Перейти до вмісту

Чи реально без хабара вступити до ВУЗу?

Повідомлень в темі: 255

#181 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 09.04.2009 – 16:13

я ніяк не можу зрозуміти в чому сенс давати хабара і навчатися на бюджеті, коли можна навчатися на контракті.
досить часто, лосить не бідні люди навчаються саме на бюджеті і це є гордістю, типу ми ще й стипендію отримуємо. дивно)
  • 0

#182 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Львів

Відправлено 09.04.2009 – 16:21

Перегляд дописуbegemot (9.04.2009 17:13) писав:

я ніяк не можу зрозуміти в чому сенс давати хабара і навчатися на бюджеті, коли можна навчатися на контракті.
Стипендія. Часткове назалежність в коштах. На морозиво і квиток в кіно в батьків не проситемеш. Та і оплата за навчання зараз просто космічна.
  • 0

#183 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1126 повідомлень

Відправлено 09.04.2009 – 16:27

Перегляд дописуМалюсінька (9.04.2009 17:21) писав:

Стипендія. Часткове назалежність в коштах. На морозиво і квиток в кіно в батьків не проситемеш. Та і оплата за навчання зараз просто космічна.
гм... не впевнений в космічності...
Моє ІМХО - вступити абсолютно реально...

Я правда вступив ще за СиСиСиРи... але отримати пристойну освіту безкоштовно власними силами зараз реально :)
  • 0

#184 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 09.04.2009 – 16:32

Перегляд дописуZuzik (9.04.2009 17:27) писав:

гм... не впевнений в космічності...
Залежно, що Ви розумієте в понятті "космічність". Якщо говорити про модні економічні спеціальності (суджу по власному досвіду), то 8000,00 грн. за рік це для мене космічно.
  • 0

#185 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 09.04.2009 – 16:40

Перегляд дописуМалюсінька (9.04.2009 17:32) писав:

Залежно, що Ви розумієте в понятті "космічність". Якщо говорити про модні економічні спеціальності (суджу по власному досвіду), то 8000,00 грн. за рік це для мене космічно.

Якось то мало як для Києва - КНЕУ 12 тис півроку...І Кмївський інститут міжнародних відносин - 15 тис півроку...
  • 0

#186 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 09.04.2009 – 16:40

Перегляд дописуМалюсінька (9.04.2009 17:32) писав:

ну... "модні" однозначно треба ігнорувати... але перш ніж говорити що для вас космічно чи не космічно достатньо взяти різницю між очікуваною зарплатнею, для якої необхідна вища освіта та тією яку ви будете отримувати без неї (вища ж освіта не самоціль, а як отримання професії в основному розглядається)... а потім подивитися за скільки років ви її "відіб’єте"...
Я не буду заглядати вам в кишеню, але думаю що за рік 8000 грн. ви заробляєте... не можете віддавати ВСІ гроші? беріть кредит... носіть мешти по 3 роки, ходіть пішки... Але свого досягнете...
в мене тато на Ленінську стипендію тягнув і вагони грузив по ночам, бо інакше не міг собі штани купити...
а сьогодні отримати фінанси набагато легше... це ж не в автомобіль вкласти, чи в мобільний телефон... це ж в себе і в свою перспективу...
  • 0

#187 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 09.04.2009 – 16:44

Перегляд дописуZoomerMan (9.04.2009 17:40) писав:

Якось то мало як для Києва - КНЕУ 12 тис півроку...І Кмївський інститут міжнародних відносин - 15 тис півроку...
Я написала для м. Львів.
  • 0

#188 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 09.04.2009 – 16:46

Перегляд дописуZuzik (9.04.2009 17:40) писав:

ну... "модні" однозначно треба ігнорувати... але перш ніж говорити що для вас космічно чи не космічно достатньо взяти різницю між очікуваною зарплатнею, для якої необхідна вища освіта та тією яку ви будете отримувати без неї (вища ж освіта не самоціль, а як отримання професії в основному розглядається)... а потім подивитися за скільки років ви її "відіб’єте"...
Я не буду заглядати вам в кишеню, але думаю що за рік 8000 грн. ви заробляєте... не можете віддавати ВСІ гроші? беріть кредит... носіть мешти по 3 роки, ходіть пішки... Але свого досягнете...
в мене тато на Ленінську стипендію тягнув і вагони грузив по ночам, бо інакше не міг собі штани купити...
а сьогодні отримати фінанси набагато легше... це ж не в автомобіль вкласти, чи в мобільний телефон... це ж в себе і в свою перспективу...

Не зовсім з вами погоджуюсь - в будь-якій професії (ну майже) - можна заробляти надзвичайно великі гроші, але можна й КНЕУ закінчити банківську справу і заробляти 800 грн..
  • 0

#189 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 09.04.2009 – 16:47

Перегляд дописуZuzik (9.04.2009 17:40) писав:

Я не буду заглядати вам в кишеню, але думаю що за рік 8000 грн. ви заробляєте... не можете віддавати ВСІ гроші? а сьогодні отримати фінанси набагато легше... це ж не в автомобіль вкласти, чи в мобільний телефон... це ж в себе і в свою перспективу...
Звичайно, що заробляю. Але коли студент вчиться, за його навчання оплачують батьки. Це вкладення фінансових ресурсів. А в умовах економічної кризи, коли безліч колись потрібних спеціальностей стали непотрібними (виникло перенасичення ринку) не так-то легко і "відбити" ці гроші. Колись - так, згідна. Це було реально!
  • 0

#190 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 09.04.2009 – 17:15

Перегляд дописуZoomerMan (9.04.2009 17:46) писав:

Не зовсім з вами погоджуюсь - в будь-якій професії (ну майже) - можна заробляти надзвичайно великі гроші, але можна й КНЕУ закінчити банківську справу і заробляти 800 грн..
Можна гроші циганам на базарі віддати в надії отримати більше вже, а можна вкалсти в справді прибуткову справу... я говорю про принцип... якщо тобі треба всього лише довідку для посадової, що б в районному відділенні сидіти на видачі пластику - навіщо пхатися в КНЕУ? Закінчуй супер-пупер міжнародну академію в м.Глухі гаї...

Перегляд дописуМалюсінька (9.04.2009 17:47) писав:

Звичайно, що заробляю. Але коли студент вчиться, за його навчання оплачують батьки. Це вкладення фінансових ресурсів. А в умовах економічної кризи, коли безліч колись потрібних спеціальностей стали непотрібними (виникло перенасичення ринку) не так-то легко і "відбити" ці гроші. Колись - так, згідна. Це було реально!
до чого тут економічна криза? ви ж не на рік вкладаєтеся... і навіть не на десять... перенасичення ринку воно не від дороговизни навчання, а скоріше навпаки... ви говорите про отримання перспективи на все життя і при цьому оперуєте термінами ЗАРАЗ і КОЛИСЬ...
Ще раз повторю - навчання за 8 тисяч на рік не є дорогим по середній заробітній платні в Україні. Бо дає можливість заробити (за 40 років стажу) більше ніж вкладається...

З.І. Ну але в нас прийнято отримувати вищу освіту або жалітися на її відсутність/дорогожнечу...
  • 0

#191 Син Перуна

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Місто:Рівне-Львів

Відправлено 12.04.2009 – 03:43

Звичайно, що заробляю. Але коли студент вчиться, за його навчання оплачують батьки. Це вкладення фінансових ресурсів.

1. Не завжди батьки оплачують, є студенти, які самі на навчання і проживання собі заробляють.
2. Все залежить від абітурієнта. Якшо він має бажання вчитись, то і матиме великі шанси поступити на держ. форму навчання (при чому без хабарів).

не так-то легко і "відбити" ці гроші

якщо ви сумніваєтесь, що "відіб'єте" ті гроші, то подумайте навіщо там навчатись і чи взагалі вам це потрібно.
  • 0

#192 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 12.04.2009 – 08:15

Якщо є тяма в голові - реально
Якщо відчуваєте, що то Ваше і жити без цього не зможете, то тут необхідні нестандартні підходи.

Зі мною якось летіла дівчина, котра з її слів, два роки підряд поступала в львівський медичний(без грошей), а потім плюнула
і поїхала в інше місто, де відразу вступила до медичного ВУЗу.
Ще таку штуку помічаєш, що при прийомі на роботу, часто необхідна сама наявність диплома про вищу освіту, хоча де тут логіка,
адже диплом і просто купують.
  • 0

#193 Iron Man

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 80 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 12.04.2009 – 08:46

Якщо без грошей поступать, то це треба дуже й дуже постаратися...
І розум в голові мати... :yes:
  • 0

#194 Син Перуна

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Місто:Рівне-Львів

Відправлено 12.04.2009 – 10:46

Перегляд дописуIron Man (12.04.2009 09:46) писав:

Якщо без грошей поступать, то це треба дуже й дуже постаратися...
І розум в голові мати... <_<
а шо ти хотів? не старатися, нічого не мати в голові і халявно в внз навчатись?
  • 0

#195 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 14.04.2009 – 11:47

Коли я вступала ще не було тестування, я писала іспити, спочатку не вдалося поступити, при чому на контракт, а потім були іспити на бюджет і я пройшла) Нікому не платила, ні я, ні батьки
  • 0

#196 ViceVersa

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 16.04.2009 – 19:01

реально. Я тому живий свідок , що знає ще з сотеньку таких ось живих свідків))))))))
  • 0

#197 електромайонез

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 16.04.2009 – 19:18

поступити реально - знаю купу живих прикладів. А от провчитись і не дати жодного хабара - на грані фантастики. Ну принаймі в моєму ВУЗі так точно. Кожного семестру знайдеться якесь сцуко, якому начхати шо в тебе в голові і аж надто цікаво наскільки глибокі в тебе кишені :angry1:
  • 0

#198 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.04.2009 – 23:36

можна поступити і вчитись. і треба
Могилянка тому приклад
  • 0

#199 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 17.04.2009 – 01:25

Перегляд дописуfregat (17.04.2009 00:36) писав:

можна поступити і вчитись. і треба
Могилянка тому приклад
Скажи це медалістам, які роками іспити здають :angry1:.
  • 0

#200 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 17.04.2009 – 14:19

Перегляд дописуБілий Дракон (17.04.2009 02:25) писав:

Скажи це медалістам, які роками іспити здають ;).
медаліст медалісту не пара... я змінив 3 школи... в останній моя трійка важила більше ніж в попередній п’ятірка... був би лишився в рідному містечку - був би медалістом - 100%... а так мав купу четвірок... зате з легкістю вступив в КДУ :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних