Перейти до вмісту

Група крові

Повідомлень в темі: 93

Опитування: Група крові на штанині (116 користувачів проголосувало)

яка в вас група крові

1. 1+ (25 голосів [21.55%])

Процент голосів: 21.55%

2. 1- (5 голосів [4.31%])

Процент голосів: 4.31%

3. 2+ (37 голосів [31.90%])

Процент голосів: 31.90%

4. 2- (11 голосів [9.48%])

Процент голосів: 9.48%

5. 3+ (16 голосів [13.79%])

Процент голосів: 13.79%

6. 3- (3 голосів [2.59%])

Процент голосів: 2.59%

7. 4+ (11 голосів [9.48%])

Процент голосів: 9.48%

8. 4- (8 голосів [6.90%])

Процент голосів: 6.90%

А також якої породи))

1. Я "голубої крові" (17 голосів [20.24%])

Процент голосів: 20.24%

2. кров з молоком (26 голосів [30.95%])

Процент голосів: 30.95%

3. Свій варіянт (41 голосів [48.81%])

Процент голосів: 48.81%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 14.06.2009 – 09:41

1 група крові більше схильна до ракових захворювань, а в мене через 4-у кілоїдні тканини, тобро глибокі порізи завжди перетворюються на шрами і не заживають, не розсмоктуються(( Через те й вуха не буду знов проколювати.
  • 0

#62 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1458 повідомлень

Відправлено 14.06.2009 – 11:13

В мене друга, резус не пам’ятаю точно, але є записано :gryzin:
Щодо того чи схильна та чи інша група наприклад до ракових захворювань - не погоджуюся, в мене в родині рак не дивився на групу крові, серед знайомих теж.
Щодо залежності характеру то навіть за власними спостереженнями можу сказати, що люди з першою групою крові - лідери, з другою - більш лояльні та підпорядковані комусь.
Щодо харчування - ну не знаю, та дієта, яка написана для другої групи крові мене не привабила ))) Тому вживаю, те, що хочеться.
  • 0

#63 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 15.06.2009 – 11:55

Перегляд дописуПанночка (14.06.2009 09:41) писав:

1 група крові більше схильна до ракових захворювань, а в мене через 4-у кілоїдні тканини, тобро глибокі порізи завжди перетворюються на шрами і не заживають, не розсмоктуються(( Через те й вуха не буду знов проколювати.
Фігня. На мені заживають.
  • 0

#64 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 16.06.2009 – 16:47

Вам пощастило)
  • 0

#65 Żywiec

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 111 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 23.07.2009 – 18:44

Не думаю що характер залежить від групи крові. У самого 1+. гарні відносини маю з дядьком своїм в якого 4+.
В нього була важка травма - рука потрапила під електропилку. Зажило всьо нормально. Не скаржився
  • 0

#66 eliot

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 165 повідомлень
  • Місто:......

Відправлено 23.07.2009 – 19:39

Перегляд дописуПанночка (14.06.2009 10:41) писав:

Співчуваю(((,а в мене 4+ :D
  • 0

#67 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень
  • Місто:Місто Кола

Відправлено 23.07.2009 – 19:56

3+ :D
  • 0

#68 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 23.07.2009 – 20:24

В нас в сім*ї у всіх перша, можна усім лити. То я майже кожного семестру безплатно здавав.
А в колєги четверта, теж класно- можна від усіх лити, як він шуткує, навіть моча підійде
  • 0

#69 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 723 повідомлень

Відправлено 26.07.2009 – 10:21

Перегляд дописуDON BASS (23.07.2009 21:24) писав:

В нас в сім*ї у всіх перша, можна усім лити. То я майже кожного семестру безплатно здавав.
А в колєги четверта, теж класно- можна від усіх лити, як він шуткує, навіть моча підійде
Так, лити можна, але тіки в екстренних випадках і невеликої дози... Лікарі, поправте якшо не правий....
в мене 4+. Шрами є тіки від великих ран, або від тих, які довго гоїлися(маю привичку: коли рана трішки зажила,здирати оту згорнуту кров).
  • 0

#70 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.07.2009 – 17:53

йооопт. оце спливатиму кров"ю і навіть не знатиму якої вона групи гг)))
  • 0

#71 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 26.07.2009 – 18:26

Дієта для групи крові І

Тип 0 (I група) – «Мисливець». Найдревніша група крові на планеті. Від неї у процесі еволюції пішли всі інші. 33,5% населення Землі відносяться до цього типу.
Позитивні сторони «мисливців» – сильна система травлення, міцна імунна система, ефективний метаболізм. З іншого боку, люди з першою групою крові складно пристосовуються до зміни дієти та умов навколишнього середовища. Та й імунна система «мисливців» іноді аж занадто активна і діє проти самого організму, спричиняючи численні алергічні реакції.

Що їсти. Дієта «мисливців» має бути високо протеїновою, тому що вони – м’ясоїди. Їм можна вживати будь-яке м’ясо, окрім свинини, рибу, морепродукти, не кислі овочі та фрукти та житній хліб у невеликій кількості. Слід обмежити крупи, особливо вівсянку. Зате можна їсти бобові та гречку. А от капусти (окрім броколі), кукурудзи та виробів з неї, маринадів та кетчупів, а також пшеничних виробів краще уникати.

Що пити. «Мисливцям» добре пити зелений чай та чаї із шипшини, м’яти, липи. Нейтрально їхній організм сприймає пиво, червоне й біле вино, чай із ромашки, женьшеню, шавлії, валеріани, листа малини. Натомість уникати слід кави, міцних напоїв, звіробою, алое, ехінацеї.

Як контролювати вагу
Основна проблема типу «0» – уповільнений обмін речовин. Для того, щоб скинути зайву вагу, «мисливцям» потрібно його прискорювати.
* Усуньте із раціону пшеницю і всі вироби з неї, кукурудзу, бобові, чечевицю – вони блокують виробіток інсуліну і тим самим уповільнюють метаболізм.
* Не слід їсти капусту всіх видів, окрім броколі, та вівсянку – вони пригнічують виробіток тиреоїдних гормонів щитовидної залози і тим самим уповільнюють метаболізм. Краще перейти на продукти з великим вмістом йоду – морепродукти, водорості, зелень, а також продукти, які стимулюють виробіток тиреоїдних гормонів – редиску та редьку.
* Їжте червоне м’ясо, печінку. Ці продукти прискорюють метаболізм.
* Приділяйте увагу інтенсивним фізичним навантаженням.
Дієта для групи крові ІІ

Тип «А» (ІІ група) – «Землероб».

Цей тип виник при переході від мисливського стилю життя до більш осілого, аграрного. 37,8% населення Землі – представники цього типу.
«Землероби» добре адаптуються до зміни дієти та довкілля, мають ефективну імунну та травну систему за умови дотримання вегетаріанської дієти. Натомість, у «землеробів» чутливий кишково-шлунковий тракт, імунна система, відкрита усім інфекціям та дуже чутлива нервова система.

Що їсти. «Землеробам» рекомендують притримуватися вегетаріанства. Молочні продукти слід обмежити, можна вживати лише нежирний твердий сир, кисломолочні продукти. Решту слід замінити соєвим молоком та тофу – соєвим сиром. Добре вживати бобові, фрукти (окрім апельсинів, мандаринів, ревеню, бананів, кокосів), рибу (окрім камбали, палтуса, оселедця, ікри, а також морепродуктів). Цукор слід уживати помірно.

Що пити. Можна пити каву, зелений чай, червоне вино, морквяний, ананасовий, грейпфрутовий та вишневий соки, воду з лимонним соком. Уникати слід апельсинового соку, чорного чаю, усіх содових напоїв.

Як контролювати вагу
* Оскільки цей тип має травну систему, налаштовану на вегетаріанство, тобто має знижену кислотність шлункового соку, він має серйозні проблеми з перетравлюванням м’яса, для якого потрібна висока кислотність шлункового соку. Тому м’яса краще уникати, дозволяється лише трішки курятини та індичатини. Це дозволить зберегти нормальну вагу, тому що м’ясо у людей цього типу уповільнює метаболізм і сприяє відкладенню жиру. Плюс – завдяки правильному харчування зміцниться імунна система «землеробів».
* Щоб не зашкодити чутливій слизовій оболонці травного тракту, слід уникати всіх видів гострої та солоної їжі. Добре їсти часник, цибулю та моркву.
* Молочні продукти слід обмежити, краще їсти кисломолочні та нежирні тверді сири, сир, бринзу. Джерело білка – соєві продукти у будь-якому вигляді та яйця.
* Для контролю ваги особливих рекомендацій немає. Необхідно лише притримуватися дієти, слідкувати за рівнем фізичної активності та обмежити цукор і шоколад.
Дієта для групи крові III

Тип В (III группа) – «Кочівник».

Цей тип виник унаслідок міграції рас. «Кочівники» складають 20,6% землян.
Люди типу «В» мають сильну імунну систему, гнучку систему адаптації до змін у дієті та навколишньому середовищі, збалансовану нервову систему. У них немає вроджених слабких сторін, але при порушенні балансу в дієті можуть виникнути автоімунні захворювання та нестійкість проти рідкісних вірусів.

Що їсти. «Кочівики» всеїдні. Їм можна їсти будь-яке м’ясо, за винятком курячого, качиного та свинини, рибу, молочні продукти, яйця, крупи (окрім гречки та пшениці), бобові, овочі, за винятком кукурудзи, помідорів, гарбуза, оливок та фрукти. Уникати слід морепродуктів.

Що пити. Організм «кочівників» «вітає» зелений час, трав’яні чаї, сік журавлини, капусти, виноградний, ананасовий. Нейтрально сприймає апельсиновий сік, пиво, каву, чорний чай. А от томатного соку та содових напоїв «кочівникам» слід уникати.

Як контролювати вагу.
* Для типу «В» найнебезпечнішими фактори набору ваги є кукурудза, гречана каша, арахіс та сезамові зерна. Всі ці продукти пригнічують виробіток інсуліну і знижують ефективність процесів обміну. У результаті – втома, затримка води, гіпоглікемія та набір ваги.
* «Кочівники» реагують на глютеїн пшениці – у них уповільнюється метаболізм. У результаті маємо накопичення жирових відкладень. Глютеїн для типу «В» не такий небезпечний, як для типу «0». Але якщо «кочівники» поєднуватимуть пшеницю та вироби з неї з кукурудзою, чечевицею, гречкою та арахісом, результат буде драматичним.
* Слід виключити з раціону вище перераховані продукти та приділити увагу фізичним вправам – дотримування цих рекомендацій дозволяє «кочівникам» жити довгим та здоровим життям.
Дієта для групи крові IV

Тип АВ (IV група) – «Загадка»

Він виник у результаті еволюції через злиття двух протилежних типів «А» та «В». «Загадки» становлять 7-8% населення Землі.
Це наймолодша група крові на планеті. Люди типу «АВ» мають надзвичайно чутливу імунну систему. Натомість у них надчутлива система травлення. «Загадки» також нестійкі до мікробних інфекцій. Загалом, вони поєднують у собі плюси та мінуси типів «А» та «В».

Що їсти. Дієта має бути помірно-змішаною. Можна їсти баранину, кроля, індичку. Корисна риба. А от морепродуктів краще уникати. Можна вживати молочні продукти, горіхи, оливкове масло, у помірних кількостях бобові, всі види круп, окрім гречаної та кукурудзяної, не кислі фрукти та майже всі види овочів. Уникати слід перцю, чорних оливок та кукурудзи.

Що пити. Каву, зелений чай, чаї з ромашки, женьшеню, імбиру, шипшини, ехінацеї. Нейтрально організм «загадок» «ставиться» до пива, вина, чаю з м’яти, валеріани, малини. Уникати слід алое та липового чаю.

Як контролювати вагу
* Коли починається процес набору ваги, тип «АВ» опиняється під впливом суміші генів типів «А» та «В». Іноді це створює проблеми. Наприклад, ви маєте знижену кислотність шлунка (тип «А») одночасно з притаманною типу «В» адаптації до м’яса. Тому, хоча ви частково запрограмовані на вживання м’яса, ви не маєте достатньої кислотності для його ефективного перетравлення, що призводить до відкладення жиру. Для зниження ваги потрібно знизити кількість м’яса в раціоні і збільшити кількість овочів та тофу. Та сама проблема існує з гречкою, бобовими, кукурудзою та сезамовими зернами. Для типу «А» –це прекрасна їжа, але участь генів типу «В» призводить до того, що ці продукти знижують виробіток інсуліну, що призводить до уповільнення метаболізму.
* У типа «АВ» відсутня така сильна реакція на глютеїн пшениці, як у типів «0» та «В». тим не менше, для зниження ваги «загадкам» слід уникати пшениці та виробів з неї.
  • 0

#72 Санька Колосок

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 376 повідомлень

Відправлено 05.08.2009 – 11:15

РЕБЕНКУ НУЖЕН ДОНОР: 3-Я ОТРИЦАТЕЛЬНАЯ ГРУППА (ОЧЕНЬ РЕДКАЯ). ТЕЛ.: 80501950942.(Марина) УМИРАЕТ РЕБЕНОК!!! разместите у себя статус, пожалуйста!!!

Це я найшов на одному пості в контакті...
Хто може помогти?
  • 0

#73 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 06.08.2009 – 19:05

Перегляд дописуСаньок (5.08.2009 12:15) писав:

РЕБЕНКУ НУЖЕН ДОНОР: 3-Я ОТРИЦАТЕЛЬНАЯ ГРУППА (ОЧЕНЬ РЕДКАЯ). ТЕЛ.: 80501950942.(Марина) УМИРАЕТ РЕБЕНОК!!! разместите у себя статус, пожалуйста!!!

Це я найшов на одному пості в контакті...
Хто може помогти?
лікарі

( на рахунок мінуса за це пост ) Касандра, цікаво, а чим в цьому можуть допомогти форумці?
  • 0

#74 BOXER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 155 повідомлень

Відправлено 27.10.2009 – 18:38

В мене четверта негативна (4-) група крові..
  • 0

#75 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.01.2010 – 23:00

Перегляд дописуDON BASS (23.07.2009 20:24) писав:

Скажи колезі.нехай почитає про 4 групу крові-вона рідкісна і їм можна переливати тільки кров 4 групи.У мене 1 група крові,резус+.

Перегляд дописуОгiрок (26.07.2009 18:26) писав:

Дієта для групи крові І

Тип 0 (I група) – «Мисливець». Найдревніша група крові на планеті. Від неї у процесі еволюції пішли всі інші. 33,5% населення Землі відносяться до цього типу.
Позитивні сторони «мисливців» – сильна система травлення, міцна імунна система, ефективний метаболізм. З іншого боку, люди з першою групою крові складно пристосовуються до зміни дієти та умов навколишнього середовища. Та й імунна система «мисливців» іноді аж занадто активна і діє проти самого організму, спричиняючи численні алергічні реакції.

Що їсти. Дієта «мисливців» має бути високо протеїновою, тому що вони – м’ясоїди. Їм можна вживати будь-яке м’ясо, окрім свинини, рибу, морепродукти, не кислі овочі та фрукти та житній хліб у невеликій кількості. Слід обмежити крупи, особливо вівсянку. Зате можна їсти бобові та гречку. А от капусти (окрім броколі), кукурудзи та виробів з неї, маринадів та кетчупів, а також пшеничних виробів краще уникати.

Що пити. «Мисливцям» добре пити зелений чай та чаї із шипшини, м’яти, липи. Нейтрально їхній організм сприймає пиво, червоне й біле вино, чай із ромашки, женьшеню, шавлії, валеріани, листа малини. Натомість уникати слід кави, міцних напоїв, звіробою, алое, ехінацеї.

Як контролювати вагу
Основна проблема типу «0» – уповільнений обмін речовин. Для того, щоб скинути зайву вагу, «мисливцям» потрібно його прискорювати.
* Усуньте із раціону пшеницю і всі вироби з неї, кукурудзу, бобові, чечевицю – вони блокують виробіток інсуліну і тим самим уповільнюють метаболізм.
* Не слід їсти капусту всіх видів, окрім броколі, та вівсянку – вони пригнічують виробіток тиреоїдних гормонів щитовидної залози і тим самим уповільнюють метаболізм. Краще перейти на продукти з великим вмістом йоду – морепродукти, водорості, зелень, а також продукти, які стимулюють виробіток тиреоїдних гормонів – редиску та редьку.
* Їжте червоне м’ясо, печінку. Ці продукти прискорюють метаболізм.
* Приділяйте увагу інтенсивним фізичним навантаженням.

І дієта якраз по мені... <_<
  • 0

#76 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 25.01.2010 – 23:04

Я здохну в випадку автокатастрофи, І-
  • 0

#77 псих о_О

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 146 повідомлень
  • Місто:західна УКРАЇНА =)

Відправлено 25.01.2010 – 23:07

4 +
  • 0

#78 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 07.10.2010 – 17:03

а в котів лише 2 групи

Перегляд дописуyushchenko (26.01.2010 00:04) писав:

Я здохну в випадку автокатастрофи, І-
Про що буде повідомлено додатково Зображення
  • 0

#79 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.10.2010 – 17:09

-3
  • 0

#80 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 07.10.2010 – 17:12

0+ (ваша І група)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних