Перейти до вмісту

Як схуднути?

Повідомлень в темі: 746

#61 Sonce

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 25.01.2008 – 22:00

Привіт.Почитай це.
СХУДНУТИ БЕЗ ШКОДИ ЗДОРОВ'Ю - РЕАЛЬНО!

ЖУРНАЛІСТЦІ НАШОГО ВИДАННЯ ЗА КІЛЬКА МІСЯЦІВ ВДАЛОСЯ
СХУДНУТИ, НЕ ВТРАЧАЮЧИ ХОРОШОГО АПЕТИТУ ТА СМАКУ ДО ЖИТТЯ

Можна посперечатися, який з інстинктів людини є базовим. Судячи зі статистики Всесвітньої організації охорони здоров'я, яка засвідчує невпинне погладшання мешканців багатьох країн, головним інстинктом все-таки є харчовий.
На жаль, це не лише естетична проблема. Надмірна маса тіла - це ще й цілий "букет" захворювань, які призводять до скорочення тривалості життя. Тому пересічні громадяни хочуть бути стрункими і здоровими.

Олександра КАЛІНІНА,
"Здоров'я і довголіття".

Проблема зайвих кілограмів несподівано постала й переді мною. Маючи звичку до всього застосовувати комплексний підхід, я засіла за Інтернет, ретельно вивчила ринок періодичних видань та книжок для охочих схуднути. Чесно кажучи, була здивована, як багато людей потерпають від цієї проблеми. Аналізуючи ситуацію, щодалі втрачала оптимізм. Усі більш-менш дієві методи схуднення потребували неабияких жертв.
Різноманітні пігулки, чаї та пластирі відкинула одразу. Із солідних зарубіжних часописів давно знаю, що ефективного медикаментозного засобу для схуднення не існує. Фармацевтична компанія, котра винайде ліки від надмірної маси тіла, очевидно, стане феноменально багатою. Та й чого б це голлівудські зірки виснажували себе спортом та дієтами, якби досить було проковтнути таблетку, щоб виглядати струнким?
Незліченні дієти наганяли нудьгу. Низькокалорійні загрожували постійним голодом та головним болем. Овочеві - втратою м'язів та сил. Популярні останнім часом "кремлівська дієта" та дієта Аткінсона, які передбачали харчування винятково тваринними білками, просто жахали - адже це прямий шлях до надмірного холестерину та подагри. Втрачати здоров'я заради зовнішнього вигляду не хотілося, до того ж необхідно було працювати на повну силу. Тому я вирішила обмежитися поки що відмовою від вечері та щодня робити фіззарядку. Звичайно, без фанатизму.
Кілька місяців зусиль дали результати - я втратила десь два кілограми. Однак на цьому досягнення зупинилися. Організм вперто тримався за свої резерви. Мені ж хотілося схуднути ще принаймні на 1-2 кілограми. Саме в цей момент у нашому виданні натрапила на статтю про метод французького дієтолога Мішеля Монтіньяка. Гурманський підхід до життя імпонував. Що не кажіть, а французи, мабуть, найкраще в світі розуміються на їжі. Стаття не давала вичерпної інформації, яка є в книгах Монтіньяка, однак основні настанови французького дієтолога - роздільне харчування та вибір між "хорошими" та "поганими" вуглеводами, видалися цілком зрозумілими і прийнятними. Принципи роздільного харчування, мабуть, знайомі всім - якщо з гумором, то це котлети окремо, хліб окремо. Мухи додаються до котлет лише за смаком. Тобто не можна змішувати вуглеводи з білками та жирами. "Хороші" та "погані" вуглеводи відрізняються ступенем обробки та наявністю клітковини.
Монтіньяк стверджує - утворенню надмірної маси тіла сприяє вживання вуглеводів разом з ліпідами за умови поганої роботи підшлункової залози. Тому ще важливо враховувати глікемічний індекс продуктів, тобто кількість інсуліну, який необхідний для їх перетравлення, як це відбувається у разі захворювання на цукровий діабет.
Забороняє французький дієтолог переважно відверто шкідливі продукти, хоча й звичні для людства в останньому столітті. Це цукор та солодощі, біле борошно та вироби з нього, картоплю, кукурудзу, крохмаль, рафіновані злаки, в тому числі шліфований рис, манку, кукурудзяні пластівці тощо, вершкове масло та жирні молочні продукти, алкоголь. Щоправда, під "обструкцію" потрапили морква і буряк, а отже, така звична для українців страва, як борщ. Однак порівняно з низькокалорійними дієтами - це "квіточки". Варто сказати, що калорії Монтіньяк не рахує - на його думку, це не більше, як міф. А його система харчування - це саме система, а не дієта. Немає жорстких правил, що їсти на сніданок, вечерю та обід - це ви вирішуєте самі з урахуванням настанов про те, які продукти обирати та як їх змішувати. На будь-якому банкеті чи фуршеті можна знайти щось дозволене - переконалася на власному досвіді. Їсти можна чимало і смачно, головне правильно.
На сніданок я зазвичай споживала фрукти - будь-які, крім бананів чи дині. Хвилин через 20 (фрукти можна їсти лише на голодний шлунок, не змішувати їх з іншими продуктами) - висівковий хліб чи тости з нього, знежирений сир та слабозаварений чай чи дуже неміцну каву зі знежиреним молоком. Монтіньяк наполягає на молочних продуктах нульової жирності. Мушу зізнатися - їстівного сиру нульової жирності на українському ринку я не знайшла. Та кисла гидота, яку в нас продають, зводила судомою щелепи, від неї відмовлялися навіть голодні бродячі собаки та коти. Однак я знайшла дуже пристойний сир 2% жирності, а іноді їла і 5% - все одно діяло. Можна також 1-2 яєць чи нежирну шинку, але тоді вже без нічого і не дуже часто.
На обід французький дієтолог рекомендує овочевий суп без картоплі, моркви і буряку, салат з овочів - без заборонених, звичайно, та без сухариків, нежирне м'ясо, птицю чи рибу, тушковані овочі, шматочок твердого сиру на десерт. З усього переліченого я вибирала, зазвичай, чималий шмат курки та салат із капусти, не могла втриматися від скибочки висівкового хліба. Вечеря - той самий набір продуктів, що й на обід, однак менше білків, більше овочів. Не варто двічі на день їсти м'ясо, особливо людям, схильним до надлишкового холестерину. Їм узагалі доцільніше вживати рибу та біле м'ясо курки чи індички. Іноді на вечерю можна з'їсти нешліфований рис чи гречку - але зовсім без жиру. Монтіньяк радить із томатним соусом, однак не з магазинним, який складається з крохмалю та цукру. Особисто я пристосувала до рису консервоване лечо, а до гречки - солоні огірки.
Строго дотримуватися обмежень доведеться місяців зо три, поки не зійде вся надмірна маса тіла. Іноді - довше, надто тим, які тривалий час сиділи на низькокалорійних дієтах. Після цього можна дещо собі дозволити - один-два рази на тиждень можна їсти все, що забажаєш. Час від часу - гіркий шоколад (в якому більш як 60% какао), трохи натурального меду, сухого вина. Проте смаки за час першої фази змінюються. Я практично розлюбила картоплю, навчилася вгамовувати апетит без вуглеводного гарніру та хліба.
Перші результати особисто я помітила десь через місяць, через два їх почали помічати колеги, а через три мене почали масово "інтерв'ювати" на тему, - чому ти так схудла, адже ти чимало їси! Я щиро пояснювала, однак помічала, що люди дивляться на мене з недовірою. У нашому суспільстві є тверде переконання - лише голод забезпечує стрункість. Тому я вирішила поділися своїм досвідом з усіма. Адже голодна людина - нещасна, знервована і зла.
Система Монтіньяка не дасть вам "модельної" кістлявості, але нормальним людям вона, власне, й не потрібна. Однак дасть нормальну стрункість та підтягнутість, збереже м'язову тканину та сили. Я схудла лише на чотири кілограми, що в моєму випадку, однак, означало два розміри одягу та можливість одягатися в мало не підлітковому стилі. З Інтернет-конференцій знаю, що дехто схуд і на 10-15 кілограмів. Особливо ця система підходить тим, хто любить попоїсти, однак не хоче гладшати. І, звичайно, це профілактика багатьох захворювань, пов'язаних із обміном речовин. Якщо ви обиратимете не лише "хороші" вуглеводи, а й "хороші" жири, то убезпечите себе від серцево-судинних захворювань. Якщо ще додати трохи фізичних вправ, ви завжди будете в чудовій формі, а життя виграватиме усіма барвами.

СМАЧНІ РЕЦЕПТИ ВІД МОНТІНЬЯКА

Суп-пюре з редиски
Потрібно: 2 пучки редиски разом із листям, 2 пучки зеленої цибулі, 100 грамів знежиреного кефіру чи несолодкого йогурту, 1 літр курячого бульйону, 2 ложки олії (краще маслинової), сіль та перець.
Овочі нарізати та кілька хвилин потушкувати на олії в гусятниці, додати гарячий бульйон. Поварити ще хвилин 5, заправити спеціями та збити у блендері на пюре чи протерти крізь сито. Перед вживанням заправити кефіром.

Хлібець із риби
Потрібно: 600 грамів тріски, 2-3 дуже стиглих помідори, 6 яєць, 1 зубок часнику, 1 пучечок базиліку чи іншої зелені, 4 ложки маслинової олії, сіль, перець.
З помідорів зняти шкірочку, потушкувати їх на олії з товченим часником до пюре. Рибу подрібнити, додати в неї томатне пюре, збиті яйця, зелень та спеції.
Форму щедро змастити олією, викласти в неї масу та зварити чи запекти її на водяній бані протягом 40 хвилин. Подавати теплою чи холодною, можна з натуральним майонезом на маслиновій олії (олія, жовтки, сіль, оцет - без крохмалю, згущувачів та іншої хімії).
  • 0

#62 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 25.01.2008 – 22:08

Перегляд дописуДiма (5.10.2007 17:29) писав:

Шановні пані та панове, потрібна ваша допомога. Я хлопець повнй, від цього в мене є проблеми в спілкуванні з дівчатами. Допоможіть порадами будь ласка, як зкинути зайву вагу, стати нормальним? Адже із-за неЇ, в мене ще не було дівчини :cool1: Тільки не кажіть, що треба бігати, плавати, тягати важкі речі... Я все це вже пробував, мені не допомагає. Пробував неїсти довго, а всеодно... ;)
По перше - забудь що ти повний. Вірніше забуть про свою зовнішність. Намагайся почуватися комфртно таким як ти є.
По дрруге - зрозумій, що ти будеш так себе почувати лише коли відчуватимеш себе фізично комфортно.........тобто якщо твоя вага чи зовнішність не буде заважати саме тобі.
З відси висновок - зроби себе таким яким тобі бути зручно фізично і морально. Не варто підстаюватись під певні стандарти і шаблони............. головне щоб тобі було зручно як фізично (тобто нічого не заважало), так і емоційно (те саме правило).
Тому - візьми себе в руки, перестань скиглити і себе жаліти і почни робити з себе того - кого ти сам хочеш бачити.
  • 0

#63 Sonce

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень

Відправлено 26.01.2008 – 19:33

Цитата(Дiма @ 5.10.2007 17:29)
Шановні пані та панове, потрібна ваша допомога. Я хлопець повнй, від цього в мене є проблеми в спілкуванні з дівчатами. Допоможіть порадами будь ласка, як зкинути зайву вагу, стати нормальним? Адже із-за неЇ, в мене ще не було дівчини Тільки не кажіть, що треба бігати, плавати, тягати важкі речі... Я все це вже пробував, мені не допомагає. Пробував неїсти довго, а всеодно...

Доречі,є багато дівчат,які люблять повненьких.І в житті головне не зовнішність,а духовність людини,її характер.Ти маєш полюбити себе і полюблять тебе інші!Ти такий,який ти є,ти неповторна особистість і такого як ти більше ніде нема!Вище носа!Ти класний :prapor3:
  • 0

#64 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 30.01.2008 – 19:58

Перегляд дописуДiма (5.10.2007 16:29) писав:

Допоможіть порадами будь ласка, як зкинути зайву вагу, стати нормальним? Адже із-за неЇ, в мене ще не було дівчини :ggggg:

А можливо проблема не в твоїй вазі, а в тобі самому? Подумай. Ніколи не комплексуй щодо своє зовнішності, просто вір у те, що ти найкращий і завжди почувайся впевнено з дівчатами. Скажеш важко, так? На мою думку, найважливішим є не те, як ти виглядаєш, а твій внутрішній світ . Якщо хочеш схуднути - це добре, але в першу чергу тобі треба вбити в собі ці комплекси, це найважливіше. Я знала і досить повних людей (дівчат в тому числі), які ніколи не комплексували щодо зайвої ваги. Чула, як один хлопець на образу "Ну ти й жирний!" відреагував з гумором і його ніхто ніколи не ображав. А ти дивився фільм "Товстушки"? Там спочатку аж плакати хочеться, а в кінці.. Романтично все так :prapor3:

Перегляд допису@Zu (6.10.2007 22:04) писав:

Дiма!
Є дівчата які люблять повненьких не переймайся :ggggg:

І я люблю повненьких, тут нема нічого страшного :ggggg: І до речі, говорю це серйозно. А то бува танцюєш з високим худим хлопцем, положиш йому руки на плечі, а вони такі кістляві, взятися нема за що :ggggg:

Щоб схуднути, потрібно не сидіти на "супермодній" дієті, а потім їсти все що забажається, це не те. Просто зміни спосіб життя. Побільше рухайся, ходи пішки (якщо, наприклад, тобі їхати лише декілька зупинок громадським транспортом, то можна й пройтися) і так кожен день. Ось що я тобі пропоную:

1. Кожного дня їж лише до 15:00, а потім - все, лише вода;
2. Два рази на тиждень роби розгрузочний день (на кефірі, наприклад);
3. В першій половині дня їсти можна все, але в менішій кількості, не зловживати, але все ж таки краще виключити з раціону хліб, картоплю, солодощі, макаронні вироби тощо (тобто вуглеводи), пити чай чи каву без цукру. Це значно легше чим зовсім голодувати.

І найголовніше! Кожного разу коли тобі хочеться їсти і обридло слухати "роздратований" голодний шлунок, придумай собі якесь цікаве заняття щоб відволіктися. Чим сидіти і думати, що в холодильнику є щось смачненьке, краще піти кудись прогулятися. От і все.

На додаток. Колись прочитала в енциклопедії таку дивину. 31-річний француз Поль-Арні Дюген зміг протриматися без їжі 384 дні. Під час своєї рекордного голоду він пив воду, чай, каву і розбавлені овочеві та фруктові сок. За цей час він втратив 133 кілограми, але це пішло Дюгену тільки на користь: на початку голоду він важив 215 кілограмів :ggggg: :)
  • 0

#65 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 17.03.2008 – 19:31

Потрібно рахувати калорії які ти вжив протягом дня і не перебільшувати норму ! і ще врахувати всі вищесказані поради
  • 0

#66 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 19.03.2008 – 00:15

Роздільне харчування (спочатку рідина, потім салати, потім перше чи друге) + фізичні навантаження (плавання, кач, вело ... - чого душа бажає):
"адназначьна"
  • 0

#67 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 19.03.2008 – 13:22

A mojna prosto shoditi do diyetologa yakiy dopomoje tobi pidibrati diyetu, yaka pidhodit' tobi?
  • 0

#68 yurec4yk

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 06.02.2009 – 09:09

а я знаю, що є люди яким справді домомогло, те що вини приймали капсули. Доречі, ефект не заставив себе чекати. Да це не дешеве задоволення, та все -ж, кого цікавить результат а не його досягнення. Капсули називаються ULTRA EFFECT
  • 0

#69 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 06.02.2009 – 10:53

Не раджу приймати будь-які капсули. Хімії - бій!

Найкращий спосіб тримати себе в формі - це менше їсти (не пізніше, як за чотири години до сну) і лише корисну їжу і спорт.
  • 0

#70 Дядько Панас

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень

Відправлено 06.02.2009 – 12:28

Треба просто займатись спортом. Тоді зайве сало збіжить, а все що залишиться, навіть якщо воно буде не 90-60-90 - це те що треба. Адже в кожного свої кістки і своя вага :)
  • 0

#71 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 06.02.2009 – 14:18

як каже моя шефиня: "заклеяти рот скотчем" )))) Просто менше їсти і більше рухатися.
  • 0

#72 yurec4yk

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 18.02.2009 – 20:19

Ну якщо тобі жоден з тих способів, що ти перерахував не підходить, то може варто звернутися до таких методів,
як лікування різними пігулками. Я чув, що таблетки ультра-ефект є досить непоганими і нешкідливими для здоров’я.
Мабуть тобі варто спробувати їх на сайті можна дізнатися про ці пігулки більш докладніше ultra-effect.com
  • 0

#73 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 25.04.2009 – 21:15

ото не треба в Макдональдсі їсти) А взагалі деякі люди вважають, що їм потрібно схуднути, але об'єктивно це не так. Є також порушення обміну речовин, так що людина може і не багато їсть, але все одно вона має надмірну вагу
  • 0

#74 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.04.2009 – 22:35

єдиний реальний спосіб- це не жерти, як невсобі!
  • 0

#75 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 06.05.2009 – 18:35

:rolleyes: Одразу прошу, шоб було без гону. Поділіться секретами тонкої талії)
  • 0

#76 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 06.05.2009 – 18:38

Навчання.

І ще працювати, бо батьки грошей не дають - теж прикольний спосіб. А навчатись і працювати і бути без грошей - найнадійніший метод. На собі перевірено.
  • 0

#77 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.05.2009 – 18:39

згоден, якільки не їм, все неможу потовстіти, а все іхха того, що приходиться багато думати, або не думати, що теж хабирає енергію

ну і по 50 км на вєліку ганяти по вихідих, ролики, художня піраміда...
  • 0

#78 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 06.05.2009 – 18:39

Секс, багато його
  • 0

#79 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 06.05.2009 – 18:40

закохайся :rolleyes:
  • 0

#80 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 06.05.2009 – 18:42

а навіщо вам худнути?
але як так дуже хочете - то постійні фізичні вправи... для вас качання пресу має бути присвячена кожна вільна хвилина...
раз вам так до вподоби... будете мати настільки підтягнуту, наскільки це можливо при вашій комплекції...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних