Перейти до вмісту

Як схуднути?

Повідомлень в темі: 746

#541 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3933 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 10.04.2012 – 21:50

Так, подейкують, що в день варто випивати зо дві літри води. Тож твої поради слушні, Водолійко. :)

Перегляд дописуAquarius-ka (10.04.2012 – 21:20) писав:

І, до речі, навіть перед процедурою провірки кишківника тут не призначають клізм...
До речі. Категорично(!) заборонено робити клізми жінкам, що мають проблеми "по-жіночому": кісти, фібріоми...
У санаторії, приміром, перед тим, як робити повне очищення кишківника, змушують проконсультуватися з гінекологом або проктологом.

Повідомлення відредагував Маківка: 10.04.2012 – 21:53

• 2

#542 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 10.04.2012 – 22:09

Ціхо, дцєці, бомба лєці :)

А шо хочу сказати - у різні часи мною віяло різними дієтами і способами очищення. Був час (давно тому), коли я вважала очищення клізмами великою панацеєю, але мого ентузіазму стало не надовго, неприємна воно річ. Правильно, робота кишківника дуууже важлива і за тим треба слідкувати, щоб всьо працювало чотко. Але є ІНШІ спосби очищення і нормалізації. Один з них - пити багато води, біля 2л. на добу. Вода промиває, очищає, запобігає запорам і тд. У мене привичка вже багато-багато років випивати ранком 2 склянки холодної фільтрованої води, і ще пити багато протягом дня. До того ж кава - теж очищає. Щоб знати, що води випито достатньо - дивитись на колір сечі (пардон мі), він має бути світло-блідий, а не жовтий чи оранжевий. У США пиття води ввійшло у привичку, люди майже всюди ходять з плящинами води. Коли показують "живе" відео з різних засідань чи залів суду - то там всі попивають воду: промовці, свідки, підсудні.

Отже, 1-ше: вода.

2-ге: клітковина (файбер). Недавно мені моя лікарка дала брошурку про роботу кишечника (для профілактики), то там пише, що велика кількість клітковини робить чуда і може сама собою запобігти і навіть вилікувати багато проблем у кишківнику. Багато клітковини мають висівки,неочищені крупи, темний хліб, фрукти і овочі, соки з м*якоттю.

3-тє: сирі овочі і фрукти, бо вони мають ензими, вітаміни і мінерали, ту ж клітковину і корисні бактерії. Ще корисні бактеріїї мають кисло-молочні продукти. Тобто має бути правилом щодня їсти сирі овочі і фрукти, в додатку до всього решта. Ще можна брати сухі пробіотики.

І, до речі, навіть перед процедурою провірки кишківника тут не призначають клізм (тут майже ніхто того не робить), а день перед тим треба випити 4 л. води зі спеціальним порошком, що є і проносним, і добавляє втрачені електроліти, щоб організм не обезводнився.

От такий мій досвід у тій справі :)
Погоджуюсь. Але все то кожному індивідуально. Комусь води пити багато не рекомендовано, комусь овочів поменше, а комусь клізми (так, з жіночими проблемами треба бути обережними з клізмами). Я от про той метод, що наразі використовую, теж почула протипоказання - тим, в кого проблеми з печінкою. Там використовується грілка, а вона, як виявилось, не є бажаною для печінки. Зате жовч капітально проганяє.
  • -2

#543 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 11.04.2012 – 00:33

Перегляд дописуKassandra (10.04.2012 – 14:33) писав:

і все? тю, якось просто. а про послідовність прийому їжі наприклад? поєднуваність?

основний принцип - вранці вуглеводи, ввечері білки...
на поєднуваність не звертаю уваги.
хліб не їм поки.

це я віднедавна так харчуюсь...
Хоча раніше базово їв це саме,
але так само їв все підряд=)
  • 0

#544 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 11.04.2012 – 07:15

У США пиття води ввійшло у привичку, люди майже всюди ходять з плящинами води. Коли показують "живе" відео з різних засідань чи залів суду - то там всі попивають воду: промовці, свідки, підсудні.

Я з усім погоджуюся у вашому дописі, крім того, що потрібно води пити багато. Води потрібно пити достатньо. Загальноприйнятою дозою води є ніби 2 літри на день, але ця цифра не є такою строгою, але і для кожної людини є індивідуальною, залежить від багатьох факторів (маса, обмін речовин, тощо) хоча і близька до цієї кількості. Крім того, кількість води, яку слід вживати на добу залежить і від кліматичних умов перебування. Влітку води, звичайно, слід пити більше, ніж у зимку.
Вживання надмірної кількості води також ні до чого хорошого не призведе, а навпаки, ускладнить роботу серця та кровоносної системи загалом.
Окремо можна говорити і про якість води, а також про якість фільтрів, якими воду фільтрується.
Вживання багато води американцями не є прикладом для наслідування, як і спосіб життя американців, що стосується харчування. Адже відсоток людей, які страждають на ожиріння у США немалий.

До речі щодо способу харчування більше можна повчитися у французів, які кажуть що їсти треба повільно, насолоджуючись смаком їжі.
Якось пригадалася моя розмова з йогом, який йогою, можна сказати професійно, займався понад 20 років. Він мені сказав таку річ: "люди не правильно підходять до їжі - спочатку відкривають холодильник і беруть звітам усе, що бачать. Ні, холодильник не треба спочатку відкривати, спершу треба сісти і подумати, що би хотів би таке з'їсти насправді, організм сам відчує це. От тільки після цього можна уже відкрити холодильник і вибрати саме потрібну їжу, а іншу залишити".
  • 1

#545 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 11.04.2012 – 07:24

Перегляд дописуДруг Бобер (11.04.2012 – 07:15) писав:

Він мені сказав таку річ: "люди не правильно підходять до їжі - спочатку відкривають холодильник і беруть звітам усе, що бачать. Ні, холодильник не треба спочатку відкривати, спершу треба сісти і подумати, що би хотів би таке з'їсти насправді, організм сам відчує це. От тільки після цього можна уже відкрити холодильник і вибрати саме потрібну їжу, а іншу залишити".
і це теж важливо.
я от скажімо вже місяць чи навіть більше практично не вживаю м’яса. ну, дууууже мало. просто не хочеться. і я ж себе не заставлю їсти, бо як то так - м’ясо ж! і нічо, чудово себе почуваю, вага не міняється.
ще важливо не силувати себе з’їсти все на тарілці, бо шкода. Шкодуйте шлунок свій, а не їжу.
  • 1

#546 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 11.04.2012 – 18:47

Бабулі, що не намагаються виїжджати тільки на дієтах і клізмах. :)

Janet Fox, 63 роки.
Зображення

Ернестін Шепард - 74 роки.

Зображення Зображення

Келли Нейсон (75 років) з дочкою (45 років)
Зображення

Marjorie Newlin - 86 років.

Зображення Зображення
  • 0

#547 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 11.04.2012 – 18:49

ну, пауверліфтинг вимагає специфічної дієти. Тому трохи недоречний приклад, я вважаю. Та й цицьок в них нема, хіба лиш в Ернестін(((
  • 0

#548 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 11.04.2012 – 19:44

Тільки не подумайте, що я маю щось проти спорту, але поясніть мені, будь ласка: чому спортсмени (якщо такий здоровий у них спосіб життя) не живуть довше звичайних людей неспортсменів?
  • 0

#549 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 11.04.2012 – 20:18

Перегляд дописуОлеська (11.04.2012 – 19:44) писав:

Тільки не подумайте, що я маю щось проти спорту, але поясніть мені, будь ласка: чому спортсмени (якщо такий здоровий у них спосіб життя) не живуть довше звичайних людей неспортсменів?
Недоречно стверджувати, що людина, яка професійно займається спортом веде здоровий спосіб життя. Щодо здорового способу життя можна сказати, що корисною та навіть необхідною, обов'язковою є фізкультура, але аж ніяк не професійний спорт. Постійні тренування, перетренування, які нібито запобігаються тренерами аж ніяк не корисні для здоров'я, а лише для розвитку необхідних якостей. Окрім того, не секрет, що у професійному спорті використовують різні харчові добавки, стимулятори, навіть допінги, щодо яких є схема виводу їх з організму до необхідного допінг-контролю.
Та проте спортсмен така сама людина, як і всі інші. Тож нічого дивного немає.
  • 3

#550 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 11.04.2012 – 20:23

Kassandra, достатньо харчуватися як розповідають на відео від Mr.Ripley де-кілька повідомлень тому...)) Багато білку для росту м"язів, вуглеводи - для покриття енергетичних витрат. Та регулярно займатися спортом, в данному випадку силовими вправами.

Професійні спортсмени не живуть довше, бо приймають всяку хімічну херню, женуться за рекордами, мають купу травм і те де.

А регулярні зайняття спортом "для себе" здоров"я тільки покращують.

Як на мене, ці бабусі - чудовий приклад, що після 60ти-70ти-80ти можна мати нормальне тіло, а не самі зморшки і обвислу шкіру, чи живіт, на якому горизонтально лежать груди....
  • 0

#551 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 11.04.2012 – 22:24

Перегляд дописуreyneke (11.04.2012 – 20:23) писав:

Kassandra, достатньо харчуватися як розповідають на відео від Mr.Ripley де-кілька повідомлень тому...)) Багато білку для росту м"язів, вуглеводи - для покриття енергетичних витрат. Та регулярно займатися спортом, в данному випадку силовими вправами.
ну, я б сказала - достатньо білку, а не багато. що за бардзо - то не здрово
  • 0

#552 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 11.04.2012 – 22:50

звідки статистика?

Почули в новинах - що помер такий-то спортсмен?

Перегляд дописуKassandra (11.04.2012 – 22:24) писав:

ну, я б сказала - достатньо білку, а не багато. що за бардзо - то не здрово
ну передозу не буде точно))) :wink2:
  • 0

#553 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 11.04.2012 – 22:57

Перегляд дописуMr.Ripley (11.04.2012 – 22:50) писав:

ну передозу не буде точно))) :wink2:
ну, це як сказати...у всьому має бути міра. надлишок білків в організмі теж нічого хорошого не дає. здається на печінку погано впливає, але точно не пригадую. як знайду - то відпишу
  • 0

#554 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 12.04.2012 – 05:56

Перегляд дописуДруг Бобер (11.04.2012 – 07:15) писав:

Я з усім погоджуюся у вашому дописі, крім того, що потрібно води пити багато. Води потрібно пити достатньо. Загальноприйнятою дозою води є ніби 2 літри на день, але ця цифра не є такою строгою, але і для кожної людини є індивідуальною, залежить від багатьох факторів (маса, обмін речовин, тощо) хоча і близька до цієї кількості. Крім того, кількість води, яку слід вживати на добу залежить і від кліматичних умов перебування. Влітку води, звичайно, слід пити більше, ніж у зимку.
Вживання надмірної кількості води також ні до чого хорошого не призведе, а навпаки, ускладнить роботу серця та кровоносної системи загалом.
Клініка Майо, наприклад, подає таку цифру: не менше 2,2 л. рідини на добу для жінок і 3л. для мужчин, здорових дорослих людей у помірноиу кліматі. Насправді - мало хто випиває стільки, от проведіть експеримент (і кожен бажаючий) і порахуйте, скільки ви випиваєте на добу :) Що було б шкідливо - випити більше 1л. води протягом години. Або пити тільки воду при активному русі і нічого не їсти, тоді можна втратити електролітний баланс.

Мені вода помогла адаптуватись до зооовсім іншого клімату, і то непогано, я можу багато фізично працювати у саду, легко пройти 5 км., часто ходимо більше, при тому, що по-українських мірках я вже "глибока пенсіонерка" (по-американських ще треба дожити). Коли я прилетіла сюди і вийшла з аеропорта в Орлендо надвір, то було наприкінці березня, - мені здавалось, що звідкись, з мотора, дує гаряче повітря, я не могла повірити, що то в такому прийдеться жити. Ну і першим правилом виживання, як мене навчив чоловік - вода! Багато води з ледом, він то повторяв і повторяв, аж поки я не привикла. Думаю, що я пила більше 2 л. на добу тільки води, ще пила соки (ну і каву). Правильно, тут субтропічний клімат, але у приміщеннях і машинах - всюди кондиціонери, декому навіть захолодно. Одним словом - я розказую за себе, за свій досвід, і ціню ті дописи, де люди діляться своїм, а не просто з піною критикують інших (це не про вас, Бобре :) Ще згадала - коли моя дочка була у армії, у школі молодого бійця, а там далеко не з медом було, але теж їм промивали мозки за пиття і слідкування за кольором сечі.

За фільтри - ну ясна річ, за них треба дбати і вчасно міняти. Але навіть без фільтра - все одно щось пити треба, чи як?

Цитата

Вживання багато води американцями не є прикладом для наслідування, як і спосіб життя американців, що стосується харчування. Адже відсоток людей, які страждають на ожиріння у США немалий.
Чи я раджу їсти у Мак-Даку? ;)

Ще я часто постила по одному дню, на самій воді, у чисто у релігійних цілях, - тепер того не роблю (відпали самі "цілі") і не рекомендую, воно дійсно збиває баланс організму, хоч їсти після хочеться менше, то правда.

Перегляд дописуreyneke (11.04.2012 – 18:47) писав:

Бабулі, що не намагаються виїжджати тільки на дієтах і клізмах. :)

Janet Fox, 63 роки.
Зображення

Ернестін Шепард - 74 роки.

Зображення Зображення

Келли Нейсон (75 років) з дочкою (45 років)
Зображення

Marjorie Newlin - 86 років.

Зображення Зображення
Бабулі круті, нема що казати, лиш для такого - то вже присвятитись треба, не кожен може і хоче всьо решта закинути. Хто тут знайомий з бади- чи пауер-ліфтін, чи що там воно, скільки годин на добу треба тренуватись на таке?
  • 1

#555 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 12.04.2012 – 08:11

Перегляд дописуAquarius-ka (12.04.2012 – 05:56) писав:

За фільтри - ну ясна річ, за них треба дбати і вчасно міняти. Але навіть без фільтра - все одно щось пити треба, чи як?
Мені подобається читати Ваші дописи, переконливі, змістовні, доцільні. Це вартує плюса.
Звичайно, що фільтри не завжди є під рукою, але якщо їх немає, то вартує подбати про якісну воду. Яка б вода не була у водопроводі бездоганна, все одно буде мати чи малий ряд недоліків. В гігієнічних цілях воду в Україні і надалі хлорують, але для здоров'я воно аж ніяк не добре. Здавалося, що є вихід, бутильована вода, але про її якість також не можна бути певним. Якщо когось зараз зацікавила ситуація в Україні щодо якості води, її можна прочитати тут.
Видається, що уже легше і зручніше купити якісний фільтр, ніж увесь час придбавати десь якісні воду.
  • 1

#556 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 13.04.2012 – 23:26

Перегляд дописуshіver2005 (12.04.2012 – 10:18) писав:

Зображення

Де дочка, а де мама?

це близнючки

Перегляд дописуAquarius-ka (12.04.2012 – 05:56) писав:

Бабулі круті, нема що казати, лиш для такого - то вже присвятитись треба, не кожен може і хоче всьо решта закинути. Хто тут знайомий з бади- чи пауер-ліфтін, чи що там воно, скільки годин на добу треба тренуватись на таке?

Це культуристки.
Пауерліфтинг тут ны при чому :)

Тренуватись треба постійно, і харчуватись відповідно.
  • 0

#557 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 14.04.2012 – 17:28

[ex]shіver2005 10 % за порушення правил п. 2.1. та 3.2.[/ex]

Повідомлення відредагував Олеська: 14.04.2012 – 17:29

• 0

#558 lesyrozhok

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 19.04.2012 – 18:57

По-моєму потрібно слідкувати за своїм раціоном і все буде в порядку. Є такі рецепти, які і смачні і дієтичні(зі здорового харчування) водночас(наприклад, замість баранини чи свинини взяти індичку чи кролика- і смачно, і поживно, і дієтично).
  • 0

#559 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 19.04.2012 – 19:21

Є уже така тема тут. Користуйся пошуком!
  • 0

#560 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 22.05.2012 – 08:52

Ого! :huh:

Цитата

Вчені з Оксфордського Університету підмітили, якщо людина споживає 30 грамів жиру протягом одного прийому їжі, то відкладається жир обсягом 2-3 чайні ложки. Причому це відбувається швидше, ніж передбачалося раніше. А якщо людина з'їдає ще більше жиру за цей прийом їжі, то жир відкладається ще й на стегнах, і на сідницях. Як з'ясувалося, жир з їжі проникає в кровотік приблизно через 1 годину після прийому їжі, а через три години велика частина цього жиру вже з'являється в жировій тканині. Виходить, що при постійному споживанні жирної їжі організм не встигає утилізувати жир. Тому в людини з'являється зайва вага.

Повідомлення відредагував Маківка: 22.05.2012 – 08:53

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних