Перейти до вмісту

Брати Капранови

Повідомлень в темі: 30

#21 Поціновувачка сутінків

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Місто моєї любові...

Відправлено 19.05.2009 – 20:49

Брати Капранови — дуже цікаві такі дядечки. Була на їх вечорі нещодавно в нашому місті. Дуже весело... Знаєте, може, вже бачили ту їх театралізовану демонстрацію-експеримент на тему: «Чому серед українок багато відьом?». З тими діючими моделями села, ставка, двох жінок і двох доньок однієї з них...
Також цікаво було послухати їх твори... Вони багатенько читали того вечора.
Але так, шоб придбати книжку... Я би не купувала, якщо чесно. Бо куди її потім дівати... Якби хтось дав почитати, то охоче би взяла... Але не більше. Мені таке шось добре читається для вбивання часу, для розваги... На нудній парі, наприклад.
Але... як було зазначено — це не найгірший з варіантів для читання. Най краще вже Капранових читають. Бо іноді асортимент книгарень вводить у коматозний стан.
  • 0

#22 Marichka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень

Відправлено 21.05.2009 – 17:39

Вважаю, що вони надто попсові. І в них бракує фантазії, бо тому експерименту з відьмами вже років 9. Ще запитувала у друзів з інших міст: всюди презентації однакові, кальковані, розраховані на те, що точно "схаває піпл".
Нещодавно розчарувалася в них і як у видавцях. Їхні слова про підтримку української літератури та молоді - лише слова. А якість виданих їхнім видавництвом книг - це жах. ;) Понтів більше, ніж цікавих текстів.
  • 0

#23 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 22.05.2009 – 10:25

Перегляд дописуMarichka (21.05.2009 18:39) писав:

Вважаю, що вони надто попсові. І в них бракує фантазії, бо тому експерименту з відьмами вже років 9. Ще запитувала у друзів з інших міст: всюди презентації однакові, кальковані, розраховані на те, що точно "схаває піпл".
Нещодавно розчарувалася в них і як у видавцях. Їхні слова про підтримку української літератури та молоді - лише слова. А якість виданих їхнім видавництвом книг - це жах. :) Понтів більше, ніж цікавих текстів.
Щодо браку фантазії, можу посперечатись.... А те, що вони вже, дійсно, років 10 проводять той експеримент, то правда. Вперше, здається, провели на програмі "Табу" з Вереснем. А повторюються тому, що "піпл хаває"...
Щодо книг, які видає "Зелений пес"... Я працювала в цьому видавництві кілька років. Знаю ту кухню зсередини. І, на жаль, дійсно, в більшості випадків якість добряче шкутильгає... Найгірше те, що працівники в видавництві тяжко працюють над вичиткою і редагуванням книг, а коли беруть в руки уже видану книгу, серце крається від якості паперу, палітурки і т.д. Зате, свої книги вони видають в кращому і дорожчому варіанті, на зекономлені кошти від серійних книг...
Щодо підтримки молоді... ой, то болюча тема.. Скільки іноді приносять цікавих рукописів, а Капранови їх "ріжуть" без ножа... Навести можу приклад Остапа Кушніра: Капранови порадили скоротити роман, а коли Остап, нарешті, видав свою книгу в іншому видавництві, читачі шкодують, що все так швидко закінчується (з розмови з Остапом).
Єдине, можу заступитись за книготоргівельну організацію "Джерела-М", яка теж є Капранових і займається продажем книг усіх видавництв і формуванням "під ключ" україномовної літератури, наприклад, у мережі магазинів "Буква", магазинах дитячих книг і в кількох мережах книжкових магазинів Києва, продає книги через інтернет-магазин.

Повідомлення відредагував ВакуОлька: 22.05.2009 – 10:28

• 0

#24 Marichka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень

Відправлено 07.06.2009 – 15:51

Перегляд дописуВакуОлька (22.05.2009 10:25) писав:

Вперше, здається, провели на програмі "Табу" з Вереснем. А повторюються тому, що "піпл хаває"...

Ага. Там я його і побачила.

Перегляд дописуВакуОлька (22.05.2009 10:25) писав:

Щодо книг, які видає "Зелений пес"... Я працювала в цьому видавництві кілька років. Знаю ту кухню зсередини. ... Щодо підтримки молоді... ой, то болюча тема.. Скільки іноді приносять цікавих рукописів, а Капранови їх "ріжуть" без ножа... Навести можу приклад Остапа Кушніра: Капранови порадили скоротити роман, а коли Остап, нарешті, видав свою книгу в іншому видавництві, читачі шкодують, що все так швидко закінчується (з розмови з Остапом).

Я бачу, що Вам дійсно не байдужа ситуація, яка склалася.

Є спосіб її виправити. В Україні багато цікавих авторів, але вони ходять по колу ("Коронація слова" - "Фоліо" - "Зелений пес" - Грані-Т" - "Факт" - журнал "Київська Русь" тощо). Усюди ситуація та сама, і Вам з середини дуже грано відома.
Цікаві автори не знають один одного, а познайомитися їм дуже важко, і зустрічі ці випадкові (наприклад, на тому ж ГАКу завдяки політиці адміністрації сайту рулить те, що зазвичай є мотлохом, а там воно отримує "експертний" рівень).
Якщо бодай хтось, хто має доступ до архівів великого конкурсу чи видавництва, оприлюднить імена і прізвища цікавих авторів, яким сказали "ні" (назви творів навіть не потрібні), або передасть цю інформацію тому, хто її оприлюднить, то це дуже пришвидшить таке необхідне для українських молодих авторів знайомство. Тоді автори не відчуватимуть себе в ізоляції і ніхто вже не зможе маніпулювати ними, зманюючи в "літературні негри" або доводячи, що написане ними - цілковита графоманія.

Набагато гірше буде, якщо це знайомство станеться запізно, коли в більшості з них будуть видані книжки, бо тоді багато хто (з радості чи з помсти) назве всіх видавців і всі конкурси, які так до них поставились.
Роулінг гарно заплатили, щоб вона не називала видавництва, які відхилили її рукопис (а таких було досить багато), бо тоді вони розоряться (якщо вони не розгледіли такого автора, то взагалі неспроможні відкривати імена).
Для українського молодого книжкового ринку такі одкровення будуть катастрофою, можуть навіть спричинити ствоерння паралельної літератури: одна "література" буде існувати на "коронаціях" і "книгах року", а інша в книгарнях та на полицях читачів, куди ставлять лише улюблені книжки.

Цього ще можна уникнути. Чи ми того хочемо, інша справа.

Повідомлення відредагував Marichka: 07.06.2009 – 15:54

• 0

#25 Black_angel8

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 11.06.2009 – 21:43

Теж бачила експеремент, коли вони були у Луцьку. Доречі - вперше. Нас часто "посилають" на всілякі презентації, іноді - книжки набагато кращі за авторів, іноді, ти сидиш і думаєш куди ти попав, але зазвичай, після стандартного представлення людини, якимось відомим письменником (хвилин 25), перерахування його заслуг (хвилин 15), розповіді самого автора (монотонний переказ як я це написав, про що, і які майбутні плани хвили 25). і привітання решти письменницької братії (хвилин...залежно від кількості тої ж таки братйї) хочеться заховатись десь в шафі і не вилазити, або в крайньому випадку ввімкнути мп3.
На Капранових я висиділа 2!!!!!години (перед тим мала 4 пари) і вийшла настільки задоволеною і з таким позитивом, ніби я не знаю що зі мною робили.
Читала Кобзар 200, найбільше чомусь запало про Русалку. Непогано написано, але чесно, більше в захваті від них. Ця потіжна енергетика, ця щирість, усмішки...Мені вони дуже імпонують)
  • 1

#26 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 531 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 16.04.2010 – 07:44

Я особисто знайомий. Брати Капранови - люди з дуже реалістичним поглядом на життя (таке враження від розмов).
  • 0

#27 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 23.09.2012 – 15:44

Нещодавно прочитав "Приворотне зілля" - весела та цікава книга, таке враження, що про моє село писали)))
  • 0

#28 Gloria

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 29.03.2013 – 13:04

вони - класні модератори на всіляких літтусівках, не більше...
  • 0

#29 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 29.03.2013 – 13:50

Перегляд дописуGloria (29.03.2013 – 13:04) писав:

вони - класні модератори на всіляких літтусівках, не більше...
Тобто, їхня власна творчість Вас не задовільняє?
  • 0

#30 Electra

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Володимир

Відправлено 03.11.2013 – 22:17

Приїздили до нас недавноз програмою "Дзен.ЮА". Кльові дядьки, вдалося потім і поспілкуватися, й інтерв'ю зробити. Оце взялася за їхній "Щоденник моєї секретарки", але мусила відкласти, ще не дочитала. Загалом те,як пишуть - подобається
  • 0

#31 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1793 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.11.2013 – 21:34

Перегляд дописуВакуОлька (22.05.2009 – 10:25) писав:

Щодо підтримки молоді... ой, то болюча тема.. Скільки іноді приносять цікавих рукописів, а Капранови їх "ріжуть" без ножа... Навести можу приклад Остапа Кушніра: Капранови порадили скоротити роман, а коли Остап, нарешті, видав свою книгу в іншому видавництві, читачі шкодують, що все так швидко закінчується (з розмови з Остапом).
у молоді та письменників-початківців інтернет вимкнули, чи друзів з і-нетом нема?
спочатку треба засвітитись, навіть безкоштовно. письменника почнуть читати, а потім видавці самі почнуть бігати за найкращими ;)

Перегляд дописуMarichka (07.06.2009 – 15:51) писав:

Для українського молодого книжкового ринку такі одкровення будуть катастрофою, можуть навіть спричинити ствоерння паралельної літератури: одна "література" буде існувати на "коронаціях" і "книгах року", а інша в книгарнях та на полицях читачів, куди ставлять лише улюблені книжки.
паралельна література завжди була і буде... тільки раніше писали "в стіл, в шухляду", розповсюджували переписане та надруковане на друкарських машинках - "самвидав"...
а зараз люди читають те що подобається на компьютерах, смартфонах, електронних книгах та планшетах

перефразуючи Starbacks чи кого там "треба конкурувати не за долю ринку, а за долю у шлунках" треба конкурувати не за видавців, місце на полицях книгарень або мірятись тиражами, а вимірювати успіх кількістю читачів та вигравати місце в їх гаджетах

Повідомлення відредагував Armando: 04.11.2013 – 21:48

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних