Перейти до вмісту

Чи реально без хабара вступити до ВУЗу?

Повідомлень в темі: 255

#21 Tori

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Бориспіль

Відправлено 12.10.2007 – 23:00

Звісно, що реально... З власного досвіду кажу... Вступила в Могилянку і надзвичайно задоволена, що я в ній, а не де-інде)))
  • 0

#22 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 12.10.2007 – 23:10

Перегляд дописуlamourattack (7.10.2007 08:55) писав:

ну в самі престижніші тяжче, а в менш крутіші то без проблем, якшо маєш знання :blink:
міняються часи і тепер легше розумному поступити ніж раніше.
якраз в престижн1 легче, там якщо 1 пройдуть грош1, то дуже велик1, а от у всяк1 м1сцев1 - або дуже добр1 знання, або певн1 суми. 1 вчитися так само - в престижних треба знання (вони дивляться за своэю репутац1эю), а в м1сцевих - грош1 (було багато випадк1 " вив1шення" прайс2в сес11 )
в св1й час поступила на бюджет в 2 престижн1 вузи без н1яких проблем, причому в один в1дразу на 2 р1зн1 напрямки.

Повідомлення відредагував bastet: 12.10.2007 – 23:14

• 0

#23 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1846 повідомлень

Відправлено 12.10.2007 – 23:20

Перегляд дописуbastet (13.10.2007 00:10) писав:

якраз в престижн1 легче, там якщо 1 пройдуть грош1, то дуже велик1, а от у всяк1 м1сцев1 - або дуже добр1 знання, або певн1 суми. 1 вчитися так само - в престижних треба знання (вони дивляться за своэю репутац1эю), а в м1сцевих - грош1 (було багато випадк1 " вив1шення" прайс2в сес11 )
в св1й час поступила на бюджет в 2 престижн1 вузи без н1яких проблем, причому в один в1дразу на 2 р1зн1 напрямки.
мабуть знову ж таки від вузу залежить. поступив у свій місцевий не захмарно престижний і ничо, покишо не платю (і ше ні разу не платив) :blink:

Повідомлення відредагував Evol: 12.10.2007 – 23:20

• 0

#24 Angelus

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.10.2007 – 23:28

Цілком реально, головне голову на плечах мати і самому хотіти навчатись. Ну і звичайно не бити байдики, а постійно займатись. Але коли вже поступиш, то такий кайф :blink: !!!
  • 0

#25 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 883 повідомлень

Відправлено 13.10.2007 – 10:22

Перегляд дописуT@t (6.10.2007 23:10) писав:

А як щодо Вінницького пед. унів.?
4esno, ja ne znayu jak mogna ne vstyputu y pet VUZ.
  • 0

#26 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 13.10.2007 – 10:32

і я теж повторю що реально..але то радше виняток із загалу..так-так...я наприклад платила..точніше платили без мого відома :blink: ..але я знаю що я б не пройшла..знання все-таки замалі були...а конкурс ого-го...
і не кажіть що я відібрала місця в обдарованих діток зі села..
  • 0

#27 under21

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень
  • Місто:Lemberg, Galicia

Відправлено 13.10.2007 – 10:48

Можливо, навіть дуже можливо поступити у ВУЗ без хабаря, же би тіко бажання було. Буде бажання, і обхідні шляхи знайдеш, і матеріал вивчиш

Перегляд дописуCassandra (13.10.2007 11:32) писав:

і я теж повторю що реально..але то радше виняток із загалу..так-так...я наприклад платила..точніше платили без мого відома :blink: ..але я знаю що я б не пройшла..знання все-таки замалі були...а конкурс ого-го...
і не кажіть що я відібрала місця в обдарованих діток зі села..

хмм, от тяжко віриться, шо панна не знала, що за неї платити будуть.
  • 0

#28 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 13.10.2007 – 10:51

Перегляд дописуunder21 (13.10.2007 10:48) писав:

таке часто буваэ, моя однокласниця випадково через 2 роки д1зналась що за не1 заплатили
  • 0

#29 zxman

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 13.10.2007 – 17:21

Кажу з власного досвіду: реально. Щоправда не всюди, бо це залежить від престижности факультету. Скажімо, вступити до КНУ без хабара цілком можливо на мех-мат (мені це вдалося зробити без надміру проблем) чи радіо-фізичний, однак стосовно юридичного чи факультету кібернетики вже варто мати певні сумніви.

Повідомлення відредагував zxman: 13.10.2007 – 17:22

• 0

#30 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 13.10.2007 – 18:18

Цитата

це твоє діло не вірити...але взнала через два місці,від брата..
  • 0

#31 Марінч

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 14.10.2007 – 23:44

Реально. Навіть до Кімо. Мій однокласник туди вступив на бюджет і.... відмовився. :wub: Дуже вже він хотів лікарем бути... і таки вступив на бюджет ще й до Богомольця. :)
  • 0

#32 Квіточка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень
  • Місто:З Миколайова ! ! !

Відправлено 15.10.2007 – 16:55

Взагалі-то дійсно реально. Але коли я вступила, то виявилася така неприємна тенденція - багато бюджетних місць дісталося "за направленням" від різних інстанцій, або так званим сиротам, та хворим дітям. Зараз ці люди взагалі нічого не роблять, тільки місця займають, а контрактники, які дуже стараються мають чомусь платити. Оце вже образливо!
  • 0

#33 Злодюжка

• Gamedev
  • 883 повідомлень

Відправлено 15.10.2007 – 17:39

Перегляд дописуКвіточка (15.10.2007 16:55) писав:

Взагалі-то дійсно реально. Але коли я вступила, то виявилася така неприємна тенденція - багато бюджетних місць дісталося "за направленням" від різних інстанцій, або так званим сиротам, та хворим дітям. Зараз ці люди взагалі нічого не роблять, тільки місця займають, а контрактники, які дуже стараються мають чомусь платити. Оце вже образливо!
z otnoji storonu ce pravulno z inwoji y surit nema bat'kiv jaki b moglu zaplatutu za nuh jak za kontraktnukiv.
A bezkowtovne nav4anja ce najmenwe z togo wo moge zrobutu tergava wob pittrumatu surit.
  • 0

#34 Марінч

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 15.10.2007 – 17:49

Перегляд дописуЗлодюжка (15.10.2007 18:39) писав:

z otnoji storonu ce pravulno z inwoji y surit nema bat'kiv jaki b moglu zaplatutu za nuh jak za kontraktnukiv.
A bezkowtovne nav4anja ce najmenwe z togo wo moge zrobutu tergava wob pittrumatu surit.
Але чомусь інвалідів/ситріт/чорнобильців якраз перед вступними екзаменами становиться дуже багато, аж лячно за націю.
  • 0

#35 Злодюжка

• Gamedev
  • 883 повідомлень

Відправлено 15.10.2007 – 18:03

Перегляд дописуМарінч (15.10.2007 17:49) писав:

Але чомусь інвалідів/ситріт/чорнобильців якраз перед вступними екзаменами становиться дуже багато, аж лячно за націю.
a 4ornobulciv yge nema)) ostanni postypulu.. inwi vge ne majyt' takuh pil'g
  • 0

#36 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 18.10.2007 – 08:13

Взагалі трохи така типово українсько постсовєцка тема. На місці СБУ її варто тихенько читати. Хоча вони все давно знають і мають свої квоти. Суспільство хворе.
Ректор одного Гданського ВНЗ спрбував підсобити ОДНІЙ!!! особі вступити до СВОГО закладу. І загримів на 5 років тюрми + конфіскація майна + втрата довго формованого іміджу.
Країна Україна. Ректори контролюють 90-95% поступань, використовуючи різні схеми. Теж солідні люди, довго здобували імя, але чомусь вважають, що це цілком нормально - оті поступальні махінації. Єдина надія, що Могилянка та ЛНУ показують гарний приклад, хоча і в ЛНУ існують махінальні механізми, можливо і поза ректором. Може зросте конкуренція за абітурієнтів за умов демографічного спаду, може Центри оцінювання вдасться зберегти від корупційних впливів... Може... Дай Боже! А то молодим особам зразу закладається виховний момент - хабар двигун руху. Як в деяких недорозвинутих азійських країнах...
  • 0

#37 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 18.10.2007 – 08:33

До престижного - нереально! Правда ми не платили, навіть поляну не накривали, бо йшли "напряму". Проте вчилась сама, причому досить успішно. Вебере, шо ти там казав про СБУ? Ти ж дорослий хлопака, про табличку ділення мав би знати ше зі школи:prapor3:
  • 0

#38 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 18.10.2007 – 08:40

Перегляд дописуЛастiвочка (18.10.2007 08:33) писав:

Вебере, шо ти там казав про СБУ? Ти ж дорослий хлопака, про табличку ділення мав би знати ше зі школи:cool1:
Так, моя дорослість виразилася у

Цитата

вони все давно знають і мають свої квоти. Суспільство хворе.

Але ж є якась надія, що СБУ оновилося... :prapor3:
  • 0

#39 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.10.2007 – 13:33

Weber, я звичайно перепрошую, але продавати дипломні та курсові своїм же студентам - це нормально? :prapor3: І завалювати тих, хто не купує? Останнім часом з*явилася тенденція - писати дипломні керівники не те що не допомагають, а навіть утруднюють цей процес - не роблять ніяких суттєвих зауважень, не розказують, які особливі та обов*язкові вимоги до них, а потім "рубають" на передзахисті.
Деякі прямо кажуть - "приходьте уже з готовою роботою"...тобто від початку до кінця. Для чого тоді наукові керівники?
  • 0

#40 Івасик Телесик

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 305 повідомлень
  • Місто:kyiv/iv-frankivsk(kalush)

Відправлено 18.10.2007 – 13:48

Weber
У мене є кілька знайомих, як навчаться у Могилянці. Поясню чому вони там навчаються, як не банально, але всі вони поділяються на 2 категорї:
1. Розумні діти (кількість 1)
2. Діти багатих і впливових батьків (близько 10)
В Могилянць гроші не рішають, рішають зв'язки.
Однин мій колишній однокласник уже там не навчається, при чому його хресна мама - губернатор Київської обл., причина - наркоман(батьки вже залишили цю дурну затію).
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних