Перейти до вмісту

Як схуднути?

Повідомлень в темі: 746

#301 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 30.08.2010 – 17:31

Перегляд дописуCastiel (30.08.2010 17:27) писав:

можна регулярно отримувати порції стресу.
Дієво, але ж шкідливо як :wub:

Це як від гикавки тільки стрес сильніший треба гг
  • 0

#302 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 30.08.2010 – 18:04

Перегляд дописуzav (30.08.2010 15:38) писав:

а здорова вага згідно з табличкою, наприклад - http://www.enerdj.ru/grafik001.htm/.
знаєте...в мене зараз стабільно 48кг.Почуваюся чудово. За нормою я маю важити 65кг. Я - дистрофік? Фігня.
  • 0

#303 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 30.08.2010 – 18:13

Перегляд дописуKassandra (30.08.2010 19:04) писав:

знаєте...в мене зараз стабільно 48кг.Почуваюся чудово. За нормою я маю важити 65кг. Я - дистрофік? Фігня.
Майже 20 кг недобору ваги це теж фігня. До пори до часу
  • 0

#304 Blackvistaspam

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень

Відправлено 30.08.2010 – 18:39

Рабом на плантацію, тяжка фізична праця швидко виліковує або зводить у могилу(в могилі людина худіє швидше) .
Для кожного виду праці характерний певний вид харчування ,крім того для кожної окремої фізіології існують свої норми згідно за віком . Тобто якщо були стрункі у дитинстві ,а потім набрали ваги - то така вже ваша доля ,проти генетики не попреш,а якщо попреш то втратиш левову частину здоров'я .
Ще потрібно звернути увагу на кістки ,якщо вони у вас деформуются значить скоро, або вже будуть деформовані і органи - це вже діагноз . Звісно можна трохи виправити ситуацію ,але якщо ваш фізичний стан формувався роками то на хірургічне чудо можете і не надіятись ,хібашо мізки пересадить у нове тіло або роками худіти без "особливих навантажень" вживаючи певні види їжі і виконуючи певні фізичні вправи без шкоди здоров' , або терпіти пекельні муки і худіти трохи швидше за рахунок стрессу і тих же вправ і харчуванням .
І нарешті мати більш-менш спортивну вагу(скажем так спортсмени не худі люди) і вміти швидко рухатись - це вже неабияка сила тобто,якщо вона не сильно шкодить вашому здоров'ю можете просто зміцнити свої кістки і навчитись швидко рухати кінцівками . Таким чином отримаете перевагу від вашої ваги і якщо покажете неймовірну спритність ,то всі сприйматимуть вашу вагу у позитивному сенсі.
  • 0

#305 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 30.08.2010 – 18:54

Перегляд дописуВуйко Дмитро (30.08.2010 19:13) писав:

Майже 20 кг недобору ваги це теж фігня. До пори до часу
ой,Вуйку,Вуйку....в мене мама зараз важить десь 65...Ото десь як півтори мене...але їй і 50 років стукне от-от...А так би важила навіть менеше, але після операції на підшлунковій потихеньку почала набирати вагу.. :wub:
  • 0

#306 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 30.08.2010 – 19:27

Перегляд дописуKassandra (30.08.2010 18:54) писав:

ой,Вуйку,Вуйку....в мене мама зараз важить десь 65...Ото десь як півтори мене...але їй і 50 років стукне от-от...А так би важила навіть менеше, але після операції на підшлунковій потихеньку почала набирати вагу.. :wub:
Ух, 65 кг на такий вік це супер, мабуть, в тебе таке генетично?
Ці операції.. в мене купа знайомих почали набирати вагу після операцій, наприклад, на аппендикс. Узяясно, а потім важко скинути
  • 0

#307 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 30.08.2010 – 20:31

Перегляд дописуКрихітка (30.08.2010 20:27) писав:

Ух, 65 кг на такий вік це супер, мабуть, в тебе таке генетично?
ага, генетика - страшна сила...Думаю нюанс в кістяку...Певно він в мене якийсь легкий..Бо пам"ятаю зі школи як ото важилися на медогляді: дівчина моєї комплекції, параметри майже як мої, так важча від мене кіло так на 8...
  • 0

#308 chipie

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 301 повідомлень

Відправлено 30.08.2010 – 20:54

Перегляд дописуКрихітка (30.08.2010 17:05) писав:

Вірно, але кажуть що вставати з-за столу треба чуть-чуть голодним, бо ситість наступає за 20 хв.
навіть не в 20 хв справа. моя знайома почала худнути (і вже відчуває результат) одним чудовим способом: вона їла ту саму їжу, в звичний для її організму час. просто робила це паличками. салати, рис, навіть супи (спочатку вигрібала все паличками, а потім випивала бульйон). таким чином на обід йшло більше часу і мозок вчасно отримував сигнал про те, що організм ситий.
якщо сила волі дозволяє, то замість паличок можна просто довго пережовувати їжу: і для шлунку добре, і для фігури.
але ж нє, нам треба сісти і за 10 хв вмолоти півстола, а потім жалітися (дада, сама така))). виходить, ми впихуємо в себе більше, ніж нам треба, але мозок про це не знає)

мені от пощастило і з спадковістю, і з обміном речовин. підтримати фігуру у формі допомагає басейн (а краще - море). від звичайної зарядки не отримую такого задоволення і бадьорості.
щодо їжі, то на початку 1го курсу в гуртожитку жерла одні макарони (ну і з всіма наслідками). як тільки почала нормально харчуватись (читати: навчилась готувати смачно і корисно), вага прийшла до норми. але макарони я після цього не люблю)
  • 0

#309 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 30.08.2010 – 21:08

Перегляд дописуSensssorika (30.08.2010 16:55) писав:

судячи з фото, то ти теж астенік.

Гиг) Останній раз мене так називали у п’ятому класі, коли важила 27 кіло! З моїми округлими стегнами і т.д. ме’ в ту категорію не занести. (То фотограф класний - знає з якого боку підійти, шоби виглядало посимпатишніше :D )

Перегляд дописуSensssorika (30.08.2010 16:55) писав:

так от я думаю, якшо в тебе такий організм, шо скільки не їж- не потовстішаєш, то мовчи і не нарікай на тих, хто їсть і товстішає.

Ага, якби всі "розумні" астеніки то зрозуміли... :wub:

Два роки назад я важили на 17 кіло більше, ніж зараз. Для мого куценького зросту це ой як багато... Не морила себе голодом, не займалася спортом до зірочок перед очима, не стресувала регулярно... Менші порції, хоча б раз на тиждень аеробіка (якщо дозволяє самопочуття та ваще здоров’я) і секс. Хіба це так тяжко?!
  • 0

#310 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 30.08.2010 – 22:53

Перегляд дописуKassandra (30.08.2010 19:04) писав:

Почни з 55.
  • 0

#311 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 10:27

Перегляд дописуКрихітка (30.08.2010 17:34) писав:

Не обов"язково. Моя мама не снідає і не обідає (банально не має часу),їсть на ходу але ввечері наїдається так що в мене за весь день не влізло б) І нічого, струнка, ще й схудла
Я так жила. Достатньо було, щоб при сидячій роботі підтримувати постійну вагу (162/58-59), але щоб худнути потрібнго було хоч якесь мінімальне навантаження (рятували довгі вечірні прогулянки).

Напишу історію про себе.)) Важу зараз 66, зріст не змінився.:D Сину 11 місяців, максимальну вагу мала 74 кг під час вагітності, і 74 ж кг за 3 місяці після пологів... (тобто в пологовому позбавилася 8 кіло, і за 3 місяці іх же набрала...). Те, що набрала 8 кіло - сама винна, бо слухала батьків, що дитину треба годумати молоком, а не "водою", і плотненько так жерла вночі, ще й підсіла на бутерброди з маслом/сиром і печиво, та півлітрові чашки чаю з молоком, добре, що хоч без цукру. Потім, правда, вирішила, що треба щось із вагою робити, бо скоро протруться останні джинси, що на мене ще налазять (добре розтягувалися, ги), а якщо куплю щось великого розміру, мабуть ніколи вже й не схудну. Перестала їсти вночі, прибрала бутерброди із печивом - вага, буквально за місяць, зменшилася із 74 до 70 кіло. Нічого не робила, так само вдень практично весь час шось їла (і це були не салатіки), навіть відчуття голоду не встигало з"являтися. Так на 70 і спинилося... Потім стала їсти вдень так, щоб все ж таки, відчути голод перед обідом чи вечерею. Зникло ще 2 кіла - з 70 до 68. За літо іще -2 кг, за рахунок вживання фруктів та йогуртів вдень, хоча ввечорі дозволяю собі натоптатися борщу чи супу з бутербробами... гиги. Сподіваюся до нового року зкинути до 60 кіло. А в ідеалі мати 55-53.... :wub:
ПиСи: мені ще допомагає худнути грудне вигодовування (хоча нема єдиної думки з приводу його впливу, де-хто вважає, що при ГВ організм, навпаки, запасає), ну і прогулянки з сином + навантаження із ним же (10 кілограмів гирька)).

Повідомлення відредагував reyneke: 31.08.2010 – 10:42

• 0

#312 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 10:38

Перегляд дописуzav (30.08.2010 23:53) писав:

Почни з 55.
хм,цікаво як? Харчування в мене хороше триразове+перекуси коли хочу. Та й порції величенькі такі їм..А вага стабільно 48. Ну +/- півкіло туди сюди.
Організм - не дурна штука...сам думає що до чого..
  • 0

#313 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 31.08.2010 – 11:19

Цитата

Та й порції величенькі такі їм.

ну поняття величини в кожного різне, а вага залежить більше не від кількості з"їдженого, а від кількості витрачених калорій. Рухливі люди переважно не поправляються.
  • 0

#314 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 13:34

Перегляд дописуKassandra (31.08.2010 11:38) писав:

хм,цікаво як? Харчування в мене хороше триразове+перекуси коли хочу. Та й порції величенькі такі їм..А вага стабільно 48. Ну +/- півкіло туди сюди.
Організм - не дурна штука...сам думає що до чого..
А як я почав із 65? Жеру побільше, частіше і змінив роботу на спокійнішу, гагага!
  • 0

#315 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 13:36

Перегляд дописуNatalie) (31.08.2010 12:19) писав:

ну поняття величини в кожного різне, а вага залежить більше не від кількості з"їдженого, а від кількості витрачених калорій. Рухливі люди переважно не поправляються.
якось сфоткаю, подивишся скільки я їм....
зараз от пообідала супчик, миску вареників(штук так 15) зі сметаною. За години півтори я вже буду голодна)))

Перегляд дописуzav (31.08.2010 14:34) писав:

А як я почав із 65? Жеру побільше, частіше і змінив роботу на спокійнішу, гагага!
Я і жеру і робота в мене спокійна...взагалі красота а не робота в мене..
Але вага стабільно 48кг далі)))
  • 0

#316 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 31.08.2010 – 13:38

Значить в тебе гарний обмін речовин, ти маєш тішитись)
  • 0

#317 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 13:41

Перегляд дописуNatalie) (31.08.2010 14:38) писав:

Значить в тебе гарний обмін речовин, ти маєш тішитись)
думаєш я не тішуся? ще й як!
то zav чогось причепився))
  • 0

#318 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 13:59

Перегляд дописуreyneke (31.08.2010 11:27) писав:

ПиСи: мені ще допомагає худнути грудне вигодовування (хоча нема єдиної думки з приводу його впливу, де-хто вважає, що при ГВ організм, навпаки, запасає), ну і прогулянки з сином + навантаження із ним же (10 кілограмів гирька)).
Десь читав, наче при грудному вигодовуванні організм жінки краще перетравлює їжу, ефективніше, так би мовити ККД вищий.

Перегляд дописуSensssorika (30.08.2010 16:58) писав:

в мене так одна подруга доскидувала вагу з 3,5 розміру грудей до другого гг була така апетитна пишечка, а стала.. як йа :wub:
Як народить дитину й годуватиме груддю - виправить, ґґґ.
До речі:

Цитата

Журнал «Mother and Baby» ( «Мать и дитя» ) провел любопытное исследование среди двух тысяч молодых британских мамочек, которые высказали следующие претензии к своему телу:
* дряблый живот – 83% опрошенных;
* стрии ( растяжки ) – различной локализации – 62%;
* обвисшая грудь – 51%;
* дряблые ноги – 31%;
* целлюлит – 30%;
* дряблые руки – 23%;
* отвисшие ягодицы – 20%;
* опухшие лодыжки – 7%.
Самое интересное, что 94% опрошенных мужчин считают, что и после рождения малыша их спутницы остались столь же привлекательными, какими были до родов.

• 0

#319 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 31.08.2010 – 18:19

Перегляд дописуKassandra (30.08.2010 20:31) писав:

ага, генетика - страшна сила...

Перегляд дописуzav (31.08.2010 13:59) писав:

До речі:

Цитата

Журнал «Mother and Baby» ( «Мать и дитя» ) провел любопытное исследование среди двух тысяч молодых британских мамочек, которые высказали следующие претензии к своему телу:
* дряблый живот – 83% опрошенных;
* стрии ( растяжки ) – различной локализации – 62%;
* обвисшая грудь – 51%;
* дряблые ноги – 31%;
* целлюлит – 30%;
* дряблые руки – 23%;
* отвисшие ягодицы – 20%;
* опухшие лодыжки – 7%.
Самое интересное, что 94% опрошенных мужчин считают, что и после рождения малыша их спутницы остались столь же привлекательными, какими были до родов.
мгагага! в моєї мами нічо такого після народження мене з братом не було.
і зараз нема. лише целюліт з"явився, зовсім недавно і то- трішечки(мамі 46-50 років, точно не знаю, вона вічно молода бгг). шкіра з роками і так міняється, але вона в неї прекрасна і зараз. а так нічо не висить. і живіт підтянутий.

:yes:

хваліться далі хто скільки жере. бгг
  • 0

#320 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 20:58

Перегляд дописуSensssorika (31.08.2010 19:19) писав:

мгагага! в моєї мами нічо такого після народження мене з братом не було.
і зараз нема. лише целюліт з"явився, зовсім недавно і то- трішечки(мамі 46-50 років, точно не знаю, вона вічно молода бгг). шкіра з роками і так міняється, але вона в неї прекрасна і зараз. а так нічо не висить. і живіт підтянутий.

:yes:

хваліться далі хто скільки жере. бгг
я їм, багацько. І один спосіб знаю,як схуднути на 8-10 кг за кілька годин гг. Але опісля цих кількох годин діти-квіти з"являються, тому він не всім підходить.
а серйозно - то правду кажуть, вечерю віддавайте ворогам.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних