Перейти до вмісту

Паркур

Повідомлень в темі: 63

#41 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 29.10.2008 – 22:21

Перегляд дописуtoy machine (17.10.2007 07:37) писав:

Боривітер
а я думав що паркур це філософія руху..а це вийшло щось інше :)
ем...я ж не кажу, що це не так. для кожного по різному. це швидше все разом і змішано))

Перегляд дописуТемний Муня (15.11.2007 21:57) писав:

якшо не можеш перебороти свій власний страх, то краще не починати займатись паркуром, і почати втикати за компом відео про паркур, щоб той страх перебороти ))
лол, може людина якраз і хоче перебороти свій страх і тіки на початку цього шляху?
кінець фрази "вбив" :ggggg: втикання відео не допоможе страх перебороти!! вийти на вулицю і там щось зробити. ОСЬ що дієве.

Перегляд дописуzav (29.10.2008 21:31) писав:

О, дуже сподобалося про смугу перешкод, так.
Але я прихильник явний речей, тому обираю спецприз.
відсмалив про спецприз) це вже з області військових
  • 0

#42 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 663 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 29.10.2008 – 22:56

мені нравиться паркур... ще б мене хто навчив :ggggg: а то серед дівчат паркур не дуже поширений, а я навчитись хочю.... :)
  • 0

#43 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 29.10.2008 – 23:17

Перегляд дописуКрасунечка (29.10.2008 22:56) писав:

мені нравиться паркур... ще б мене хто навчив :ggggg: а то серед дівчат паркур не дуже поширений, а я навчитись хочю.... :)
ну літератури в мережі достатньо)) читай, вивчай, шукай людей))
  • 0

#44 ---

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 29.10.2008 – 23:22

та і там не стільки "шоб хтось навчив", як "я пробую". головне розуміти - що ти можеш, а що ні.
для початку спробуй перестрибнути перепону, шириною десь сантиметрів 30-40, відпихаючись,
спробуй стрибнути із невеликої висоти і зробити рол. але не перестарайся- можна отримати травму коліна.

я хоть і тьфу-тьфу. але відчуваю, що з коліном шось трохи не те. (((

якшо що - звертайся. може чим допоможу.
  • 0

#45 ~new~

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 188 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 30.10.2008 – 01:12

оооо, паркур це пристрасть руху.
і най собі на лобі напишуть "лох" ті, що звуть це спортом. навіть цього року паркур мали намір включити в програму снікерс урбанії, але саме через те, що він неє спортом чи змаганням, відклали до кращих часів. як на мене, даремно. все одно, принаймні в київі, ніц цікавого не було через грьобаний дощ. 0о
під пісню "паркур" роботс донт край з подругами замутили стьобне відео на тему паркуру. от тіко, бля, не хоче воно з телефону зливатись на комп. скатіна. ми чесно намагались гарно шось поробити, але вийшло шось типу "наші дупки занадто неповороткі для стрибків, але ми вмієм гарно кривлятись і робити кувирки")
  • 0

#46 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 30.10.2008 – 01:22

ще одна хвороблива видумка західноєвропейської чи американської уяви...а ми вже всотий раз купуємось на їхні гарненькі обгортки(цебто фільм "паркур")...
паркур, в мому розумінні,--це збочене перекручення гімнастики.Значно травмонебезпечніше і при цьому ще й значно безкорисливіше...
  • 0

#47 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 30.10.2008 – 01:32

Хотів було почати, навіть в неті шукав за трюками, історією, але подумав, що застарий, ще й нічим таким гімнастичним не займався, а без того дуже важко почати. Може мені хтось порадить чи варто починати займатись паркуром в 16 без гімнастичної підготовки, але з великим бажанням і наполегливістю? Буду вдячний за відповідь.
  • 0

#48 mIK

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 225 повідомлень
  • Місто:м. Кам`янець - Подільський

Відправлено 30.10.2008 – 08:25

Старий в 16 років :) Мій друг в 22 почав займатися і нічого, все виходить!
  • 0

#49 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.10.2008 – 09:57

Перегляд дописуБоривітер (29.10.2008 22:21) писав:

відсмалив про спецприз) це вже з області військових
Теж така хвілосохвія... руху. Ги.
http://www.rustrana....le.php?nid=3730
Прихований текст

Смуга перешкод сказав:

- траншея на исходном рубеже; глубина рва траншеи 1,3 м;
- ограничитель для переползания - гладкая проволока, натянутая на высоте 0,4 м от земли; промежутки между нитями проволоки не более 0,5 м;
- бревно длиной 6 м, установленное на высоте 1,3 м. от земли;
- палисад высотой 0,8 м;
- забор высотой 2 м;
- три поперечные нити проволоки (или жерди), натянутые на высоте 0,5; 0,6 и 0,5 м от земли и на расстоянии 2,5 м одна от другой;
- траншея; глубина рва 1,3 м, ширина поверху 1 м;
- стенка высотой 1,1 м с двумя отверстиями размером 0,5Х0,4 м каждое;
- фасад дома с окнами; размер окон 1х1,5 м; ширина подоконников 10-15 см; на высоте подоконника нижнего окна укреплен карниз, выступающий на 3-5 см; в правой половине фасада на высоте 0,5 м от земли - две опоры для съемной перекладины;
- канава шириной 2 м, глубиной 0,5 м, за ней площадка с передвижными чучелами;
- канава (обозначенная) шириной 2 м;
- цель для метания гранат - три концентрических круга радиусами 1, 2 и 3 ж;
- цель для метания гранат-"окно" размером 1х1,5 м установленное на высоте 1,5 м от земли;
- цель для метания гранат-"траншея" площадью 3х1 м (дополнительная для тренировки);
- цели для метания противотанковых гранат (болванок) - прямоугольники 2х1 м, установленные на высоте 1 м от земли;
- цель для метания гранат- "окно" (дополнительная для тренировки);
- траншея на конечном рубеже; глубина рва траншеи в средней части 1,5 м, по краям-2 м; ширина рва поверху 1 м.

Зображення
Зображення
Зображення

Повідомлення відредагував zav: 30.10.2008 – 10:00

• 0

#50 ---

Писар

• Користувачі
  • 429 повідомлень

Відправлено 30.10.2008 – 12:18

DraWeR
В 16 це не застарий. Життя тільки починається.

aAa
Я фільм бачив після того, як почав займатись паркуром. До речі, вони там тільки по кришах стрибають.
Мене такі "висотні перспективи" не цікавлять.
  • 0

#51 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 30.10.2008 – 21:48

Перегляд дописуdector (30.10.2008 12:18) писав:

aAa
Я фільм бачив після того, як почав займатись паркуром. До речі, вони там тільки по кришах стрибають.
Мене такі "висотні перспективи" не цікавлять.
я думаю у вас не класичний розвиток подій...думаю у більшості спершу "Ямакасі",а вже потім любов до паркуру !
  • 0

#52 ---

Писар

• Користувачі
  • 429 повідомлень

Відправлено 30.10.2008 – 22:29

Та там більше надуманого, ніж реальності. Ганяти по кришах - то не мій профіль)))
До того ж у міру своєї фізичної підготовки не відношусь до паркуру занадто серйозно.
Дещо умію, дещо ні.
  • 0

#53 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 01.11.2008 – 00:48

Перегляд дописуmIK (30.10.2008 08:25) писав:

Старий в 16 років :huh: Мій друг в 22 почав займатися і нічого, все виходить!

Перегляд дописуdector (30.10.2008 12:18) писав:

DraWeR
В 16 це не застарий. Життя тільки починається.

Thank's. Може з мене ще вийде мінімальний трейсер, бо я просто обожнюю паркур.

Повідомлення відредагував DraWeR: 01.11.2008 – 01:00

• 0

#54 bamik

салоїд

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 23.11.2009 – 19:56

Тапки, не всіх дурних війна забрала))

Зображення

Зображення
  • 0

#55 dobdobdob

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень
  • Місто:Krasnovodsk

Відправлено 28.08.2010 – 17:09

Після перегляду на Ютубі добірок відео про невдалі випадки паркуру (в тому числі летальні) якось мені відібрало охоту цим займатися.
  • 0

#56 посміховисько

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 106 повідомлень

Відправлено 28.08.2010 – 17:39

Перегляд дописуБоривітер (10.10.2007 18:41) писав:

і ще одне: паркур-це не спорт! .....паркур не можна порівнювати зі спортом. філософія паркуру відкидає змаганя,
І шо ніхто не порівнює хто кручє стрибнув?
  • 0

#57 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 28.08.2010 – 18:47

Тоді хлопці-школярі, що порівнюють "у кого довший", теж таким чином займаються спортом?

Спорт - це дисципліна, у якій прагнуть якомога вищих досягнень, причому в ній встановлена певна норма (затверджені узгоджені правила). У паркурі правил нема - там є тільки набір трюків і техніка виконання. Тому паркур - це лише захоплення, а не спорт.
  • 0

#58 dobdobdob

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень
  • Місто:Krasnovodsk

Відправлено 07.09.2010 – 13:19

Як це - не спорт? Як це може бути, що чемпіон є, а спорту нема? Подивіться на чемпіона паркуру, Дем"єна Уолтерса

Повідомлення відредагував dobdobdob: 07.09.2010 – 13:25

• 0

#59 Вим’я Короля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень

Відправлено 07.09.2010 – 15:00

Мені здається, що всі ці розмови про те що паркур инакший, нема змагання, це не спорт ліше для того, щоб створити враження більшої оригінальности. Ну от як наприклад сказати, що ми вам продаємо не музику, а музикальний наркотик. Чи що "це не шоколад це мілка!"
Чи "є машини, а є (там) мазераті". Коротше маркетинговий підхід для більшої самовтіхи розрахований на довірливих.

Ну це так, що до розцяцькованости. Французи завжди до цього мали слабкість. Країна могла голодати, а Людовік будував собі ще дві зали бля палацу і нове приміщення ще для 100 прислужників. Тому в них і архітектура така, і по ній мабуть ще цікавіше скакати. :)

Що до самої суті, паркуру. То наприклад в цирку мені завжди нудно було дивитися на трюкачів і акробатів, але паркур зміг зробити це видовище дійсно захоплюючим і цікавим. Не варто мабуть насміхатися і осуджувати невдалі приклади, бо приклади безбашених дурнів скрізь є, і навіть розумні й розважливі ризикують. Бо це спорт, а спорт завжди пов’язаний з ризиком. Ну окрім шахів, мабуть. Хоча, навіть у шахах можна геморой відсидіти.

Перегляд дописуВадя Ротор (28.08.2010 19:47) писав:

Тоді хлопці-школярі, що порівнюють "у кого довший", теж таким чином займаються спортом?
Якщо змагання набудуть масового характеру, то це теж буде спорт.

Он бодібілдери міряються у кого м’яз більший.
  • 0

#60 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 12.09.2010 – 09:46

Перегляд дописуВим’я Короля (7.09.2010 16:00) писав:

Он бодібілдери міряються у кого м’яз більший.
Якщо ви вважаєте, що у бодібілдингу найважливіше розмір м"язів (чи якогось 1 м"яза), то значить, ви зовсім-зовсім незнайомі з цим видом спорту і дивитесь на нього дуже-дуже поверхнево.

Крім об"єму м"язів, на змаганнях бодібілдерів оцінюється рельєф, м"язева щільність, рівномірний розвиток усіх груп м"язів, а також важлива ефектна демонстрація. Якщо одним із цих пунктів знехтувати на користь інших, то такий бодібілдер змагання програє. Для досягнення чудових результатів у бодібілдингу потрібна система регулярних важких тренувань, у ході яких спортсмени впираються у генетичні рамки, тобто доходять до такої межі, коли повністю реалізується генетичний потенціал організму і далі нарощувати стандартними тренуваннями об"єм м"язів, силу, витривалість, рельєфність неможливо. От скільки ти не тренуйся, хоч об стіну головою бийся, а більше наростити стає неможливо. Аби у своєму прогресі зайти далі цих генетичних меж, розробляються спеціальні вправи та їхні комплекси (крім базових вправ на силу, об"єм та витривалість існують ізольовані вправи - на максимальне розділення пучків м"язів, підвищення щільності волокон, спалення жиру саме у певних ділянках тіла, аби там пучки м"язів були ще рельєфнішими), розробляються тактики комбінування базових, комплексних та ізольованих вправ, спеціального харчування, яке дозволить покращити анаболізм і посприяти росту м"язів, пригнітити ріст жирвої тканини, компенсувати ті мікроелементи, яких не вистачає в організмі спортсмена для формування м"язевої тканини - білкові коктейлі, протеїнові порошки, анаболіки.

Крім чіткого дотримання графіку тренувань, спеціального харчування та дієти, бодібілдерам необхідно навчитись позувати так, аби якомога більш виграшно демонструвати свої м"язи - для цього вони навчаються пластиці рухів у балетних класах, роблять розтяжки тощо. І вони повинні навчитись якомога краще контролювати напруження своїх м"язів і робити його максимально повним, аби продемонструвати все, що мають і навіть більше (створити видимість).

Тобто спорт - це не просто змагання, а досягнення максимального результату на межі, чого добиваються тренуваннями за спеціальними схемами, змаганнями зі спеціальними техніками безпеки та правилами, спеціальним харчуванням і режимом дня. Це експлуатація організму на грані його можливостей, а спортивний рекорд - це демонстрація розширення меж людських можливостей.

З цієї точки зору погляньте на "мірятись, у кого довше", і тоді ви зрозумієте, що ні масовість, ані змагальність тут не є визначальними, це лише вершина айсбергу того процесу, що називається "спорт".

Повідомлення відредагував Вадя Ротор: 12.09.2010 – 09:54

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних