Перейти до вмісту

Як схуднути?

Повідомлень в темі: 745

#421 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 22.11.2011 – 17:19

Перегляд дописуМаківка (22.11.2011 16:00) писав:

До чого тут сідниці? ))) Ніколи тим не страждала. Однак щодня вираховувати, скільки ти сточив, - о ні, не моє. )) До речі, у ста грамах спиртного теж огого скільки калорій. )
Та я більше про щоденне виділення 30-40 хвилин на спорт говорила... але бачу, вас сідниці дуже непокоять...:rolleyes:)
  • 0

#422 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3933 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 22.11.2011 – 17:25

Перегляд дописуreyneke (22.11.2011 17:19) писав:

Та я більше про щоденне виділення 30-40 хвилин на спорт говорила... але бачу, вас сідниці дуже непокоять...:rolleyes:)
Кажу ж, що із сідницями якраз все гаразд. І звідки Ви взяли, що мене щось непокоїть? Не вечеряти - це лише моя звичка. Не більше. А чоловікові мої форми ще й дуже подобаються. І задля його забаганок муштрувати себе не збираюся (та й не буде цього). :cool2:
За поради дякую. )
  • 0

#423 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 22.11.2011 – 18:07

До слова. Завдяки гарбузу (саме гарбузу, а не диньці) можна швидко схуднути без особливих жертв для організму.

Цитата

У перший день:
На сніданок - каша гарбузова і чай або кава без додавання цукру.
На обід - суп гарбузовий, салат яблучно-гарбузовий.
На вечерю - гарбузові оладки, чай з додаванням м'яти і молока.

На другий день:
На сніданок - гарбузовий салат, чай або каву.
На обід - суп гарбузовий або суп овочевий, сухарики житні.
На вечерю - гарбуз тушкована - двісті грамів, сухарики житні.

На третій день:
На сніданок - рисова каша з гарбузом без цукру і без молока. Кава або чай.
На обід - суп гарбузовий, сухарики житні.
На вечерю - салат яблучно-гарбузовий з додаванням ананаса або моркви - двісті грамів, сир нежирний - 150 грамів.

Продукти можна комбінувати один з одним.

Повідомлення відредагував Маківка: 22.11.2011 – 18:08

• 0

#424 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 22.11.2011 – 20:13

Перегляд дописуПацюк (22.11.2011 20:07) писав:

невеличкий живот випинається?
Ага. І хвостик невеличкий. :rolleyes:

Ще один метод схуднення (не скажу, що ефективний) - яблучний оцет. Щоправда, не для всіх він підходить.
» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «
Рецептів використання яблучного оцту для схуднення багато:

1. Пийте перед їжою стакан води із столовою ложкою яблучного оцту і половинкою чайної ложки меду. Влітку напій можна прикрасити льодом, а взимку небагато підігріти – і смачно, і ефект кращий, ніж від традиційного чаю або кави, не кажучи вже про перецукровану газовану воду”.
2. Рецепт – для бадьорості: Вранці, відразу після підйому, на голодний шлунок щодня випивати 1 столову ложку яблучного оцту, заздалегідь змішавши його з розчином з 1 чайної ложки меду і стакана води кімнатної температури.
3. Просто стакан теплої води з розчиненою в ній столовою ложкою яблучного оцту (без меду), прийнятий зранку на голодний шлунок, допомагає втратити вагу, додає енергію і сприяє травленню.
4. Щоб позбавитися від зайвої ваги, треба вживати одну дозу яблучного оцту (2 ч.л. на стакан води) за сніданком, другу, – на ніч, а третю – в будь-який слушний час.
5. Можна використовувати яблучний оцет в приготуванні найрізноманітніших соусів до картоплі, овочів, м’яса, риби.
Яблучний оцет і просто оцет ще хороші для профілактичного споліскування овочів і фруктів (особливо в жарку погоду і в регіонах шлунково-кишкових інфекцій) і для вимочування м’яса.
Запобігання! Розчин яблучного оцту пийте через трубочку для коктейлів, оскільки кислота роз’їдає емаль зубів. Після обов’язково прополощіть рот. Тим, у кого гастрит (Дієта при гастриті) або повишена кислотність, яблучний оцет пити не можна.

Повідомлення відредагував Маківка: 22.11.2011 – 20:14

• 0

#425 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 22.11.2011 – 20:24

i 

Флуд видалено

• 0

#426 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 22.11.2011 – 20:35

Перегляд дописуМаківка (21.11.2011 18:03) писав:

До речі. Після 18.00 також вже не вечеряю. І то давно. Це єдиний правдивий спосіб підтримувати форму. І жодна дієта не наставиться.

Не вкурю ніяк, кицюню, шо ти тут, у цій темі, робиш?...ти шо?...товстіть почала?
А їсти ввечері, треба, красотуля. Адже, по любому, до 24-00 а то і пізніше, завдяки чоловікові, калорії, все рівно, мають бути спалені до стану: "вибач, любий, я вже більше не можу"...ну тобто, немає чим кінчать. Отако. Їж, і нікого не слухай.
  • 0

#427 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 22.11.2011 – 21:47

Перегляд дописуМаківка (22.11.2011 18:07) писав:

До слова. Завдяки гарбузу (саме гарбузу, а не диньці) можна швидко схуднути без особливих жертв для організму.
Вибачте, але це яскравий приклад низькокалорійної монодієти, що вб"є обмін речовин будь якої людини, яка спробує на ній посидіти... калорійність не дотягує до 1200 ккал, а значить, обмін речовин сповільниться, організм запасатиме тикву у жир, і спалюватиме м"язи.. вага втрачатиметься, але не та, яку б хотілося.:rolleyes:

Чисто із цікавості порахувала калорійність.))

день 1
Зображення

день 2

Зображення

день 3

Зображення

Можливо, я, звичайно, не ті рецепти взяла (перші ліпші), або розмір порції не такий виставила... крім того, мені не зрозуміло, чому там присутні сухарі... (2й день взагалі якийсь епік фейл: з 700 ккал - 400 припадає на сухарі... та краще вже 200г сиру із 50 г меду зжерти... по калорійності буде те ж саме, зате білки вийдуть на нормальний рівень...)

Дивіться.
Якщо ви їстимете будь-яку кашу вранці, суп із салатом вдень, і щось овочеве на вечерю, матимете точно такий же результат, бо загальна калорійність не сильно відрізнятиметься... лишається додати пару прийомів їжі (фрукти, кисломолочка, м"ясо/риба/яйця...), і матимете нормальне збалансоване харчування.) І на 1200-1300 кілокалоріях матимете нормальний обмін речовин, і худнутимете без спорту.

Повідомлення відредагував reyneke: 22.11.2011 – 21:51

• 0

#428 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 23.11.2011 – 00:52

Перегляд дописуSensssorika (21.11.2011 14:24) писав:

я не розумію, невже ви всі такі жирні, шо вам так конче необхідно худнути?
просто не уявляю як можна ту зайву вагу набрати, щоб постійно на дієтах сидіти? бо 5 кг скинути досить легко. і тримати себе потім у формі. ви, видно, більше 5 кг набрали. яааак?
постарієш взнаєш, красавіца.
  • 0

#429 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 23.11.2011 – 01:08

в грубу дієти
збалансоване харчування (деколи банан опівночі або яблуко, ну всі ми люди)) плюс некоучпотейтівське проведення часу = вось мій рецепт
п.с. на сидячу роботу корисно ходити без транспорту

Перегляд допису_Ex (23.11.2011 01:52) писав:

постарєвша авторитетно заявляє - нема зв"язку між старістю й вагою, головне - праця :rolleyes:
  • 0

#430 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 23.11.2011 – 01:16

Перегляд дописувеснянка (23.11.2011 01:08) писав:

ходити з транспортом це взагалі шось таке шо важко піддається непідготованій уяві. але правильно. особливо пощастить тим, кому за рецептом жоведеться мотнути >10км.

Цитата

постарєвша авторитетно заявляє - нема зв"язку між старістю й вагою, головне - праця :rolleyes:
ну не споритиму. принаймні мав на увазі: шо з віком умінше стане :cool2: от і пойме, сподіватимемовсь залежість розуму від віку в її випадку і для її віку є, і буде саме такою якісно.
  • 0

#431 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 23.11.2011 – 09:57

Перегляд дописуreyneke (22.11.2011 21:47) писав:

Дивіться.
Якщо ви їстимете будь-яку кашу вранці, суп із салатом вдень, і щось овочеве на вечерю, матимете точно такий же результат, бо загальна калорійність не сильно відрізнятиметься... лишається додати пару прийомів їжі (фрукти, кисломолочка, м"ясо/риба/яйця...), і матимете нормальне збалансоване харчування.) І на 1200-1300 кілокалоріях матимете нормальний обмін речовин, і худнутимете без спорту.
Моя люба reyneke. Уявіть собі, будь ласка, Маківку, в окулярах або лінзах, яка щоднини ретельно вираховує свій калорійний раціон. :cool2: І як його до біса вираховувати? Терези в торбинці носити? Чи стягти з інету програмку, яка б мені під час кожного прийому їжі нагадувала: "Не жуй. Там 3000 калорій. Бомба!". )))

Перегляд дописувеснянка (23.11.2011 01:08) писав:

О ні! Годину повзти до редакції...

Перегляд допису_Ex (23.11.2011 01:16) писав:

ну не споритиму. принаймні мав на увазі: шо з віком умінше стане :rolleyes: от і пойме, сподіватимемовсь залежість розуму від віку в її випадку і для її віку є, і буде саме такою якісно.
Леро, не мудруй. До слова, жінкам у віці 30+ набагато складніше скинути зайві кілограми. Вони хапаються, заразиська, до тебе "нє от катлєт, а от лєт". :ggggg:

Чисто із цікавості порахувала калорійність.))
Де це така рахівниця є?

Перегляд дописуБезбожник (22.11.2011 20:35) писав:

Отако. Їж, і нікого не слухай.
Ага. А потім, коли стрінемося, викочуся з автівки. ))
  • 0

#432 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 23.11.2011 – 17:20

Перегляд дописуМаківка (23.11.2011 09:57) писав:

Моя люба reyneke. Уявіть собі, будь ласка, Маківку, в окулярах або лінзах, яка щоднини ретельно вираховує свій калорійний раціон. :rolleyes: І як його до біса вираховувати? Терези в торбинці носити? Чи стягти з інету програмку, яка б мені під час кожного прийому їжі нагадувала: "Не жуй. Там 3000 калорій. Бомба!". )))
Насправді, достатньо 1-2 тижні порахувати.

Щодо зважування.... Ну, вдома все просто, якщо є кухонні ваги.)) А на роботу: або брати домашнє, вже відміряне.)) Або, якщо вам привозять обіди, чи до кафешки ходите - віддавати перевагу більш корисним продуктам, а "зважувати" на око.)), все одно все це приблизно... + беріть із собою фрукти на перекусони.)

І головне, не псувати ту всю ідилію спиртним та солодким.) Ну... не дуже часто.))) Бо буде як в моєї мами:
Нагарбала в мене спортивних відео, наче шось там робить.... харчується більш-менш нормально... АЛЕ! раз на 2-3 дні з"їдає 300-500 грамів цукерок...... і дивується, що вага чомусь стоїть...) Мамі 50 років.

Леро, не мудруй. До слова, жінкам у віці 30+ набагато складніше скинути зайві кілограми. Вони хапаються, заразиська, до тебе "нє от катлєт, а от лєт". :cool2:
Ну так, бо обмін речовин сповільнюється кожен рік десь на 2% наче. Але якщо він і так пригальмований голодуваннями на 40%, то 40 чи 42 - не така велика різниця.)

Де це така рахівниця є?
dietaonline.ru
Там можна розрахувати собі коридор калорійності, а ще почитати про правильне харчування. Але потрібна реєстрація.
  • 0

#433 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 23.11.2011 – 17:24

Вмовили. Але спершу проведу експерименти на колегинях. :rolleyes: Потім скажу результати (по секрету :cool2:).
  • 0

#434 Simpson

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень

Відправлено 23.11.2011 – 19:15

До слова, жінкам у віці 30+ набагато складніше скинути зайві кілограми. Вони хапаються, заразиська, до тебе "нє от катлєт, а от лєт". :rolleyes:
Не бреши. Жінки 30+ в основній своїй масі уже виконали свою природню функцію - народили дитину - і їм тепер пофіг чи западе якийсь самець на їхню фігуру чи ні. Мисля, що треба її тримати формі, щоб хтось позарився і запліднив уже не гризе.
  • 0

#435 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 23.11.2011 – 21:57

Перегляд дописуПацюк (23.11.2011 19:15) писав:

Мисля, що треба її тримати формі, щоб хтось позарився і запліднив уже не гризе.
А як щодо "мислі" щоб чоловік просто трахав? Чи думаєте, що на товстуху-дружину встане, коли полюбляє струнких?
  • 0

#436 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 23.11.2011 – 22:53

Перегляд дописуТітонька ÈMMY (23.11.2011 21:57) писав:

А як щодо "мислі" щоб чоловік просто трахав? Чи думаєте, що на товстуху-дружину встане, коли полюбляє струнких?
на кожен товар є свій покупець.)
моя знайома у свої 36 гарно виглядала, тримала себе у формі. Та новий чоловік попросив, аби вона трохи поправилась - йому так більше подобається.
В іншої подруги по-іншому було. Чоловік діставав, аби вона трохи схудла. Та чималими зусиллями (і роздільне харчування, і тренажерний зал, і контролювання спожитих калорій) схудла з 80 кг до 60 кг (а може і менше). Та коли вже добряче схудла і встановила ту вагу за норму, чоловік запитав, чи з нею все добре, - ну бо висохла прямо. Подруга була в шоці.
  • 0

#437 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 24.11.2011 – 11:14

Перегляд дописуОлеська (23.11.2011 22:53) писав:

на кожен товар є свій покупець.)
моя знайома у свої 36 гарно виглядала, тримала себе у формі. Та новий чоловік попросив, аби вона трохи поправилась - йому так більше подобається.
В іншої подруги по-іншому було. Чоловік діставав, аби вона трохи схудла. Та чималими зусиллями (і роздільне харчування, і тренажерний зал, і контролювання спожитих калорій) схудла з 80 кг до 60 кг (а може і менше). Та коли вже добряче схудла і встановила ту вагу за норму, чоловік запитав, чи з нею все добре, - ну бо висохла прямо. Подруга була в шоці.

Нарешті класний комент в якому все сказано по цій темі. Жінки, тут, вперто обговорюють як би його похудіти, а виявляється, вся біда від тОго, люблять їх чи ні. Якщо чоловік починає командувать, похудіти жінці чи, навпаки, поправитись, бо йому так подобається...себто, западає на зовнішність у сексуальному плані, то ніфіга, і ні разу, він свою жінку не любить, про що я вже казав. Так само, як не допоможе і "поправка", по бажанню чоловіка, про що написано у Олеськи. Не за цеє жінок люблять...я вже казав...коли по справжньому, то хоч вона каліка, хрєн розлюблять, а коли за зовнішність, то хоч розірвись у тренажерному і давись гарбузовою кашею, а ін іде до іншої.
  • 0

#438 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 24.11.2011 – 11:24

Перегляд дописуБезбожник (24.11.2011 11:14) писав:

...а коли за зовнішність, то хоч розірвись у тренажерному і давись гарбузовою кашею, а ін іде до іншої.
:rolleyes: Золоті слова. Любити потрібно насамперед саму себе. А коли між чоловіком і жінкою панують справжні почуття – у діжку ту дієту.
Інша справа, якщо худнуть не для когось, а для свого здоров’я: задишка в людини, ноги обтікають – це ж недобре.
  • 0

#439 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.11.2011 – 19:37

І на 1200-1300 кілокалоріях матимете нормальний обмін речовин, і худнутимете без спорту.
Я,звісно, ніколи в житті тих калорій не рахувала. І не дуже розуміюся в чому скільки калорій.
Але ж ,кажися, людині в день небхідно куди більше калорій споживати. Судячи з таблиць, то я ї ті 1200 в день не завжди з.їдаю :)
От мені цікаво, людина, яка отак худла, то скинувши потрібні кіло, їй так і залишається далі все життя себе на 1200 обмежувати, чи як?
Бо я звернула увагу на "худнути без спорту".
За таких умов, мені здається, якшо спортом НЕ займатися, то ті кілограми потім повернуться, якшо почати споживати норму калорій?

Перегляд дописуПацюк (23.11.2011 19:15) писав:

Не бреши. Жінки 30+ в основній своїй масі уже виконали свою природню функцію - народили дитину - і їм тепер пофіг чи западе якийсь самець на їхню фігуру чи ні. Мисля, що треба її тримати формі, щоб хтось позарився і запліднив уже не гризе.
модне питання.
на жінок 30+ шиють якийсь страший бабський мішкуватий одяг.
чомусь вважається,що старша жінка просто зобов.язана мати фігуру якоїсь корови.
Тримати себе у формі не лише для здоров.я корисно,але і око радує.

Перегляд допису_Ex (23.11.2011 00:52) писав:

певно, якийсь твій пічальний досвід.
сам розжирів, чи батьки з віком покруглішали?
  • 0

#440 ThatSomeone

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень

Відправлено 24.11.2011 – 19:39

Дякую тобі Боже, що я не жінка. І мені не треба переживати за мою вагу. Мені зараз навпаки треба набрати її.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних