Перейти до вмісту

Легалізація гомосексуальних шлюбів

Повідомлень в темі: 189

Опитування: Шлюби геїв та лесбіянок (112 користувачів проголосувало)

Підтримуєте чи ні?

1. так, всі люди вільні і рівні в правах (34 голосів [30.36%])

Процент голосів: 30.36%

2. ні, це заважатиме вихованню моєї дитини (18 голосів [16.07%])

Процент голосів: 16.07%

3. ні, це бридко, фе, шо за вопроси? (36 голосів [32.14%])

Процент голосів: 32.14%

4. так, бо чому тоді російськомовне населення має право одружуватись, а україномовні гомики - ні (11 голосів [9.82%])

Процент голосів: 9.82%

5. свій варіант (написати нижче) (13 голосів [11.61%])

Процент голосів: 11.61%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 Lemurka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Обухів, кв. 24

Відправлено 23.04.2008 – 13:31

Хочете - робіть, що хочете, а легалізація шлюбів нічого хорошого не принесе.
  • 0

#82 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 23.04.2008 – 13:56

Цитата

Мене як зоофіла більше цікавить легалізація зоосексуальних шлюбів. Ми не можемо з Жучкою далі вже жити в гріху. Коли суспільство зрозуміє, що я така сама людина, як всі інші? Ну не буде в нас продовження року, але ж це не основне........
Дуже "дотепно"...Паралелі абсолютно хибні, бо йдеться мова про кохання! взаємне! двох особистостей! а не про збочений секс як у випадку зоофілії...Гомосексуалізм не є хворобою, і порівнювати зоофілію з гомосексуалізмом так само доречно, як і порівнювати її з гетеросексуальністю. Так само доречно, дехто порівнює геїв з педофілами, забуваючись, що серед педофілів найбільше гетеросескуалів, а гомосексуальне кохання - це кохання двох нормальних дорослих людей.
Щодо легалізації шлюбів, я не думаю, що наше суспільство готове до цього наразі, а це просто бравада і показуха наших політиків, навіть якщо такі шлюби будуть дозволені, то людям які на це зважаться буде, ой як не солодко в нашому пост-совковому суспільстві, держава не зможе захистити їх права, держава і так не захищає елементарні людські права. Тому, ІМХО, для початку треба досягти певного рівня толерантності у суспільстві, і дійсного ствердження демократії і правової держави, а тоді вже цілком серйозно можна говорити і про інші речі в тому числі і легалізацію гомосексуальних шлюбів.
  • 0

#83 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 538 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 23.04.2008 – 14:00

Перегляд допису†Azazello_696† (23.04.2008 14:56) писав:

Дуже "дотепно"...Паралелі абсолютно хибні, бо йдеться мова про кохання! взаємне! двох особистостей! а не про збочений секс як у випадку зоофілії...Гомосексуалізм не є хворобою, і порівнювати зоофілію з гомосексуалізмом так само доречно, як і порівнювати її з гетеросексуальністю. Так само доречно, дехто порівнює геїв з педофілами, забуваючись, що серед педофілів найбільше гетеросескуалів, а гомосексуальне кохання - це кохання двох нормальних дорослих людей.
Щодо легалізації шлюбів, я не думаю, що наше суспільство готове до цього наразі, а це просто бравада і показуха наших політиків, навіть якщо такі шлюби будуть дозволені, то людям які на це зважаться буде, ой як не солодко в нашому пост-совковому суспільстві, держава не зможе захистити їх права, держава і так не захищає елементарні людські права. Тому, ІМХО, для початку треба досягти певного рівня толерантності у суспільстві, і дійсного ствердження демократії і правової держави, а тоді вже цілком серйозно можна говорити і про інші речі в тому числі і легалізацію гомосексуальних шлюбів.

Ви говорите штампами, навішуючи на мене заяложені ярлики. Що ви знаєте про наші стосунки?! Ви ані зі мною, ані з Жучкою не спілкувалися? Вам аби нагадити в душу і розтоптати почуття!
  • 0

#84 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 14:03

Перегляд дописуbulbashka_aero (23.04.2008 13:31) писав:

......адже погано від цього нікому не буде...
Хто зна, буде від цього погано чи ні... Треба на якійсь одній країні (яку не жалко) поексперіментувати років 100. Потім подивитися, що з тої країни стало... А потім вже і у себе про це говорити...
  • 0

#85 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.04.2008 – 14:07

Під легалізацією мається на увазі визнання державою. Голубі так чи інакше, якщо захочуть, житимуть разом. Тут питання в правах на майно. Якщо два гомики (чи лезбійки) жили довгий час разом і нажили спільне майно, то якщо вони вирішать розійтись виникне питання його розподілу. Також є важливим право на спадщину. Коротше, гоміки будуть гоміками незалежно від того, чи узаконять їх стосунки чи ні. Тож, я шкоди від легалізації не бачу. Отже, якщо шкоди нема і комусь це треба, то хай буде.

Перегляд дописуSotnik (23.04.2008 15:03) писав:

Хто зна, буде від цього погано чи ні... Треба на якійсь одній країні (яку не жалко) поексперіментувати років 100. Потім подивитися, що з тої країни стало... А потім вже і у себе про це говорити...
От вам, пане Сотнику, чоловіків же не хочеться? Думаю, що ні. А якщо це легалізують, що захочеться? Це ж не те саме що і з легкими наркотиками, що хтось може не вживати бо боїться покарання. Тут справа смаку.
  • 0

#86 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 14:39

Ви, пане Olmor, більш таке у мене не питайте. А то мене від одної думки нудити починає...
Справа тут зовсім не в майнових правах... Якби це було так, то було б достатньо внести якусь статтю в Цивільний кодекс, що регулює такі майнові відносини. Тут питання значно глибше, на рівні базових засад суспільства, суспільної моралі... Якщо людство на протязі тисячоліть чомусь не узаконило одностатеві шлюби, значить для цього були причини... Треба поекспериментувати, виявити позитивні і негативні наслідки цього, а потім вже втілювати в законах. Для експеріменту чудово підходять США та Росія, як найбільш і найменш толерантні суспільства...
  • 0

#87 Даня Валуєв

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 15:18

Перегляд допису†Azazello_696† (23.04.2008 14:56) писав:

гомосексуальне кохання - це кохання двох нормальних дорослих людей.
:) :) :angry1: :rolleyes:
Дякую, розсмішив.
  • 0

#88 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 15:55

Цитата

Дякую, розсмішив.
взагалі то, розсмішила, якщо вже на те пішло :) а слово нормальні я спеціально написала, знаючи, що на нього послідує реакція не зовсім нормальна і адекватна :rolleyes: . Не люблю,направду, те слово, бо мені завжди цікаво було, хто визначає ту норму..."кто суди"?

Повідомлення відредагував †Azazello_696†: 23.04.2008 – 15:56

• 0

#89 Даня Валуєв

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 16:40

Питання нормальности багатьом доволі складно зрозуміти.
Більшисть хибно вважає, що нормлаьність = більшість. Але це не так.
Нормальнітсь визначається иншими критеріями.

От наприклад в нашому конкретному випадку про гоміків.

Тут статевий потяг не виконує свого природного призначення - продовження роду.
Якщо казати що це норма, то тоді й відсутність потягу теж норма. Імпотенція, фригідність - це норма?
  • 0

#90 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 16:47

Sotnik, якщо ви не знаєте в Європі гомосексуальні шлюби легалізовані...
  • 0

#91 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 17:05

Перегляд дописуLemon (23.04.2008 17:47) писав:

Sotnik, якщо ви не знаєте в Європі гомосексуальні шлюби легалізовані...
Де конкретно? Бо Європа - це поняття ростяжиме.
Якщо в Голандії, то це не показник. Занадто мала країна. Та й укурені там всі...
А якщо в Німеччині, Англії, Франції, Польщі, Італії, Іспанії - то будемо дивитися, до чого це приведе.
Якщо наслідки років через 100 будуть позитивні, тоді варто застосовувати і у себе.
А зараз треба зняти напруження і ввести в Цивільний кодекс норми, які б регулювали майнові права таких пар.
  • 0

#92 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 18:14

Цитата

Питання нормальности багатьом доволі складно зрозуміти.
Більшисть хибно вважає, що нормлаьність = більшість. Але це не так.
Нормальнітсь визначається иншими критеріями.

От наприклад в нашому конкретному випадку про гоміків.

Тут статевий потяг не виконує свого природного призначення - продовження роду.
Якщо казати що це норма, то тоді й відсутність потягу теж норма. Імпотенція, фригідність - це норма?
Відповіді на питання, хто встановлює норму я не почула...
Щодо продовження роду, то тут вже зазначалося, що в такому випадку секс з контрацептивами = гомосексуальному сексу, до того ж даруйте, в поняття орієнтація не входить лише сексуальний потяг, існує уявіть собі, навіть такі річ як кохання, яка включає в себе і психоемоційний потяг. на думку багатох вчени асексуальність - це теж норма(як же я не люблю це слово). Імпотенція і фригідність - спричинені певними фізіологічними і психічними розладами і не мають ніякого відношення до топіку, це не є вроджена данність, як у випадку асексуальності, гетеросексуальності чи гомосексуалізму. Ну але ми відхиляємося від теми обговорення, існує інший топік - нетрадиційні відносини, де це все мусолилось вже не один раз.

щодо топіку. вибачайте за російську

Цитата

В Венгрии отныне разрешены однополые браки. Соответствующий Закон принял парламент страны.

Как передает телеканал "НТН", документ уравнивает права гетеро- и гомосексуальных союзов. При этом усыновлять детей гомосексуальные пары не смогут, но их уравняют в правах на наследство и налогообложение. Закон вступит в силу через год.

Из стран Центрально-Восточной Европы однополые браки разрешены в Чехии и Словакии.

Цитата

Южно-Африканская Республика стала первым африканским государством, разрешившим своим гражданам вступать в однополые браки, - сообщает Христианский Мегапортал www.invictory.org со ссылкой на Lenta.ru.

європейські країни де дозволені одностатеві шлюби: Данія, Норвегія, Швеція, Ісландія, Гренландія, Голандія, Франція, Німеччина, Бельгія, Фінляндія, Великобританія, Чехія, Словакія, Угорщина.

Повідомлення відредагував †Azazello_696†: 23.04.2008 – 18:27

• 0

#93 Бандерас

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 223 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 18:44

Щодо правового регулювання таких питань.
Законодавець забороняє укладення шлюбу між особами однієї статі!
Відповідно до ст.21 СК
Шлюбом є сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований у
державному органі реєстрації актів цивільного стану.

Але при цьому такі стосунки не заборонені. Жаль що в новому КК вилучили норму про крим.відповідальність за одностатеві стосунки!

Але водночас такі стосунки суперечать моральним засадам суспільства, саме тому вони і не регулюються СК!

Тому всі майнові і немайнові відносини між такими особами регулюються ЦК!

А на рахунок норми, то ці люди в першу чергу є хворими духовно! Тай на законодавчому рівні такі відносини(створення сімї) не легалізовані!
  • 0

#94 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 19:12

Цитата

Щодо правового регулювання таких питань.
Законодавець забороняє укладення шлюбу між особами однієї статі!
Відповідно до ст.21 СК
Шлюбом є сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований у
державному органі реєстрації актів цивільного стану.
Дякую, що Ви нам Америку відкрили, а то ми не знали. Доречі, якщо вже Ви цитуєте СК, то знайте, що там є колізія:
с

Цитата

т. 26 СК Стаття 26. Особи, які не можуть перебувати у шлюбі між собою

1. У шлюбі між собою не можуть перебувати особи, які є
родичами прямої лінії споріднення.

2. У шлюбі між собою не можуть перебувати рідні (повнорідні,
неповнорідні) брат і сестра. Повнорідними є брати і сестри, які
мають спільних батьків. Неповнорідними є брати і сестри, які мають
спільну матір або спільного батька.

3. У шлюбі між собою не можуть перебувати двоюрідні брат та
сестра, рідні тітка, дядько та племінник, племінниця.

4. За рішенням суду може бути надане право на шлюб між рідною
дитиною усиновлювача та усиновленою ним дитиною, а також між
дітьми, які були усиновлені ним.

5. У шлюбі між собою не можуть бути усиновлювач та усиновлена
ним дитина.

Шлюб між усиновлювачем та усиновленою ним дитиною може бути
зареєстровано лише в разі скасування усиновлення.
ну і де тут норма яка забороняє шлюб між особамт однієї статі?))

Покажіть мені норму в ЦК, яка спеціально регулює відносини "між такими особами"?))
І ще жаль, що в КК немає норми, яка карала б за ...нерозумність...
  • 0

#95 Бандерас

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 223 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 19:28

Це не колізія!
Ст 21 дає поняття шлюбу, а всі шлюбні відносини походять від поняття шлюбу!
Якщо це колізія тоді чому не реєструють таких шлюбів на підставі ст 26 СК? Тому що вона забороняє шлюб між родичами а також опікунами,піклувальниками та їх підопічними! А субєктний склад шлюбу передбачений ст.21 СК!

Дві одностатеві особи живуть разом без укладеного шлюбу!
Потім вони вирішили розійтися і поділити майно!
Нормами якого Кодексу буде керуватися суд при вирішені цього спору?

А як визначити нерозумність?
Можливо це божевільні,психічно хворі?
Ви пропонуєте карати людей які не розуміють вчиненого собою діяння!

Повідомлення відредагував Бандерас: 23.04.2008 – 19:30

• 0

#96 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 930 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.04.2008 – 22:06

розстріляти
посмертно
і крапка. :rolleyes:

це гидко :)
  • 0

#97 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 22:27

Цитата

Це не колізія!
Ст 21 дає поняття шлюбу, а всі шлюбні відносини походять від поняття шлюбу!
Якщо це колізія тоді чому не реєструють таких шлюбів на підставі ст 26 СК? Тому що вона забороняє шлюб між родичами а також опікунами,піклувальниками та їх підопічними! А субєктний склад шлюбу передбачений ст.21 СК!
Тихо-тихо, менше емоцій, що це Ви так нервуєте?))Вияв латентного гомосексуалізму?)

Цитата

Дві одностатеві особи живуть разом без укладеного шлюбу!
Потім вони вирішили розійтися і поділити майно!
Нормами якого Кодексу буде керуватися суд при вирішені цього спору?
По-перше, суд буде керуватися не нормами Кодексу, а нормами певної галузі права, оскільки окрім кодексу даної галузі права, є ще купа законів, а по-друге читайте уважно я написала про норму " яка б спеціально регулювала відносини між гомосексуалами"))) ну, даруйте, а якщо скажімо буде йти мова про утримання геїями своїх непрацездатних батьків, чи сплати батьком-геєм, чи про опіку і піклування, то "Нормами якого Кодексу буде керуватися суд"?

Цитата:"А як визначити нерозумність?
Можливо це божевільні,психічно хворі?
Ви пропонуєте карати людей які не розуміють вчиненого собою діяння!"

Цитата

А на рахунок норми, то ці люди в першу чергу є хворими духовно!

А як визначити духовну хворість?)
Який Ви одначе гуманіст....Ви протирічите сам собі, то думайте перед тим як щось писати)

Повідомлення відредагував †Azazello_696†: 23.04.2008 – 22:29

• 0

#98 Даня Валуєв

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень

Відправлено 24.04.2008 – 00:04

Перегляд допису†Azazello_696† (23.04.2008 19:14) писав:

Відповіді на питання, хто встановлює норму я не почула...
Норми встановлюють люди: лікарі, правники.

Те, що існує сексуальний потяг до протилежної стати ніхто не може встановити, ми її тільки можемо вивчити.

Щодо продовження роду, то тут вже зазначалося, що в такому випадку секс з контрацептивами = гомосексуальному
Презервативами люди користуються щоб запобігти хворобам і небажаній вагітності, а не тому, що в них є потяг до сексу у презервативах.
Ми говоримо саме про потяг.
Коли потяг працює так, що не виконує своєї природної ролі - то це НЕ норма.
Презерватив людина вдягає свідомо, а не через те, що презерватив її збуджує.
Аналогія хибна.

до того ж даруйте, в поняття орієнтація не входить лише сексуальний потяг, існує уявіть собі, навіть такі річ як кохання,
Я люблю свого батька, ну і що. Любити можна навіть неживі речі.
Тому тільки потяг визначає орієнтацію.

на думку багатох вчени асексуальність - це теж норма(як же я не люблю це слово).
Норма не може вести до зникнення виду.
Погляди стосовно того чи є асексуальність паталогією розходяться, так само як і стосовно гоміків. Тому тут я буду притримуватися такої самої думки.

Імпотенція і фригідність - спричинені певними фізіологічними і психічними розладами
Гомосексуалізм теж спричинений На чому базується ваше переконання, що гомосексуалізм не є наслідком фізіологічних і психічних розладів?

і не мають ніякого відношення до топіку, це не є вроджена данність, як у випадку асексуальності, гетеросексуальності чи гомосексуалізму.
Фригідність й імпотенція теж можуть бути вродженими.

Щоб говорити про те чи слід дозволяти гомосексуальні шлюби треба дослідити дітей, які виросли в таких шлюбах.

Я взагалі схиляюся до думки, найкращим вихованням було б колективне виховання у спеціяльних закладах.
Батьки взагалі у більшості випадків шкодять дітям. Повноцінний член суспільства - це велика цінність і довіряти виховання кому попало, людям без спеціяльних знань - неправильно. Колись суспільний поділ праці дійде і до виховання немовлят.
Але це инша тема.
  • 0

#99 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 24.04.2008 – 09:26

Перегляд дописуДаня Валуєв (24.04.2008 01:04) писав:

Я взагалі схиляюся до думки, найкращим вихованням було б колективне виховання у спеціяльних закладах.
Батьки взагалі у більшості випадків шкодять дітям. Повноцінний член суспільства - це велика цінність і довіряти виховання кому попало, людям без спеціяльних знань - неправильно. Колись суспільний поділ праці дійде і до виховання немовлят.
Але це инша тема.
ага, "комунізм". і ващє "ми всі тут як ... батарейки"
  • 0

#100 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 24.04.2008 – 10:45

Цитата

Норми встановлюють люди: лікарі, правники.
Як відомо лікарі не вважають гомосексуалізм хворобою, він виключений із списку хвороб, і являється нормою) щодо
правників, то в дуже багатьох європейських країнах, давно прийняті відповідні норми (див.вище), в Україні також немає норми права, яка б вважала гомомсексуалізм " не нормою".

Цитата

Презервативами люди користуються щоб запобігти хворобам і небажаній вагітності, а не тому, що в них є потяг до сексу у презервативах.
Ми говоримо саме про потяг.
Коли потяг працює так, що не виконує своєї природної ролі - то це НЕ норма.
Презерватив людина вдягає свідомо, а не через те, що презерватив її збуджує.
Аналогія хибна.
НЕ норма для кого? Для геїв це норма. Чесно говорячи, я не бачу сенсу в цій дискусії, висловлюйтеся по сабжу, бо про норму ми можемо довго сперичатися, стоврюйте окремий топік.

Цитата

Я люблю свого батька, ну і що. Любити можна навіть неживі речі.
Тому тільки потяг визначає орієнтацію.
Почитайте літературу з цього приводу, і тоді ми будемо про це говорити, і до того ж кохання і любов в абстраткному розумінні - це різні речі.

Цитата

Норма не може вести до зникнення виду.
Погляди стосовно того чи є асексуальність паталогією розходяться, так само як і стосовно гоміків. Тому тут я буду притримуватися такої самої думки.
Ваше право притримуватися любої думки, як і моє. Щодо норми, як асексуальність так і гомосексуалізм, передбачені природою, а отже є нормою, потрібні механізми не тільки для виживання виду, але й для стримування народжуваності.
Г

Цитата

омосексуалізм теж спричинений На чому базується ваше переконання, що гомосексуалізм не є наслідком фізіологічних і психічних розладів?
На чому базується ваше переконання, що гетеросексуальність не є наслідком психічних і фізіологічних розладів?
Але досить офтопити, пишіть до топіку про нетрадиційні віднсини.

Повідомлення відредагував †Azazello_696†: 24.04.2008 – 10:47

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних