Перейти до вмісту

Як схуднути?

Повідомлень в темі: 746

#161 Бася

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 19.08.2009 – 02:15

дієта про "півввідра" дуже дієва - перевірено на собі)))
  • 0

#162 Яскрава

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 134 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 19.08.2009 – 06:17

Так так погоджуюуся, менше треба жрать і все, побільше фруктів і овочів.
  • 0

#163 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Донбас

Відправлено 19.08.2009 – 10:51

Ну у вас і проблеми - схуднути! :angry12: Краще скажіть, як мені потовстішати! Зріст 180 см, а маса тіла 56 кг. Це ж здуріти можна!
  • 0

#164 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 20.08.2009 – 23:32

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (17.08.2009 00:39) писав:

Ти так переживаєш, що тебе не оцінять відгодовані особи чоловічої статі з відрощеними животами і свинячими ляжками, що я майже проникся. :angry12:
Дякую за співчуття)

Перегляд дописуКобзар112 (19.08.2009 10:51) писав:

Ну у вас і проблеми - схуднути! :ggggg: Краще скажіть, як мені потовстішати! Зріст 180 см, а маса тіла 56 кг. Це ж здуріти можна!
Ну так все просто - жерти на піввідра більше. І за півроку шукатимеш способ схуднути))
  • 0

#165 CAM

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень
  • Місто:гАмерИка

Відправлено 22.08.2009 – 03:15

Поправитися - їсти часто. Не обовязково багато, але часто. Плюс режим і сон не менше 8 голин.
Похудати - менше їсти, менше спати, більше рухатися. Ну і понервуватися.
  • 0

#166 псих о_О

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 146 повідомлень
  • Місто:західна УКРАЇНА =)

Відправлено 22.08.2009 – 10:00

а от в мене ніякої проблеми
можу їсти постійно, щогодини і багацько їсти...
не поправляюсь :ggggg:
  • 0

#167 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Донбас

Відправлено 22.08.2009 – 10:12

Перегляд допису...::: UA :::... (22.08.2009 11:00) писав:

не поправляюсь :8:

От везунчик, усім задоволений. А я так хочу потовстіти, що просто голова пухне :ggggg:
  • 0

#168 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.08.2009 – 10:22

Перегляд дописуКобзар112 (19.08.2009 11:51) писав:

Ну у вас і проблеми - схуднути! :ggggg: Краще скажіть, як мені потовстішати! Зріст 180 см, а маса тіла 56 кг. Це ж здуріти можна!

О, то ти справді худесенький)) В мене трохи інакше - зріст 164, вага 50, але всі постійно кажуть, що занадто худа)))))

Перегляд допису...::: UA :::... (22.08.2009 11:00) писав:

не поправляюсь :8:

О, я теж зазвичай їм стільки, скільки хочу. Подружки аж заздрять) Та в мене робота нервова - тому навіть коли наберу за літо трошки ваги, починається робота і все як рукою знімає))))))))

Перегляд дописуCAM (22.08.2009 04:15) писав:

Похудати - ... Ну і понервуватися.

100% Перевірено на собі минулої зими))
  • 0

#169 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 22.08.2009 – 10:55

Перегляд дописуTwinkle (22.08.2009 09:22) писав:

100% Перевірено на собі минулої зими))
підкажіть,про що можна понервуватись так щоб з десяток кг скинути?))
  • 0

#170 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 22.08.2009 – 12:42

Перегляд дописуКрихітка (22.08.2009 11:55) писав:

підкажіть,про що можна понервуватись так щоб з десяток кг скинути?))

Ну... за десяток не знаю)) А схудла через нещасливе кохання) Тільки от, наскільки я пригадую з твоїх дописів, у тебе все з тим ок :ggggg:, і нехай так і залишається, тому треба тобі шукати інших способів))
  • 0

#171 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 22.08.2009 – 13:06

Twinkle (22.08.2009 11:42) писав:

Ну... за десяток не знаю)) А схудла через нещасливе кохання) Тільки от, наскільки я пригадую з твоїх дописів, у тебе все з тим ок :ggggg:, і нехай так і залишається, тому треба тобі шукати інших способів))
Мені нерви не помагають. Навіть навпаки - коли нервуюсь,ложка так і тягнеться до морозиво а рука до сала з часником))
Краще вже буду повна і щаслива з коханим,ніж буду з ним екпериментувати
  • 0

#172 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 22.08.2009 – 13:22

Крихітка (22.08.2009 14:06) писав:

Мені нерви не помагають. Навіть навпаки - коли нервуюсь,ложка так і тягнеться до морозиво а рука до сала з часником))
Краще вже буду повна і щаслива з коханим,ніж буду з ним екпериментувати

З коханим експериментувати - в жодному випадку!! :ggggg: Якщо в тебе з ним все ок буде, то й зі здоров'ям теж все гаразд :8:

Але коли я нервуюся, то не означає, що менше їм, просто якось нерви вимотують, от і все. Бо цієї зими у мене абсолютно жодних інших факторів не було. Але то таку пораду теж не дуже добре давати - нервуватися, бо на вагу може допомогти, а на щось інше - зашкодить.
  • 0

#173 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 28.08.2009 – 08:52

Бася (19.08.2009 03:15) писав:

дієта про "півввідра" дуже дієва - перевірено на собі)))
є ще дієта про півлітрові баночки цаю)

Цитата

Вирішив я якось перевірити новий спосіб схуднення, для чого придбав в аптеці цілу пачку чаю з романтичною назвою "Ластівка*, що Летить,". Я спочатку так зрозумів, що після цього чаю неміряно худнеш і літаєш, аки ця безтурботна птаха.
Все виявилося набагато прозаичнее. Експеримент був початий з ранку в понеділок по приходу на роботу. У інструкції було написано "Одна пакет на півлітра вода". Чому я не насторожився у момент читання інструкції, написаної такою мовою, - сказати складно, напевно хотів швидше відчути себе ластівкою.
Вирішивши що півлітра за раз я не вип'ю, я вирішив підвищити концентрацію і попросив секретаря (Олю) заварити мені "чашку цього нового чаю, який я приніс сьогодні вранці".
Через 15 хвилин після того, як я насолодився терпким смаком нового напою, я, акі ластівка летюча, дійсно летів по коридору, приклавши руки "понижче спини", з однією думкою: "Аби встигнути долетіти". Встиг....преземлився.... Чому мене не розірвало, поки я біг, я не можу зрозуміти й до цих пір.....
Залишок дня пройшов як у ластівки. У коротких польотах з частими приземленнями..... Як в рекламі "І хай весь світ зачекає". Лише від реклами це відрізнялося повною відсутністю будь якої романтики.

Загалом ця спроба "відчуття легкості в усьом арганізмє" провалилася на початковому етапі... Але головне було далі....... Після короткої депресії стійко пронесеної на сидячи почіпках я засунув коробку з чаєм на найдальшу полицю Оліної шафки з чайним приладдям і безтурботно забув про неї.
Прошло три місяці. У кабінеті в черговий раз зібралася нарада з якогось мегавжливого питання. Терміновість була така, що нарада проходила у формі "Доки питання не вирішимо, хрін хто з кубінету вийде!".
Прошло три години, за цей час встигли поскандалити, помиритися, але консенсусу так і не досягли. Щоб скрасити людям тяготи тригодинного марафону, який обіцяв затягнутися, я підняв трубку телефону і сказав "Оля, нам три чаю і мені каву". Цією фразою я вирішив наперед результат наради і зумовив долю присутніх на нім людей на залишок дня.
Через 15 хвилин люди почали якось неприродньо йорзати і тихо підстогнувати. Іванич нерішуче попросився покурити.
- Пали тут! - твердо сказав я і поставив перед ним попільничку.
- Ні, я в кабінеті не звик, - пробурмотів Іванич, що зазвичай викурював у себе в кабінеті по дві пачки в день, і вискочив з кабінету перевернувши стілець.
Услід за ним протягом 5 хвилин покурити вискочили і ті, що залишилися, чому я дуже здивувався, оскільки знав що вони не палять взагалі.
Прошло 20 хвилин... Ніхто не повертався... Це починало бути схожим на неповагу... Я вийшов в коридор і пішов в курилку, даби зєло навести лад і з'ясувати причину їх небажання продовжувати нараду далі.
У коридорі я побачив, як з дверей нужнику з’явився Іванич, він на секунду затримався на порозі, але потім розкинувши руки акі крила і з стогоном пораненого бізону кинувся назад, як птиця, що несподівано знайшла довгоочікувану свободу.
І тут мене осяяло...... Я мало не бігом кинувся в свій кабінет, і здавленим голосом попросив у секретаря віддати мені коробку "того нового чаю з пташкою на коробочці"... Із острахом я підняв кришку.......... У коробці не вистачало рівно чотири пакетики.........
Протягом двох місяців після цього співробітники відмовлялися що-небудь пити і їсти у мене в кабінеті. А Іванич ще довго з підозрою пив навіть горілку з моїх рук, чого до сєлє за ним помічалось....
"ласточкіно гніздо" - я б так назвав після того кубінет такого шефа......

* збіг в назвах і іменах з реальними форумчанами є цілком випадковим :ggggg:
  • 0

#174 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 14:03

не забувайте, що якщо понервуватись то і болячки страшні повилазять, а то радите тут
  • 0

#175 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 20:26

Teo (28.08.2009 15:03) писав:

не забувайте, що якщо понервуватись то і болячки страшні повилазять, а то радите тут

Та ні, тут ніхто всерйоз нервуватись не радить) Це просто якщо вже так виходить...
  • 0

#176 Бася

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 29.08.2009 – 02:06

ги) співробітниця полюбляла тяжко ці чайочки - з "ластівками" і т.п.
Десь-то її не гребло так прям сильно)))) поки не пройшло близько місяця і вона помітила, що без чайків годі і потиснути руку старому другу)))) Ооот)
Теперички чорносливчик жує, нормалізує вплив, так сказать.
А взагалі кумедно, правда?))

пис. пис. а схуднення... воно якось так... боком прошло і її не зачепило)))))))))
  • 0

#177 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 29.08.2009 – 14:02

Роджу після їжі прийняти десяток пілюль пургену, важко буде, але теоретично ефект бездоганний!!! Бідна потім пряма кишка... Хто згоден???
  • 0

#178 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 29.08.2009 – 20:01

SHAHIST - пурген вже не випускають років з 8м.... то вже більше "ім"я нарізатєльне", а не ліки......
  • 0

#179 Лілу

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень

Відправлено 29.08.2009 – 21:41

Їсти тільки фрукти, овочі (можна варені), пити тільки сік (ніяких чаїв і кав) і не їсти після 18:00, і якщо є можливість - то спорт, і ще раз спорт. Результат не заставить себе чекати.
  • 0

#180 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 29.08.2009 – 22:36

ГОЛОДУВАТИ, ГОЛОДУВАТИ І ЩЕРАЗ ГОЛОДУВАТИ!!!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних