Перейти до вмісту

Чи реально без хабара вступити до ВУЗу?

Повідомлень в темі: 255

#41 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 18.10.2007 – 14:46

Перегляд дописуБлискавиця (18.10.2007 13:33) писав:

Weber, я звичайно перепрошую, але продавати дипломні та курсові своїм же студентам - це нормально? :prapor3: І завалювати тих, хто не купує? Останнім часом з*явилася тенденція - писати дипломні керівники не те що не допомагають, а навіть утруднюють цей процес - не роблять ніяких суттєвих зауважень, не розказують, які особливі та обов*язкові вимоги до них, а потім "рубають" на передзахисті.
Деякі прямо кажуть - "приходьте уже з готовою роботою"...тобто від початку до кінця. Для чого тоді наукові керівники?
То є ганьба... Я коли полякам розказую про такі речі, то вони лише знизують плечима. Хворе суспільство - кажуть...
  • 0

#42 Dmitrius

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Місто:Київський Політех (КПІ). А взагалі з Білої Церкви...

Відправлено 24.10.2007 – 20:37

Я особисто вступив до Київського політеху минулого року без хабара на ФІОТ, один із найпрестижніших його факультетів, на бюджет. Та ніхто ніби як і не вимагав. Конкурс - 7 людей на місце... І за 2 семестра не доводилось нікому платити.

Біла Церква, моє рідне місто. Аграрний університет. Про розміри й обсяги хабарів ходять страшні чутки, причому частина з перших вуст...

Висновки робіть самі...

Повідомлення відредагував Dmitrius: 24.10.2007 – 20:41

• 0

#43 metamoreFoZza

антіБлондінка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сьомої тучки

Відправлено 25.10.2007 – 12:50

Ой!
Да за нєфіг с*ать!!!
от я вступила на бюджєт в НАУ!!!
нікому ні копійки не дала...
от так :cool2:
  • 0

#44 Альтерус

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень

Відправлено 11.11.2007 – 16:17

Поступив на політологію до Могилянки. Все чесно. Результати тамтешнього тесту вийшли, відверто кажучи, не супер - але вступив-таки.

Не думаю, що в Академію зовсім не беруть "по блату". Але принципова різниця - до нас достатньо розумна людина (не обов'язково геній або мегаботан, як в ту ж Шеву) може без проблем вступити просто так.

Мушу також сказати, що в Академії дуже багато людей не з Києва. Жодних квот для них не встановлено, просто до нас в великій кількості йдуть розумні люди з провінції, бо знають, що мають цілком непоганий шанс - бо ж все залежить від тебе.

Окрім того, "дитина багатих батьків" - це зовсім не означає "дурна людина". Такі люди можуть бути розумними, можуть, врешті-решт, просто заботанити - і вступити. Не завжди за спілкуванням можно визначити, чи розумна людина, чи ні...
  • 0

#45 anonimous

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень

Відправлено 21.11.2007 – 00:54

реально.

мої теперішні одногрупники, будучи ше учнями випускного класу, вже знали, що будуть платити за вступ...
в місті поширена думка, що без грошей поступити абсолютно нереально (не залежно від внз та форми навчання - варіюються лише розцінки)
оскільки я мешканка іншого міста, то я цього не знала і нав*язати цю думку мені було нІкому...
отже я сумлінно готувалася 2 місяці і без жодного напрягу здала вступні тести і вступила до внз
і вже аж на 2 курсі з*ясувала, що я практично унікал...
не знаю щодо потоку, але в моїй групі крім мене може ще 1 людина поступила за рахунок своїх сил, а не зелених папірців...

Повідомлення відредагував KoRn: 21.11.2007 – 00:57

• 0

#46 Desving

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень
  • Місто:Миколаїв

Відправлено 28.11.2007 – 15:49

Перегляд дописуAklerk (6.10.2007 22:27) писав:

На контракт реально :)
Я з тобою згоден :prapor3:
  • 0

#47 Sergv

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень
  • Місто:м.Вінниця

Відправлено 28.11.2007 – 15:58

Перегляд дописуDesving (28.11.2007 15:49) писав:

Я з тобою згоден :prapor3:

На контрактну форму навчання згоден можна поступити, але можна і на державну, хочі тоді буде важно вчитись і будуть вимагати платити майже за кожний іспит.
  • 0

#48 Lunatic

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 04.12.2007 – 21:22

Так, реально!!! І не тільки на контракт - досить багать моїх юних знайомих і поступають самостійно, і вчаться у вузах без "вливань"... "Якби ви вчились так , як треба, то й мудрість би була своя..." - тож старайтесь не гаяти часу в школі!
  • 0

#49 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 04.12.2007 – 22:13

Можна, десь так 5 на 95%.
  • 0

#50 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.12.2007 – 12:49

а що думаєте з приводу незалежного оцінювання (тестів)? В управлінні освіти кажуть - звичайно, вузам це не подобаються, тепер же не вони будуть вирішувати кого і за що брати!
там досить багато ступенів захисту. думаю, із часом схеми проникнення все ж знайдуть, але поки що не уявляю як.
Дивіться самі:
1. в авдиторії немає жодного вчителя предмету що здається, натомість є батьки, журналісти і інструктор, який не є викладачем
2. тести не підписані, є штрих код, який авторизується вже після того як оцінка буде виставлена
3. Після написання кожен тест прилюдно запаюють у спеціальні пакети
3. перевіряється ця штука комп"ютером, тільки три предмети мають творче завдання, яке перевіряє величезна комісія з різних регіонів

ну там ще багато всього. мої знайомі одинадцятикласники в шоці :cool2:
  • 0

#51 Svita

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 05.12.2007 – 14:38

Висновки, котрі я зробила з відгуків на тему:
1. Люди на своєму прикладі доводять, що це реально (наскільки я помітила - платною була лише 1 особа). Але, ці ж люди при цьому вірять, що вони всі унікали.
2. Є думки, що до непрестижних вузів вступити легше без хабаря, проте ті, що навчаються саме в престижних доводять протилежне - мовляв, престижні дбають про свій престиж, навідміну від непрестижних, котрі дбають лише про гроші.

Итого: виходить, що люди просто хочуть вірити, що хабарництво всезагальних масштабів існує. І як вже було сказано - хто має можливість, той платить наперед: дурням, що пролетіли гроші повертають, розумним, що вступили - ні. А ті, що не мають - не платять, бо нема чого втрачати, а таки йдуть, вступають і думають, що вони унікали.
(я +1, моя сусідка +2, сестра +3, кузина платила -1, з групи в 25 чол приблизно плачених було за найгіршими прогнозами макс. чол 10: -10 +15). Чи то я оптиміст чи то в мене щось з математикою зіпсувалося.
От цікаво було б, якби всі демонстративно в один рік не платили вступ. Хабарники б певно розрив серця дістали всі дружно і це напівміфічне явище в один момент, певно б вимерло.
Якраз у цій темі голосування було б дуже доречним. Цікаві результати були б, що, можливо, суперечитимуть всезагальним уявленням про хабарництво в освіті.
  • 0

#52 bdrFsg

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 137 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 05.12.2007 – 20:13

Я вступав на контракт бо не знаю що буде після закінчення - не хочу йти в школу по призначенню.
Одногрупники платили всі хто йшов на співбесіду.
  • 0

#53 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень

Відправлено 05.12.2007 – 20:24

Реально але все залежить куди вступати(в який ВУЗ), а також в яке місто. От наприклад:один друг поступив в Тернопіль на державний, другий до Франика на державний, інший до Львова теж на державний, а от ше троє хотіли поступити до Києва на державний не вийшло прийшлось платити, батьки то багатенькі тай на освіту дітям не поскупилися. Але все одно краще поступати на державний.

P.S.Престиж ВУЗу не грає у виборі роботи тому шо звідки ти б не був ти матимеш випробний термін. І деколи буває таке шо сдудент з менш пристижного закладу посідає те місце шо хотів студент з більш пристижнішого закладу.
  • 0

#54 Posejdon

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 79 повідомлень
  • Місто:БЦ

Відправлено 05.12.2007 – 20:24

Звісно реально. Що ви хочете сказати, що уся країна платиьть?

От питання інше вже : наскільки важко провчитись у ВУЗі і жодного разу не дати хабара?
  • 0

#55 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 17:14

Posejdon
А ще залежить чи захоче студент вчитись бо з державки часто пруть далеко далеко
  • 0

#56 Posejdon

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 79 повідомлень
  • Місто:БЦ

Відправлено 06.12.2007 – 18:52

Цитата

А ще залежить чи захоче студент вчитись бо з державки часто пруть далеко далеко

Пруть-пруть

Ще є такий фактор як особиста "неприязнь" викладача до студента...
І таке буває...
  • 0

#57 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 19:25

Про неприязнь тоже правда.
  • 0

#58 Tati

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 19.12.2007 – 23:38

Так, це реально. Я навчаюся в КПІ вже три роки на бюджеті і ні разу, ні за що не платила, хіба що за підготовчі курси. КПІ-the best!! :cool1:
  • 0

#59 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень
  • Місто:Столиця Київської Русі - Київ

Відправлено 23.12.2007 – 09:11

Перегляд дописуT@t (6.10.2007 22:24) писав:

;)
До деяких реально, до деяких ні. Я наприклад, поступив без хабара на державне. :)
  • 0

#60 YЛiТК@

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 15:39

Скажу так: коли спеціальність престижна і вуз має рейтинг що входить в 20 найкращих Українських.... без хабара на перший курс ніні.... хіба тільки по блату!!!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

• Bing