Перейти до вмісту

Як схуднути?

Повідомлень в темі: 746

#41 Гість_Дiма_*

• Гості

Відправлено 15.10.2007 – 18:16

Перегляд дописуАся (15.10.2007 18:09) писав:

Навіщо худнути? Полюбіть сабе такими , якими ви є! :)

Як навіщо худіти? В такій ситуації себе дуже важко полюбити, коли дівчата не хочуть мати серйозних стосунків із-зі моєї фігури :) . Всі тікають до таких лопців, в кого нормальне тіло і спортивне :) . Але ж не завжди вигляд має бути вирішальним, головне, яка людина в душі.

Перегляд дописуОлеська (15.10.2007 17:48) писав:

Секс і тільки секс! :P

Так подаріть мені таке щастьє :) :wub: :wub: . Це був простий жарт...
  • 0

#42 Anfiska

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 173 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:міста мрій...:)

Відправлено 15.10.2007 – 18:41

Діма,по перше ти повинен себе морально налаштувати на позитивний результат...по друге,якщо ти думаєш ,що покачаєш пресик або ще щось поробиш,то весь ненависний жирок одразу зникне...то не є так(сама на собі переконалас... :) )...тобі просто потрібна сувора дієта...тобто:їсти тільки 3!!!!!!рази на день(знаю по собі,що спочатку буде дуже важко...але ти зможеш!!)і ні в якому разі не їсти після 18.00!!!!!!!!!!!!+просто кожен день займайся фізкультурою...і десь вже через пів року буде обіцяний результат!!!!ти головне вір і дотримуйся всього цього!!!!і все буде ок! :wub: :) :)
  • 0

#43 Chily

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 448 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.10.2007 – 18:53

Менше жерти та Спорт. Головне - це спорт.
  • 0

#44 Гість_Дiма_*

• Гості

Відправлено 15.10.2007 – 18:58

Перегляд допису@s'ka (15.10.2007 19:41) писав:

десь вже через пів року буде обіцяний результат!!!!ти головне вір і дотримуйся всього цього!!!!і все буде ок! :wub: :) :)

Дякую :) Я вже декілька днів намагаюсь дотримаюсь порад, але дуже важко! Особливо після 20:00 шлунок просто кричить, шкрябе наче кішка! :wub: Але, я думаю, я сильніший за нього :) .
  • 0

#45 svitalik

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено 17.10.2007 – 23:45

Перегляд дописуДiма (5.10.2007 17:29) писав:

Шановні пані та панове, потрібна ваша допомога. Я хлопець повнй, від цього в мене є проблеми в спілкуванні з дівчатами. Допоможіть порадами будь ласка, як зкинути зайву вагу, стати нормальним? Адже із-за неЇ, в мене ще не було дівчини :cool1: Тільки не кажіть, що треба бігати, плавати, тягати важкі речі... Я все це вже пробував, мені не допомагає. Пробував неїсти довго, а всеодно... :prapor3:
Діма,ти правильно зауважив,що довго не їсти...-всеодно...! Їсти потрібно(зауважимо,що в нормальній кількості),тому що з їжою організм отримує все потрібне,а саме вітаміни,макро-,мікроелементи. Саме вони дають організму правильно працювати,а без них порушується обмін речовин. Розповім як допоміг своїй сестричці. Пам'ятаю,що в Оксани почались часті ізжоги,гіркота в роті,тошнота зранку,потім нервові стреси(втрата рідної людини),...це можна було б продовжувати довго. МІй товариш підсказав мені де я можу дістати продукцію,яка допоможе сестричці. Коли Ксюха почала вживати продукцію компанії vision,то вже через 2 тижні пройшла ізжога і гіркота. Через 3 місяці скинула 10 кг... Потім в неї нормалізувались місячні(перший раз в житті пройшли без болі),на 5-й місяць урівноважився сон...
Дієтологи рекомендують вживати продукцію vision особливо Свєлтформ і Хромвітал для нормалізації ваги(це можливо прочитати в журналі "ЗДОРОВЬЕ" за жовтень 2007,сторінка 129)
А можна до мене й позвонити,у мене київстар(067),дві трійки чотири три нуль вісім один. Бажаю міцного здоров'я.
  • 0

#46 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 18.10.2007 – 06:33

менше їсти і спортом займатися, а краще сексом :prapor3:)
  • 0

#47 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 18.10.2007 – 07:47

Худнути за допомогою дієт - це пусте.
Так само як відмовлятися від цукру, солі і води. Це взагалі брЄд.
Перш ніж відмовлятися - треба врахувати всі потреби організму.

Як на мене, перший крок до фізичної зміни - зміна психологічна.
Можна, звісно, переконувати себе: "Я стрункий-я стрункий-я стрункий".
А якщо до цього додати регулярні фізичні навантаження (не обов’язково важке тягати) - змінишся не тільки ти, а й твоє відчуття себе. А жити повноцінно нам заважає передусім не наше тіло, а наше відчуття його. За тим, звісно, винятком, коли ми лежимо як овоч і не можемо муху з носа зігнати.
  • 0

#48 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 26.10.2007 – 00:57

Дієти бувають різні, як і ставлення до них... Чиможна вважати цей засіб схуднення найефективнішим? Давайте спробуємо знайти "+" і "-" ;)
  • 0

#49 GENTOR

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Київська область

Відправлено 26.10.2007 – 01:04

Перегляд допису_saljama_ (26.10.2007 01:57) писав:

Дієти бувають різні, як і ставлення до них... Чиможна вважати цей засіб схуднення найефективнішим? Давайте спробуємо знайти "+" і "-" ;)
дієти то дурня є страшна і велика як п'ятидюймовий мізінець на нозі! :) Так от у всіх нас різний обін речовин - от від нього і залежить товсті ми чи худі як листя клену! Я їм інколи як пес з вовчим зимовим голодом, а до розмірів слона мені ще як до місяця на велісопеді!
  • 0

#50 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 26.10.2007 – 01:59

Перш, ніж сідати на будь-які дієти, потрібно звернутись до дієтолога. Здається кров на аналіз і по тому робиться висновок щодо споживання продуктів, необхідних вашому огранізму.
  • 0

#51 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Lviv

Відправлено 26.10.2007 – 03:16

Їм я багато, але попри те залишаюся з однаковою вагою вже років з 10...

Кажуть що головне правильно і РЕГУЛЯРНО їсти, але то фігня, думаю...

Хочете схуднути - знайдіть рухливу і нервову роботу - саме все зійде... ;)
  • 0

#52 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 26.10.2007 – 07:48

Перегляд дописуsam (26.10.2007 03:16) писав:

Хочете схуднути - знайдіть рухливу і нервову роботу - саме все зійде... ;)
Ото саме воно. Найліпша дієта.
Я б ще порадила інтенсивну розумову діяльність (як різновид нервової роботи).
  • 0

#53 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 26.10.2007 – 08:21

До автора теми - я би порадила мати хоть трошки поваги до тих людей, що давали відповідь на Ваше запитання аж на ТРЬОХ сторінках ось тут: http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...ic=6820&hl=
  • 0

#54 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.10.2007 – 09:56

худнемо в одній темі.
теми з"єднано

• 0

#55 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 28.12.2007 – 23:06

Люблю пропорційні фігури :D треба, щоб на попу було приємно глянути :( :P дівчата мене зрозуміють B)
  • 0

#56 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 28.12.2007 – 23:15

проблем з фігурою не маю, але фізичнну форму підтримую:потрібно приділяти увагу всім м'язам, а особливо треба стежити за пресом (щоб після вагітності теж залишатись фігуровою :D )
  • 0

#57 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 29.12.2007 – 15:52

Не знаю точного способу але я якось сам похудав ім як і ів дуже багато, воду п'ю після їжі постійно, але правда почав трошка займатись спортом тай після 20:30 не їм нічого крім яблука і стакану кефіру, більше часу проводжу на свіжому повітрі тай в норму за день випиваю літрів 5-7 рідини, зїдаю десь 2-3 кіло їди, і ше одне треба прогулятится щоб жири не засвоювались після їди.
  • 0

#58 Kenan

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 15:48

Перечитав усе... одні пишуть так інші зовсім протилежне... але дещо не зміг зрозуміти... що краще для схуднення ... що краще пити ... вода(якщо так то яка саме... газована, просто, перекипячена) чи кефір... а може щось ще інше..?

Повідомлення відредагував Kenan_n1k: 18.01.2008 – 15:50

• 0

#59 Пензлик

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 132 повідомлень
  • Місто:Стаааліца

Відправлено 18.01.2008 – 16:12

Курити план.Всі хто дують план-нагадують жертв Освенціма(мається на увазі регулярно довбати) :) ;) :) :) :) :)
  • 0

#60 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 20:07

Перегляд дописуKenan_n1k (18.01.2008 15:48) писав:

Перечитав усе... одні пишуть так інші зовсім протилежне... але дещо не зміг зрозуміти... що краще для схуднення ... що краще пити ... вода(якщо так то яка саме... газована, просто, перекипячена) чи кефір... а може щось ще інше..?
Краще кефір але підійде й вода. Бажано щоб перекипячена або очищенна. Від газованої толку нема.

Перегляд дописуПензлик (18.01.2008 16:12) писав:

Курити план.Всі хто дують план-нагадують жертв Освенціма(мається на увазі регулярно довбати) :blink: :) :D :D :D :D
є знайомий що курить на день пачку сигарок то не худає, товстий такий як був і не худне, а інший то навпаки за день теж пачку скурює а худий-худий. То що ти куриш і те що ти куриш не мають різниці усе залежить від структури людини.

Повідомлення відредагував Шkідниk: 18.01.2008 – 20:08

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних