Перейти до вмісту

Як схуднути?

Повідомлень в темі: 746

#741 Uandamer

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 20.10.2017 – 14:48

Перегляд дописуIro4ka (16.10.2017 – 21:02) писав:

ЯК? Шість разів на день харчуватися, але по трошки і правильних харчуванням. Ну и спорт
Такою порадою можна збити з пантелика, краще 6 разів на тиждень тренуватись, наприклад скакати на скакалці rozetka.com.ua/rising_jr5622/p10998089 та менше їсти, не залежить скільки разів в день, головне щоб це було не більше 1500 кілокалорій на день!
  • 0

#742 gustavo

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 20.11.2017 – 15:14

схуднути елементарно, просто треба відірвати дупу від дивану, регулярні заняття спортом, правильне харчування не змусять довго чекати на результат, я до 25 років важив понад 100 кг при рості 1.80, дуже комплексував, почав ходити в зал зранку, тобто навіть при наявності роботи це можливо, зараз важу 90 кг, виглядаю набагато краще, почуваюсь так само, люди не лініться ходити в зал, це збільшує самооцінку а відповідно і враження інших людей від вас. Не дарма я згадав про харчування, це 50% успіху, важливу роль грають так звані "добавки", томущо з Їжї ви не завжди отримаєте все що необхідно організму для відновлення після тренування.
  • 0

#743 hitrec322

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 20.11.2017 – 23:18

Щоб схуднути, треба пахати, тобто займатися спортом, і правильно харчуватися))
  • 0

#744 Inelka

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 27.11.2017 – 19:43

ось так, люди спочатку їдять як свині ,а все пізніше стараються якось схуднути. - Треба ще своїм дітям це в звичку робити
  • 0

#745 Kristin

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Ірпінь

Відправлено 07.12.2017 – 19:02

Перегляд дописуInelka (27.11.2017 – 19:43) писав:

ось так, люди спочатку їдять як свині ,а все пізніше стараються якось схуднути.

Не можна так, різні причини бувають.
Мені знайома рекомендує використати дарсонваль. Ось тут я знайшла його. https://techno-med.com.ua/darsonvali Раніше я не знала, що так його можна викоритовувати, я думала, що це суто медичний апарат. Може хтось ним користувався? Як ефект?
  • 0

#746 Любава

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 13.12.2017 – 19:45

Перегляд дописуДiма (05.10.2007 – 16:29) писав:

Шановні пані та панове, потрібна ваша допомога. Я хлопець повнй, від цього в мене є проблеми в спілкуванні з дівчатами. Допоможіть порадами будь ласка, як зкинути зайву вагу, стати нормальним? Адже із-за неЇ, в мене ще не було дівчини :angry1: Тільки не кажіть, що треба бігати, плавати, тягати важкі речі... Я все це вже пробував, мені не допомагає. Пробував неїсти довго, а всеодно... :angry12:

Неїсти це не вихід! У жодному разі!!! Тут потрібен комплексний підхід. Якщо цікаво, можу допомогти, пішіть
  • 0

#747 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1753 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 13.12.2017 – 22:32

Перегляд дописуЛюбава (13.12.2017 – 19:45) писав:

Перегляд дописуДiма (05.10.2007 – 16:29) писав:

Шановні пані та панове, потрібна ваша допомога. Я хлопець повнй, від цього в мене є проблеми в спілкуванні з дівчатами. Допоможіть порадами будь ласка, як зкинути зайву вагу, стати нормальним? Адже із-за неЇ, в мене ще не було дівчини :angry1: Тільки не кажіть, що треба бігати, плавати, тягати важкі речі... Я все це вже пробував, мені не допомагає. Пробував неїсти довго, а всеодно... :angry12:
Неїсти це не вихід! У жодному разі!!! Тут потрібен комплексний підхід. Якщо цікаво, можу допомогти, пішіть
Станеш йому дівчиною? :D Не за гроші, маю на увазі, а то у вас, спамерів, самі заробітки в голові.

Ти хоч би дату дивилась, помошниця, той Діма, вже давно дядько, а не жирний хлопець без дівчини, скоріш за все, худий затяганий чоловік з жирною жінкою і спиногризами. :lol: 10 років пройшло.

ЗІ. Це той Діма, націоналіст, шо на атомній станції робив (робе)? На південно-українській? О яка в мене память, заздріть.

Повідомлення відредагував _Ex: 13.12.2017 – 22:37

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних