигадка. Лиш одиниці претендують на правильність, але я не берусь сказати які саме :)
Сварус, я поважаю Вашу думку.
Але як добре зіпхнути все на знак зодіаку, коли в стосунках йде щось не так! Я вважаю, шо це трохи не правильно.
  • 0

#126 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 20.07.2008 – 12:25

Перегляд дописуBadTempered (20.07.2008 13:13) писав:

Але як добре зіпхнути все на знак зодіаку, коли в стосунках йде щось не так! Я вважаю, шо це трохи не правильно.
Щось? Якби ж то щось, а так - тотально все і повсюди! Починаючи від банального довжини волосся та вимови слів, закічнуючи ледь не погрозами на релігійному грунті що "прийде мессія і поставить тебе на коліна", як то співається в Арії, і тиди і тиди...

А взагалі, добре було би десь дістати таку собі статистику що до розлучень пар - які в них були зодіакальні сумісності. Дуже було би цікаво глянути, можливо колись стукне в голову і займусь такою дурнею :)
  • 0

#127 BadTempered

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 20.07.2008 – 12:30

Перегляд дописуСварус (20.07.2008 13:25) писав:

Щось? Якби ж то щось, а так - тотально все і повсюди! Починаючи від банального довжини волосся та вимови слів, закічнуючи ледь не погрозами на релігійному грунті що "прийде мессія і поставить тебе на коліна", як то співається в Арії, і тиди і тиди...

А взагалі, добре було би десь дістати таку собі статистику що до розлучень пар - які в них були зодіакальні сумісності. Дуже було би цікаво глянути, можливо колись стукне в голову і займусь такою дурнею :)
Знаєте, починаєш читати про знак зодіаку і одразу ж порівнювати із собою чи своїми стосунками з іншими людьми, а якби взяти і почитати про знак зодіаку інших людей (не знаючи цього, з думкою, шо читаєш про свій), також підсвідомо починаєш підставляти під себе ті характеристики. Тому це надзвичайно спірне питання.
А от про статистику, цікаво-цікаво, коли знайдете, то покажіть... але я всеодно не дуже то й повірю, що то все залежить від знаку зодіка.
  • 0

#128 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 20.07.2008 – 13:02

Перегляд дописуBadTempered (20.07.2008 13:30) писав:

Знаєте, починаєш читати про знак зодіаку і одразу ж порівнювати із собою чи своїми стосунками з іншими людьми, а якби взяти і почитати про знак зодіаку інших людей (не знаючи цього, з думкою, шо читаєш про свій), також підсвідомо починаєш підставляти під себе ті характеристики. Тому це надзвичайно спірне питання.
Ви озвучуєте мої слова. На жаль не можу зараз знайти їх, але згадка ще була ось тут (про ефект плацебо) Але це стосується виключно прогнозів-туфти на день/тиждень. Візьмете будь-який прогноз будь-якого знаку, і з легкістю підлаштуєте під події в своєму житті. Але тільки не з характеристиками знаків. Свого часу я дуже детально вивчав це все, багато читав, критично читав. Жоден зі знаків жодного з гороскопів не підходив що до мене так, як мої власні. Звичайно, були і неувязки, і я цього не приховую та усвідомлюю. Але мова йде про основні тенденції а не сліпе слідування та 100%-е облагородження астрології.
Крім того, зауважте, я "не зкидаю невдачу" на знаки зодіаку, я всього-навсього навожу факт, підводжу статистику так би мовити. Адже, знаючи про попередження астрології, я пішов на стосунки, чи не так? Тому :) )))

З.І. Так само і з друзями) Завжди з Биками стосунки були цікаві)) Статистика - річ вперта :)
  • 0

#129 BadTempered

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 20.07.2008 – 13:18

Перегляд дописуСварус (20.07.2008 14:02) писав:

Ви озвучуєте мої слова. На жаль не можу зараз знайти їх, але згадка ще була ось тут (про ефект плацебо) Але це стосується виключно прогнозів-туфти на день/тиждень. Візьмете будь-який прогноз будь-якого знаку, і з легкістю підлаштуєте під події в своєму житті. Але тільки не з характеристиками знаків. Свого часу я дуже детально вивчав це все, багато читав, критично читав. Жоден зі знаків жодного з гороскопів не підходив що до мене так, як мої власні. Звичайно, були і неувязки, і я цього не приховую та усвідомлюю. Але мова йде про основні тенденції а не сліпе слідування та 100%-е облагородження астрології.
Крім того, зауважте, я "не зкидаю невдачу" на знаки зодіаку, я всього-навсього навожу факт, підводжу статистику так би мовити. Адже, знаючи про попередження астрології, я пішов на стосунки, чи не так? Тому :) )))

З.І. Так само і з друзями) Завжди з Биками стосунки були цікаві)) Статистика - річ вперта :)
Можливо, Ви праві!
Але тоді треба зауважити, що читати про знак зодіаку у всяких дешевих книжечках не можна, бо це неефективно. Як шо читати, то вже треба знати чиї книжки. Ви, мабуть, знаєте які саме книги читати, аби не потрапити на гачок до всяких фальшивщиків.
Як шо Ви вже так багато прочитали про це, то може поясните мені нетямущому звідки ті прогнози, і розписи особливостей харектеру відомі іншим людям?
  • 0

#130 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 20.07.2008 – 14:14

Перегляд дописуBadTempered (20.07.2008 14:18) писав:

Як шо Ви вже так багато прочитали про це, то може поясните мені нетямущому звідки ті прогнози, і розписи особливостей харектеру відомі іншим людям?
Дуже довго розказувати...але суть в тому що завітайте сюди. На скільки я памятаю, це і є електронний варіант книги, яку я полюбив з дитинства, але яка зникла.. Дякую, що допомогли знайти хоча б так :) От тільки шкода що тут все дуже стисло. Якщо пощастить знайти книгу-першоджерело - дайте будь-ласка знати, з радістю почитаю її ще.

Точно памятаю що там були розділи "Папи і мами", "Число сім", "Наші діти" і тд.
  • 0

#131 BadTempered

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 20.07.2008 – 14:32

Перегляд дописуСварус (20.07.2008 15:14) писав:

Дуже довго розказувати...але суть в тому що завітайте сюди. На скільки я памятаю, це і є електронний варіант книги, яку я полюбив з дитинства, але яка зникла.. Дякую, що допомогли знайти хоча б так :) От тільки шкода що тут все дуже стисло. Якщо пощастить знайти книгу-першоджерело - дайте будь-ласка знати, з радістю почитаю її ще.

Точно памятаю що там були розділи "Папи і мами", "Число сім", "Наші діти" і тд.
Велика Вам дяка за таке цікаве посилання.
Про знаки зодіаку це дійсно цікаво, саме тут, я дійсно знаходжу співпадіння в своєму знаку, а в іншому ні, мені чомусь дивно, чесно... Може воно й правда, чи принаймні частина правди там точно є, чомусь почитав я трохи, і думка трішки перехилилася в іншу строну... :)
  • 0

#132 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 24.07.2008 – 04:08

Перегляд дописуbulbashka_aero (12.03.2008 13:12) писав:

:rolleyes: Не вірю анітрохи. Але щодня його читаю і дратуюся, якщо щось погане пишуть.

читай рекламу. там пишуть виключно хороше
  • 0

#133 VIRTUOZ

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 24.07.2008 – 10:53

Може і не зовсім вірю але в цьому шось є))))
  • 0

#134 GONщик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень

Відправлено 04.08.2008 – 01:49

я то рідко читаю але впринципі вірю
  • 0

#135 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 04.08.2008 – 08:13

Та ніби доросла людина, у казки не вірю, але все одно людей міряю по знаках зодіаку - щось, та й є східне...)))
  • 0

#136 Dr. Zlo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень

Відправлено 04.08.2008 – 08:23

Не вірю і крапка :P
  • 0

#137 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 538 повідомлень

Відправлено 04.08.2008 – 08:31

Колись був на практиці в газеті, то сам писав гороскопи. Після того почав вірити, ггг
  • 0

#138 МаЛа ВрЕдНа ЖаБа

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:далеко далеко...

Відправлено 06.08.2008 – 18:55

не вірю я в це!
  • 0

#139 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень
  • Місто:Миколаїв

Відправлено 06.08.2008 – 20:39

В характеристиці ще щось є. Але гороскопи на день/тиждень - маячня повна! Там іноді таке напишуть, що не знаєш, гороскоп ти читаєш чи гумористичну колонку ).
  • 0

#140 Немачогоїсти

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень
  • Місто:Україна, Київ

Відправлено 07.08.2008 – 18:41

Ну звичайнож гороскопи це маячня, вони всі однакові, вірячи в гороскопи ми обманюємо самих себе...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних