Перейти до вмісту

Як схуднути?

Повідомлень в темі: 746

#261 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.06.2010 – 21:58

ну це занадто узагальнене твердження.

я консультулася з лікарями(гастроентеролог і кардіолог), так от вони мені сказали їсти, їсти і ще раз їсти. умова лише одна: бути голодною. морити себе голодом чи запихати в себе їжу, коли вона тобі не лізе- ніззя.

рано вранці маю низький тиск, в обід і до вечора він в мене підвищений, верхня границя до 170 буває. так от хто знає, той розуміє, шо якшо ходити ше якось можна, то якшо їстимеш- обригаєшся. тож їм або ввечері, або на ніч. нє, ну не завжди, буває шо і кілька разів на день, але це рідко. після шостої не їсти.. це капець, бо лягаю в 3 і встаю близько шостої. ( я через тиск ше вдень годину-дві сплю- так і живу). я і танці свої всі покидала, хоча якби не здоров"я, то спорт, спорт і ще раз спорт. а так тільки йога.

моя мати себе в їжі ніколи не обмежувала і в свої майже 50 якраз ті 50 кг і важить( при біля 165 зросту).

взагалі вважаю, шо треба не на час дивитися, а на продукти. бо з"їдаючи по пачці сухариків раз на 2 тижні і при цьому вести сидяче життя, то можа у 15 років з целюлітом ходити. і важити при цьому нормально.

щодо нервів, так я невротик, двічі на рік в неврології лежу, але не худну :rolleyes:

загалом, кому треба скинути трошки кг, то це зазвчиай означає, шо в дівчини є животик. а його дієтами не прибереш. а якшо ж худнути тре капітально, на 10 і більше кг, то спочатку худнуть груди. нє, ну мені то нема чого втрачати, але якби, то я б ше задумалася , а чи треба мені худнути гг
  • 0

#262 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 15.06.2010 – 22:02

Як худати?

Продати машину.
  • 0

#263 Вородя

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 29.06.2010 – 02:03

народ та зараз на кожному стовпі висять оголошення "схуднення". Попробуйте!!!!!Але майте голову на плечах, бо є багато фігні...
  • 0

#264 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 23.08.2010 – 10:45

а оця гостя шоу Тайри Бенкс не париться питаннями "як схуднути?" - її мрії протилежні

(Тайра завжди запрошує на своє шоу всяких фріків)
  • 0

#265 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.08.2010 – 15:23

Судячи по своїм знайомим і самій собі, похудати сидячи на дієтах - нереально. А якщо навіть і моритимеш себе голодом місяць чи два, то потім як почнеш їсти, то ще більшої ваги набереш.
Найефективніший метод - це стрес, переживання, або робота, на якій нема коли передихнути, а коли приходиш до дому ні їсти ні пити не хочеш. Але так можна собі язву заробити.
Не мучте себе дієтами, я вас прошу)
  • 0

#266 А.Ч.

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень

Відправлено 28.08.2010 – 05:02

більше працювати і палити - тоді їсти взагалі не схочеться. але не рекомендую нікому, бо то шкідливо :)
  • 0

#267 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 29.08.2010 – 20:46

Жерти менше тре’!..
А ваще найкраще - мати нелінивого коханця.
  • 0

#268 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.08.2010 – 12:14

Перегляд дописуТітонька ÈMMY (29.08.2010 20:46) писав:

Жерти менше тре’!..
А ваще найкраще - мати нелінивого коханця.
яка реклама Гвинтика! :wub:

пофік на коханця, якшо сама брьовнишко. бгг

я астенік, ніколи не буду товстою чи навіть повною. зате інший тип тєлосложенія(статури шо лі?) навпаки вирізняється схильністю до повноти, як би ви не старалися "жерти менше". чо ото писати "жерти треба менше!"? самі спробуйте посидіти на низькокалорійній дієті. я от, наприклад, не можу. я люблю їсти. я дуже люблю смачно поїсти. да. навіть якшо я при цьому їм раз на день чи в два дні, важко втриматися, коли є щось смачненьке, особливо, якшо я це "щось" дуже люблю.
  • 0

#269 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 30.08.2010 – 13:17

Перегляд дописуSensssorika (30.08.2010 12:14) писав:

яка реклама Гвинтика! :wub:

я астенік, ніколи не буду товстою чи навіть повною. зате інший тип тєлосложенія(статури шо лі?) навпаки вирізняється схильністю до повноти, як би ви не старалися "жерти менше". чо ото писати "жерти треба менше!"? самі спробуйте посидіти на низькокалорійній дієті. я от, наприклад, не можу. я люблю їсти. я дуже люблю смачно поїсти. да. навіть якшо я при цьому їм раз на день чи в два дні, важко втриматися, коли є щось смачненьке, особливо, якшо я це "щось" дуже люблю.

Щастить людям з обміном речовин.
А я навпаки схильна до повноти, постійно мушу себе "тримати в руках" бо повнію буквально від всього, хіба що крім води)
Отак жорстко тримаючи себе в руках за 5 місяців скинула 12 кг (від 65 до 53) і зараз почуваюсь добре, але подосі маю сидіти на тій вівсянці і всяких корисних харчах, займатись вправами і все таке. Так що ця тема різна для всіх, залежно від типу фігури, обміну речовин, навіть середовища де та людина живе, бо в Україні, наприклад потовстіти набагато легше. Мало де я бачила таку манію за тими всіма чіпсами, сухарями, мівінами..саму іноді пробиває, але в інші дні верне від тої сміттєїжі.
Мій рецепт похудання трохи важкий для незвикших - харчування кілька разів на день малими порціями, вранці обов"язково вівсянка на воді, обід може бути легкий супчик або салат або ще щось таке овочеве, вечеряю дуже рідко, але коли вечеряю - це теж салат і можливо пюре.
Знаю, як в нас ставляються до "дурочок які себе тримають на дієтах" але в мене це не примха а необхідність щоб підтримувати себе в нормальній формі.

+забула добавити про щоденні вправи, але це скоріше щоб животик і все інше було пружним а не обвисшим
  • 0

#270 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.08.2010 – 14:38

Перегляд дописуКрихітка (30.08.2010 14:17) писав:

Знаю, як в нас ставляються до "дурочок які себе тримають на дієтах" але в мене це не примха а необхідність щоб підтримувати себе в нормальній формі.

+забула добавити про щоденні вправи, але це скоріше щоб животик і все інше було пружним а не обвисшим
А я все одно познущаюся, гиии.
Не розумію суті дієти, коли точно знаю, що таки треба їсти менше! Одночасно відповідаючи на допис панни Sensssorik'и щодо "коли є щось смачненьке, особливо, якшо я це "щось" дуже люблю."©, скажу, що мова проте, що коли чогось мачненького нема, то людина йде його купувати, замість з'їсти здорове, проте не таке смачненьке.
Якщо не їсти шашлики тричі на день із хлібом, заїдаючи щоразу тістечками з колою, то нефіґ дєлать утримати себе в своїй нормальній вазі /нотатка: нормальна вага, це не та, що пропагуєть сучасною молодіжною культурою, а здорова вага згідно з табличкою, наприклад - http://www.enerdj.ru/grafik001.htm/.
І дієти - зло, ібо вони ґрунтуються на неприродньому змішуванні себе любого їсти гидоту, проти здорового харчування. Точно знаю, що цілком можливо підібрати для себе здорове меню, котре буде і смачне, і не не провокуватиме збільшення ваги.
Ну, а фізкультура потрібна й тим, у кого висять хіба що ребра, тому теж якось не дуже до теми.
  • 0

#271 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 30.08.2010 – 14:43

Перегляд дописуSensssorika (30.08.2010 13:14) писав:

яка реклама Гвинтика! ;)

Ггг)) Ґвинтик не потребує реклами :D :wub:

А якшо сама дровинячкою у ліжку - то коханець замість вібромасажера! Теж якийсь ефект ма’ть буде :ggggg:

Тю, я теж не сухорлява і люблю смачну їжу. Але нафіга напиратися по саме нікуди?! По собі ж помітила зменшення ваги коли зменшила порції на третину, а іноді й вдвічі. А мега обмеження раціону - то ж кака! З одної вівсянки-салатів не отримаєш необхідного для організму. Краще їсти все необхідне, але не слонячими порціями. До речі серед знайомих, що дотримуються різноманітних дієт - найпомітніші "здвиги" у тих, що їдять стіко ж як і раніше, але маленькими порціям й частіше.
  • 0

#272 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 30.08.2010 – 14:57

Я, до речі, скілкьки не їм, вагу мало набираю... але помітив й іншу особилвість: якщо їм мало, то вагу цілком можу втримати банальним борщем із канапками зі салом.
А взагалі, найменшу вагу мав, коли мене батьки постили /патамуша йа лінивий собі щось готувати, гиии/.
  • 0

#273 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 30.08.2010 – 15:27

Якщо вірити графіку то у мене нижче норми, але вірю я самопочуттю а не графіку
  • 0

#274 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.08.2010 – 15:49

Перегляд дописуzav (30.08.2010 14:38) писав:

Не розумію суті дієти, коли точно знаю, що таки треба їсти менше!
їсти треба стільки, шоб не почуватися голодним.

Одночасно відповідаючи на допис панни Sensssorik'и щодо "коли є щось смачненьке, особливо, якшо я це "щось" дуже люблю."©, скажу, що мова проте, що коли чогось мачненького нема, то людина йде його купувати, замість з'їсти здорове, проте не таке смачненьке.
айм соррі, але я щодня зі звичайних собі продуктів готую чоловікові щось смачненьке. і не завжди воно здорове, бо чоловік любить жирну їжу(він би і торт з майонезом їв би, а якшо майонез самим вдома робити, знаєте який він ситний?), яка па умалчанію шкідлива. ну і шо? чергуємо, всього потроху.

Якщо не їсти шашлики тричі на день із хлібом
а от я їм м"ясо кожен день. ну майже- якось не слідкую за цим, маю на увазі, шо якшо вже сіла їсти, то обов"язково маю на столі м"ясо. м"ясо і в першому і до другого і в закусах і в салатах- я люблю м"ясо!
і хліб я їм завжди. чорний, щоправда.

І дієти - зло, ібо вони ґрунтуються на неприродньому змішуванні себе любого їсти гидоту, проти здорового харчування. Точно знаю, що цілком можливо підібрати для себе здорове меню, котре буде і смачне, і не не провокуватиме збільшення ваги.
Ну, а фізкультура потрібна й тим, у кого висять хіба що ребра, тому теж якось не дуже до теми.
якшо в людини проблеми з вагою, то дієти необхідні. ібо кагбе сердце не вічний двигун. працюватиме на ізнос . важко. це по-перше.
існують дієти не для схуднення, а для покращення здоров"я. наприклад, відмовитися від якихось продуктів, бо вони погано твоїм організмом засвоюються. я так їм переважно варену їжу, чи сиру, смажену теж їм, але не так часто, бо мені від неї недобре буває.
або людина свідомо відмовляється від якихось продуктів, бо не любить їх. вегетаріанство. теж свого роду дієта.

Перегляд дописуКрихітка (30.08.2010 13:17) писав:

шоб мати саме плоский живіт , то доведеться худнути. а так можна мати надзвичайно пружний живіт і все одно трохи "животику".
як в танцівниць беллі-дансу.
  • 0

#275 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 30.08.2010 – 15:53

Перегляд дописуКрихітка (30.08.2010 16:27) писав:

І плакат собі зробіть: "На шляху до анорексії!"©.
  • 0

#276 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.08.2010 – 15:55

Перегляд дописуТітонька ÈMMY (30.08.2010 14:43) писав:

Тю, я теж не сухорлява і люблю смачну їжу. Але нафіга напиратися по саме нікуди?! По собі ж помітила зменшення ваги коли зменшила порції на третину, а іноді й вдвічі. А мега обмеження раціону - то ж кака! З одної вівсянки-салатів не отримаєш необхідного для організму. Краще їсти все необхідне, але не слонячими порціями. До речі серед знайомих, що дотримуються різноманітних дієт - найпомітніші "здвиги" у тих, що їдять стіко ж як і раніше, але маленькими порціям й частіше.
судячи з фото, то ти теж астенік.

так от я думаю, якшо в тебе такий організм, шо скільки не їж- не потовстішаєш, то мовчи і не нарікай на тих, хто їсть і товстішає. бо це все одно шо я сідаю на шпагат і взагалі пластична, буду над вами всіма сміятися, шо ви порівняно зі мною брьовна тупі. гагага

я люблю їсти слонячими порціями. раз нахїмся- і добре мені. а їсти кожні кілька годин(дві, наприклад, нехай і малими поруціями)- то мені дико, і якраз отакий режим харчування мені слонів нагадує. таке враження, шо людина постійно голодна і наїстися не може.

на кожну людину своє поняття "слонячого".
  • 0

#277 Монблан

Писар

• Користувачі
  • 442 повідомлень

Відправлено 30.08.2010 – 15:57

Перегляд дописуzav (30.08.2010 15:57) писав:

А взагалі, найменшу вагу мав, коли мене батьки постили /патамуша йа лінивий собі щось готувати, гиии/.
А мені батьки взагалі забороняли постити,аргументуючи це тим,що я і так майже все життя дотримуюсь посту :молочного не їла,м'ясного ти рибного практично не вживала)
  • 0

#278 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 30.08.2010 – 15:57

Перегляд дописуSensssorika (30.08.2010 16:49) писав:

а от я їм м"ясо кожен день. ну майже- якось не слідкую за цим, маю на увазі, шо якшо вже сіла їсти, то обов"язково маю на столі м"ясо. м"ясо і в першому і до другого і в закусах і в салатах- я люблю м"ясо!
і хліб я їм завжди. чорний, щоправда.
Мнясо можна їсти варену або на пару телятину /а можна й птасю, ги/, і це геть не шашлики.
А хліб - спробуйте пшеничний домашній. /Йа на ньому взагалі без нічого можу жити, патамуша в ньому чого тільки нема, ґґґ./
  • 0

#279 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 30.08.2010 – 15:58

Перегляд дописуzav (30.08.2010 15:53) писав:

І плакат собі зробіть: "На шляху до анорексії!"©.
Боронь Боже, анорексії в мене ніколи не буде) Я не відмовляюсь від їжі (а це і вважають анорексією), просто їм не 3 рази в день і по багато, а по трошки і кілька разів на день. Не відмовляю собі і в солодощах, але тільки зранку за чаєм і по трохи
  • 0

#280 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.08.2010 – 15:58

Перегляд дописуКрихітка (30.08.2010 15:27) писав:

от мені завжди було цікаво в схудненнях одне. найчастіше в людини одразу "товстішають" щоки,тобто обличчя, руки. живіт і стегна- то таке. а коли скидуєш вагу, то звідки найперше вага зникати починає?

в мене так одна подруга доскидувала вагу з 3,5 розміру грудей до другого гг була така апетитна пишечка, а стала.. як йа :wub:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних