Перейти до вмісту

Як схуднути?

Повідомлень в темі: 746

#241 fitofarma

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 28.04.2010 – 19:53

Перегляд дописуfitofarma (27.04.2010 00:31) писав:

Самі харчуйтеся тією заразою,яку тут пропонуєте іншим.Ваші "Ліда"," Бомби" та інше гімно,яке ви тут рекламуєте містять речовини,використання яких заборонене в інших країнах,а нам пхають.Вони або не допомагають,або іде такий розлад організму,що потім ще лікуватись прийдеться.А "Ліда" особливо....Бачила людей,які худли з "Лідою"...Дивилися фільм "Реквієм по мечте" ? От там стан мами повністю описує стан після прийому "Ліди".Не варта задуматись?????

Прошу не гарячкувати думка офіційної світової медицини з цього приводу
"Давайте рассмотрим позицию официальной медицины:

Осложнения при избыточном весе и ожирении:
Метаболический синдром;
Гастроэзофагеальная рефлюксная болезнь;
Сахарный диабет 2-го типа;
Ишемическая болезнь сердца;
Инфаркт миокарда;
Инсульт;
Артериальная гипертензия;
Хроническая венозная недостаточность;
Холецистит;
Желчекаменная болезнь;
Артриты;
Деформирующий остеоартроз;
Грыжи межпозвоночных дисков;
Синдром поликистозных яичников;
Онкологические заболевания.

Официальная медицина предлагает такие способы медикаментозного лечения ожирения:

Основные способы лечения при избыточном весе и ожирении

Общий подход. К нему относят соблюдение правильного рациона питания и физические упражнения. Неизбежное и тягостное чувство голода может быть связано с вредной привычкой к перееданию, недостаточным количеством низкокалорийной пищи с клетчаткой или недостатком движений (ежедневно пять км бега/ходьбы).

Только если такой общий подход неэффективен переходят к медикаментозному лечению. При лекарственном лечении ожирения испытывают все известные препараты для его лечения, и если результат оказывается незначительным или его нет, то необходимо прекратить такое лечение.
Препараты для лечения ожирения:
Орлистат;
Сибутрамин;
Римонабант;
Метформин;
Эксенатид;
Прамлинтид;
Другие препараты.

Есть еще Шунтирование желудка – хирургическое лечение ожирения, но я не думаю что кого-то оно может сильно привлечь.

То есть, мы видим позицию официальной медицины, которая базируется на тех же препаратах которыми пугают людей, что они есть в капсулах для похудения, это препарат «Сибутрамин» и другие.
А давайте еще подумаем, как сейчас можно лечиться, за каждый прием врача отдай деньги, и немаленькие, и сам врач из под-полы втридорога Вам продаст тот же препарат, или пошлет в аптеку, которая ему дает откаты за клиента, и Вы купите тот же препарат втридорога."

По матеріалам Блогу http://medic-orient.net.ua/.

Тепер можна системно дискусувати а фільми - це таж реклама, ще більша бо там зомбують людей.

З повагою, прийму любі аргументи.
  • 0

#242 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 16.05.2010 – 20:27

Дієта!
Понеділок.Береш яйце.

Вівторок.Вариш.

Середа.Чистиш.

Четвер. Їси білок.

П*ятниця. Їси жовток.

У вихідні- розвантажувальні дні, нічого об*їдатися!
  • 0

#243 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.05.2010 – 20:28

Перегляд дописуЛастiвочка (16.05.2010 21:27) писав:

Дієта!
Понеділок.Береш яйце.

Вівторок.Вариш.

Середа.Чистиш.

Четвер. Їси білок.

П*ятниця. Їси жовток.

У вихідні- розвантажувальні дні, нічого об*їдатися!
скільки ти важиш ?
  • 0

#244 Гість_мирка_*

• Гості

Відправлено 25.05.2010 – 13:12

Спорт , дієта, овочі фрукти і море продукти))))
  • 0

#245 Гість_veselka25_*

• Гості

Відправлено 14.06.2010 – 10:48

http://shudnuty.blog...og-post_05.html
отутечки велика купа всяких дієт і вправ. і сайт українською мовою
  • 0

#246 GreenScape

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Дрогобич/Київ

Відправлено 14.06.2010 – 10:55

найпростіша дієта, не треба докладати додаткових зусиль, навіть навпаки і через місяць уже буде помітний результат:

іжте рівно половину від того що ви зазвичай їсте, не треба міняти раціон, їжте все те саме, тільки у двіччі менше - результат гарантую. не раз лишній жир із живота таким чином 'побиріку' скидував.
  • 0

#247 NinaFicci

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Москва

Відправлено 15.06.2010 – 13:18

Моя дієта проста- після 6 години яблуко з кефіром і все, і так все життя, а що роботи? На сніданок можна дозволити все, в обід не переїдати, а вечеряти взагалі не можна, якщо голод мучить-то знову ж таки яблуко з кефіром і сита, все. Але це знову ж таки підходить чисто мені, від інших дієт пухла і товстішала ще сильніше, кожному своє
  • 0

#248 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 15.06.2010 – 13:28

Перегляд дописуNinaFicci (15.06.2010 14:18) писав:

Моя дієта проста- після 6 години яблуко з кефіром і все, і так все життя, а що роботи? На сніданок можна дозволити все, в обід не переїдати, а вечеряти взагалі не можна, якщо голод мучить-то знову ж таки яблуко з кефіром і сита, все. Але це знову ж таки підходить чисто мені, від інших дієт пухла і товстішала ще сильніше, кожному своє
Співчуваю. Щиро. Але нащо себе так мучити?
Та й то дійсно залеить все від специфіки організму. Є люди, які і від яблука поправляються.
  • 0

#249 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 15.06.2010 – 13:35

Перегляд дописуGreenScape (14.06.2010 11:55) писав:

іжте рівно половину від того що ви зазвичай їсте, не треба міняти раціон, їжте все те саме, тільки у двіччі менше - результат гарантую. не раз лишній жир із живота таким чином 'побиріку' скидував.
Це підходить для тих, хто багато їсть. А то пів-хот-дога за день, це знаєте зло - друга половина до завтра зіпсується.
  • 0

#250 NinaFicci

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень

Відправлено 15.06.2010 – 15:55

Олеська Не хочу мати вагу від народження яку дала природа, їсти що хочешь вдень, особисто я маю вагу 58 кг ( 172 см), якщо почну хавати на ніч, нічого не робити - всі 65 кг буде, а потім знизити до 58 неймовірно важко, воно мені потрібно? :happytwo: Взагалі був час коли тільки яблуки і їла з кефіром, почувала себе добре, почуття голоду немає, тільки розум каже "хочу м"ясо!" =)))
  • 0

#251 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.06.2010 – 16:13

Перегляд дописуNinaFicci (15.06.2010 16:55) писав:

Олеська Не хочу мати вагу від народження яку дала природа, їсти що хочешь вдень, особисто я маю вагу 58 кг ( 172 см), якщо почну хавати на ніч, нічого не робити - всі 65 кг буде, а потім знизити до 58 неймовірно важко, воно мені потрібно? :happytwo: Взагалі був час коли тільки яблуки і їла з кефіром, почувала себе добре, почуття голоду немає, тільки розум каже "хочу м"ясо!" =)))
будуть діти- прийде розум. знаю одну таку мамочкау: сама голодає постійно і доньку 12 річну привчила.

краще б ти спортом займалася. і тоді навіть ті нещасні 65 кіло виглядали б апетитно. тому шо тіло було б здорове, підтянуте. а не вимотане дієтами. різниця суттєва.

какгбе мєжду прочім. в яблуках міститься якась..чи кислота чи шо..кароч, речовина,яка тільки провокує голод.
  • 0

#252 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 15.06.2010 – 18:15

Перегляд дописуОлеська (15.06.2010 14:28) писав:

Співчуваю. Щиро. Але нащо себе так мучити?
Та й то дійсно залеить все від специфіки організму. Є люди, які і від яблука поправляються.
я після 6 не їм і яблука з кефіром. і це зовсім не мука. просто треба привчити організм калорії брати зі сніданку
  • 0

#253 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.06.2010 – 19:55

Перегляд дописуСаляма (15.06.2010 19:15) писав:

я після 6 не їм і яблука з кефіром. і це зовсім не мука. просто треба привчити організм калорії брати зі сніданку
шо це тобі дає? ти хочеш схуднути ? чи це типу здоровий спосіб життя?
  • 0

#254 TossFromUA

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 142 повідомлень

Відправлено 15.06.2010 – 20:23

Якщо вести фізично чи інтенсивно розумовий спосіб життя, то сидіти на дієті не вийде, просто загнешся.
Не вчіться, сидіть за комп'ютером, так як я.
І якщо сидіти за цікавим заняттям, цікавою грою забуваєш про їжу.
А я їм 3 рази в день, по зав'язку і між тим хлібом напихаюся і ніяк не поправляюся, хоча б хотів важити з 90кг.(
  • 0

#255 NinaFicci

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень

Відправлено 15.06.2010 – 21:17

Sensssorika
Це підтримка фігури в одній вазі, організм отримує калорії скільки потрібно, мова не йде про голодування, та й взагалі їсти на ніч шкідливо, організм від їжі після 6 отримує тільки шкоду а не користь, наприклад вітаміни не усваіваються взагалі і так далі, а вся їжа йде в жир, а не в енергію , опухле обличчя з ранку і так далі. Якщо так харчуватися, можна і в 40 років бути красунею
  • 0

#256 chipie

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 301 повідомлень

Відправлено 15.06.2010 – 21:22

Перегляд дописуДiма (5.10.2007 17:29) писав:

як зкинути зайву вагу?
здати сесію. от я сиджу, ботаню і худну. правда останнє мені не треба :rolleyes:
  • 0

#257 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 15.06.2010 – 21:27

Сенс

нова дописувачка права. це допомагає залишатрися в формі

я рідко коли буваю головда після 6, бо організм насичується з 10.00 до 17.00
  • 0

#258 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 15.06.2010 – 21:31

Перегляд дописуchipie (15.06.2010 22:22) писав:

здати сесію. от я сиджу, ботаню і худну. правда останнє мені не треба :rolleyes:

така сама фігня(
  • 0

#259 like.no.other

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 385 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.06.2010 – 21:31

їсти менше треба, а то порозїдають дупи, а потім хочуть похудати
  • 0

#260 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.06.2010 – 21:36

От у мене таке ж: під час навчального року я незмінно худну, хоч, як і у вищезазначеному випадку, мені того зовсім не треба. Завкафедри каже: "А та дитина все худне і худне, скоро ніц не залишиться..." :rolleyes:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних