Перейти до вмісту

Група крові

Повідомлень в темі: 93

Опитування: Група крові на штанині (116 користувачів проголосувало)

яка в вас група крові

1. 1+ (25 голосів [21.55%])

Процент голосів: 21.55%

2. 1- (5 голосів [4.31%])

Процент голосів: 4.31%

3. 2+ (37 голосів [31.90%])

Процент голосів: 31.90%

4. 2- (11 голосів [9.48%])

Процент голосів: 9.48%

5. 3+ (16 голосів [13.79%])

Процент голосів: 13.79%

6. 3- (3 голосів [2.59%])

Процент голосів: 2.59%

7. 4+ (11 голосів [9.48%])

Процент голосів: 9.48%

8. 4- (8 голосів [6.90%])

Процент голосів: 6.90%

А також якої породи))

1. Я "голубої крові" (17 голосів [20.24%])

Процент голосів: 20.24%

2. кров з молоком (26 голосів [30.95%])

Процент голосів: 30.95%

3. Свій варіянт (41 голосів [48.81%])

Процент голосів: 48.81%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 13.01.2008 – 16:30

Сварусе, такої інформації не маю. Це цікаво. Скажу те, що знаю: є складність з народженням дитини - це перший факт; другий - народження одностатевих дітей, тобто якщо батьки мають різний резус крові, у них народжуються або лише хлопчики, або лише дівчата.
  • 0

#42 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 13.01.2008 – 17:03

Перегляд дописуОлеська (13.01.2008 15:57) писав:

Чула теж, що батьки мають бути одного резусу.
угу...я теж таке чула...
  • 0

#43 Sink

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 13.01.2008 – 17:19

3+, кочівницька)
  • 0

#44 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 13.01.2008 – 17:34

P.S. Навіть однояйцеві близнюки можуть бути різними за характером. А генотип то той самий, і час народження і тд. Тому, знаючи групу крові, можна говорити лиш про певні тенденції або схильність людини до тих чи інших проявів.

Не зміг втриматись:

Перегляд дописуПляма (13.01.2008 17:03) писав:

угу...я теж таке чула...

Дурня то все
Просто цікаво виглядає :D :D :)
  • 0

#45 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 13.01.2008 – 17:38

2+ найпоширеніша, колись тримав в руках таблицю з тою їжею що потрібна суто одній групі, так то повна брехня, я споживав і те що не можна моїй групі, а мені не шкодило.
  • 0

#46 Sonce

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень

Відправлено 26.01.2008 – 19:52

На мою думку група крові не визначає характер.Вона хіба що визначає наявність тих чи інших аглютиногеніві аглютинінів,ну і кому яку кров можна переливати,враховуючи RH позитивний і негативний:prapor3:.Доречі,а ви знаєте чому не можна переливати групу крові з різними резусами?А ттому,що при такому переливанні виникає важкий гемотрансфузійний шок і аглютинація(склеювання)еритроцитів.А якщо жінка вагітна,то це при повторній вагітності призводить до смерті дитинки...
  • 0

#47 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 31.01.2008 – 18:24

I група крові Rh+
  • 0

#48 Sonce

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень

Відправлено 01.02.2008 – 12:06

Перегляд дописуAmarok (31.01.2008 19:24) писав:

I група крові Rh+
це в тебе така? :D і...?
  • 0

#49 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 01.02.2008 – 16:38

Перегляд дописуSonce (1.02.2008 13:06) писав:

це в тебе така? :D і...?

я просто відповів на питання в кого яка група крові і все :)
  • 0

#50 Sonce

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень

Відправлено 02.02.2008 – 11:34

Ясно:),трохи вище є опитування)
  • 0

#51 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 02.02.2008 – 13:03

Люди, наївне запитання: чи може у батьків з однаковим резус-фактором бути дитина з іншим резусом? І якими генами взагалі визначається той резус? З групою все просто: існують три гени (0, A, В), причому перший рецесивний, а два інші домінантні. Кров кодується комбінацією із двох генів, по одному від батька й матері. "00" - перша група (хто зараз почне згадувати туалет, отримає у вухо!), "AA" й "A0" - друга, "BB" й "B0" - третя, "AB" - четверта. Так що було б добре, якби представники 2-ї та 3-ї груп у коментарях уточнювали свою комбінацію.

Повідомлення відредагував Атеїст: 02.02.2008 – 13:04

• 0

#52 Sonce

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень

Відправлено 02.02.2008 – 14:36

Перегляд дописуАтеїст (2.02.2008 14:03) писав:

Люди, наївне запитання: чи може у батьків з однаковим резус-фактором бути дитина з іншим резусом? І якими генами взагалі визначається той резус? З групою все просто: існують три гени (0, A, В), причому перший рецесивний, а два інші домінантні. Кров кодується комбінацією із двох генів, по одному від батька й матері. "00" - перша група (хто зараз почне згадувати туалет, отримає у вухо!), "AA" й "A0" - друга, "BB" й "B0" - третя, "AB" - четверта. Так що було б добре, якби представники 2-ї та 3-ї груп у коментарях уточнювали свою комбінацію.

чи може у батьків з однаковим резус-фактором бути дитина з іншим резусом?
ні
І якими генами взагалі визначається той резус?
Систему резус приналежності назив.с-ю CDE.Подвійне позначення цієї с-ми символами Фішера-Рейса виглядає так: D,C,E,d,c,e.Найактивнішим є антиген D,і при цого наявності людей вважають Rh+
  • 0

#53 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 02.02.2008 – 15:18

Sonce сказав:

чи може у батьків з однаковим резус-фактором бути дитина з іншим резусом?

ні
Дякую! От що я й хотів почути. Бо з одного боку

Олеська сказав:

Скажу те, що знаю: є складність з народженням дитини -
це перший факт; другий -
народження одностатевих дітей, тобто якщо батьки мають різний резус крові, у них народжуються або лише хлопчики, або лише дівчата.
а з другого боку факт: у мене й моєї рідної сестри різні резус-фактори (та й групи теж, але то вже не суттєво)! Батьки спільні, обоє, "позашлюбність" відпадає: ми явно схожі.
  • 0

#54 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 02.02.2008 – 16:36

В мене 1+, а от в моїх батьків 3+, в сестри і брата теж 3+. Та я прямо горджуся своєю 1+, то ж універсальна. Так що, як комусь треба кров - звертайтесь :)
  • 0

#55 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 02.02.2008 – 23:36

що каже стара добра вікіпедія...

Цитата

Група крові, група, до якої належить кров людини відповідно до антигенної активності. Червоні кров'яні тільця людини можуть переносити молекули, що діють як антигени, а в іншої людини еритроцити можуть ці молекули пропускати. Два основні антигени позначаються А и В. За їхньою наявнвстю визначаються 4 групи крові:
тільки з антигеном А — (А)
тільки з антигеном В — (В)
з обома антигенами — (АВ)
без антигенів — (0)
Кожна з цих груп може мати або не мати резус-фактор. Правильне визначення групи крові життєво важливо для людини при переливанні крові, тому що несумісність груп крові донора і хворого може привести до згортання крові з можливістю смерті хворого.
Донори і реципієнти крові повинні мати "сумісні" групи крові. У середині двадцятого століття вважалося, що група 0(I)Rh - сумісна зі всіма групами. Люди з групою крові 0(I)Rh- вважалися "універсалами", і їх кров могла бути перелита будь-якій людині. Зараз це такої практики немає і переливання різної групи крові неприпустимо. Несумісність групи 0(I)Rh-з іншими групами спостерігалася відносно рідко, і на це не звертали уваги, тим більше, коли йдеться про порятунок життя людини. У таблиці показано які групи крові вважалися сумісними.
Зображення
Успадкування групи крові
Зображення

гг..круто,в мене і мого коханого(а в нас обох третя група крові) можуть бути діти і з 3ю і з 1ю групою.
а 3тя і 2га то взагалі жесть!
  • 0

#56 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.02.2008 – 23:31

Дарма в опитуванні немає варіанту "не знаю"
бо я дійсно не знаю. і батьки не знають.
аналіз крові на групу мені ніколи не робили (наскільки я пам.ятаю)

а варто би знати....
  • 0

#57 Marinella

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 04.02.2008 – 00:04

Перегляд дописуNeorlandina (4.02.2008 00:31) писав:

Дарма в опитуванні немає варіанту "не знаю"
бо я дійсно не знаю. і батьки не знають.
аналіз крові на групу мені ніколи не робили (наскільки я пам.ятаю)

а варто би знати....

Підтримую. Дивно,але теж не знаю, вроді 2, а резус-фактор... :) Якраз зібралась на днях здати кров і нарешті це визначити. Обов"язково повідомлю!
  • 0

#58 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 04.02.2008 – 19:18

Так от. Для Атеїста та Сонце. Розпитувала в лікарні про батьків з різними резусами. Так, дійсно в батьків з різними резусами можуть народжуватись різностатеві діти. Думка про одностатевих дітей - застаріло... Там інша фішка: при таких обставинах, коли в батьків різні резуси (гірший варіант, коли в матері - позитивний, а в батька - негативний), є велика ймовірність народження недорозвинених дітей. По градації: перша дитина народиться абсолютно здоровою, друга - слабшою ( в плані розвитку чи здоров"я), а третя - може взагалі бути... не будемо про це... Були випадки, коли в сім"ї (мати - позитивний резус, батько - негативний) перша дитина народилась здоровою, після того жінка зробила аборт, а ще пізніше народила знову дитину-інваліда. Тобто друга вагітність теж врахувалась... Тому лікарі попереджують батьків.
  • 0

#59 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 05.02.2008 – 10:22

Вибачайте, що не перекладаю

Цитата

Стоит упомянуть о резус-конфликте. Его суть заключается в следующем. Если мать резус-отрицательна, ее муж резус-положительный, и ребенок наследует от отца Rh+, то в крови матери могут начать вырабатываться антитела против резус-фактора плода. При первой беременности этого обычно не происходит, но при родах возможен контакт с белками крови ребенка, и у матери могут появиться в крови антитела к резус-фактору. Тогда при следующей беременности резус-положительным плодом материнские антитела разрушат эритроциты ребенка. Это заболевание называется гемолитическая желтуха (ребенок рождается весь желтый и обычно вскоре умирает). Описано это заболевание впервые в 1609 году французской акушеркой. Когда была разработана процедура переливания крови, то таких детей научились спасать. Им делали заменное переливание крови, т.е. полностью сливали всю их кровь, и вводили новую. Теперь, когда установлены причины резус-конфликта, поступают следующим образом. Если во время беременности, у женщины кровь резус-отрицательна, а у мужа резус-положительна, следят за уровнем антител к резус-фактору и проводят необходимое лечение, если титр этих антител начинает возрастать. Стоит отметить, что если мать резус-положительна, а сам ребенок резус-отрицателен, то конфликта не происходит.

• 0

#60 Ґреzzко

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Місто:Франківськ - Київ

Відправлено 13.06.2009 – 20:47

Жаль, а я не знаю свою групу крові. Один лікар давним давно видряпав щось на моїй карточці, але тепер фіг то розбереш.
Так що в мене або І+, або І-, або ІІ+, або ІІ-, або ІІІ+, або ІІІ- . Але не четверта, то точно :happytwo:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних