Перейти до вмісту

Властивості простору

Повідомлень в темі: 146

#81 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 21.04.2008 – 16:16

Перегляд дописуNomad (21.04.2008 15:59) писав:

ну якшо думати так, то справді в суперечках народжується істина,тіки головне шоб зерно було раціональне :rolleyes:

Я скажу навіть так... Головне щоб просто було зерно. А нераціональність - то теж результат.
  • 0

#82 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 16:28

Перегляд дописуWeber (21.04.2008 17:16) писав:

Я скажу навіть так... Головне щоб просто було зерно. А нераціональність - то теж результат.

дивлячись якого результату ти прагнеш досягти :rolleyes:
  • 0

#83 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 16:49

Перегляд дописуNomad (21.04.2008 16:28) писав:

дивлячись якого результату ти прагнеш досягти :rolleyes:
Істину шукаю... Навіть якщо її там не знайду, то одну клітинку скреслю - досліджено...
  • 0

#84 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 16:55

Перегляд дописуWeber (21.04.2008 17:49) писав:

Істину шукаю... Навіть якщо її там не знайду, то одну клітинку скреслю - досліджено...

продуктивність пошуку мала...але якшо процес подобається більше ніж результат...ну, діло ваше
  • 0

#85 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 17:07

Перегляд дописуNomad (21.04.2008 16:55) писав:

продуктивність пошуку мала...але якшо процес подобається більше ніж результат...ну, діло ваше
Та чому мала - нормальна... Інтернет серйозно допомагає. А є ще надія на однодумців...
  • 0

#86 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 21.04.2008 – 18:10

Бачиться однією з основних властивостей простору так ск. в практичному плані - спосібність живих істот творити його під себе.
Навіть більше - я вважаю , що саме бактерії в доісторичний час рухали Земною кулею, врешті знайшовши оптимальну відстань від Сонця.
А ще є так звані Намолені місця - де на якомусь енергетичному рівні простір вбирає і утримує в собі як губка помисли людські.
Також ще згадую, що на безкрайніх рівнинах, де доводилось працювати - простір збільшує видимий диск сонця. Толком так ніхто і не пояснив, чому сонце , коли заходить, здається таким великим. Простір визиває тривожність- і з таким місцем я зіткнувся в Уссурійській тайзі. Простір притягує до себе, коли і коліна трусяться від безмежної прірви і в той же час хочеться в неї самому зіскочити, бо здається , що не впадеш каменем, а будеш як птах. Але то певно вже не в тему.
  • 0

#87 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 18:23

Та чому не в тему!!! Ще я як у тему... А якщо кремпуєтеся то ось у ці теми про місця.
http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...mp;#entry271999
http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...t=0&start=0
чи тут
http://www.tereveni....?showtopic=7906
  • 0

#88 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 21.04.2008 – 18:30

Перегляд дописуDON BASS (21.04.2008 19:10) писав:

Навіть більше - я вважаю , що саме бактерії в доісторичний час рухали Земною кулею, врешті знайшовши оптимальну відстань від Сонця.
:ggggg: :rolleyes:
де таку траву дістав? :lol:
  • 0

#89 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 18:33

Перегляд дописуDON BASS (21.04.2008 19:10) писав:

Бачиться однією з основних властивостей простору так ск. в практичному плані - спосібність живих істот творити його під себе.
А ще є так звані Намолені місця - де на якомусь енергетичному рівні простір вбирає і утримує в собі як губка помисли людські.
Також ще згадую, що на безкрайніх рівнинах, де доводилось працювати - простір збільшує видимий диск сонця. Толком так ніхто і не пояснив, чому сонце , коли заходить, здається таким великим. Простір визиває тривожність- і з таким місцем я зіткнувся в Уссурійській тайзі. Простір притягує до себе, коли і коліна трусяться від безмежної прірви і в той же час хочеться в неї самому зіскочити, бо здається , що не впадеш каменем, а будеш як птах. Але то певно вже не в тему.

про бактерій-посміявся від душі, жжош))
про інше-згідний з тим, що простір на енергетичному рівні дуже непроста штука, і саме ця властивість мало досліджена
  • 0

#90 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 21.04.2008 – 19:12

Перегляд дописуNomad (21.04.2008 19:33) писав:

про інше-згідний з тим, що простір на енергетичному рівні дуже непроста штука, і саме ця властивість мало досліджена
досліджена багато, але штука занадто складна :rolleyes: Тільки не забувайте, що коли йде мова за енергію, то не можна говорити за чистий (геометричний) простір, виключаючи час :lol:
  • 0

#91 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 21.04.2008 – 19:56

Та писав без приколу.
Звичайно те, що Господь поставив Землю на місце в міру тепле і комфортне думка класна, а головне, що все пояснює.
Відразу заочно вибачаюсь перед людьми традиційної Віри.

Але я дискутую в рамках своїх скромних логічно-аналітичних можливостей.
Отже глибоко в океані десь біля Мексики живуть бактерії на активному підводному вулкані. Тобто без сонячного проміння, кисню, та ще і в умовах жахливої кислотності - активно створюють собі там середовище.
Мінеральні речовини неорганічні по усім усюдам бактерії переводять в органіку- а це вже основа життя.
Епідемії хвороб і пошестей , що в сиву давнину що тепер теж організовані бактеріями, чи вірусами.
Тобто життя створили і життя постійно регулюють.
А як тоді можна приблизити чи віддалити Землю від Сонця. Тут можна тільки здогадуватись- якось збільшивши чи зменшивши її швидкість, наприклад вулканічною активною діяльністю в котрійсь її частині і піддавши таким чином реактивного руху.
Все, торможу, бо там Ньютон з Кеплером вже певно в могилах перевертаються.
  • 0

#92 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 20:06

Перегляд дописуDON BASS (21.04.2008 18:10) писав:

знайшовши оптимальну відстань від Сонця.
О!!! Ми і про оптимальні (безпечні) відстані спілкувалися...

• 0

#93 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6661 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 28.04.2008 – 10:54

щодо оптимальної відстаня від сонця, так ще й Марс є он недалечко... і гіпотези є, що раніше сонце було більшим, і на Марсі якраз оптимальна температура була. а ще є Венера. Причому Венера в нашій сонячній системі не з самого створення, а значно пізніше, як і місяць. Має кислотну атмосферу - можливо якраз для того щоб еволюціонувати за мільярди років, і бути придатною для життя, коли сонце стане ще меншим. а ще на орбіті Сатурна є Титан. Там вже знайшли нафту і метан, ( як жартують - залишилось ще найти якийсь антидемократичний режим і ми йдемо по них), ну або, по відомій східній приказці, забрати його сюди поближче... *астрономічна казочка*
  • 0

#94 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 28.04.2008 – 11:38

Дуже цікаво що ви розмовляєте про простір як окрему річ, виходить він вирваний із часу?. Варто його розглядати приймаючи до уваги багато факторів. Єдина найкраща на даний час теорія про простір це теорія всього А. Ейнштейна, де враховано "всі" фактори існування всесвіту. Проте це лише теорія, тому у 20 ст. було розроблено велику кількість таких теорій і жодна не пройшла експериментальну перевірку. Якщо ми готові створити ще одну треба розвивати її починаючи з самого простого, приймати до уваги всі компоненти, а не намагатися давати одну теорію за іншою яка здається більш-менш правильною.
  • 0

#95 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 28.04.2008 – 13:19

Ейнштейн всі фактори не врахував, це була лиш його мрія. А теорія, де намагаються врахувати всі фактори - широко відома теорія струн. Щоправда і вона розпалась на багато підтеорій і там сам чорт голову зламає.

Повідомлення відредагував Сварус: 28.04.2008 – 13:21

• 0

#96 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 28.04.2008 – 13:29

Звичайно, тому ми і повинні розібрати те що він не розібрав. А про теорію струн то це не відповідь на всі питання, прочитав і подумав і навіщо взагалі людям треба щось розуміти :lol: . А відповідь нам до речі ЦЕРН готує, або знищимо себе, або зрозуміємо матерію та простір.

Повідомлення відредагував eXpertBest: 28.04.2008 – 13:29

• 0

#97 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 28.04.2008 – 13:35

Ги, які ж люди наївні)) отак просто візьме і на тарілочці принесе всьому людству. Правильно, а навіщо щось намагатися зрозуміти? Нехай це робить хтось інший, а потім мені все повідає) а я тим часом на лежанці погріюсь) :lol:

Споживче суспільство, де навязано все - починаючи від стилю одягу та обрядів, закінчуючи псевдо-філософіями і псевдо-релігіями
  • 0

#98 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 28.04.2008 – 14:06

Перегляд дописуСварус (28.04.2008 14:35) писав:

Ги, які ж люди наївні)) отак просто візьме і на тарілочці принесе всьому людству. Правильно, а навіщо щось намагатися зрозуміти? Нехай це робить хтось інший, а потім мені все повідає) а я тим часом на лежанці погріюсь) :lol:
Да дісно того і паримось над такими питаннями. Хоча я думаю що досліди ЦЕРН дещо прояснять.
  • 0

#99 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 29.04.2008 – 10:07

Церн швидше назавжди затемнить, а не прояснить у властивостях простору чи місця...

Перегляд дописуeXpertBest (28.04.2008 13:06) писав:

Да дісно того і паримось над такими питаннями. Хоча я думаю що досліди ЦЕРН дещо прояснять.

• 0

#100 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 29.04.2008 – 14:56

ЦЕРН визначать чи є Хіггсовський бозон і тоді можна буде визначити суть матерії та що таке простір.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних