Перейти до вмісту

Як схуднути?

Повідомлень в темі: 746

#341 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 20.05.2011 – 13:30

Перегляд дописуzav (24.09.2010 10:05) писав:

Та просто ж усе! Більше їмо - більше рухаємося! Ги.
Щоб зменшити вагу слід більше рухатись і менше їсти. Перевірено на собі!
  • 0

#342 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 02.08.2011 – 09:37

З вчорашнього дня посадив себе на дієту (за рік набрав трошки маси....): видалив з раціону борошняні вироби, жарене, копчене, гостре і жирне, оскільки в мене на даний момент немає можливості відвідувати спортзал чи ходити на тренування, то вирішив щодня виконувати лише прес, віджимання і присідання. Сьогодні спробую зважитися, подивлюся що з того получиться.
  • 0

#343 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 02.08.2011 – 10:56

Від учора худнете, а вже хочете мати результат? Хе. Ну-ну, дасте знати, якщо будуть зрушення. B)
  • 0

#344 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 02.08.2011 – 11:52

Перегляд дописуМаківка (2.08.2011 11:56) писав:

Від учора худнете, а вже хочете мати результат? Хе. Ну-ну, дасте знати, якщо будуть зрушення. B)
Я хочу мати результат за 1 місяць, а сьогодні хочу зважитися бо вчора не мав такої можливості. Хочу знати з чого я стартую.
  • 0

#345 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.08.2011 – 13:21

Перегляд дописуMiguel (2.08.2011 10:37) писав:

З вчорашнього дня посадив себе на дієту (за рік набрав трошки маси....): видалив з раціону борошняні вироби, жарене, копчене, гостре і жирне, оскільки в мене на даний момент немає можливості відвідувати спортзал чи ходити на тренування, то вирішив щодня виконувати лише прес, віджимання і присідання. Сьогодні спробую зважитися, подивлюся що з того получиться.
Це нагадує мені спринтерський біг:
Хочеш стати відомим за 9 секунд пробіжки B)
На мою думку, ти 1 місяць протримаєшся але щоб дальше підтримувати форму тобі треба буде розробити систему! Часто в силу тих чи інших обставин людина робить збої в системі (змінюється обстанівка, моральний/фізичний стан...). Ще мені це нагадало як "качки" ходять в зал сезонно: Середина зими-початок літа, а то й до середини весни і думають шо вони круті перці, підкачались, скинули кілька грам жиру і тішаться...
P.S. Крім того система за результат забирає здоров"я, такшо задумайся чи воно тобі треба?

Повідомлення відредагував Topper: 02.08.2011 – 13:22

• 0

#346 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 07.08.2011 – 23:13

Перегляд дописуКрихітка (24.09.2010 00:09) писав:

Питання для тих хто худнули і схуднули - яку порадите "дієту" щоб вага просто нікуди не рухалась - не зменшувалась але й не збільшувалась. Схудла навіть більше ніж хотіла і тепер просто не знаю, що їсти бо від всякого мучного-картошного одразу вага росте. Якщо можна, напишіть якнайдетальніше, який режим ви використовували після схуднення і яку їжу вживали, щоб закріпити "результат".
"Закріпити" не вдалося - через активність по-троху продовжую скидати вагу. Але вже мабуть пізно ділитися нюансами, судячи з фото воно тобі більш не потрібне, гарнючо виглядаєш!
  • 0

#347 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 16.08.2011 – 16:20

Головне аби ваше "як схуднути" не призвело до анорексії.
  • 0

#348 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 02.09.2011 – 09:44

Куроче, результат:
За місяць дієти (мінус два збої, 1 - то як кум приїжджав, а другий - ДН в однієї хорошої людини) без жодних фізичних навантажень (окрім звичайних необхідних, хотьба, поїздки в міському транспорті і т.д.) "пішло" 6кг. Тепер планую спробувати щось інше.
  • 0

#349 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 02.09.2011 – 09:50

Перегляд дописуMiguel (2.09.2011 10:44) писав:

Куроче, результат:
За місяць дієти (мінус два збої, 1 - то як кум приїжджав, а другий - ДН в однієї хорошої людини) без жодних фізичних навантажень (окрім звичайних необхідних, хотьба, поїздки в міському транспорті і т.д.) "пішло" 6кг. Тепер планую спробувати щось інше.
В мене знайомий в кінці серпня приїхав з відпочинку, кинув пити і курити(спортом ніяким не займається) і на сьодня схуд також на 6 кг. Як на мене - туфта то всьо, тільки фізичними навантаженнями!
  • 0

#350 iris

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 03.09.2011 – 07:07

Перегляд дописуMiguel (2.09.2011 10:44) писав:

Куроче, результат:
що за навантаження? єстлі канєшно не сікрєт.
  • 0

#351 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 03.09.2011 – 11:33

Перегляд дописуiris (3.09.2011 08:07) писав:

Ось такі.:)

Ще додам, що схуднути, без шкоди для здоров"я, можна лище фізичними навантаженнями, та контролем харчування (правильне співвідношення білків-жирів-вуглеводів, контроль отриманих і витрачених калорій). Бо, наприклад, якщо їсти менше ніж на 1200 ккал на добу, то обмін речовин уповільнюється процентів так... на 40... і худнути буде важче. Плюс до того, організм, вирішивши, що настали скрутні часи, почне запасати все з"їдене у жир (на майбутнє,), а поточні потреби покриватиме за рахунок м"язів, сухожиль, та інших, на данний момент неважливих, на його погляд, частин. Таким чином, на низькокалорійних дієтах зниження ваги відбувається за рахунок втрати м"язової маси, а жирок лишається на місці, ще й примножується.
Отакі пиріжки.
Тому правильно харчуйтеся і займайтеся спортом!))
  • 0

#352 Gwen

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 06.09.2011 – 11:43

Знаю, що можна харчуватись відносно своєї групи крові Дієта за групою крові можеш почитати. Я пробувала, в мене 2 група, допомагає підтримувати постійну нормальну вагу. Я взагалі думаю, що основною причиною це є те що ми їмо і кількість того. Але спортивні вправи будуть корисними також у цьому процесі.

Повідомлення відредагував Gwen: 06.09.2011 – 11:45

• 0

#353 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 06.09.2011 – 12:47

Перегляд дописуiris (3.09.2011 08:07) писав:

періодично бігати зранку, 3 рази на тиждень - заняття БМ і 2 рази - тренажерка....
Але не завжди для цього всього є час та можливість(((
  • 0

#354 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 06.09.2011 – 21:34

Перегляд дописуMiguel (6.09.2011 12:47) писав:

періодично бігати зранку, 3 рази на тиждень - заняття БМ і 2 рази - тренажерка....
Але не завжди для цього всього є час та можливість(((

Так і загнутись можна.

Ділюся досвідом: 12 кг. за 10 тижнів. Зробився горобчиком. :rolleyes:
Вранці біг з додатковим навантаженням, ввечері аеробні вправи.
Результат: тріскаються нігті та почали кровити ясна. Звернувся до терапевта - терапевт зробив круглі очі і запитав як я ще ходжу.
Отже, з пояснень лікаря я зрозумів, що організм був не в стані компенсовувати втрати енергії, тому і почалися збої при тім, що жер вітаміни+мясо+салати.
Лікар пояснив, що для здорового організму максимальна місячна втрата 1-1,5 кг. Далі - страшний стрес для організму з наслідками.

Наразі стабільна вага, займаюся в власне задоволення.
  • 0

#355 Мегаомега

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 05.10.2011 – 21:02

я теж вважаю, що без фізичних навантажень толком не схуднеш, але і їх треба в міру робити.
а взагалі, для жінок принаймні, найліпші і найприємніші навантаження - це танці))

я теж вважаю, що без фізичних навантажень толком не схуднеш, але і їх треба в міру робити.
а взагалі, для жінок принаймні, найліпші і найприємніші навантаження - це танці))
  • 0

#356 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 12.10.2011 – 01:37

Перегляд дописуМегаомега (5.10.2011 22:02) писав:

Ах, всьо, я - не жінка *побивається* ! Для мене найліпші та найприємніші - то секс.
  • 0

#357 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 12.10.2011 – 14:51

Якщо та чи інша жінка не є кохана, то ніяка дієта їй не допоможе. Якщо ж, навпаки, вона є кохана, то вага не стане перепоною. Жінка, є не тільки зовнішній вигляд, акі малюнок на папері. Жінка, це цілий комплекс природніх властивостей котрі змушують мужчину звужувати на ній "світ клином". При будь якому розкладі, мужчині доведеться жити не тільки з зовнішністю, а з усіма властивостями конкретної жінки. І якщо мужчина відчуває природній потяг до цих властивостей, він кохатиме і цьоматиме таку жінку, хоч в сто років...так само як і в 18-ть.
Найбажаніша жінка для мужчин, це не "пишка" чи "худишка", а весела, контактна, кмітлива, нікому не "подражающая", з блиском в очах, з неповторними власними манерами, чистюнька,...з "слєгка нєбрежной" зачіскою. От і вся казочка про схуднення.
  • 0

#358 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 27.10.2011 – 16:23

Ділюся проміжними результатами.

За 11 тижнів схудла на 4 кіло (з 65 до 61, зріст 160), добре підтягнула тіло, помітно зменшилася у об"ємах:
груди -3 см (93--»90)
талія -7 см (81--»74)
живіт -9 см (101--»92)
попа -5,5 см (104--»98,5)
стегна -5,5 см (104--»98,5)

Займаюся вдома за відео-записами, 6-7 разів на тиждень, біля години. В Харчуванні особливо себе не обмежую, але половину тижня стараюся не наїдати більше 1700-1900 ккал, решту виходить харчуватися десь на 2200-2500 (люблю печиво і солодощі, що тут зробиш)). В такому режимі зараз втрачаю десь по 0,5 кіло на тиждень.

ПС: Тільки спортом вдалося, нарешті, зрушити вагу з місця (65 кг трималися рік і ніякі голодування на них не впливали), і підтягти випираючо/підвисаючий після пологів (2 роки вже пройшло, йо-майо!) живіт, бо я вже збиралася на ньому хрест ставити.

Поки що зупинятися не збираюся, результатами більш ніж задоволена.)
  • 0

#359 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 28.10.2011 – 09:55

Перегляд дописуБезбожник (12.10.2011 16:40) писав:

Помилочка у тебе. Чоловік, без коханої жінки, не буває. Якщо він чоловік, то або він її знайде, або вона його, це не так важливо, в обох випадках, природнє. Без коханої жінки, буває, істота в штанях. Таким чином, незалежно від сумісного чи окремого життя з коханою жінкою, чоловік, по любому, триматиме себе у формі.
Стопроцентово.)

Перегляд дописуreyneke (27.10.2011 17:23) писав:

ПС: Тільки спортом вдалося, нарешті, зрушити вагу з місця (65 кг трималися рік і ніякі голодування на них не впливали), і підтягти випираючо/підвисаючий після пологів (2 роки вже пройшло, йо-майо!) живіт, бо я вже збиралася на ньому хрест ставити.
А яким саме спортом? Просто гімнастика, чи тренажерний зал, чи фітнес, чи що?
Чому питаю, - хочу почати ходити на басейн та в сауну хоча б раз в тиждень. А ще з друзями домовились ходити сім"ями раз в тиждень в спортзал пограти у волейбол, футбол, тощо.

Щодо харчування, то я таки знайшла в собі силу волі і ось перші результати: за минулий тиждень скинула 3 кг. Ніяких дієт. Просто перестала снідати (вірніше перенесла сніданок на пізніше - не раніше 10 год ранку) і перестала вечеряти. Є, правда, ще один секрет - дещо додала до харчового раціону. Пізніше скажу що.
  • 0

#360 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 28.10.2011 – 11:22

Перегляд дописуФабрегас (28.10.2011 11:04) писав:

Мій дядько говорить моїй тітці - "на відро менше" )))
А ще залежить від "породи" людини. Родина, гени і т. д. Коли мама, бабуся були пухнасті, то ти хоч в греблю скачи - бедра й сідниці не зітруться самі. Або все життя обмежуй себе у всьому: точи ананаси і вівсянку, не пий, не їж...
І взагалі. На колір і смак... :)

Повідомлення відредагував Маківка: 28.10.2011 – 11:23

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних