Перейти до вмісту

Легалізація гомосексуальних шлюбів

Повідомлень в темі: 189

Опитування: Шлюби геїв та лесбіянок (112 користувачів проголосувало)

Підтримуєте чи ні?

1. так, всі люди вільні і рівні в правах (34 голосів [30.36%])

Процент голосів: 30.36%

2. ні, це заважатиме вихованню моєї дитини (18 голосів [16.07%])

Процент голосів: 16.07%

3. ні, це бридко, фе, шо за вопроси? (36 голосів [32.14%])

Процент голосів: 32.14%

4. так, бо чому тоді російськомовне населення має право одружуватись, а україномовні гомики - ні (11 голосів [9.82%])

Процент голосів: 9.82%

5. свій варіант (написати нижче) (13 голосів [11.61%])

Процент голосів: 11.61%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2584 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 11.10.2007 – 14:10

Перегляд дописуStuff (11.10.2007 14:52) писав:

Аналогічне ставлення, навіщо давати такі "поради"?
Я їх сприймаю як хворих(моя думка) і все тут..якщо вже вони є - то не треба всім про це розказувати і показувати!
То не порада, а питання було :D
А я за рівні права серед людей! Тому, називаючи "їх" хворими, ти порушуєш правила форуму, ображаючи честь та гідність форумчан, за шо маєш дістати попередження!
  • 0

#62 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 11.10.2007 – 14:12

Перегляд дописуTopper (11.10.2007 15:10) писав:

! Тому, називаючи "їх" хворими, ти порушуєш правила форуму, ображаючи честь та гідність форумчан, за шо маєш дістати попередження!
Пардон, шо образив твою честь і гідність :D
Я ж написав, що це моя думка, що хочу те й думаю!
  • 0

#63 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 11.10.2007 – 14:19

Перегляд дописуStuff (11.10.2007 15:12) писав:

Пардон, шо образив твою честь і гідність :D
Я ж написав, що це моя думка, що хочу те й думаю!
Честь і гідність навіть не думай ображати, вони в мене злопамятні :D А за то шо на ґеїф наґаняєш - за таке б на кіл насадити :happy1: і ше зверху по балді б молотком добивати шоб файно влізлось :D Думати то можеш але в межах правил форуму, а от на вулиці ніякі правила форуму не діют! Сам знаєш, як-не-як супєр_можер!
  • 0

#64 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 11.10.2007 – 14:24

Перегляд дописуTopper (11.10.2007 15:19) писав:

А за то шо на ґеїф наґаняєш - за таке б на кіл насадити :D і ше зверху по балді б молотком добивати шоб файно влізлось :D Думати то можеш але в межах правил форуму, а от на вулиці ніякі правила форуму не діют!
Любиш геїв то люби, я ж не заваджаю :happy1:
  • 0

#65 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 11.10.2007 – 14:27

Перегляд дописуStuff (11.10.2007 15:24) писав:

Любиш геїв то люби, я ж не заваджаю :kozak:
Я їх люблю так як і тебе :) :D
П.С. Нагадую: для мене всі рівні :happy1: :D :D
  • 0

#66 toy machine

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 11.10.2007 – 16:37

не думаю що реальних бажаючих буде так багато.на словах багато,а реальних які хочуть мати такий штамп в паспорті..
  • 0

#67 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 11.10.2007 – 23:13

То можете собі голосувати чи не голосувати, а одностатеві шлюби вже дозволені...в деяких країнах, а отже, дозволені в принципі...і ніякого виродження там поки що не спостерігається :D
  • 0

#68 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 504 повідомлень

Відправлено 14.10.2007 – 10:23

Перегляд дописуSancho176 (8.10.2007 16:48) писав:

Я проти, але вмене своє обгрунтування. Де ви в природі бачили, щоб бик спав з биком? Або пес з псом? Я не вважаю гомиків неповноцінними людьми, але гомосексуалізи - це ідиотизм.
uchenie doveli chto na zemle est' bolee 1500 porod jivotnih u kotorih bivayut gomoseksual'nie otnosheniya...dlya 500 iz etih porod, eto osnovnoy obraz polovoy jizni...
Kstati, ya svoimi glazamki videla kak kot tra***l drugogo kota i nichego) v odnom dvore jivut
V temu>
Ya za.
  • 0

#69 ТітіК

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 311 повідомлень
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 14.10.2007 – 10:31

Як на мене - то пофіг. Кохання все таки... Шлюб - це лише формальність. А що, по-вашому, дупотрахи не люди, чи що? Треба дозволити їм одружуватись!!!!
  • 0

#70 Пензлик

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 132 повідомлень
  • Місто:Стаааліца

Відправлено 14.10.2007 – 10:45

Гомікі тіж самі люди.В підарстії нема нічого ганебного.Гомікі мають право на шлюб,як і гетеро.Чому більшість дескреміную меншість?Чому людям,які не схожі на вас,не дають спокійнор жити?!Не можна бути такимим обмеженимим. :blink:
Що в гомосексуалізмі не природнього?-те що воно не веде до продовження роду!А секс з презервативом веде до запліднення?НІ!Далой секс з презервативом! :blink: Далой виробників гандонів!Прийдемо до висновку,що гомескуалізм-це таке зло як і секс з контрацептивами))))
  • 0

#71 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 20.04.2008 – 13:26

Шлюб - це формальність якій придається велике психологічне значення
Якшо люди хочуть одружитись то нехай їм буде
Хай краще дитина виховається у сім ї де буде психологічна мама (навіть якшо вона буде чоловічої статі) і психологічний тато
Ймовірність шо в такій сім ї виховається гомосексуаліст набагато менше ніж оця психологічна мама, створив би гетеросесуальну сім ї, в якій би було б дві психологінчі мами в результаті
Думаю шо ці шлюби треба призванавати і на рівні церкви. Людям простіше жити, коли їх не вважають вигнанниками.
  • 0

#72 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Місто:Мельмак

Відправлено 20.04.2008 – 14:52

якось фіолетово...

Повідомлення відредагував sagitta: 20.04.2008 – 14:53

• 0

#73 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 23:09

Цитата

Шлюб - це формальність якій придається велике психологічне значення
Якшо люди хочуть одружитись то нехай їм буде
Згоден на 100%

Цитата

Хай краще дитина виховається у сім ї де буде психологічна мама (навіть якшо вона буде чоловічої статі) і психологічний тато
Ти знаєш, я б не хотів , щоб діти росли серед двох чоловіків - мені здається це неприродньо. Можливо що стосується усиновлення, то так -думаю гірше ніж в дитячих будинках або на вулицях їм не буде.

Цитата

Ймовірність шо в такій сім ї виховається гомосексуаліст набагато менше ніж оця психологічна мама, створив би гетеросесуальну сім ї, в якій би було б дві психологінчі мами в результаті
Теж думаю, що геями і лесбіянками народжуються, або це закладається до 5 років, і не вихованням. Але... :rolleyes:

Цитата

Думаю шо ці шлюби треба призванавати і на рівні церкви. Людям простіше жити, коли їх не вважають вигнанниками.
Ой ні, в біблії чітко виражено ставлення о цього, просто розумним людям потрібно перстати орієнтуватися на правоту церкви...
  • 0

#74 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 23:26

Якщо шлюби гомосексуалістів будуть офіційні і затверджені законом, то як подружжя вони зможуть всиновлювати дітей. Комусь це здасться привабливим, адже стане менше сиріт, але, в той же час, стане більше моральних уродів. Ви подивіться на дітей, котрих виховувала одна жінка або чоловік. Рідко кому вдається дати дитині належне виховання і частіше такі діти страждають. У дитини повинні бути повноцінні батьки: мама й тато. А ви уявіть собі, що буде з дитиною, якщо її будуть виховувати два мужики. Я проти.
Хай любляться скільки влізе, але не здіймають галасу. Їм те одруження як собаці п'ята лапа.
  • 0

#75 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 21.04.2008 – 23:39

Перегляд дописуLemon (22.04.2008 00:09) писав:

Теж думаю, що геями і лесбіянками народжуються, або це закладається до 5 років, і не вихованням.
а неправильним харчуванням

усне попередження за флуд
  • 0

#76 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень

Відправлено 22.04.2008 – 00:17

Цитата

Якщо шлюби гомосексуалістів будуть офіційні і затверджені законом, то як подружжя вони зможуть всиновлювати дітей.
Не обов"язково.

Цитата

Комусь це здасться привабливим, адже стане менше сиріт, але, в той же час, стане більше моральних уродів.
Тобто ти вважаєш, що дитина вихована 2 людьми - моральний урод? І в той же час на твою думку сирітська , м"яко кажучи, гопота і "уголовщіна" не є в своїй більшості моральними уродами? :rolleyes:

Цитата

Ви подивіться на дітей, котрих виховувала одна жінка або чоловік. Рідко кому вдається дати дитині належне виховання і частіше такі діти страждають. А ви уявіть собі, що буде з дитиною, якщо її будуть виховувати два мужики.
Особисто ти бачила дітей вихованих одностатевими батьками? Я - ні, просто цим не цікавлюсь. Тому не можу сказати погано цим дітям чи добре.

Цитата

У дитини повинні бути повноцінні батьки: мама й тато.
А ще міцне здоров"я, гарні очі, хороше майбутнє і багато грошей. Так. В ідеалі так. Але я не про це говорив.

Цитата

Їм те одруження як собаці п'ята лапа.
Думаю їм краще знати, нехай вони і вирішують, нас ніхто не змушує спостерігати акт одруження, і заглядат до них у ліжко.
До речі мене шокували результати недавнього опитування: 48,5% віддали свій голос, за легалізацію ГС шлюбів, і (!)60% за надання їм права спільно виховувати дітей. :lol:

Повідомлення відредагував Lemon: 22.04.2008 – 00:18

• 0

#77 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 22.04.2008 – 00:39

хай геї одружуться на лесбіянках, і все добре добре
  • 0

#78 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 10:52

Перегляд дописуLemon (22.04.2008 01:17) писав:

Не обов"язково.
Ти де-небудь бачив, щоб люди були задоволені тим, що в них є? завжди хочуть більшого.

Тобто ти вважаєш, що дитина вихована 2 людьми - моральний урод? І в той же час на твою думку сирітська , м"яко кажучи, гопота і "уголовщіна" не є в своїй більшості моральними уродами? :rolleyes:
Про гопоту і уголовщину сказав саме ти. Я мала на увазі, що такі діти нещасливі. Одна мама не може навчити і дати те, що може батько. І батько ніколи не навчить того, що може мама. А два батька чи дві мами зруйнують дитя вкрай.

Особисто ти бачила дітей вихованих одностатевими батьками? Я - ні, просто цим не цікавлюсь. Тому не можу сказати погано цим дітям чи добре.
Я не бачила, та в мене професія така, що я розумію, що може бути з такої дитини.
  • 0

#79 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 23.04.2008 – 12:31

Не те, щоб я проти. Просто не розумію, навіщо. Хоча якщо людям хочеться... Змінитися-то - стати "традиційними" - вони не можуть... Власне, на якій підставі ми можемо забороняти людям жити так, як вони хочуть? адже погано від цього нікому не буде...
  • 0

#80 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 538 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 13:02

Перегляд дописуПензлик (14.10.2007 11:45) писав:

Гомікі тіж самі люди.В підарстії нема нічого ганебного.Гомікі мають право на шлюб,як і гетеро.Чому більшість дескреміную меншість?Чому людям,які не схожі на вас,не дають спокійнор жити?!Не можна бути такимим обмеженимим. :rolleyes:
Що в гомосексуалізмі не природнього?-те що воно не веде до продовження роду!А секс з презервативом веде до запліднення?НІ!Далой секс з презервативом! :) Далой виробників гандонів!Прийдемо до висновку,що гомескуалізм-це таке зло як і секс з контрацептивами))))

Мене як зоофіла більше цікавить легалізація зоосексуальних шлюбів. Ми не можемо з Жучкою далі вже жити в гріху. Коли суспільство зрозуміє, що я така сама людина, як всі інші? Ну не буде в нас продовження року, але ж це не основне........
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних