Перейти до вмісту

Чи реально без хабара вступити до ВУЗу?

Повідомлень в темі: 255

#201 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 18.04.2009 – 08:13

я вчусь вже 3 рік, нікому не платила, хоча одного разу мені натякали, що треба було б, але я людина принципва і краще в мене в заліковці буде "задовільно" безкоштовно, ніж "відмінно" за гроші
  • 0

#202 Ґреzzко

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Франківськ - Київ

Відправлено 09.05.2009 – 00:33

Сам вступив того року в Могилянку на бюджет без ніякого хабаря. Все можливо, якщо є голова на плечах!
П.С. Думаю, ця тема не така вже й актуальна після введення ЗНО. Більшою проблемою мабуть тепер є не як вступити, а як провчитися без хабарів.
  • 0

#203 Gubtor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Місто:L'viv

Відправлено 14.05.2009 – 23:07

Цитата

Чи реально без хабара вступити до ВУЗу?
Якщо є знання - цілком. Особливо це стосується, престижних ВНЗ.
Навіть більше - можна і на червоний диплом напрацювати без блату, правда тут вже дуже сильно попрацювати прийдеться.
  • 0

#204 AngeLove

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 20.05.2009 – 22:17

звичайно реально..просто потрібно докласти зусиль і усе вийде..хоча зараз у мене багато знайомих які вступають у вузи в цьому році кажуть:"Та навіщо щось вчити, мій батько заплатить і я буду вчитися де захочу"..чесно не розумію таке...можливо через те, що я хочу сама добиватися чогось у житті, своїми силами і знаннями.... ;)
  • 0

#205 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 21.05.2009 – 07:54

Перегляд дописуandy_pit (9.05.2009 01:33) писав:

Сам вступив того року в Могилянку на бюджет без ніякого хабаря. Все можливо, якщо є голова на плечах!
П.С. Думаю, ця тема не така вже й актуальна після введення ЗНО. Більшою проблемою мабуть тепер є не як вступити, а як провчитися без хабарів.

Якраз навпаки. Тепер тема хабаря стала ще актуальнішою. Не знаю чому, але вузи, прямо скажемо, продають свої бюджетні місця. Тому часто-густо розумні діти, які також набрали непогані бали від 185, не мають державної стипендії. До речі, так було і минулого року, але там ще були пільгові держмісця.

• 0

#206 Бамблбі

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 415 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ

Відправлено 21.05.2009 – 09:52

Перегляд дописуDraWeR (21.05.2009 08:54) писав:

Якраз навпаки. Тепер тема хабаря стала ще актуальнішою. Не знаю чому, але вузи, прямо скажемо, продають свої бюджетні місця. Тому часто-густо розумні діти, які також набрали непогані бали від 185, не мають державної стипендії. До речі, так було і минулого року, але там ще були пільгові держмісця.
в тому то й вся різниця!!! цього року пільговиків практично нема...!!! Та й рекомендацій не дають... а я мав шанс вступити з їх допомогою... ;)
  • 0

#207 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 21.05.2009 – 13:54

Ну і правильно, що пільговиків зняли. Адже вступати треба по розуму на бюджетні місця, а замість пільг треба доплачувати гроші вже вступившим студентам, що раніше підпадали під пільгову категорію. Якщо вважаєте, що вступити нереально на бюджет, то ідіть в КПІ "за качєство атвєчаю" (в тій мірі в якій можу)))
  • 0

#208 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 21.05.2009 – 14:09

Перегляд дописуAngeLove (20.05.2009 23:17) писав:

Та навіщо щось вчити, мій батько заплатить і я буду вчитися де захочу
Через таких батьків і дітей ми і не можемо збудувати Україну ;)
  • 0

#209 comdev

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Місто:Kyiv

Відправлено 21.05.2009 – 21:26

Я поступав і навчався без єдиного хабаря. Але вже після випуску спілкуюся з теперішніми студентаи, то таке враження, що колись престижний вуз перетворюють у великий магазин дипломів. Якість освіти падає, студентів набирають і набирають. Гроші вимагають ТАКІ викладачі, що я б ніколи й не подумав.

Не знаю до чого це призведе, тому що це не одиничний випадок. Але Україна не зможе нормально розвиватися при таких умовах. Страшно йти в лікарню й дітей вчитися віддавати. :)
  • 0

#210 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 21.05.2009 – 21:29

Перегляд дописуcustomz.org.ua (21.05.2009 22:26) писав:

Страшно йти в лікарню
Це однозначно... З мого класу знаю кілька таких чуть не дівчат легкої поведінки поступило в Данила Галицького у Львові... Трієчниці... відомо якими вони будуть лікарями... до них точно не піду
  • 0

#211 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 21.05.2009 – 22:47

Перегляд дописуcustomz.org.ua (21.05.2009 21:26) писав:

Я поступав і навчався без єдиного хабаря. Але вже після випуску спілкуюся з теперішніми студентаи, то таке враження, що колись престижний вуз перетворюють у великий магазин дипломів. Якість освіти падає, студентів набирають і набирають. Гроші вимагають ТАКІ викладачі, що я б ніколи й не подумав.

Не знаю до чого це призведе, тому що це не одиничний випадок. Але Україна не зможе нормально розвиватися при таких умовах. Страшно йти в лікарню й дітей вчитися віддавати. :)
Викладачі, звісно, сволота.
Але ж і про студентів не забувайте. Половина з них, перш ніж хоча б спробувати здати іспит, питають, а чи не можна якось інакше домовитися...
Бо якось пани легко забувають, що злочином є не тільки брати і вимагати хабарі, а також і давати їх.
  • 0

#212 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.05.2009 – 22:53

Цитата

Це однозначно... З мого класу знаю кілька таких чуть не дівчат легкої поведінки поступило в Данила Галицького у Львові... Трієчниці... відомо якими вони будуть лікарями... до них точно не піду
Те, що вони в школі були трієшницями ще не означає, що вони будуть поганими лікарями. Та й в медицині часто вірним є те, що навчання і робота - це дуже різні речі.
  • 0

#213 Something Strange

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 23.05.2009 – 21:17

реально!...мої батьки по крайній мірі хабарів не давали,коли я поступала )
  • 0

#214 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень
  • Місто:Рівне, Львів, ще десь...

Відправлено 29.05.2009 – 22:04

Реально як на контрактну так і на державну форму, головне бажання.
  • 0

#215 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 01.06.2009 – 07:21

поступила... хоч з другого разу, але чесно :prapor3:
  • 0

#216 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 06.09.2009 – 12:15

О-о-о, пам'ятаю, як я зовсім недавно, ще в якості учениці, переглядала цю тему і переживали: реально чи ні? І думала, що обов'язково допишу тут, після того, як сама пройду, так би мовити, через горнило вступної кампаніїї (ну, щоб не бути голослівною і мати за плечима цей досвід, на який можна авторитетно посилатися ;) ). Я, дякувати Богу, вступила на бюджет і тепер щаслиииива, тому моя думка з цього приводу: абсолютно реально. Звичайно, треба хотіти і, головне, старатися, докладати зусиль. І ще, я гадаю, не варто приймати надто близько до серця слова людей, які буквально втовкмачують вам у голову: дитинко, немає тобі на що сподіватися, без грошей там ніц не буде (мене це, на щастя, майже обійшло, але ж є такі "доброзичливці"). До того ж, сертифікати можна зараз у кілька вузів подавати--це, як на мене, великий плюс. Якщо є знання, бажання і наполегливість, то все вийде. ;) Приписую з повним на те правом: перевірено на власному досвіді :).

Повідомлення відредагував макарена: 06.09.2009 – 12:38

• 0

#217 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 06.09.2009 – 12:30

вступити без хабаря то ше півбіди - от довчитись без хабаря то вже інше
  • 0

#218 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 06.09.2009 – 13:00

Перегляд дописуTeo (6.09.2009 13:30) писав:

вступити без хабаря то ше півбіди - от довчитись без хабаря то вже інше

То ще залежить від того, де вчитися. Я вважаю, що мені в цьому плані пощастило: провчилася всі 5 з половиною років без хабарів, причому не одна така. У викладачів-хабарників було таке ставлення: якщо ти вчиш - я тобі ставлю оцінку, якщо ні - тоді були побори. Але ніколи не траплялося мені такого, щоб викладач відмовлявся приймати у мене залік чи екзамен чи цілеспрямовано мене "завалював". Тому вважаю, що в більшості випадків це просто студентські лінощі (вивчити можна, але навіщо, якщо можна заплатити). Хоча чула й про такі ситуації, коли хабар був єдиним виходом.
  • 0

#219 weber

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.09.2009 – 18:01

Twinkle , погоджуюся, хоча мій вуз НУДПСУ корупція на корупції, але вчитися можна і так, принаймні так було до 3 курсу.
  • 0

#220 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 26.07.2010 – 19:38

Перегляд дописуFT232BM (23.12.2008 21:35) писав:

Тю, так я теж не від сталі це сказав. Як ти здогадалась, я навчаюсь в КПІ. За весь час(2.5 р.) не дав ЖОДНОГО хабара як і мої одногрупники, хоч деякі і намагались.

Перегляд дописуRisya (23.12.2008 21:39) писав:

Zamalenkuj termin she.
Ne bydy z toboju sperechatusja, prosto odnogo razy tu perekonaeshsja, sho ja prava.
Prosto ja bachy tu bagato chogo she ne zrozymiv.
ГГГобламайся. Я таки ні копійки не заплатив хабара за весь період навчання (4 роки)!!!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних