Перейти до вмісту

Як схуднути?

Повідомлень в темі: 746

#21 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 06.10.2007 – 23:05

Ну то можна і не щипати. Але все одно добре якби там жирок таки був...
  • 0

#22 T@t

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень

Відправлено 06.10.2007 – 23:23

Перегляд дописуСварус (6.10.2007 23:03) писав:

T@t, а з якого це дива треба менше пити воду?
А з того, що при дієті жир розкладатиметься на воду з подальшим її виведенням + якась речовина, а якщо при цьому пити воду, то ніякого "згорання" жирів (худіння) не відбудеться!
  • 0

#23 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Полтава

Відправлено 08.10.2007 – 11:51

-Дієта розподільне харчування
-Останній прийом їжі за 4 години до сну
-лікувальне голодування
Не завадить консультація лікаря, бо можна себе загнати у депресію, анорексію або досягти фізичного чи нервового виснаження або все разом.
  • 0

#24 Гість_Дiма_*

• Гості

Відправлено 08.10.2007 – 13:48

Перегляд допису@Zu (6.10.2007 23:04) писав:

Дiма!
Є дівчата які люблять повненьких не переймайся :(

Я тиких ще не бачив ;) Та й мені самому не подобається така ситуація. Занад то багато важу, аж 97,5 кілограм! Це не є нормальним для хлопця, який має зріст 168. Всім велике спасибі за поради. Вже зі вчорашнього дня почав дотримуватись сурової дієти. Побачемо, що з цього вийде.
  • 0

#25 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень
  • Місто:ануда

Відправлено 08.10.2007 – 14:10

Колись читала книгу щось по психології. Там показувалась залежність фігури від голови (комплекси там різні і тд). Так по тій теорії повні люди є садистами (чи як тих що мучать себе?). Тобто комплекси там вся фігня, вони себе ненавидять і щоб їх ненавидили і жаліли інші товстішають. Це звісно все підсвідомо відбувається. І так кожний тип фігури розтлумачували. Щось у цьому є. Тож раджу ще звернути увагу на свій психологічний стан.

А взагалі є і повні дівчата. Тож думаю що головна проблема не у формах, а в комплексах.
  • 0

#26 Agressor_kb

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень
  • Місто:Kiev

Відправлено 08.10.2007 – 15:39

Вдягнути на себе побільше НЕсентетичного одягу та активно виконувати фізичні вправи, типу ОФП (загально фізична підготовка, з рос.)! Періодичність таких процедур залежить від ступеню вашого хотіння скинути вагу! Плюс дієта... ні не дієта а радше, збалансоване харчування!

Перевірив на собі!
Досить довго займався боксом, де вага грає важливу роль. За місяць можна скинути близько 5-7 кг. без втрати сил та активності!
  • 0

#27 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.10.2007 – 15:57

Перегляд дописуAgressor_kb (8.10.2007 15:39) писав:

Вдягнути на себе побільше НЕсентетичного одягу та активно виконувати фізичні вправи, типу ОФП (загально фізична підготовка, з рос.)! Періодичність таких процедур залежить від ступеню вашого хотіння скинути вагу! Плюс дієта... ні не дієта а радше, збалансоване харчування!

Перевірив на собі!
Досить довго займався боксом, де вага грає важливу роль. За місяць можна скинути близько 5-7 кг. без втрати сил та активності!
так так........ще варіант купити фольгу, в якій запікають всілякі страви та обматися нею. Створюється своєрідна лазня........реконмендована колишнім президентом федерації бодібілденгу України.
  • 0

#28 Гість_Дiма_*

• Гості

Відправлено 08.10.2007 – 16:25

Перегляд дописуNechupara (8.10.2007 15:10) писав:

Тож думаю що головна проблема не у формах, а в комплексах.

Ви вгадали :( Це головна проблема, чому вирішив похудіти. Я коли знахожусь в приміщені де декілька дівчат, якось погано себе почуваю. Жар піднімається, сердце частіше стукається, відчуття що на мене дивляться з невагою... Намагаюся бістріше з такого пріміщення уйти. Можливо, це якась хвороба, не знаю. Але такі люди бувають, як я! Ви можете сміятись собі, але для людини такої це не смішно :) Це, кажу усім. Я із хлопцями нормально спілкуюсь, є про що поговорити. А ось, якщо з дівчиною говорю, не можу знайти спільну тему! ;) Так, якщо ви зустрічаєте таких людей, не смійтеся з них і не кажіть їм нічого такого поганого... Адже вони ще більше можуть стати віддалиними від суспільства. Я намагаюсь виправлятись, але це дуже важко. Та потрошки нормалізується в цьому плані, ще є над чим працювати...
  • 0

#29 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 08.10.2007 – 16:35

приємно, що бідьшість ставиться до проблеми серйозно....
.....маю і власні (з досвіду) поради...можлливо будуть перегукуватись з вищеназваними....
- їсти більшість овочів + мясо (що не їсти - є в інших постах), пити багато....простої води, але не літрами, але часто...
- спорт (говорили про нарощуванність маси, це залежить від відповідних дій, як кажуть для сили треба спочатку мязи а потім їх інтенсивне "викачування" - порада - тільки займатись з спеціалістами)
- обмежити вживання алкоголю....
- контроль за втратою ваги кожен день
- одне з найважливіших - це налаштуватись психологічно....чому худнути важко....1) схуд на кілька кг - і розслабився ...за кілька днів - все нанівець.....треба налаштуватись в середньому на рік - два, схуднути швидко легко, а ще легше набрати більше, а налаштуватись на ПОСТУПОВЕ схуднення - досить важко.....
- їсти здорову їжу, що маю на увазі, без хім.ароматизаторів, наповнювачів, аспартамів і т.д., грілів солодких вод.......та їх безліч (типу Е 220) - скажу, що коли тільки повністю відмовися від вищепереліченого, при збільшенні вживанні їжі почав худнути (в цьому і парадокс!)
- є багато дієт, але кожен організм різний, і тут необхідно підібрати щось збірне, яке буде ефективним та корисним (можна схуднути, але втратити на здоровї - типу занепастити шлунок чи печінку....і т.д.
- врахуй все вищесказане по темі та удачі!
  • 0

#30 Майже щаслива

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 123 повідомлень
  • Місто:червоного будинку)))

Відправлено 08.10.2007 – 20:33

;) ммм....схуднути....я наприклад,завжди стрімко втрачаю вагу під час того коли хворію(але це не порада,і не вихід! :( !!!!!!!!!)та тільки стан здоровя повертається в "нормальний",то вся вага повертається :)
  • 0

#31 IRo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Полтава:))

Відправлено 10.10.2007 – 22:23

Сувора дієта,Діма-то не вихід,бо організм лиш починає уповільнювати процес травлення і працювати у режимі економії.Їсти треба усе,просто не переїдати(їсти,наприклад,на 1-2 ложки менше,ніж кортить) і звичайно ж зайнятися спортом.А я к на ніч дуже вже їсти кортітиме-випий теплої води з ложкою меду.Це втамує почуття голоду.Щасти тобі! :D
  • 0

#32 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 11.10.2007 – 00:12

Дмитре, слухай правильну відповідь.

Бігати і тягати тяжкі речі дійсно треба.
Але не стільки багато, і важко, скільки ПОСТІЙНО.
Якщо ти маєш надлишкову вагу, то вона в тебе формується постійно, а не протягом двох тижнів, які ти думаєш присвятити тренуванням.
Якщо хочеш змінити своє тіло, тобі доведеться змінити своє життя.

Далі питання харчування.

Щоб схуднути, пропоную тобі більше їсти.

Магічних дієт на 10 днів не існує тому що не існує магії.
Існує дієта на все життя.

Тільки ти сам можеш вирішити і підібрати що тобі їсти.
Я можу тільки надати правдиву інформацію, яку ти можеш використати собі на благо.

Вся їжа ділиться на білки, жири, вуглеводні й клітковину.

Що таке жири ти знаєш. Вони бувають рослинні й тваринні.
Найстрашніше для тебе - це тваринні. свинина.
Вони дуже подібні до людських, тому їх швидко і легко засвоює організм.

Рослинні не такі шкідливі, але їх теж краще менше їсти. олія.

Білки, Дмитре - це твої друзі. Їх тобі потрібно жерти якомога більше, а особливо зранку.
Вони дуже повільно і важко перетворюються в енергію.
Найкращі джерела білків, як ти здогадуєшся - це м'ясні продукти, яйця. Не жирне м'ясо варене чи на парі, яйця тільки без жовтків. Телятина, або куряча грудка, ні в якому разі не лапи чи крильця. Ще краще рослинні білки на зразок сої, але не знаю чи зможеш ти її їсти, але їми вже можеш об'їдатися до блювачки. Не тільки можеш а мусиш.
Супроти поширеній думці людина яка хоче схуднути не повинна їсти менше, просто треба їсти иншу їжу.
Білки тобі будуть дуже потрібні для втамування голоду і для енергії. Для того, щоб спалювати надлишок своєї ваги тобі треба бути активним протягом дня. Виснажена голодуванням людина мало рухається.

Другим джерелом енергії є вуглеводні. З ними треба бути обережним. Надлишок енергії відкладеться в жир, а якщо ти її мало отримаєш, тобі не буде чим рухати своє тіло.
Вуглеводні не всі однакові. Є прості й склідні.
Прості - це крупи й каші. Гречка, вівсянка. (на воді, без масла)
Вони повільно перетравлюються, тому їх надлишок в організмі не утворюється і вони постійно підживлюються тебе енергією.
Складні - це вороги, які дуже швидко засвоюються організмом, не встигають спалитися і відкладаються у жир. Це все солодке, у ступені спадання шкідливости білий хліб, макарони, чорний хліб.

Клітковина, тобі дуже потрібна для нормального засвоєння їжи, щоб вона не перетравлювалася надто швидко і ти знову не відчував себе голодним.
Їх зелень і салати. Найкраще їсти клітковину сирою.

основний принцип у тому, щоб
не обмежувати себе у кількості їжі.
Навпаки їж більше, тільки корисної їжі, при чому їж так, щоб в тебе навіть думки не промайнуло подивитися на бутербродик шашличок чи шоколадку.

І ще такий випадок. Один хлопчик теж був дуже товстим, поки не познайомився з дівчиною.
Після цього він схуднув на 40 кг. Спрацювали гормони.

Ще додам стосовно коментарів инших дописувачів.

Роздільне харчування я б радив тільки своєму ворогові. Хоча, є люди, які стверджують що їм алкоголь, або вегетаріянство йде на користь, всіх різноманітностей не передбачиш.

Legum, теж тобі правильно порадив. Їсиш більше, але при тому худнеш. Головне свідомо вибирати їжу.

Не слухай тих, хто радить тобі обмежувати себе у кількості їжи.

Корисні поради дала Ластiвочка.
А, ще додам: солодкі фрукти (персики, виноград!) теж не варто їсти, особливо на ніч.

Не слухай тих хто каже, що в залі ти набереш зайву вагу.
М'яз людии у спокійному стані постійно споживає енергію.
Більший м'яз споживає більше. Розумієш що це означає?
Людина з більшими м'язами легше спалює зайві калорії навіть у стані спокою.
Що до більшої ваги, то зауваження взагалі безглузде.
навіть повна людина з м'язами виглядає краще ніж людина такої ж повноти, але без м'язів. З м'язами це богатир, і шкіра від регулярних занять не обвисає, а тримає рожевий оптимістичний тонус.
  • 0

#33 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 11.10.2007 – 12:00

Оце так лекція вийшла у СВІ†ЛОНОСНого! :D
Класно написано...навіть і додати нема чого).......ну от хіба що один аспект, про який вже говорили - психологічний.
Наскільки мені відомо, то схуднути не вийде, якщо ви у стані депресії, із заниженою самооцінкою, або ж із тенденцією до "самокатування" (мазохізму) :happy1:
Людина має найкращу фізичну форму тоді, коли має найкращий ментальний стан.
"У здоровому тілі - здоровий дух" - це дуже справедлива приказка, але тільки із здоровим духом можна мати прекрасне тіло.
Досягти цього теж нескладно - робота над собою щоденна, як і у випадку з розумним харчуванням.
Якщо займатися цим досить довго, то це входить у звичку і згодом ніяких додаткових зусиль докладати не потрібно.
Щоб мати гарний настрій щодня є кілька порад універсальних (бо решта - то індивідуально для кожного) :
1. Щодня вранці посміхатися до себе у дзеркалі і вголос або подумки говорити - "я молодець, я гарний(гарна), успішний(а), в мене все вийде" - текст може бути за бажанням змінений, аби лишень був позитивний))
2. Перед сном варто помолитися, якщо це важко зробити, то подякувати цьому дню за те, що він вам додав мудрості і досвіду))
3. Ніколи не впадати у відчай, як би не було важко, бо найважче, що може бути - це смерть, решту можна змінити :D
4. Любити себе таким як є, навіть товстим або з іншими вадами. Що не заважає вдосконалювати себе. :D
  • 0

#34 Гість_Дiма_*

• Гості

Відправлено 11.10.2007 – 12:20

Бачу люди не байдужі до проблем інших, це мене радує. Всім щиро дякую :D
  • 0

#35 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 11.10.2007 – 12:41

Пане Дiмо! .....інші люди не вирішать за тебе твої проблеми.
Завжди знайдуться ті, хто буде насміхатися над тобою (або будь-ким), тому тільки якщо ти змінишся сам (фізично або психологічно), ти перестанеш сприймати насмішки так болюче.

Я бажаю тобі успіхів у твоїй нелегкій справі))

Повідомлення відредагував Блискавиця: 11.10.2007 – 12:41

• 0

#36 Марінч

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 14.10.2007 – 23:33

Менше їсти і більше рухатися. Це просто.
Мені дійсно допомогло. :wub:
  • 0

#37 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 15.10.2007 – 16:48

Секс і тільки секс! :wub:

А якщо серйозно, то найефективніший спосіб - це дихальна гімнастика Грір Чайлдерс ("Великолепная фигура за 15 минут в день"). Спочатку буде складно, але за два-три тижні (максимум місяць) у тебе не тільки пропадуть лишні кілограми, але й підтягнеться шкіра. Маю багато знайомих, хто цим займається - ефект приголомшивий! От тільки я щось ніяк не можу за себе взятись.
  • 0

#38 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 15.10.2007 – 16:53

І як тою "гімнастикою" займатись?
  • 0

#39 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 15.10.2007 – 17:05

Повітря повністю видихається з усіх органів, а потім різко вдихається. І так кілька разів. Дуже складно, я вперше мала свідомість не втратила. За місяць, коли звикнеш, то додаються ще вправи. Бажано купити книжку.
  • 0

#40 Ася

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 15.10.2007 – 17:09

Навіщо худнути? Полюбіть сабе такими , якими ви є! :wub:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1