Перейти до вмісту

Як схуднути?

Повідомлень в темі: 746

#621 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 18.01.2013 – 23:17

Перегляд дописуКрихітка (18.01.2013 – 22:37) писав:

Ріплі, де ти бачив студентів, які харчувались би правильно? Добре хоч не мівіна й чіпси з пивом, а справді овочі, яйця, оливкова олія в якості заправки, нічого смаженого, без всяких картошечок…Мені підходить, організм не жаліється

я трохи про інше писав.
Щоб схуднути - треба витрачати на харчування НАБАГАТО більше, ніж при простому харчуванні, а не менше.
Голодувати - це неправильно, правильно - нормально харчуватись.

Наприклад, замість рису білого - коричневий, так само макарони. І все інше в цьому ж дусі.
  • 1

#622 Кульбаба

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Бровари

Відправлено 18.01.2013 – 23:45

Перегляд дописуMr.Ripley (18.01.2013 – 23:17) писав:

я трохи про інше писав.
Щоб схуднути - треба витрачати на харчування НАБАГАТО більше, ніж при простому харчуванні, а не менше.
Голодувати - це неправильно, правильно - нормально харчуватись.

Наприклад, замість рису білого - коричневий, так само макарони. І все інше в цьому ж дусі.
З власного досвіду можу сказати, що дуже часто студенти ой як файно харчуються!!! Я за 5 років навчання разів зо 5 їла "Мівіну", тай то... бо хтілося якоїсь гадості(чіпси ж дорожчі).
  • 0

#623 Predrag

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Дрогобич

Відправлено 19.01.2013 – 03:01

Перегляд дописуКульбаба (18.01.2013 – 14:08) писав:

Хм... Цікаво, а як же маленька дитина?
Судячи з Ваших слів, то я маю бути лінивою і жирною коровою, бо в горах була ще років 8 тому і без наплічника...

Узагалі-то, я не Вам відповідав... А хлопцю, який створий це обговорення, і який не те, що не жонатий, а його вага - цьому перешкода. Тому, моя дружня порада у першу чергу для нього. Але, вже якщо запитали, то відповім і Вам. По-перше, я не впевнений, що Ви не лінива і не жирна корова. По-друге, як сказав п. Фабрегас, бути в горах без наплічника - це зовсім не бути в горах. Це бути проїздом, на машині, що не сприяє схудненню, а навпаки. По-третє, з маленькою дитиною - не тільки треба їхати у гору, а ще й корисно, бо ймовірність того, що Ви схуднете - збільшується втричі! :wink2:
Так, що буде літо - дерзайте!

[ex]усне попередження за образу[/ex]

Повідомлення відредагував Nolex: 20.01.2013 – 13:00

• -1

#624 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 19.01.2013 – 03:25

Перегляд дописуКульбаба (18.01.2013 – 23:45) писав:

З власного досвіду можу сказати, що дуже часто студенти ой як файно харчуються!!! Я за 5 років навчання разів зо 5 їла "Мівіну", тай то... бо хтілося якоїсь гадості(чіпси ж дорожчі).

дивлячись які студенти) в общазі тільки мівіну і їдять :)
  • 0

#625 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 19.01.2013 – 08:07

Перегляд дописуКульбаба (14.01.2013 – 14:44) писав:

А якщо я годуюча мама? Як можна схуднути в даному випадку? :help:

Перегляд дописуМаківка (14.01.2013 – 15:03) писав:

Материнство - то святе. І в час годування ну її до біса, ту фігуру. :)
:) :) :)
Хоч за вагою таки треба слідити :( , але гормони беруть своє і, буває, дівоча фігура вже не вернеться, всьо має свою ціну, таке життя. Зато інші радості є :)
Ще може би варто на цукор провіритись?

А в гори з немовлям ходити - чи той риск, що можна зашпортатись, впасти і покалічити його варта такого випендрювання?

Перегляд дописуКрихітка (18.01.2013 – 15:31) писав:

Я знайшла чудовий спосіб! Коротше, роботу не знаходиш, бо студентів нікуди не беруть, усі гроші які батьки висилають на орієнтовно 3-4 тижні тратиш у перші 3 дні на "ой яка гарна кофточка!" і решту місяця харчуєшся салатиком з капусти, вуаля.
Хотіла сказати, Крихітко, що у Штатах дуууже багато студентів не тільки у фестфуд-ах котлети смажать, але і в дорожчих ресторанах по вихідних офіціантами підробляють, там непогані чайові. Люди не скупляться віддячити за добру і привітну обслугу. Може у вас інакше з роботами, просто, на всяк випадок, а раптом :)
  • 0

#626 Predrag

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень
  • Місто:Дрогобич

Відправлено 19.01.2013 – 10:42

Перегляд дописуAquarius-ka (19.01.2013 – 08:07) писав:

:) :) :)
Хоч за вагою таки треба слідити :( , але гормони беруть своє і, буває, дівоча фігура вже не вернеться, всьо має свою ціну, таке життя. Зато інші радості є :)
Ще може би варто на цукор провіритись?

А в гори з немовлям ходити - чи той риск, що можна зашпортатись, впасти і покалічити його варта такого випендрювання?

Хотіла сказати, Крихітко, що у Штатах дуууже багато студентів не тільки у фестфуд-ах котлети смажать, але і в дорожчих ресторанах по вихідних офіціантами підробляють, там непогані чайові. Люди не скупляться віддячити за добру і привітну обслугу. Може у вас інакше з роботами, просто, на всяк випадок, а раптом :)

На жаль, періодичне відстежування записів на форумі - схуднути Вам не допоможе...

Найкращий спосіб - фізична праця, а не пустомельство! Запам,ятайте це. :)
  • -1

#627 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.01.2013 – 12:13

Перегляд дописуMr.Ripley (18.01.2013 – 23:17) писав:

я трохи про інше писав.
Залежить від того що називати "простим" харчуванням.
Харчування для сушки у Києві обходиться мені у 30-50 гривень на день. Це при умові що я споживаю 150 грамів білків.
В основному це курятина, пісна яловичина, риба, овочі (цибуля, морква, капуста, часник), фрукти (зазвичай грейпфрути), сир нежирний 0-5%, нежирний кефір чи закваска, каші (гречана та вівсяна), яйця, олія, прянощі. Інколи купую херес та соєвий соус для маринаду - однак це не є необхідним.
Основна частина витрат - м'ясо - від 20 до 40 гривень на день та нежирний сир. Якби я не переймався за вагу м'язів ці витрати можна було б скоротити та додати калорій з простих вуглеводів. Тому я не вважаю що здорове харчування таке вже й витратне.

Я також вживаю L-карнітин та йохімбіна гідрохлорид для покращення жиро-спалювання на тренуваннях, однак це обходиться мені у гривні три на тренування. Ще у раціоні є вітамінний комплекс що коштує дві гривні на добу.
  • 0

#628 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 19.01.2013 – 13:47

Перегляд дописуКульбаба (14.01.2013 – 14:44) писав:

А якщо я годуюча мама? Як можна схуднути в даному випадку? :help:
Контролювати харчування + спорт. На грудне вигодовування це не впливає, перевірено на власному досвіді, ги. Сину було 1 рік та 10 місяців, худла з 65 до 58 (зріст 160, зайняло 4 місяці). Годувала до 3,3.
Правда зараз маю 67 кіло, але і другу дитину (доньці майже 3 місяці). Півтора місяці займаюся по 30-40 хвилин. Поки що результат +1,5 кіло від післяпологового... ги. Продовжую займатися.
На молоко та малу негативного впливу не виявлено.
  • 0

#629 Кульбаба

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень
  • Місто:Бровари

Відправлено 19.01.2013 – 14:25

Перегляд дописуreyneke (19.01.2013 – 13:47) писав:

Контролювати харчування + спорт. На вигодовування це не впливає, перевірено на власному досвіді, ги. Сину було 1 рік та 10 місяців, худла з 65 до 58 (зріст 160, зайняло 4 місяці). Годувала до 3,3.
Правда зараз маю 67 кіло, але і другу дитину (доньці майже 3 місяці). Півтора місяці займаюся по 30-40 хвилин. Поки що результат +1,5 кіло від післяпологового... ги. Продовжую займатися.
На молоко та малу негативного впливу не виявлено.
Що ж, саме контролем меню я й займаюся,бо на спорт часу i пам'ятi нема. Але потроху привчаю себе до вправ з малим. Наприклад, присiдання з сином на руках. Трохи важкувато,але невеликими пiдходами можна пробувати. До того ж, дитина в захватi:):):)
  • 0

#630 murko

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень

Відправлено 21.01.2013 – 22:54

Зображення
  • 2

#631 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 13.06.2013 – 11:19

його ще дуже допомагає схуднути. але без правильного харчування то все фігня
  • 0

#632 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 13.06.2013 – 11:36

Спортзал допомагає, а не йога.

При відповідних тренуваннях + харчуванні можна як набрати, так і скинути.
  • 0

#633 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 12.08.2013 – 10:57

Як я схудла (може комусь стане в пригоді)
З нового року до сьогодняшнього дня я скинула 28 кг. Моя вага була 81 кг, зараз 53 кг.
Харчування: дуже жорстко стежила за тим, що я їм, трималася в рамках 800-1000 ккал на добу, переважно нежирні молокопродукти, куряче м'ясо, овочі. Остерігалася як вогню усьго, що могло зашкодити. Майте на увазі, що харчування не преривалося ні на одне зі свят (Різдво, 8 березня, Великдень, майські свята) також ні краплі алкоголю, якомога менше солі та цукру, сіль змінила на морську.
Тренування: 6 разів на тиждень - 3 рази фітнес по 2 години, 3 ради кардіотренування по 1 годині.
Можливо комусь стане в нагоді. Також додаю фото до та після

До
Зображення

Після

Зображення
  • 7

#634 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 12.08.2013 – 11:18

вражаюче :cool2:
  • 1

#635 murko

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 12.08.2013 – 12:43

я чула, наче не можна так різко знижувати калорії. уповільнюється метаболізм, щоб не набирати вагу доведеться його або розганяти знову, або постійно харчуватися на 1000, і менше, ккал.
ну, але 28 кг - похвально. а який ваш зріст?

Повідомлення відредагував murko: 12.08.2013 – 12:43

• 0

#636 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 12.08.2013 – 15:22

Перегляд дописуmurko (12.08.2013 – 12:43) писав:

я чула, наче не можна так різко знижувати калорії. уповільнюється метаболізм, щоб не набирати вагу доведеться його або розганяти знову, або постійно харчуватися на 1000, і менше, ккал.

Я теж багато чула)) Але поки чула то тільки набирала вагу)) все підраховано за формулами і не шкідливо для здоровя. Зріст 165 см
  • 0

#637 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 12.08.2013 – 15:38

Перегляд дописуmurko (12.08.2013 – 12:43) писав:

А ти так і залишишся жирною, невдаха :itshe:

Перегляд дописуkitty_bon (12.08.2013 – 10:57) писав:

Як я схудла (може комусь стане в пригоді)
З нового року до сьогодняшнього дня я скинула 28 кг. Моя вага була 81 кг, зараз 53 кг.
Харчування: дуже жорстко стежила за тим, що я їм, трималася в рамках 800-1000 ккал на добу, переважно нежирні молокопродукти, куряче м'ясо, овочі. Остерігалася як вогню усьго, що могло зашкодити. Майте на увазі, що харчування не преривалося ні на одне зі свят (Різдво, 8 березня, Великдень, майські свята) також ні краплі алкоголю, якомога менше солі та цукру, сіль змінила на морську.
Тренування: 6 разів на тиждень - 3 рази фітнес по 2 години, 3 ради кардіотренування по 1 годині.
Можливо комусь стане в нагоді. Також додаю фото до та після

Зображення

А я думав, де ти пропала)) Результат супер. Головне не зірватись і не набрати знову)
  • -1

#638 murko

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 12.08.2013 – 15:53

Перегляд дописуMr.Ripley (12.08.2013 – 15:38) писав:

А ти так і залишишся жирною, невдаха :itshe:
я думала, свою придуркуватість ти сховав, аж ні, ось вона :3
  • 0