Перейти до вмісту

Як схуднути?

Повідомлень в темі: 746

#141 Галина 77

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 71 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м.Калуш Ів.-Фр.обл.

Відправлено 08.05.2009 – 12:25

Гуляючи по інтернету,натрапила на ось такий форум,ТУТ дівчина описує як вона похудала БЕЗ ДІЄТ на 24 кг :box:
  • 0

#142 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень

Відправлено 09.05.2009 – 23:44

Я не розумію стандартів і ідеалів краси. Придумується якимись...людьми, а потім половина жіноцтва мучиться. Мене особисто короблять наїзди через фігуру і все таке. Це нав'язується з дитинства - стереотипи. Я працювала вожатою, діти в 10 років не хочуть спілкуватися з повними дівчатками...
Я звичайно не схвалюю, коли є надлишкова вага, але ж є ще таке поняття як комплекція. І якщо я, скільки не їм все одно лишаюсь худою, що до мене всі доколупуються, тебе що мама не годувала, то дехто з моїх знайомих навпаки, що б не робили, просто повненькі. Думаю, що не потрібно цього соромитися і ставити собі за мету стати за допомогою дієти стрункою як билинка. Хоча інша справа - боротися з зайвим, тим що шкодить здоров'ю.
У мене є подруга, схильна до повноти. Вона себе не мучила дієтами, але стала слідкувати, щоб їсти здорову їжу + скрізь почала ходити пішки. Це ще як ми вчились разом. Їй було добиратися трохи менше години пішки. Раз туди, раз назад, щодня - от вам і фізичні вправи.
Зараз вона, звичайно, не така худюща як я, але таки дуже схудла і зараз виглядає просто красунею, повірте. І головне - вірить, що вона красива.)
  • 0

#143 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 633 повідомлень
  • Місто:ануда

Відправлено 10.05.2009 – 01:17

Перегляд дописуDovgapanchoha (10.05.2009 00:44) писав:

І головне - вірить, що вона красива.)
і в діда мороза
  • 0

#144 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 10.05.2009 – 09:20

як казав мій дядько до моєї тітки: "треба просто на відро менше їсти"
  • 0

#145 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 14.05.2009 – 08:15

насправді фізичні навантаження особисто мені без дієти не допомагають. тільки в комплексі
  • 0

#146 Sleepy Beauty

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 53 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.05.2009 – 09:06

Перегляд дописуФабрегас (10.05.2009 10:20) писав:

як казав мій дядько до моєї тітки: "треба просто на відро менше їсти"
:happytwo: до речі, правда!
Багато хто в цій темі казав, що неможна їсти після 18.00. По собі знаю, що саме в цей час найбільше й хочеться чимсь поласувати. Висновок: їжте, проте щось легеньке (яблучко і т.п.). Треба зменшити розмір порцій вдвічі, їсти повільно, добре пережовуючи (у мозок потрапляє відповідний сигнал і ви відчуваєте ситість раніше). Максимально завалити себе різними заняттями, щоб не залишалось навіть хвилини подумати про їжу. Заведіть собаку великої породи (з ними потрібно активно гуляти, бігати; такий "спорт" є ненав"язливим і ніколи не набридне, навпаки, принесе море позитиву).
Керуючись усим цим я 3 роки тому втратила 5 кг за 1 (!) місяць, особливо не напружуючись і не псуючи власне здоров"я :D
  • 0

#147 Гість_Сяня_*

• Гості

Відправлено 14.08.2009 – 15:11

Цікава стаття! ;) (вибачте, що стаття на рос мові)

Как добиться, чтобы диеты давали желаемые результаты

Большинству из нас кажется, что диета - это отличный способ похудеть. В последнее время в странах Европы и Северной Америки значительно увеличилось число людей, придерживающихся той или иной диеты. Так среди женщин их число увеличилось на 70%, среди мужчин - на 30%.

Но не все так просто. Многие диеты вообще не дают результатов. Другие работают, но после первого быстрого улучшения наступает возвращение прежнего веса или того хуже увеличение веса.

Так в чем же дело? Почему диеты не дают желаемого результата?

В первую очередь, организму сложно адаптироваться к диетам. Применение большинства диет нарушает привычный режим питания на значительный срок. Начинается борьба с привычками, а бороться с ними сложно. Ведь они образовались под воздействием нашего образа жизни, малейшие изменения в котором в результате дают стресс.

Диета - это настоящее испытание для вашей силы воли. Сначала все кажется просто, а потом все сложнее и сложнее. Особенно тяжело бывает во время праздников, когда готовится большой стол. Все друзья и родственники едят вволю, а вам нельзя.

Если человек придерживается особо строгой диеты, держать себя в рамках крайне сложно. Если же результат достигнут, то человек становится более расслабленным и меньше сопротивляется соблазнам.

Соблюдение диеты делает вас вечно голодным и обделенным жизнью. Независимо от того полный вы человек или худой, появляется постоянное желание съесть то, что есть нельзя. Кроме того, вы боретесь с грустными мыслями: «Всем это можно есть, а мне нельзя». В этом случае такие мысли могут вызвать переедание из чувства протеста.

Диета работает только до тех пор, пока вы ее соблюдаете. Многие устают от постоянных ограничений. А в результате время от времени позволяют себе маленькие отступления. Постепенно они превращаются в систему. Такой режим ни к чему хорошему не приводит. Нарушается обмен веществ, и вы набираете еще больше веса, чем прежде.

Диеты ничего не могут поделать с эмоциональным аспектом переедания. Под влиянием стресса люди больше едят. И это нормально, так как в этот период они тратят больше калорий, чем обычно. Но если перееданием пытаются достичь эмоционального комфорта, справиться с чувствами раздражения, злости и потери, диеты не только не улучшают ситуацию, а напротив ухудшают ее.

Диета только тогда побеждает лишние килограммы, когда вы способны изменить свои собственные укоренившиеся привычки в питании, систему питания всей вашей семьи, а также физическую активность. Ошибочно считать, что, единожды достигнув совершенства форм, уже больше никогда не захочется много есть, и можно баловать себя сладким и жирным.

Если вы хотите похудеть, нужно раз и навсегда поменять стиль питания и не только ваш, но и ближайшего к вам окружения, хотя бы тех людей, которые живут с вами под одной крышей.

Как раз поменять привычки питания можно!

Начинать нужно с того, что принимать дополнительно к пище растительные продукты, а именно БАДы (биологически активные добавки к пище) в состав которых входят в растительной форме витамины, минералы в доступном для усвоения виде и пищевые травы, обладающие биологической активностью, то есть способные восстанавливать обмен веществ человека. При регулярном использовании этих продуктов привычки питания начинают меняться. Меньше хочется сладкого, жирного, солёного, жареного. И результат всего этого - снижение веса. Это цель, которая достигается легко и приятно. И результат - хорошее самочувствие с вами навсегда.

Якщо вас ця інформація зацікавила, звертайтесь сюди http://011694.vitamini.by/? Тут ви можете детальніше ознайомитись із БАДами фірми "Visions". Препарати дуже хороші. Сама їх приймаю.
  • 0

#148 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 15.08.2009 – 09:27

Люди!
Замислитесь! Що ви обговорюєте?

Що їсти і які потрібні дієти щоб схуднути?

Ви в своєму розумі? Щоб схуднути, не їсти треба, а какати! Щоб добре схуднути треба добре какати! Невже це не зрозуміло?

Про цю забуту хвункцію організму читатйте тута
  • 0

#149 Файна цьотка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 166 повідомлень
  • Місто:Лемберг

Відправлено 15.08.2009 – 10:49

Перегляд дописуГалина 77 (8.05.2009 12:25) писав:

Гуляючи по інтернету,натрапила на ось такий форум,ТУТ дівчина описує як вона похудала БЕЗ ДІЄТ на 24 кг :(

І шо? Тут ще кращий варіант... До речі, моя любима система...
  • 0

#150 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.08.2009 – 13:01

мені б ваші проблеми..)))
худнути різко не можна. тобто якшо ти в місяць більше,ніж на 3-5 кг худнеш- то ненормально. як каже мама: "жерти треба менше" гг )
  • 0

#151 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 15.08.2009 – 13:57

Перегляд дописуSensssorika (15.08.2009 14:01) писав:

як каже мама: "жерти треба менше" гг )
Во - во! І ніякі дієти, таблетки не потрібні :(
А то я знаю одну таку. Весь день їсть фрукти - овочі, а ввечері 2 фляшки пива, - і чому я не худну?
  • 0

#152 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 15.08.2009 – 23:22

Скажуц відверто, революційні супердієти - це тупІІІІІІІІІІІІІІІЗМ!
Треба віддати данину НЕВІГЛАСТУ - поживному ґрунтові на якому ЗАБОБОНИ розносяться від однієї хворої башки до иншої.

Є лише О Д Н А дієта і вона всім відома.
Їсти клітковину і білкіи можна завжди. З ранку треба добре харчуватися. Пити більше води, виключити всім відомі шкідливі продукти. Їсти вуглеводні, що повільно засвоюються. Більше рухатися.
В С Е

Але "клавдія" все одно буде купувати жіночий журнал, розписувати собі по днях - кава, яйце, персик - і вбачатиме в цій послідовності якусь магію, яка зробить для неї диво!
  • 0

#153 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 15.08.2009 – 23:29

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (16.08.2009 00:22) писав:

Скажуц відверто, революційні супердієти - це тупІІІІІІІІІІІІІІІЗМ!
Треба віддати данину НЕВІГЛАСТУ - поживному ґрунтові на якому ЗАБОБОНИ розносяться від однієї хворої башки до иншої.

Є лише О Д Н А дієта і вона всім відома.
Їсти клітковину і білкіи можна завжди. З ранку треба добре харчуватися. Пити більше води, виключити всім відомі шкідливі продукти. Їсти вуглеводні, що повільно засвоюються. Більше рухатися.
В С Е

Але "клавдія" все одно буде купувати жіночий журнал, розписувати собі по днях - кава, яйце, персик - і вбачатиме в цій послідовності якусь магію, яка зробить для неї диво!
єдине з чим не погоджуюся звідси - то про воду... - пити треба не більше води, а стільки, скільки хочеться:(
  • 0

#154 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 15.08.2009 – 23:38

какайте більше, їжте менше (на піввідра) - залог успєха
це якби підбиття підсумків,гиги
  • 0

#155 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 17.08.2009 – 00:02

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (15.08.2009 23:22) писав:

Що цікаво - більшість особин чоловічої статі тим часом жертимуть собі, відрощуватимуть пивні животи і свинячі ляжки і вважатимуть, що "ця дурна клавдія такого короля як я не варта"...

Хоча якщо жерти менше, а рухатись більше - жодна дієта потрібна не буде.
  • 0

#156 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 17.08.2009 – 00:39

Перегляд дописуbulbashka_aero (17.08.2009 01:02) писав:

Що цікаво - більшість особин чоловічої статі тим часом жертимуть собі, відрощуватимуть пивні животи і свинячі ляжки і вважатимуть, що "ця дурна клавдія такого короля як я не варта"...

Ти так переживаєш, що тебе не оцінять відгодовані особи чоловічої статі з відрощеними животами і свинячими ляжками, що я майже проникся. :(

Як на мене між "пивними животами" і клавами обовязки справедливо поділені.

Перегляд дописувеснянка (16.08.2009 00:29) писав:

єдине з чим не погоджуюся звідси - то про воду... - пити треба не більше води, а стільки, скільки хочеться:)
Чому ж тоді не їсти скільки хочеться?
Організм не завжди хороше порадить.
Вода приймає участь в обміні речовин, зокрема у процесі перетворення жирів на енергію. Якщо згадувати про воду коли мучить спрага - це значить вже пізно пити боржомі, організмові вже бракує води.
  • 0

#157 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 17.08.2009 – 10:48

Перегляд дописуGlobetrotter (15.08.2009 14:57) писав:

Во - во! І ніякі дієти, таблетки не потрібні :(
А то я знаю одну таку. Весь день їсть фрукти - овочі, а ввечері 2 фляшки пива, - і чому я не худну?
То всьо овочі і фрукти винні, от тому і зхуднути не получається)
  • 0

#158 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 17.08.2009 – 14:04

Сиджу одночасно на трьох дієтах: мясній, мучній і овощній - і ніфіга не худну!! :(

Так хто ж дасть відповідь на питання: що би то такого зїсти, аби схуднути?
  • 0

#159 Natali93

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.08.2009 – 15:24

спорт , спорт і ще раз спорт!
  • 0

#160 zav