Перейти до вмісту

Легалізація гомосексуальних шлюбів

Повідомлень в темі: 189

Опитування: Шлюби геїв та лесбіянок (112 користувачів проголосувало)

Підтримуєте чи ні?

1. так, всі люди вільні і рівні в правах (34 голосів [30.36%])

Процент голосів: 30.36%

2. ні, це заважатиме вихованню моєї дитини (18 голосів [16.07%])

Процент голосів: 16.07%

3. ні, це бридко, фе, шо за вопроси? (36 голосів [32.14%])

Процент голосів: 32.14%

4. так, бо чому тоді російськомовне населення має право одружуватись, а україномовні гомики - ні (11 голосів [9.82%])

Процент голосів: 9.82%

5. свій варіант (написати нижче) (13 голосів [11.61%])

Процент голосів: 11.61%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Полтава

Відправлено 04.10.2007 – 15:45

Перегляд дописуSER_ROCKO (4.10.2007 14:17) писав:

Не трож Грецію %%ка!!! :cool1: До занепаду Еллади призвели багато чинників, і лібертинаж тут нідочого. Повчи троха історію, хоча б шкільний курс, а не вислуховуй висмоктані з пальця докази християн про то шо колись всі були підараси але бозі то не подобалось. Давні "варварські" імперії занепали а на їх місце прийшло нове, глибоко моральне, скромне, чуть не безгріховне християнське сус-во :) Просто всьому є свій час. Щось починається, щось закінчуться. Але з часів відродження Європа повертає втрачені цінності античності. Питається чому? Якщо вони такі погані? :)

Нє блін їх треба ущемляти і взагалі цю "психічну хворобу" треба лікувати причому не питаючи в "пацієнтів" дозволу :) Чи може просто всіх "інакших", людей які не підпадають під нав"язаний стереотип, треба пи%дити? Хай собі женяться. І хай собі всиновлюють дітей. Є надія що сус-во в нас зміниться. Як і в тій же Голландії. Пора вже позбавлятись совкових і церковних стереотипів. І ше треба легалізувати ганджубас! В першу чергу!

Був відмінником у шкільні роки з історії античності. Глибоко поважаю давню Грецію. Те що у вас манія переслідування християнами, то звертайтесь не до мене. Я про християнство ніде не згадував. До речі, в християнському світі не менше гомосексуалістів ніж було в давній Греції. А про католицизм взагалі мовчу, з схильністю їх священників до хлопчиків.

Та хай собі женяться аби лишень одна людина позбулася звички матюкатися на форумі :) .
  • 0

#22 Житомирянин

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень
  • Місто:м. Житомир

Відправлено 04.10.2007 – 21:44

Просто в наш час людям нічого робити,ото й дуріють.Ганялись колись наші пращури за мамонтами й не спадало їм на думку один одого у дупи тулити :cool1: ,а ці ж йолупи надивляться гомосятини по телику та й лізуть цілуватись один до одного (добре якшо тільки цілуватись :) ),бо дівчат їм мало,най вже й одружуються тоді,шо ж з ними робити :)

Просто в наш час людям нічого робити,ото й дуріють.Ганялись колись наші пращури за мамонтами й не спадало їм на думку один одого у дупи тулити :8: ,а ці ж йолупи надивляться гомосятини по телику та й лізуть цілуватись один до одного (добре якшо тільки цілуватись :) ),бо дівчат їм мало,най вже й одружуються тоді,шо ж з ними робити :)
  • 0

#23 Володя (vs wladlen)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 80 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.10.2007 – 21:47

Фу яка гидота. Хай вони собі десь за кордоном і існують, але тут хай не попадаються. А то як буду з компанією трохи :) то мало їм не здасться. Та ви на них гляньте особливо на пацанів разом ...
  • 0

#24 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 04.10.2007 – 21:50

Цитата

За часів Платона було 4 стадії любові.. і 2 Ероса... (я конкретизувати не буду, бо точно не памятаю)Але один Ерос був фізичним задоволенням, а другий - вищим,ідеальним,чуттєвим... І кохання чоловіка з жінкою була саме тим першим Еросом.. Прагнення до ідеальної любові шукали чоловіки в чоловіках, жінки в жінках... А Греція тоді ж була однією з найкультурніших і цивілізованіших держав! Це заставляє задуматись, чи не так?
Це справді заставляє задуматись. Багато хто задумувався і в загальному ті люди дійшли до досить невтішних висновків- занепад цивілізації починається з поширенням гомосексуалізму, та й інших не знаю, збочень чи шо...
Енівей. гомосексуалізм є лише ОЗНАКОЮ а не ПРИЧИНОЮ такого занепаду і поганим ставленням до геїв чи ущемленням їх прав ситуацію не виправиш.

Цитата

Візьмемо наше українське консервативне суспільство. Ви подумали яких тяжких психологічних травм зазнає дитина, яку всиновила гомосексуальна пара? На неї постійно всі пальцями будуть тикати. Потрібно починати зі зміни ставлення суспільства до гомосексуалізму, а для цього треба мільйоні кошти на проведення роз`яснювальних програм для населення. Але значно легше одразу ці кошти віддати на покращення життя дітей сиріт та покращення фінансування дитячих будинків сімейного типу.
Я не розумію в чому полягатиме психологічна травма. Просто їм треба буде виробляти якийсь особливий підхід до виховання дітей. Звичайно, що для цього буде треба створити якісь соціальні служби які б це все контролювали і допомагали таким батькам. Звичайно, що на державні гроші. Але все одно це по-перше обійдеться дешевше, а по-друге це значно краще рішення для тих дітей. Тому що сім`я яка б вона не була це сім`я і її відсутність є набагато сильнішою психологічною травмою для дитини.

Повідомлення відредагував Leia: 04.10.2007 – 21:53

• 0

#25 Алевтина

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 04.10.2007 – 23:08

Я проти гомосексуальних шлюбів. Але всеодно вважаю, що ми маємо ставитись толерантно до таких людей. Тобто не підтримувати їх, а просто бути толерантними. Ми ж цивілізовані люди, а не б*дло якесь.
  • 0

#26 Armani

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 05.10.2007 – 22:14

Кожна людина обирає сама свій шлях. Кожен вибір повертає нас на певну стежку, а в кінці кожної стежки є свої наслідки.. Нехай люди живуть і думають, а потім самі вирішують добре це убло чи краще цього було не робити.
  • 0

#27 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 06.10.2007 – 01:01

Звичайно, що потрібно легалізувати, це б вирішило багато юридичних проблем. Інша справа, що наше суспільство, на жаль, до такого не готове,так як тут порушуються найосновніші права людини, не говорячи, вже про якісь інші, типу права на створення сімї, і про толерантність говорити ще рано, хоча певні позитивні зрушення все ж є.
  • 0

#28 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.10.2007 – 11:23

Краще вже налагодити порядки з традиційним одруженням. В ЗАГСі черги, в судах на розлучення черги.
Хто забороняє кохати один одного лядюм з нетрадиційною орієнтацією? Невже штамп є такою необхідною деталю для кохання? Якщо їм хочеться свята, то це без проблем. Кожен може собі влаштувати незабутній відпочинок, була б фантазія.
  • 0

#29 Квіточка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень
  • Місто:З Миколайова ! ! !

Відправлено 07.10.2007 – 22:50

Мені все-одно з ким людина спить! Поки вона не починає це афішувати.
Чому їм так не живеться? Без офіційного шлюбу?
  • 0

#30 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 08.10.2007 – 11:41

Не живеться, так як, шлюб дає певні юридичні права і гарантії. Наприклад усиновлення дитини, спадкування, можливість не давати свідчення в суді проти коханої людини, і т.д.
  • 0

#31 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 08.10.2007 – 12:36

Перегляд дописуEvol (4.10.2007 14:12) писав:

ви думаєте, що вони живуть добре саме через це (дебілізм тобто)? ;)
ні, не через, а попри)
  • 0

#32 Живчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Київ, на підніжжі Старокиївської гори

Відправлено 08.10.2007 – 13:40

Я за! І гомо, і лезбі мають право на існування. Вважаю що їх потрібно прирівняти до гетеро
  • 0

#33 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень

Відправлено 08.10.2007 – 16:15

Перегляд допису†Azazello_696† (8.10.2007 11:41) писав:

Не живеться, так як, шлюб дає певні юридичні права і гарантії. Наприклад усиновлення дитини, спадкування, можливість не давати свідчення в суді проти коханої людини, і т.д.
Я взагалі, в першу чергу, проти усиновлення дітей такими сім'ями. Як два хлопця, чи дві дівчини зможуть закласти в дитині нормальну самоідентифікацію?
Щодо суду взагалі маячня. Якщо це кохана людина ти і так не будешь свідчити проти неї в суді. Чи в наш час це є свідчення є примусовими?
  • 0

#34 Sancho176

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 08.10.2007 – 16:48

Я проти, але вмене своє обгрунтування. Де ви в природі бачили, щоб бик спав з биком? Або пес з псом? Я не вважаю гомиків неповноцінними людьми, але гомосексуалізи - це ідиотизм.
  • 0

#35 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень

Відправлено 08.10.2007 – 16:59

Перегляд дописуbanderivec (3.10.2007 19:59) писав:

жодною релігією не дозволено одностатеві шлюби ;)

зате усі релігії без проблем знищують парки Києва, аби наштампувати собі церков.

Я підтримую точку зору "кожен має право дуріти, аби не шкодив іншим".
  • 0

#36 Квіточка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень
  • Місто:З Миколайова ! ! !

Відправлено 08.10.2007 – 17:57

Цитата

Я проти, але вмене своє обгрунтування. Де ви в природі бачили, щоб бик спав з биком? Або пес з псом? Я не вважаю гомиків неповноцінними людьми, але гомосексуалізи - це ідиотизм.

я хоч і проти, але мушу зізнатися, що у природі і не таке буває (є коли собака з котом, індюк з півнем і т.д.) Але факт у тому - що це винятки з правила. І ніде винятки не стають правилом.
  • 0

#37 Малина

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Місто:місто-герой Київ

Відправлено 08.10.2007 – 18:09

До людей нетрадиційної орієнтації я ставлюся нейтрально, оскільки це їхній вибір, і якщо їм так добре, то хай живуть собі, головне щоб інших не чіпали.
Але я проти бо вважаю, що не треба стирати грань між моральністю та аморальністю. ;)
  • 0

#38 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 08.10.2007 – 19:27

Перегляд дописуSancho176 (8.10.2007 17:48) писав:

Де ви в природі бачили, щоб бик спав з биком? Або пес з псом?
Я бачив в сусідів! Дві сучки... одна на іншу вискакувала і з такою завзятістю намагалась щось зробити ;)
  • 0

#39 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 09.10.2007 – 00:35

Собаки часто займаються таким. Сам бачив кілька разів.
  • 0

#40 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 09.10.2007 – 09:51

Люди, про тварин забудьмо - собакам не тре мати штампу в паспорті, в цій темі - про людей!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних