Перейти до вмісту

Як схуднути?

Повідомлень в темі: 746

#361 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 29.10.2011 – 21:50

Перегляд дописуОлеська (28.10.2011 10:55) писав:

А яким саме спортом? Просто гімнастика, чи тренажерний зал, чи фітнес, чи що?
Я вдома займаюся фітнесом.) Не можу нікуди ходити, бо сина ні з ким лишити...
Вище кидала з ютуба відео. Програма називається Insanity, розрахована на 9 тижнів, але в мене зайняла 11 (в силу фізіологічних особливостей жіночого організму)).
Перший місяць зайняття по ~45 хвилин, потім тиждень менш інтенсивних вправ (відновлювальний), далі ще місяць більш важких годинних тренувань.
Структура зайняття: 10 хвилин розминки, хвилин 5 розтяжки, потім 20-30 хвилин інтервальних тренувань (в задежності від місяця), і в кінці ще хвилин 5 розтяжки. Займаєшся 6 днів +1 вихідний.

Я, канєшно, не знаю, як у армії тренують, але мені здалося, що якось так, тільки довше.))) Бо спочатку було капець як важко! І одежу після тренування можна викручувати... ніколи до цього так не потіла....

Зараз розпочала займатися по другому кругу. Дуже сподобався результат. І тренер класний. Мотивує і заряджає енергією.
І ще одне, хвала богу, що ми живемо на 1 поверсі, бо якщо були б у нас сусіди - мабуть зненавидили би мене.... дуже багато стрибків.))

Окрім Інсеніті використовую тренування:
Hip Hop Abs (танцюлькі від яких качається прес, тренер той же, що й в інсеніті, тільки на той час менш накачаний))
Джиліан Майклз:
-30 Day Shred,
-No More Trouble Zones,
-Banish Fat Boost Metabolism,
-Killer Buns and Thighs,
-Six Weeks 6Pack.
Shoulders and Arms (вправи на руки та плечі з гантельками) з програми тренувань Тоні Хортона p90x.
Metamorphosis Трейсі Андерсон (але 2 тижні поробила і шось закинула... може пізніше ще повернуся до неї... дуже хороші відгуки бо! і попа за тиждень зменшилися одразу на 1,5 см! гиги.)

Але основний упор на Insanity, все таки...

в сауну хоча б раз в тиждень.
Сауна на схуднення ніяк не впливає (так само як і всілякі шорти з ефектом сауни)).
Ефект сауни полягає у виведенні лишньої води із організму. Це хороший засіб при набряках, нечистій шкірі та інших косметичних проблемах. Жир же згорає лише при дефіциті калорій, і ніяк інакше. Calories in - calories out, все просто. Решта правил, типу "вуглеводи до 12 дня - білки увечорі", "не їсти за N годин до сну" і тд - вторинні. Виконання першого правила дасть вам вірогідність схуднення мабуть у 99%, тоді як виконання інших може не дати нічого.

Щодо харчування, то я таки знайшла в собі силу волі і ось перші результати: за минулий тиждень скинула 3 кг. Ніяких дієт. Просто перестала снідати (вірніше перенесла сніданок на пізніше - не раніше 10 год ранку) і перестала вечеряти. Є, правда, ще один секрет - дещо додала до харчового раціону. Пізніше скажу що.
То не дуже правильно... якщо робити великі перерви між прийомами їжі, то гальмується обмін речовин, відповідно, худнути будеш повільніше...
Почитайте таке: Почему необходимо перекусывать при снижении веса

Щодо 3 кг на тиждень.... ви правда вважаєте, що то були 3 кг жиру? Швидка втрата ваги за короткий період, зазвичай, відбувається за рахунок спорожнення кишечнику та виходу з організму лишньої води. При поверненні до звичайного способу життя, кілограми, зкинуті таким способом, скоріш за все повернуться назад, оскільки ви в своєму житті нічого не змінили... чи ви готові так харчуватися постійно, 5-10-15 років?? Проблем із шлунково-кишковим трактом не боїтеся набути?

І скажіть, що ви там додали? :happytwo:

Перегляд дописуМаківка (28.10.2011 12:22) писав:

А ще залежить від "породи" людини. Родина, гени і т. д. Коли мама, бабуся були пухнасті, то ти хоч в греблю скачи - бедра й сідниці не зітруться самі. Або все життя обмежуй себе у всьому: точи ананаси і вівсянку, не пий, не їж...
І взагалі. На колір і смак... :happytwo:
Не правда. То відмазки все про гени.) В мене стегна та сідниці зменшилися першими. Хоча все життя попа була на 1-2, а то і 3 розміри більша за груди. :)

А харчуюся я так:
Ранок - каша молочна (тобто складні вуглеводи, що переробляються організмом повільніше ніж прості, а значить цукор у кров надходить поступово, і під час тренування не буде відчуття раптової втоми), потім через годину - тренування.
Через 30-60 хв після тренування - білково-вуглеводне щось, наприклад творог + мед (150-200 + 50-60 грамів) чи шматок курки із шматом хліба+майонезик (ням-ням)), риба/мнясо... коротще кажучи, упор на білок для відновлення м"язів.
Обід, полудник, вечеря - намагаюся їсти фрукти/овочі: салат (в тому числі із сиром і майонезом, гиги), тушені/варені овочі, типу якогось рагу чи українського борщу)).
Годині об 11-12 (так-так, ночі!)) за годину до сну, можу захом"ячити щось... наприклад 300-400 грамів солодкого винограду, або щось білкове.

Виходить, їм трохи не цілий день (5-6 разів), нормальними порціями, в тому числі і за годину до сну. Худну на пів кіло на тиждень.
Якщо рахуєте калорії, то можете їсти все що завгодно і коли завгодно, головне вписатися у свій коридор калорійності, що розраховується для кожної людини індивідуально, в залежності від її фізичної вктивності. Ну я ось часто не вписуюсь у свій (1550-1900 ккал на схуднення, або ~2200 ккал на підтримання ваги), бо й солодощами (кекси, шоколад, зефір, халва, печеньки) не гребую... тому лише на пів кіло на тиждень худну....))) Але ж я нікуди не поспішаю. :happy1:

Повідомлення відредагував reyneke: 29.10.2011 – 22:02

• 0

#362 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3933 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 29.10.2011 – 21:59

Перегляд дописуreyneke (29.10.2011 22:50) писав:

наприклад творог + мед (150-200 + 50-60 грамів) чи шматок курки із шматом хліба+майонезик (ням-ням)), риба/мнясо... коротще кажучи, упор на білок для відновлення м"язів.
Нічого собі дієтка! :) Майонез - бомба для схуднення, ага. ))
  • 0

#363 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 29.10.2011 – 22:05

Перегляд дописуМаківка (29.10.2011 22:59) писав:

Майонез може бути гарним продуктом для схуднення, ну звичайно може бути, і обов'язково буде в одному випадку - якщо вжити його так, щоб діяв як проносне.
  • 0

#364 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 29.10.2011 – 22:13

Сауна на схуднення ніяк не впливає (так само як і всілякі шорти з ефектом сауни)).
Ефект сауни полягає у виведенні лишньої води із організму. Це хороший засіб при набряках, нечистій шкірі та інших косметичних проблемах. Жир же згорає лише при дефіциті калорій, і ніяк інакше. Calories in - calories out, все просто. Решта правил, типу "вуглеводи до 12 дня - білки увечорі", "не їсти за N годин до сну" і тд - вторинні. Виконання першого правила дасть вам вірогідність схуднення мабуть у 99%, тоді як виконання інших може не дати нічого.
сауна позитивно впливає на шкіру та органи дихання. то швидше для себе, ані для схуднення.

То не дуже правильно... якщо робити великі перерви між прийомами їжі, то гальмується обмін речовин, відповідно, худнути будеш повільніше...
Почитайте таке: Почему необходимо перекусывать при снижении веса
Для мого організму то ідеально. Зранку п"ю пів горнятка кави або чаю. Снідаю вже біля 10-00. Далі Обідаю біля 13-00. Потім ланч ніби, чи як там - десь біля 15-00 (та не пізніше 17-00). А ввечері можу хіба компота попити, чи яблуко з"їсти, але то рідко - організм не завжди яблука сприймає. Так ось. Вважаю своє харчування нормально підібраним. Просто з таким раціоном не маю шаленого апетиту, а це головне.

Щодо 3 кг на тиждень.... ви правда вважаєте, що то були 3 кг жиру? Швидка втрата ваги за короткий період, зазвичай, відбувається за рахунок спорожнення кишечнику та виходу з організму лишньої води. При поверненні до звичайного способу життя, кілограми, зкинуті таким способом, скоріш за все повернуться назад, оскільки ви в своєму житті нічого не змінили... чи ви готові так харчуватися постійно, 5-10-15 років?? Проблем із шлунково-кишковим трактом не боїтеся набути?
По-перше, я будь-яку дієту супроводжую найперше очищенням кишечника. Вірніше я то до того роблю. А ще вживаю в їжу висівки, які теж добре розвантажують організм - це, до речі, те, що добре впливає на схуднення. В ідеалі роблять млинці на висівках та поливці. За місяць вільно позбуваєшся живота.
Ще одне. Майже не вживаю хліба (взагалі дріждьового тіста ніззя їсти), не їм картоплі, солодощі - дуже рідко. Добре спалює жир пшоно - варю кашу, але з гречкою разом. Так ось. З шлунково-кишковим трактом - навпаки ліпше стає.
  • 0

#365 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 29.10.2011 – 22:54

Як на мене, найкраще допомагає скинути вагу... секс. І то регулярний. :)
  • 0

#366 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 30.10.2011 – 00:22

Перегляд дописуМаківка (29.10.2011 22:59) писав:

Та що ви маєте проти майонезу? Він не страшніший за рослинну олію, із якою в нас також полюбляють робити салати.)

Довідкова інформація:
100 рослинної олії містить 850-900 ккал, тоді як
100 майонезу - від 300 до 650 ккал, в залежності від його жирності.

Я беру легкий майонез і в салат ложу 1-2 ложки (стільки ж, скільки лила би олії). Так що ніякого криміналу за майонезом не бачу.))
Стосовно сумнівного хімічногоо складу магазинних майонезів... ну так ніхто не заважає робити майонезик вдома....)) що іноді практикую, маючи натхнення.)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
А ось вам приклад дядічкі, який змінив своє тіло за допомогою спорту (в яких він тільки позах фотік не тримав))).) Тільки не треба казати, що він наївся стероїдів. За 9 місяців регулярної (це ключове слово)) роботи над своїм тілом, кожен може досягти такого результату.) Для дівчат, звичайно, упор буде не на качання м"язів, а на кардіо вправи (біг, стрибки, вєлік, плавання).)
Зображення

Ну і ще трошки нагарбаних в інтернеті фоток.))
Дівчина на той момент займалася як раз Insanity, ну і от саме ці її фотки були останньою краплею у ваганні, пробувати, чи ні.)))
Їй 28 років, зріст 166.

» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Повідомлення відредагував reyneke: 30.10.2011 – 00:39

• 0

#367 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.10.2011 – 21:18

за останній місяць скинула 5 кг
хоча й не збиралася. само собою якось вийшло.
можу тільки сказати що стала менше їсти (як у порціях так і у регулярності), більше займатися у тренажерці (кардіотренажери та силові - по часу приблизно однаково займає) і трохи більше спати при цьому.

є підозра що мате активно посприяв цьому процесові, бо в принципі це була єдина суттєва зміна у моєму раціоні. до того вже давно не купувала.
  • 0

#368 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 30.10.2011 – 22:34

[quote name='reyneke' post='721313' date='3.09.2011 11:33']Ось такі.:happy1:

Тому правильно харчуйтеся і займайтеся спортом!))[/quote]
Цікава тема :)
  • 0

#369 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 31.10.2011 – 09:48

Перегляд дописуNeorlandina (30.10.2011 21:18) писав:

є підозра що мате активно посприяв цьому процесові, бо в принципі це була єдина суттєва зміна у моєму раціоні. до того вже давно не купувала.
То мате посприяв на користь? Нещодавно захопилася ним, тож цікавлюся.
  • 0

#370 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.10.2011 – 14:39

для жінок доволі ефективне виключення з раціону картоплі, хліба-випічки (принаймні білого хліба), макаронів (особливо не з твердих сортів) та алкоголю. у мене подруга професійно займається танцями, тож для неї вага має критичне значення. після важкої травми довго відновлювалася - їла при цьому багато, бо організм і так ослаблений, але більше овочі-фрукти-м.ясо. нічого мучного-солодкого.
це в принципі ключовий момент.
у мене ж були такі часи що доводилося сидіти вдома цілими днями, впродовж тижнів. необхідність у їжі у мене в таких випадках різко знижується. на день з.їдала третину від звичайної кількості їжі і при цьому не відмовляла собі у цукерках (бо без солодкого розумова діяльність взагалі ніяк не йде). ну і ще по 20 хв на еліптичному тренажері проводила.

а ще сауна - таки дуже потрібна річ. принаймні для того, щоби після тренування не було крепатури. та й для загального самопочуття критично важлива штука - особливо коли починаються епідемії. у мене виходить по 10-15 хв кілька разів на тиждень та один-два рази на місяць по-серйозному на години 2 з басейном, обтиранням сіллю та ін.
  • 0

#371 Zontag

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень

Відправлено 01.11.2011 – 22:14

а мені якрах допомагає "їсим на півкорита меньше", а ще - вдвічі більше рухатися. взагалі, найліпший рецепт- то дієта + спорт. чимось одним тут важко результату добитися
  • 0

#372 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 01.11.2011 – 22:25

Помітила, що немалу роль відіграє тут ще й звичка. Коли ти звикаєш перед компом чи телевізором щось точити, то кожного наступного разу спрацьовує у мізках пунктик, і тебе автоматично тягне до того корита. ) Холодильник не витримує такого навантаження. )
Тож позбуваймося шкідливих звичок. А потім вже до дієти.
  • 0

#373 Electra

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Володимир

Відправлено 01.11.2011 – 22:28

Цитата

Коли ти звикаєш перед компом чи телевізором щось точити
о да!... знайома проблема...
то я запасаюся сухофруктами і їх точу, бо зовсім відвикнути зось гризти все не виходить :)
  • 0

#374 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 01.11.2011 – 22:32

Подейкують, що соняшникове насіння помочне. Але щось його калорійність мене спиняє. :)
  • 0

#375 Electra

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень

Відправлено 01.11.2011 – 22:34

ой нє... а ще воно по підшлунковій трохи б'є. то вже ліпше горішки гризти - вони теж трохи калорійні,але в них,кажуть, корисні жири, не ті, що відкладаються,а ті, що розпадаються на потрібні організму амінокислоти:)
  • 0

#376 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 01.11.2011 – 22:39

Перегляд дописуElectra (1.11.2011 22:34) писав:

ой нє... а ще воно по підшлунковій трохи б'є. то вже ліпше горішки гризти - вони теж трохи калорійні,але в них,кажуть, корисні жири, не ті, що відкладаються,а ті, що розпадаються на потрібні організму амінокислоти:happy1:
Відколи це жири на амінокислоти розпадаються? Білки, Білки можуть на амінокислоти розпадатися, але аж ніяк не жири. :)
  • 0

#377 Electra

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень

Відправлено 01.11.2011 – 22:41

значить я щось плутаю) але ну є ж якісь "корисні" ліпіди? чи інтернет мене так жорстоко наламав?)))
  • 0

#378 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 01.11.2011 – 22:44

Перегляд дописуElectra (1.11.2011 22:41) писав:

значить я щось плутаю) але ну є ж якісь "корисні" ліпіди? чи інтернет мене так жорстоко наламав?)))
Так ліпіди на амінокислоти не розпадаються.))) І ліпіди - не амінокислоти, скоріше - жири.
  • 0

#379 Electra

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень

Відправлено 01.11.2011 – 22:47

Цитата

А звичку "точити перед екраном" відганяю зеленим чаєм. )
а язелений чай терпіти не можу-- і в цім моя проблема:) хоча й знаю,який він супер-пупер корисний. натомість п"ю супер-шкідливу каву.
  • 0

#380 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 01.11.2011 – 23:26

100 грамів горішків - як 1 шоколадка по калорійності, ну і десь там же насіння тикви та соняшника. Краще вже дійсно сухофрукти. Вони як пів шоколадки, ги. А ще краще - виноград. Кіш-міш. Десь 70 ккал на 100 грамів наче. І солодко, і обжертися можна.))

Повідомлення відредагував reyneke: 01.11.2011 – 23:27

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних