Перейти до вмісту

Як схуднути?

Повідомлень в темі: 746

#521 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 10.04.2012 – 10:52

Феее
клізми якісь.
Не простіше нормально харчуватись?
  • 2

#522 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 10.04.2012 – 12:55

Перегляд дописуMr.Ripley (10.04.2012 – 10:52) писав:

Феее
клізми якісь.
давай, розпиши що на твою думкує нормальним харчуванням..
  • 0

#523 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 10.04.2012 – 12:59

Перегляд дописуKassandra (10.04.2012 – 10:51) писав:

перш ніж критикувати - вивчіть і спробуйте то все.
Так, Касандро. Ви-и-и-ивчіть. А ліпше проконсультуйтеся з лікарем.

Перегляд дописуMr.Ripley (10.04.2012 – 10:52) писав:

Звісно, простіше. Але з клізмою... цікавіше. ;-)
  • 1

#524 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 10.04.2012 – 13:41

Цитата

А ліпше проконсультуйтеся з лікарем
ще б їх знайти - нормальних лікарів...а то іноді такі перли від лікарів чую..
  • 0

#525 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 10.04.2012 – 13:44

Ну потрібно прагнути до такого

обережно: російська мова

доволі непогане відео...
  • -1

#526 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 10.04.2012 – 13:47

а своїми словами сказати не хоч?

ото розлінилися, простіше чуже відео скинути, ніж самому написати. давай,давай. думання і вміння формулювати думку розвиває.
  • 0

#527 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 10.04.2012 – 14:14

Я вже писав, здається в цій темі.

частіше всього - сир (подобається наприклад сир з бананом і з молоком в блендері збити + потім, або одразу в блендер додати сухофрукти), курка (варити), можна ще тунець (але достатньо дорого), або наприклад м"ясо будь-яке, бажано нежирне...
каша - вівсяна (додаю курагу, чорнослив, горіхи), гречана, рис (коричневий)
Овочі і фрукти...

Все. Поки пробую так їсти :) Звичайно, хочеться багато - і не завжди вистачить коштів харчуватись так :)
Ну і інтенсивно тренуватись...
  • 0

#528 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 10.04.2012 – 14:33

і все? тю, якось просто. а про послідовність прийому їжі наприклад? поєднуваність?

є нюанс, що краще фрукти їсти окремо, або перед важчою їжою, наприклад кашою.

а з хлібом як?
  • 0

#529 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 10.04.2012 – 18:36

Каша - це не важка їжа. Це вуглеводи - основне джерело енергії, отже найбільш легкозасвоюваний та поживний харч.

Я намагаюся дотримуватися такої послідовності:
Зранку - вуглеводи, до обіду їх кількість зменшуємо, до вечора переходимо на білок (білок в жир не йде, якщо що...) Останній раз їмо за 2-3 години до сну... (тобто, якщо лягаємо о 12-1 годині - їмо останній раз приблизно о 10 вечора). Харчуємося 5-6 разів: 3 основні прийоми їжі та 2-3 перекуси.
Фрукти їжте як захочться, в мене, наприклад, після каші, чи після творогу, або після шматка мняса із овочами - вже нічого не лізе...)) Тому їм їх окремо, щоб заморити черв"ячка.
Хліб то вуглеводи. Доречно їсти зранку та не пізніше обіду, краще перейти на хліб з борошна грубого помолу, він більш корисний.
  • 0

#530 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 10.04.2012 – 18:40

можливо я зле висловилася. я мала на увазі що каша довше перетравлюється ніж овочі-фрукти, тому краще їх їсти раніше ніж ту ж кашу наприклад
  • 0

#531 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 10.04.2012 – 19:05

Перегляд дописуKassandra (10.04.2012 – 18:40) писав:

можливо я зле висловилася. я мала на увазі що каша довше перетравлюється ніж овочі-фрукти, тому краще їх їсти раніше ніж ту ж кашу наприклад
Їжа перетравлюється допоки вона є в кишечнику уже починаючи з ротової порожнини і виходом через анальний отвір калових мас. Навіть у товстому кишечнику ще активно здійснюється всмоктування в кров поживних речовин, які з кров'ю потрапляють у портальну вену, що переносить кров до печінки. То вже окрема тема.
Фрукти і овочі посилюють перистальтику кишківника, а каша аж ніяк не підсилює. ВІдповідно, якщо припустити, що людина буде в певний момент часу за однакових обставин вживати або кашу або овочі, фрукти, тобто їжу, багату на клітковину, то залишки каші швидше виведуться з кишківника, ніж залишки овочів, чи фруктів.
Є різні думки щодо послідовності вживання певної їжі, кожне має певне обґрунтування, але я думаю, що найдоцільніше овочі чи фрукти вжити після каші або з кашею.
  • 0

#532 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 10.04.2012 – 19:11

Перегляд дописуGlobetrotter (10.04.2012 – 07:44) писав:

з цього можна зробити висновок, що людина, яка жодного разу не робила клізму і дожила хоча б до 15 років - це мішок з лайном... який жах! куди котиться світ!
п.с. сподіваюся, ми не розглядаємо якісь клінічні випадки, де клізму треба робити в лікувальних цілях...
Пане, Ви мабуть не в курсі, що у людей різний обмін речовин? У когось прекрасний обмін речовин і йому звісно не потрібно очищувати кишечник від лайна, а комусь просто необхідно. Якщо людина повніє та зле почувається, то мабуть треба шукати причину? Почитайте літературу, поспілкуйтесь з лікарями і теде і може зрозумієте хоч частину того, що я тут казала.

Перегляд дописуМаківка (10.04.2012 – 08:49) писав:

Отож, панюсю, й думаю. Нащо ті дієти? Зробив клізму - і готово. Мінус два кеге. Ще одну влупив - знову мінус два. ;) Як результат - ну просто ідеальна вага та тіло. ))
Сонце ти наше, якщо це про тебе, то тобі ну просто необхідно ставити клізму і чим частіше, тим краще.)
Ти замість свого дурного сарказму ліпше розпитала би більше. Не бійся, розкажу без дездемон, шиферів і теде. А то ти (навіть не сумніваюсь) вже побігла ставити і ніц не вийшло, от і плюєшся тут.

Перегляд дописуKassandra (10.04.2012 – 09:22) писав:

клізма - це чистка. здорового харчування ніхто не відміняв

Перегляд дописуKassandra (10.04.2012 – 10:51) писав:

перш ніж критикувати - вивчіть і спробуйте то все. то як сперечатися з вівчаром як правильно пасти овець, коли сам все життя прожив у місті на 10 поверсі
Так отож. Хоча цього ніхто не почує. Тут, я бачу, не обговорення, а міряння піпіськами та плювання суцільне.
  • -1

#533 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 10.04.2012 – 19:31

Ага. Значить клізму ставлять люди для очищення від лайна. Зрозуміло. :)
Бажаю успіху, Олесько. ;-))
  • 0

#534 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 10.04.2012 – 19:38

Перегляд дописуМаківка (10.04.2012 – 19:31) писав:

Ага. Значить клізму ставлять люди для очищення від лайна. Зрозуміло. :)
Бажаю успіху, Олесько. ;-))
Е, не спіши. Зачекай, розкажу, як.
  • -1

#535 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 10.04.2012 – 19:40

Перегляд дописуОлеська (10.04.2012 – 19:38) писав:

Е, не спіши. Зачекай, розкажу, як.
Тож у тебе щодня по мінус два. Вочевидь, назбиралося багацько... шлаку. ;-) Тож ти очищуйся. І пиши, скільки вийшло... шлаку. )) А я читатиму. )))

Цікаво ж. )
  • 0

#536 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 10.04.2012 – 19:45

Перегляд дописуМаківка (10.04.2012 – 19:40) писав:

Тож у тебе щодня по мінус два. Вочевидь, назбиралося багацько... шлаку. ;-) Тож ти очищуйся. І пиши, скільки вийшло... шлаку. )) А я читатиму. )))

Цікаво ж. )
Власне я про поєднання мене і клізми нічого не казала. Ой неуважна ти, мадам, зовсім неуважна в своєму просто непереборному бажанні лажанути(сь).))
  • 0

#537 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 10.04.2012 – 19:49

Як ні? Робила клізми - вийшло два кеге... шлаку - помочне - ідеальне тіло. Все твоє. ))) Тож консультуй вже. :)

Перегляд дописуreyneke (10.04.2012 – 18:36) писав:

Я намагаюся дотримуватися такої послідовності:
Зранку - вуглеводи, до обіду їх кількість зменшуємо, до вечора переходимо на білок (білок в жир не йде, якщо що...) Останній раз їмо за 2-3 години до сну... (тобто, якщо лягаємо о 12-1 годині - їмо останній раз приблизно о 10 вечора). Харчуємося 5-6 разів: 3 основні прийоми їжі та 2-3 перекуси.
Фрукти їжте як захочться, в мене, наприклад, після каші, чи після творогу, або після шматка мняса із овочами - вже нічого не лізе...)) Тому їм їх окремо, щоб заморити черв"ячка.
Хліб то вуглеводи. Доречно їсти зранку та не пізніше обіду, краще перейти на хліб з борошна грубого помолу, він більш корисний.
Цк вже цікаво. Дякую.
  • 0

#538 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 10.04.2012 – 19:54

Перегляд дописуДруг Бобер (10.04.2012 – 19:05) писав:

Їжа перетравлюється допоки вона є в кишечнику уже починаючи з ротової порожнини і виходом через анальний отвір калових мас.
ну, на цю тему можна довго говорити. наприклад про те, що на різні продукти виділяється різний сік, про те, що картоплю з м’ясом не варто їсти, що навіть не кожні фрукти варто їсти один з одним.
це варте окремої теми
  • 0

#539 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 10.04.2012 – 20:29

Перегляд дописуМаківка (10.04.2012 – 19:49) писав:

Як ні? Робила клізми - вийшло два кеге... шлаку - помочне - ідеальне тіло. Все твоє. ))) Тож консультуй вже.
Ну ти сліпе Ну ти неуважна.)) Ось:

Перегляд дописуОлеська (07.04.2012 – 15:07) писав:

Продовжую рятувати себе від зайвих кілограмів та зашлакування організму методом одноденного-дводенного голодування. Дійсно за добу (але раз в тиждень або два рази в тиждень) скидаєш біля двох кг. І, до речі, їсти таки хочеться менше.

• 0

#540 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 10.04.2012 – 21:20

Ціхо, дцєці, бомба лєці :)

А шо хочу сказати - у різні часи мною віяло різними дієтами і способами очищення. Був час (давно тому), коли я вважала очищення клізмами великою панацеєю, але мого ентузіазму стало не надовго, неприємна воно річ. Правильно, робота кишківника дуууже важлива і за тим треба слідкувати, щоб всьо працювало чотко. Але є ІНШІ спосби очищення і нормалізації. Один з них - пити багато води, біля 2л. на добу. Вода промиває, очищає, запобігає запорам і тд. У мене привичка вже багато-багато років випивати ранком 2 склянки холодної фільтрованої води, і ще пити багато протягом дня. До того ж кава - теж очищає. Щоб знати, що води випито достатньо - дивитись на колір сечі (пардон мі), він має бути світло-блідий, а не жовтий чи оранжевий. У США пиття води ввійшло у привичку, люди майже всюди ходять з плящинами води. Коли показують "живе" відео з різних засідань чи залів суду - то там всі попивають воду: промовці, свідки, підсудні.

Отже, 1-ше: вода.

2-ге: клітковина (файбер). Недавно мені моя лікарка дала брошурку про роботу кишечника (для профілактики), то там пише, що велика кількість клітковини робить чуда і може сама собою запобігти і навіть вилікувати багато проблем у кишківнику. Багато клітковини мають висівки,неочищені крупи, темний хліб, фрукти і овочі, соки з м*якоттю.

3-тє: сирі овочі і фрукти, бо вони мають ензими, вітаміни і мінерали, ту ж клітковину і корисні бактерії. Ще корисні бактеріїї мають кисло-молочні продукти. Тобто має бути правилом щодня їсти сирі овочі і фрукти, в додатку до всього решта. Ще можна брати сухі пробіотики.

І, до речі, навіть перед процедурою провірки кишківника тут не призначають клізм (тут майже ніхто того не робить), а день перед тим треба випити 4 л. води зі спеціальним порошком, що є і проносним, і добавляє втрачені електроліти, щоб організм не обезводнився.

От такий мій досвід у тій справі :)
  • 4

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних