Перейти до вмісту

Як схуднути?

Повідомлень в темі: 745

#501 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 08.04.2012 – 16:07

Перегляд дописуGlobetrotter (08.04.2012 – 14:30) писав:

На моє переконання - дуже хибна практика. Бачу це по своїх знайомих - день голодують, страждають, скидають 2кг (в основному води, бо вона йде перша), а на наступний день віджираються (бо організм таки вимагає), набирають втрачене з плюсом і терзають організм тими скачками. Потім бігають то в туалет, то до лікаря. Так і серйозні проблеми собі накликати недовго.
Чому не обмежити денний об'єм наполовину, не під'їдати між споживанням і так тримати постійно. Та тому, що потрібна сила волі і дотримуватися постійно. Поголодувати день для самозаспокоєння, а потім себе не контролювати простіше.
Це не просто голодування. Воно йде в купі ще з одним препаратом. Починаєш ввечері напередодні очисного дня. Наступного дня і їсти не хочеться, і організм звільняється від шлаків. І, до речі, не шкодить здоров"ю. Ви як думаєте витримують віруючі передвеликодній піст, коли в середу та п"ятницю нічого не їдять? І ще жодного разу не чула, щоби зашкодило здоров"ю.
  • -2

#502 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 08.04.2012 – 19:07

Олеська, 2 кіло - це... гм... какашки і водичка.)) Вони повертаються, як тільки починаєте їсти. А те що таки трохи зникло - то ваші м"язи, і аж ніяк не жир. Я вже писала про це.)
І що це за чудодійний препарат?

А піст - то певне обмеження, і нічого не їсти - це дурість особистий вибір. Можна в піст їсти хоч цілий день, головне, щоб продукти були дозволені (хоча б вода і хліб, гиги). А про шкоду здоров"ю, так я пару сторінок назад вже розпиналася про гальмування обміну речовин, якщо не їсти, але шось мене ігнорують, гг.

Повідомлення відредагував reyneke: 08.04.2012 – 19:24

• 0

#503 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 08.04.2012 – 21:37

Перегляд дописуreyneke (08.04.2012 – 19:07) писав:

Олеська, 2 кіло - це... гм... какашки і водичка.)) Вони повертаються, як тільки починаєте їсти. А те що таки трохи зникло - то ваші м"язи, і аж ніяк не жир. Я вже писала про це.)
І що це за чудодійний препарат?

А піст - то певне обмеження, і нічого не їсти - це дурість особистий вибір. Можна в піст їсти хоч цілий день, головне, щоб продукти були дозволені (хоча б вода і хліб, гиги). А про шкоду здоров"ю, так я пару сторінок назад вже розпиналася про гальмування обміну речовин, якщо не їсти, але шось мене ігнорують, гг.
Рейнеке, якщо ти знаєш, то саме ті какашки і водичка заважають нормальному обміну речовин. Без виведення шлаків з організму і твій спорт нічого здоров"ю не поможе (схудненню теж). Все має бути в комплексі. Але якщо людина хоче почати не тільки худнути, але і оздоровлюватись, то треба таки почати з виведення шлаків.
А одноденне голодування раз на тиждень ніколи не завадить. Точно можу сказати, що апетит таки приглушує, а це найскладніше для тих, хто хоче втритити зайву вагу.
  • 0

#504 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 08.04.2012 – 23:49

А щоб зберегти м"язи і спалити жир - їжте білкові продукти..

сир (0% - взагалі ідеальний варіант)
курка - філе - варити
тунець)

протеїновий коктейль (якшо це лякає Вас - то можете і не пити))

якшо скучно - додавайте овочі. та й м'ясо практично будь-яке можна (бажано нежирне).

А воду - воду завжди треба пити багато...

Я впринципі так пробую харчуватись...

Повідомлення відредагував Mr.Ripley: 08.04.2012 – 23:50

• 0

#505 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 09.04.2012 – 08:03

Олеська, як я знаю, існування шлаків у організмі не доведене. Здоровий організм, взагалі-то, самоочищується.
Нормальному обміну речовин заважає голодування, а какашки і водичка виводяться природнім шляхом.

Так що то за препарат? Проносне, чи сечогінне? Чи може клізма? Дуже корисна для здоров"я. Особливо вимиванням мікрофлори.
  • 0

#506 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 09.04.2012 – 10:40

Перегляд дописуreyneke (09.04.2012 – 08:03) писав:

Олеська, як я знаю, існування шлаків у організмі не доведене. Здоровий організм, взагалі-то, самоочищується.
Нормальному обміну речовин заважає голодування, а какашки і водичка виводяться природнім шляхом.

Так що то за препарат? Проносне, чи сечогінне? Чи може клізма? Дуже корисна для здоров"я. Особливо вимиванням мікрофлори.
Як це не доведене? Лікарі в один голос кажуть, що саме те, що застоялось і не вимилось з організму, і впливає на весь організм. Саме від застояного калу і більшість хвороб. Спробуй сама хоч раз зробити клізму і ти побачиш, що буде вилітати з тебе.
  • -3

#507 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 402 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 09.04.2012 – 10:49

Перегляд дописуОлеська (07.04.2012 – 15:07) писав:

Продовжую рятувати себе від зайвих кілограмів та зашлакування організму методом одноденного-дводенного голодування. Дійсно за добу (але раз в тиждень або два рази в тиждень) скидаєш біля двох кг. І, до речі, їсти таки хочеться менше.
Як це можна настільки не любити себе, щоб мучити свій організм крайностями! То напихати його по саму зав'язку жратвою, то потім взагалі голодувати, щоб позбутися накопиченого жиру. Певно, слово поміркованість не входить у словниковий запас.
А читаючи про шлаки та зашлакованість взагалі сміявсі. Як це можна так дешево купитися на такий вбогий міф!
  • 1

#508 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 09.04.2012 – 10:54

Перегляд дописуЕлегантний (09.04.2012 – 10:49) писав:

Як це можна настільки не любити себе, щоб мучити свій організм крайностями! То напихати його по саму зав'язку жратвою, то потім взагалі голодувати, щоб позбутися накопиченого жиру. Певно, слово поміркованість не входить у словниковий запас.
А читаючи про шлаки та зашлакованість взагалі сміявсі. Як це можна так дешево купитися на такий вбогий міф!
Скільки тобі років?
  • -1

#509 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 09.04.2012 – 11:03

[ex]Шпіц, будеш далі пургу всяку гнати заблокую нафіг знову. Будь людиною нарешті, чи, принаймні, спробуй. Повідомлення видалила[/ex]
  • 0

#510 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 09.04.2012 – 13:05

Перегляд дописуОлеська (09.04.2012 – 10:40) писав:

Спробуй сама хоч раз зробити клізму і ти побачиш, що буде вилітати з тебе.
Ой.... нащо мені таке щастя? В мене чудове самопочуття, регулярний стул, хороший обмін речовин (завдяки спорту, і нормальному 5ти-6ти разовому харчуванню)... Навіщо щось псувати?

Як це не доведене? Лікарі в один голос кажуть, що саме те, що застоялось і не вимилось з організму, і впливає на весь організм. Саме від застояного калу і більшість хвороб.

Цитата

Очищение организма в домашних условиях: польза или вред?
Чистка или детоксикация – так обычно принято называть очищение организма от различных шлаков. Различные «разгрузочные» диеты и очистительные клизмы – вот основные методы подобных мероприятий. Однако насколько полезны чистки? Нужно ли дополнительно очищать организм или он сам может выполнять эту функцию?

Человеческий организм – сложнейшая, очень тонко сбалансированная система. Самой природой в нас заложены мощнейшие механизмы саморегуляции всех биологических процессов. Здоровый организм не нуждается в дополнительных мерах очищения – он прекрасно справляется сам.

Если у человека нормально работают почки, печень, потовые железы и другие органы выделительной системы, то никаких шлаков и токсинов в его организме не накапливается
. Но что такое эти шлаки и токсины?

Официальная медицина не поддерживает такого понятия как «шлаки» вообще. А под термином «токсины» врачи понимают определенные продукты обмена веществ - если этот процесс неидеален, то подобные продукты действительно могут быть ядовитыми для человека. Причем определять наличие в организме того или иного токсина должен только врач по результатам соответствующих биохимических анализов крови.

Часто понятием «шлаки» подменяется другое понятие – «жир». Излишки жира способны накапливаться не только на талии и бедрах, но и на стенках сосудов – а это уже реальная угроза развития такого заболевания как атеросклероз.

Главная опасность принудительного очищения организма, особенно в домашних условиях, - это нанесение ущерба собственному здоровью. Бесконтрольные «разгрузочные» дни и глубокие клизмы не принесут ничего, кроме вреда. Так, здоровому человеку можно голодать в лечебных целях не дольше суток. Более длительное лечебное голодание должен назначать и контролировать врач.

Клизмы необходимы лишь в экстренных случаях, например, при запорах. Клизма вымывает из кишечника всю полезную микрофлору и ее слишком частое применение нарушает нормальную работу кишечника.

Употребление природных или синтетических сорбентов (отруби, активированный уголь и т.д.) целесообразно также только в крайних случаях, когда организм отравлен некачественными продуктами питания или же алкоголем. В остальных случаях длительный прием сорбентов приводит к нарушению работы пищеварительной системы, поскольку сорбенты «вымывают» не только вредные, но и полезные вещества.

Зато регулярное посещение бани и SPA-процедуры, которые рекомендуются во многих методиках очищения организма, действительно очень полезны. Вместе с выделяемым потом из организма через кожу выводятся продукты обмена, что как раз и способствует общему очищению организма. Помогают повысить позитивный эффект бани различные обертывания с морскими водорослями или глиной.

Установка «Сегодня наемся жареного, а завтра почищусь и все будет в норме» - не более чем самообман. Резкие одноразовые «чистки» пользы не принесут, а вот постоянный контроль качества и количества употребляемой пищи, занятия спортом, регулярное посещение врача – это как раз то, что нужно. «Загрязнение» организма намного легче предупредить, чем потом пытаться исправить.
http://strana-soveto...toxication.html

• 0

#511 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 09.04.2012 – 15:55

взагалі клізми і голодування дуже давня практика в йозі. і якщо робити її з толком - то користь воно приносить. є свої протипоказання, своя схема. після клізмотерапії завжди по закінченню треба вживати курс пробіотиків, щоб заселити корисну флору. В голодування треба правильно входити і виходити. Зазвичай після правильного голодування на шкідливу їжу навіть не тягне.
  • 0

#512 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 09.04.2012 – 19:04

Перегляд дописуreyneke (09.04.2012 – 13:05) писав:

Ой.... нащо мені таке щастя? В мене чудове самопочуття, регулярний стул, хороший обмін речовин (завдяки спорту, і нормальному 5ти-6ти разовому харчуванню)... Навіщо щось псувати?
А можна ще посилання? Бо я можу не одне посилання напротивагу знайти. І я таки більше довіряю лікарям з величезною практикою за спиною, аніж інетівським побрехенькях (що часто так і є).

Перегляд дописуKassandra (09.04.2012 – 15:55) писав:

взагалі клізми і голодування дуже давня практика в йозі. і якщо робити її з толком - то користь воно приносить. є свої протипоказання, своя схема. після клізмотерапії завжди по закінченню треба вживати курс пробіотиків, щоб заселити корисну флору. В голодування треба правильно входити і виходити. Зазвичай після правильного голодування на шкідливу їжу навіть не тягне.
Во, я так і кажу. Тільки ж я всього не розказала, як уже закидали помідорами. Корочє, якщо когось цікавить голодування (те, про яке я розказувала), звертайтесь, розкажу.
  • 1

#513 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 09.04.2012 – 19:12

Перегляд дописуreyneke (09.04.2012 – 13:05) писав:

Отож. )
Не знаю, що там у кого вилітає після клізми, однак з нею варто бути обережним. Після такого самолікування настає такий (пардон) закреп, що ви відразу забуваєте про різні дієти.

взагалі клізми і голодування дуже давня практика в йозі. і якщо робити її з толком...
Ключове слово "з толком".

Зазвичай після правильного голодування на шкідливу їжу навіть не тягне.

Якось з одним модератором я теревенила про таке голодування - за Бреґом. Ніби три тижні. Казав, що результат неперевершений.
Не знаю, ще не пробувала. :-)

Повідомлення відредагував Маківка: 09.04.2012 – 19:14

• 2

#514 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 09.04.2012 – 20:28

Олеська, який в вас результат з вашими голодовками пару раз на тиждень? Зріст/вага, скільки було/скільки стало кг, за який період? Якщо голодування такі дієві (по 2 кіло на тиждень), в вас вже мабуть ідеальна вага та тіло. :yes:
  • 0

#515 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 09.04.2012 – 21:10

Перегляд дописуreyneke (09.04.2012 – 20:28) писав:

Олеська, який в вас результат з вашими голодовками пару раз на тиждень? Зріст/вага, скільки було/скільки стало кг, за який період? Якщо голодування такі дієві (по 2 кіло на тиждень), в вас вже мабуть ідеальна вага та тіло. :yes:
Ну, якщо взяти до уваги, що я лише тиждень цим займаюсь, то так, у мене ідеальна вага за цей тиждень.)))
  • 0

#516 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Лева

Відправлено 10.04.2012 – 07:44

Як це не доведене? Лікарі в один голос кажуть, що саме те, що застоялось і не вимилось з організму, і впливає на весь організм. Саме від застояного калу і більшість хвороб. Спробуй сама хоч раз зробити клізму і ти побачиш, що буде вилітати з тебе.
з цього можна зробити висновок, що людина, яка жодного разу не робила клізму і дожила хоча б до 15 років - це мішок з лайном... який жах! куди котиться світ!
п.с. сподіваюся, ми не розглядаємо якісь клінічні випадки, де клізму треба робити в лікувальних цілях...
  • 0

#517 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 10.04.2012 – 08:49

Перегляд дописуreyneke (09.04.2012 – 20:28) писав:

Отож, панюсю, й думаю. Нащо ті дієти? Зробив клізму - і готово. Мінус два кеге. Ще одну влупив - знову мінус два. ;) Як результат - ну просто ідеальна вага та тіло. ))

Перегляд дописуGlobetrotter (10.04.2012 – 07:44) писав:

п.с. сподіваюся, ми не розглядаємо якісь клінічні випадки, де клізму треба робити в лікувальних цілях...
В жодному разі! Тільки у профілактичних цілях. ))
  • 0

#518 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 10.04.2012 – 09:22

клізма - це чистка. здорового харчування ніхто не відміняв
  • 0

#519 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 10.04.2012 – 09:26

Перегляд дописуKassandra (10.04.2012 – 09:22) писав:

клізма - це чистка. здорового харчування ніхто не відміняв
Звісно. Чистка без фанатизму. Бо тут дехто щодня ширяє себе такою "чисткою" у сподіваннях, що так повиводить усі "шлаки" з організму. :-)

Повідомлення відредагував Маківка: 10.04.2012 – 09:27

• 1

#520 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 10.04.2012 – 10:51

взагалі, якщо видільна система не працює налагоджено в людському організмі - то він забруднюється. почастіше жерти чіпси, пити пиво, жерти хотдоги - і буде в вас "щастя". Так, така річ як налипання калових мас на стінки кишечника - є. А як впитуються поживні речовини з їжі? Стінками того ж кишечника. Як результат - в кров впитуються і всілякі відходи від гниття тих мас в кишечнику. Клізми фактично вимивають ті налиплі маси. Але після клізмотерапії обов"язково треба прийняти курс пробіотиків. Клізми теж з розумом треба робити. На період клізм краще мяса не вживати, або по мінімуму.
Голодування виводить вже з тканин,крові і рідин всі токсини. Тут теж треба правильно все робити.
Голодування з препаратом мені щось довіри не викликає. Загалом якщо голодувати наприклад три дні - то є три дні входу і три дні виходу після того. Потрібно воно для "заспокоєння" організму, що їжа аж так йому не є необхідна. А з препаратом виходить просто "дуримо".

Є ще практика Пракшалана - фактично п"ється вода і виконується певна послідовність асан - прочищає повністю весь кишечник.

Перегляд дописуМаківка (10.04.2012 – 09:26) писав:

Звісно. Чистка без фанатизму. Бо тут дехто щодня ширяє себе такою "чисткою" у сподіваннях, що так повиводить усі "шлаки" з організму. :-)
є сценарій клізмотерапії:
перший тиждень щодня приймається клізму. 2 літри чашою Есмарха
другий тиждень - через день.
третій тиждень - через два дні.
з третього тижня починати приймати пробіотики.

так що про "щодня" нічого дикого нема

перш ніж критикувати - вивчіть і спробуйте то все. то як сперечатися з вівчаром як правильно пасти овець, коли сам все життя прожив у місті на 10 поверсі
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних