Перейти до вмісту

Чи реально без хабара вступити до ВУЗу?

Повідомлень в темі: 255

#141 mIK

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 225 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м. Кам`янець - Подільський

Відправлено 07.12.2008 – 09:53

У будь який вуз реально поступити на державну форму навчання якщо маєш дипломи з олімпіад, бажано всеукраїнських.
  • 0

#142 Юля Ільчишин

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 07.12.2008 – 14:29

Перегляд дописуmIK (7.12.2008 10:53) писав:

У будь який вуз реально поступити на державну форму навчання якщо маєш дипломи з олімпіад, бажано всеукраїнських.
ага отак реально. І коли ті грамоти не підроблені, або можна і без грамот...якшо розумний топоступиш точно :lol:
  • 0

#143 Cantchat

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 10.12.2008 – 15:40

Звичайно, що реально. Незалежне рулить :)
  • 0

#144 Risya

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 23.12.2008 – 18:58

Jaksho vstypatu y jakujs' neserjoznuj VYZ, to i vstyp byde neserjoznum! :angry2:
Y takux navchalnux zakladax grebyt' vsix pidrjad, bo ce vugidno samomy zaklady!
A jaksho vstypatu do jakogos vidomogo yniversutety, to mabyt' bez "podjaku" ne obijtusja...
  • 0

#145 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 23.12.2008 – 19:26

Перегляд дописуRisya (23.12.2008 18:58) писав:

Jaksho vstypatu y jakujs' neserjoznuj VYZ, to i vstyp byde neserjoznum! :angry2:
Y takux navchalnux zakladax grebyt' vsix pidrjad, bo ce vugidno samomy zaklady!
A jaksho vstypatu do jakogos vidomogo yniversutety, to mabyt' bez "podjaku" ne obijtusja...
Навпаки! Серйозні ВУЗи не гребуть хабарі, у серйозних ВУЗів серйозні проблеми від цього. А от всяка мілкотня лопатами гребе навіть на платній основі тому , що їй на все начхати. Чим пояснити так звані "батьківські збори" в МАУП( друг розповідав, що їх так принижували)? Такі люди як ти і становлять хребет хдорової корупційної машини, сприймаючи хабар як щось належне.
  • 0

#146 Risya

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 23.12.2008 – 20:19

Перегляд дописуFT232BM (23.12.2008 20:26) писав:

Такі люди як ти і становлять хребет хдорової корупційної машини, сприймаючи хабар як щось належне.
Ja z toboju ne pogodgyjus, bo zrobula vusnovku ne z plitok, a z guttja.
  • 0

#147 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 23.12.2008 – 20:35

Перегляд дописуRisya (23.12.2008 20:19) писав:

Ja z toboju ne pogodgyjus, bo zrobula vusnovku ne z plitok, a z guttja.
Тю, так я теж не від сталі це сказав. Як ти здогадалась, я навчаюсь в КПІ. За весь час(2.5 р.) не дав ЖОДНОГО хабара як і мої одногрупники, хоч деякі і намагались.

Повідомлення відредагував FT232BM: 23.12.2008 – 20:36

• 0

#148 Risya

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 23.12.2008 – 20:39

Перегляд дописуFT232BM (23.12.2008 21:35) писав:

Тю, так я теж не від сталі це сказав. Як ти здогадалась, я навчаюсь в КПІ. За весь час(2.5 р.) не дав ЖОДНОГО хабара як і мої одногрупники, хоч деякі і намагались.
Zamalenkuj termin she.
Ne bydy z toboju sperechatusja, prosto odnogo razy tu perekonaeshsja, sho ja prava.
Prosto ja bachy tu bagato chogo she ne zrozymiv.
  • 0

#149 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 23.12.2008 – 20:53

Перегляд дописуRisya (23.12.2008 20:39) писав:

Zamalenkuj termin she.
Ne bydy z toboju sperechatusja, prosto odnogo razy tu perekonaeshsja, sho ja prava.
Prosto ja bachy tu bagato chogo she ne zrozymiv.
А що тут розуміти. Я навчаюсь, мене не виганяють, гроші не плачу. Такий статус сам за себе говорить. Знаю майже всіх кафедральних викладачів, вони просто не можуть взяти через свій світогляд. Саме завдяки такій, здавалось би з першого погляду, наївності я не сплачував хабарі у різних державних бюрократичних структурах(військомат, паспортний стіл на закордонний паспорт і т.д.). Я просто роблю вигляд, шо я не розумію, про що чиновник каже.

Повідомлення відредагував FT232BM: 23.12.2008 – 20:54

• 0

#150 Risya

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 23.12.2008 – 21:00

Перегляд дописуFT232BM (23.12.2008 21:53) писав:

А що тут розуміти. Я навчаюсь, мене не виганяють, гроші не плачу. Такий статус сам за себе говорить. Знаю майже всіх кафедральних викладачів, вони просто не можуть взяти через свій світогляд. Саме завдяки такій, здавалось би з першого погляду, наївності я не сплачував хабарі у різних державних бюрократичних структурах(військомат, паспортний стіл на закордонний паспорт і т.д.). Я просто роблю вигляд, шо я не розумію, про що чиновник каже.

Do chogo v osviti tvoja najivnist, vijskomat i pasportnuj stil.
Osvita - ce troshku inshe....
She ne pruperlu tebe do stinku. Mogluvo ja ne prava, ale dosvid govorut zovsim inshe. I povir, ja zakinchula ne jakujs malenkuj instutyt, a serjozny navchalny ystanovy i odun z najprestugnishux v Ykrajini fakyltetiv.
  • 0

#151 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 23.12.2008 – 21:12

Перегляд дописуRisya (23.12.2008 21:00) писав:

Do chogo v osviti tvoja najivnist, vijskomat i pasportnuj stil.
Osvita - ce troshku inshe....
She ne pruperlu tebe do stinku. Mogluvo ja ne prava, ale dosvid govorut zovsim inshe. I povir, ja zakinchula ne jakujs malenkuj instutyt, a serjozny navchalny ystanovy i odun z najprestugnishux v Ykrajini fakyltetiv.
Чисто заради цікавості: в яких випадках тобі приходилось давати хабара?
  • 0

#152 Risya

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 24.12.2008 – 09:53

Перегляд дописуFT232BM (23.12.2008 22:12) писав:

Чисто заради цікавості: в яких випадках тобі приходилось давати хабара?

Todi, kolu y tebe cherez tugden bakalavrskuj isput, do zakinchennja sesiji 1 predmet, na lekciji ta praktuchni jakogo tu vidxoduv bez progyliv, a pru skladanni vukladach tobi "ja vas ne znaju, y nsa sho dijsno e taki stydentu??? ja ne xochy vas bachutu i ne xochy vas chytu. do pobachennja". Pislja cjogo pered tvojim nosom zakruvae dveri.
Nadijus tobi v gutti z takum ne prujdetsja stukatusja!
  • 0

#153 Archie

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 146 повідомлень
  • Місто:Астрал

Відправлено 24.12.2008 – 12:00

Ага, а ще снігова людина існує і Атлантида...
  • 0

#154 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 24.12.2008 – 17:31

Перегляд дописуRisya (24.12.2008 09:53) писав:

Todi, kolu y tebe cherez tugden bakalavrskuj isput, do zakinchennja sesiji 1 predmet, na lekciji ta praktuchni jakogo tu vidxoduv bez progyliv, a pru skladanni vukladach tobi "ja vas ne znaju, y nsa sho dijsno e taki stydentu??? ja ne xochy vas bachutu i ne xochy vas chytu. do pobachennja". Pislja cjogo pered tvojim nosom zakruvae dveri.
Справді. Поживемо — побачимо. Але персонально знайомий з багатьма моїми викладачами. Вони просто на таке не здатні. Короче: у кого як.

Перегляд дописуArchie (24.12.2008 12:00) писав:

Ага, а ще снігова людина існує і Атлантида...
Пан башляв гроші щоб вступити до якогось третьосортного ВУЗу чи він не закінчив школу і не знає що говорить?
  • 0

#155 Risya

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 24.12.2008 – 17:56

Перегляд дописуFT232BM (24.12.2008 18:31) писав:

Але персонально знайомий з багатьма моїми викладачами.
Ot tomy tu i ne bashljaesh. A xiba ce ne svogo rody xabar??? Vonu zh stavljat tobi na shary cherez te, sho tu jix znajomuj ...chu tvoji batku,kym,brat.......spusok mozhna prodovzhyvatu... znajomi.
A she lipshe kolu tvoji batku vukladachi y cjomy, ta ne vazhluvo y cjomy chu inshomy VYZi....vid perestanovku dodankiv syma ne minjaetsja....syt zrozymila!
  • 0

#156 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.12.2008 – 18:21

Цитата

Чи реально без хабара вступити до ВУЗу
Звісно реально. Залежить лише, який ВНЗ)
нас теж лякали тим, що не поступимо і т.д бо всі хочуть грошей..
Скажу так, хто настроєний платити за вступ - той і платить, щоб поступити.
А тим більше, хоч як би не гнали на цю систему незалежного тестування - це все таки хороший варіант вступу. Для тих, хто дійсно шось знає, а не халявить - без проблем :angry2:
  • 0

#157 Svita

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 25.12.2008 – 13:34

Перегляд дописуRisya (24.12.2008 09:53) писав:

Ти знаєш, я не платила при вступі, не платила під час навчання і закінчила так і не заплативши нічого. І з таким ось також стикалася. Було це не точно так, але щось подібне. Уяви собі, що ти всю сесію і всі канікули ходиш за викладачем і лише за 1 день до відчислення вона соблаговоляє прийняти в тебе екзамен. Думаю, що ти собі це можеш уявити.
Ну ось.... У такому випадку (на 4-му курсі) ти вже думаєш, ой.... та візьми і подавися.... Отож і я так думала. Приготувала конверт....
Попитала вона мене, почала ставити оцінку і тоді помітила мій конвертик. Як швирне вона мені цим конвертом в мене... як розкриє рота.... (ставлячи при цьому оцінку).... Я не знала як себе вести і що казати... Просто згребла усі свої манатки, взяла свій конвертик і за двері.
Отак в останній мій день навчання я здала екзамен на непогану оцінку, за який платили всі, хто здавали раніше.
Але історія ця просто так не закінчилася.
Після того як усі здали цей екзамен, всі групи зібралися і написали доповідну на цю викладачку, детально описавши хто, скільки, за яких умов давав. В результаті її зняли.
Так що Ріся, ти дарма настільки впевнена у непохитності системи. Система - це люди та їх поведінка. Якщо люди міняють свою поведінку - міняється система. Все в наших руках і кожен може щось для цього зробити.
  • 0

#158 ERIS

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.12.2008 – 17:57

на платну форму навчання шо два пальця .. ну ви зрозуміли B)
  • 0

#159 Robert

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 25.12.2008 – 18:53

в КПІ реально на бюджет - сам вступив у 2004-му )) та і зараз теж реально! та в цьому році більшою проблемою було не вступити без хабаря, а відсутність пільговиків!!! бували випадки, коли бюджетних місць всього 35, пільговиків 34, отже залищається лише 1 місце на бюджетну форму навчання!...
  • 0

#160 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 25.12.2008 – 20:15

Перегляд дописуRobert (25.12.2008 18:53) писав:

в КПІ реально на бюджет - сам вступив у 2004-му )) та і зараз теж реально! та в цьому році більшою проблемою було не вступити без хабаря, а відсутність пільговиків!!! бували випадки, коли бюджетних місць всього 35, пільговиків 34, отже залищається лише 1 місце на бюджетну форму навчання!...
Класно, накінець. А то я цієї фішки не розумію. Типу якщо ти чорнобилець, то краще за інших людей. Треба усвідомлювати, що брати на навчання треба розумних, а не всяких там. А людям, що потребують допомоги просто доплачувати. А то назбирається в нас дебілів-калік ціла пачка і шо з ними робити??!

Повідомлення відредагував FT232BM: 25.12.2008 – 20:16

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних