Перейти до вмісту

Легалізація гомосексуальних шлюбів

Повідомлень в темі: 188

Опитування: Шлюби геїв та лесбіянок (111 користувачів проголосувало)

Підтримуєте чи ні?

1. так, всі люди вільні і рівні в правах (34 голосів [30.63%])

Процент голосів: 30.63%

2. ні, це заважатиме вихованню моєї дитини (17 голосів [15.32%])

Процент голосів: 15.32%

3. ні, це бридко, фе, шо за вопроси? (36 голосів [32.43%])

Процент голосів: 32.43%

4. так, бо чому тоді російськомовне населення має право одружуватись, а україномовні гомики - ні (11 голосів [9.91%])

Процент голосів: 9.91%

5. свій варіант (написати нижче) (13 голосів [11.71%])

Процент голосів: 11.71%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#141 hameleon

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:народився у м.Львові.А зараз живу у Києві

Відправлено 28.05.2008 – 11:28

На рахунок стосунків я не заперечую, якщо хочуть то нехай собі цим займаються, що зробиш якщо природа такими їх створила, але на рахунок шлюбу це повний брєд, я думаю що це якось буде опозорювати нашу ще дуже молоду і мало розвинену державу.
  • 0

#142 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Миколаїв

Відправлено 07.08.2008 – 16:02

Гомосексуалізм взагалі зараз серйозно загрожує знищити людство зсередини. Зараз мало не кожний десятий не тієї орієнтації. А дітей хто буде робити?..
Ще й шлюби легалізувати... Ну ні! Мені здається, гомосексуалізм - це або насліки комплексів чи ще гірше - психічних розладів - або випєндрьож. Бо це ж сьогодні модно...
Природою закладено, що чоловік і жінка - дві частини гармонійного цілого (як фізично, так і духовно). Дві особи однієї статі такого цілого не складуть!
  • 0

#143 Теревені.org.ua

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень

Відправлено 07.08.2008 – 20:01

Цитата

А яка ваша думка?

Однозначно проти! Це просто не природньо. Існує жінка і чоловік, які повинні продовжувати рід свій.
А якщо хлопець кохає хлопця або навпаки, вони не повинні вже це виносити на загал.
А якщо взагалі, це не по християнські і не вписується в жодні рамки. Таких потрібно лікувати і відокремити від суспільства.
  • 0

#144 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 880 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.08.2008 – 23:33

А що, впринципі треба... От дивіться, захотіли 2 хлопця закосити від армії))))) Опа одружились і все норм))))
  • 0

#145 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 18.08.2008 – 09:41

Проти. :)
  • 0

#146 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6463 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 18.08.2008 – 11:25

Цитата

А що, впринципі треба... От дивіться, захотіли 2 хлопця закосити від армії))))) Опа одружились і все норм))))
- військова повинність - то минуле. від феодалізму, до тоталітаризму, але і в стародавні часи була , і в сучасному світі має бути контрактна армія. як привід закосити - то вже геть дурниця, краще мочитися в ліжко.

Цитата

А дітей хто буде робити?..
- ну вже тут гомосексуалісти не винні. Зараз і гетеросексуали не одружуються, а якщо й одружуються, то дітей не родять... народжуваність - то від рівня розвитку суспільства, в якому краще мати десяток собачок і сотню котиків, аніж одну дитину.

Шлюб - то певний юридичний договір. то контракт навіть без контракту, бо державними законами вже визначені умови. Без шлюбу можна укласти контракт з тими ж умовами.
Вінчання - релігійних організацій багато, знайдуться і лояльні до гомосексуалістів.

А ще російськомовні люди дуже швидко змінюють свою національність, і позицію щодо сепаратизму, гггг. Якщо говорити про відділення України від СРСР, то вони проти сепаратизму, а якщо про відділенню ПіСУАРу від України - то за! Якщо говорити "чємадан-вакзал-массква", то вони українці, а як паспорти РФ отримувати- то відразу "русскіє"
  • 0

#147 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 18.08.2008 – 11:39

Перегляд дописуDarkLordVillis (18.08.2008 12:25) писав:

А ще російськомовні люди дуже швидко змінюють свою національність, і позицію щодо сепаратизму, гггг. Якщо говорити про відділення України від СРСР, то вони проти сепаратизму, а якщо про відділенню ПіСУАРу від України - то за! Якщо говорити "чємадан-вакзал-массква", то вони українці, а як паспорти РФ отримувати- то відразу "русскіє"
Щось не зовсім зрозумів... Що, всі російськомовні - гоміки?
Описана Вами ситуація зі зміною політичної орієнтації - це скоріше з проституцією можна порівнювати, ніж з гомосексуалізмом.
Хоча згоден. Таких тільки п*д*рами можна назвати.
  • 0

#148 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 02.07.2015 – 20:52

Скандал виник між двома активними меншостями. Більшості байдуже.
  • 0

#149 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 03.07.2015 – 11:58

А як же 84 вида геїв?
  • 0

#150 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 03.07.2015 – 14:20

https://www.youtube.com/watch?v=wcP77WjjekA
  • 0

#151 @Расовий Укр

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 03.07.2015 – 16:16

Давайте ще будемо маньяку жертву давати, щоб він міг свої природні потребності задовольнити. За рівні права маньякам! Не садіть їх до дурок вони теж люди! (сарказм)

Перегляд дописужировой ребенок (03.07.2015 – 14:20) писав:

Ірина Бергсет - ще та сучка, працює на російському ТВ, зокрема знімалась для "Познавательно ТВ" - російської пропагандиської медіа.
Я дивився відео як програму Познавательно про життя в Німеччині оскаржив росіянин із Баварії чи звідки точно не пам’ятаю.

Відео яке було оскаржене:
https://www.youtube.com/watch?v=lcXMyvmOmy8

Відео в якому оскаржув:

Ой вибачти, ось тут оскаржується.

• 0

#152 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.07.2015 – 20:08

Я думаю, що права мають бути рівними для всіх, тому потрібно просто відмінити інститут шлюбу як такий. Це збереже кошти на весілля і адвокатів.
  • 0

#153 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 04.07.2015 – 20:47

Почистила.

• -1

#154 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6463 повідомлень

Відправлено 18.06.2017 – 18:13

Чого ми боїмося в гей-парадах? Чим нас лякають? фотографії оті показують...
"ВУЛЬГАРНЕ ВИДОВИЩЕ" - так це треба назвати. і це далеко не лише проблема геїв. Гетеросексуальне вульгарне видовище цілком можливе.
І якщо ми боїмося вульгарного видовища - то давайте заборонимо вульгарне видовище, а не гомосексуалізм. Забороною гомосексуалізму ми не захистимо себе від всілякого іншого вульгарного видовища. Так що треба збирати комісію, довго торгуватися, написати талмуд правил за яким відрізнити видовище вульгарне від не вульгарного, ну і тоді штрафувати за вульгарне видовище.
п'яний прилюдно помочився - це вульгарне видовище без ніякого гомосексуалізму, і за це можна штрафувати.
до речі, вульгарним видовищем також можна назвати публічне парування свійських тварин, і від цього теж захистити нас.
  • 1

#155 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6463 повідомлень

Відправлено 18.06.2017 – 19:40

Я не думав, що у нас аж настільки все погано з гомофобами, поки коментарі не почитав. жах.
  • 0

#156 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6463 повідомлень

Відправлено 19.06.2017 – 15:36

якби ж борці за моральні і християнські цінності так само яро боролися за здоровий спосіб життя проти куріння. адже куріння справді шкодить оточуючим, викликає спокусу у сторонніх і спонукає інших стати курцем. на відміну від гомосексуалізму. але я щось не бачу, щоб курців лупцювали.
  • 1

#157 P.Y.

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень

Відправлено 19.06.2017 – 21:17

Я атеїст. До гомосексуалістів ставлюсь нейтрально — ну, є люди з певним хоббі, в загальному випадку нешкідливим для тих, хто не бере в цьому участі. Проте, про яку дискримінацію їх насправді йдеться? Українське законодавсто якось забороняє одностатеві стосунки? Давно вже ні. Закон якось дискримінує людей нетрадиційної орієнтації, заважає їм отримувати роботу, освіту, соціальний статус? Не схоже — якщо один із міністрів-силовиків є відкритим гомосексуалом. В цьому світлі, «парад рівності» виглядає як безпідставне звинувачення поки що більш-менш толерантної гетеросексуальної більшості в неіснуючих злочинах. Тож хочете більше гомофобії — проводьте гей-паради.

Одностатеві шлюби — вже інше питання, що тягне за собою проблему всиновлення дітей такими сім'ями (за неможливості, в випадку чоловічих пар, народити їх самостійно). Яку, в свою чергу, слід розглядати з точки зору інтересів дитини, а не лише бажання потенційних всиновителів завести собі живу іграшку. Очевидно, що якщо є дві людини, які займаються між собою сексом, з цього ще ніяк не випливає, що всиновлена ними дитина буде оточена любов'ю й турботою, отримає належне виховання і т.д. — тобто, почуватиметься краще, ніж у випадку, якщо сексуальний зв'язок між усиновителями відсутній. Якщо двоє геїв отримують право всиновити дитину, то чому такого права позбавлені, наприклад, двоє братів чи двоє сусідів — яким чином відсутність сексу між ними може вплинути на виховання? В принципі, це ж стосується гетеросексуальних пар, що всиновлюють дітей, не маючи змоги народити — але тут різниця в тому, що вони можуть хоча б правдоподібно вдавати батька й матір дитини, щоб менше травмувати її психіку й краще адаптувати до соціуму, тоді як двоє дядьків у цьому плані не мають явних переваг перед опікуном, що не претендує на батьківство.

Нарешті, чому слід легалізовувати виключно парні шлюби — адже окрім гомо- та гетеро-, ще існують бісексуали, які інколи формують союзи з трьох партнерів? Якщо, уявімо, я і обидві мої дівчини всі кохаємо одне одного, то чому ми маємо право узаконити стосунки, лише викинувши когось із нашого ідеального тріо?
  • 1

#158 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1262 повідомлень

Відправлено 19.06.2017 – 21:20

Я прийшла, куди мені показав Уповноважений)) Тема в коханні... йо-ма-йо. Шлюб без кохання не укладають?
Ну от що. Те, в якому стані зараз знаходиться традиційний шлюб, і скільки у нас розлучень трохи насторожує. Також легалізація гомосексуальних шлюбів принесе ще більше бюрократії і навантаження на фахівців із сімейного законодавства. Це про погане. Що хорошого. Треба вивчати ситуацію, чи справді в Україні є така потреба змінювати законодавство. Скільки людей страждає від того, що гомошлюби неузаконені?
  • 0

#159 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6463 повідомлень

Відправлено 19.06.2017 – 21:55

Перегляд дописуP.Y. (19.06.2017 – 21:17) писав:

про яку дискримінацію їх насправді йдеться? Українське законодавсто якось забороняє одностатеві стосунки? Давно вже ні. Закон якось дискримінує людей нетрадиційної орієнтації, заважає їм отримувати роботу, освіту, соціальний статус?
так. робота, соціальний статус. вони прагнуть отримати права, які дають закони про шлюб. вони хочуть мати прави всиновлювати/вдочеряти дітей. вони хочуть мати право працювати вчителем.
але ми вважаємо що в дитбудинку краще. що деспотичний і дурнуватий вчитель краще. і так далі.

про яку дискримінацію їх насправді йдеться? Українське законодавсто якось забороняє одностатеві стосунки? Давно вже ні. Закон якось дискримінує людей нетрадиційної орієнтації, заважає їм отримувати роботу, освіту, соціальний статус?
так. робота, соціальний статус. вони прагнуть отримати права, які дають закони про шлюб. вони хочуть мати прави всиновлювати/вдочеряти дітей. вони хочуть мати право працювати вчителем.
але ми вважаємо що в дитбудинку краще. що деспотичний і дурнуватий вчитель краще. і так далі.

чому такого права позбавлені, наприклад, двоє братів чи двоє сусідів
позбавлені? справді? одинокі люди не позбавлені цього права. А в нас взагалі більшість дітей виховуються одностатевими парами - мамою і бабусею :)

якщо є дві людини, які займаються між собою сексом, з цього ще ніяк не випливає, що всиновлена ними дитина буде оточена любов'ю й турботою
отут правильно не вказано статі, але тут слово всиновлена треба замінити на народжена.
якщо чоловік і жінка займаються сексом, з цього зовсім не випливає що народжена ними дитина буде оточена любов'ю. а якщо ж таки є рішення всиновити дитину - то це таки свідоме рішення, і значить любов уже є.

лише бажання потенційних всиновителів завести собі живу іграшку
багато гетеросексуальних пар заводять собі собачку.
а в багатьох нестабільних гетеросексуальних парах, жінка народжує не дитину а важіль впливу на чоловіка.

Нарешті, чому слід легалізовувати виключно парні шлюби — адже окрім гомо- та гетеро-, ще існують бісексуали, які інколи формують союзи з трьох партнерів? Якщо, уявімо, я і обидві мої дівчини всі кохаємо одне одного, то чому ми маємо право узаконити стосунки, лише викинувши когось із нашого ідеального тріо?
правильно, треба легалізувати шлюб з необмеженою кількістю учасників.

я не можу усвідомити цього дивного уявлення нав'язаними стереотипами: якщо гей - значить насильник, якщо гей всиновлює - значить іграшку, якщо гей-парад - значить розмахувати причандалами і так далі

Перегляд дописусерпинка (19.06.2017 – 21:20) писав:

легалізація гомосексуальних шлюбів принесе ще більше бюрократії і навантаження на фахівців із сімейного законодавства.
ні. от зняття обмеження на кількість учасників шлюбу, таки завдасть клопоту бюрократії, але ж блін, кількість самих людей від цього не збільшиться, скільки є стільки і оформляють.
  • 1

#160 P.Y.

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень

Відправлено 19.06.2017 – 23:38

Не зрозумів, у нас справді є закон, що забороняє гомосексуалам працювати вчителями? Цікаво, а як вони перевіряють орієнтацію, якщо штампу в паспорті про це нема? З іншого боку, якщо кандидат на вакансію надто епатує своїм статевим життям, це справді може злякати потенційного роботодавця (навіть якщо кандидат не гей, а, наприклад, цілком гетеросексуальний бабій).

Якщо самотність не є перешкодою для всиновлення/опіки, то взагалі не бачу проблеми — чому двоє самотніх чоловіків можуть виховувати чужу дитину, а як тільки між ними спалахнула сексуяльна іскра — вже ні? Закон ніби не зобов'язує їх звітуватися, що вони роблять у спальні — юридично це двоє друзів, не більше.

Щодо знаку рівності між всиновленням та народженням. Судячи з того, що нам показують в американських фільмах (Америка, як відомо, має глибші традиції всиновлення), багато з прийомних сімей (гетеросексуальних, так) дуже часто нічим не кращі за дитбудинок. Звичайно, біологічні батьки бувають усякі — від деяких справді хоч у дитбудинок тікай — але це далеко не загальна норма, а явно виняток, патологія. Людині, як і більшості ссавців, властивий інстинкт турботи про потомство — зв'язок матері з дитиною є явищем приблизно такого ж порядку, як кохання. Чи виникає такий інстинкт у вихователів дитбудинку? Схоже, що ні. А якщо дітей у дитбудинку менше? А якщо вихователі сплять разом?.. Коротше, прийомна сім'я — це той же дитбудинок, тільки маленький, і суспільству треба дбати, щоб необхідність у дитбудинках (навіть таких) не виникала. (Чому ми толеруємо алкоголь, наприклад — адже це основна причина появи неблагополучних родин, з яких дітей доводиться забирати?) Крім того, передача дітей у дитбудинок чи прийомну родину в хоч трохи свідомому віці — це завжди травма для самої дитини (яка вже має певну прив'язаність до людей, що її оточують змалку, — в першу чергу, до матері, і страждає, коли її світ повністю руйнується). Пригадую себе в тому віці — для мене навіть надто тривале перебування в бабусі без батьків уже було важким.

Єдине, в чому прийомна сім'я може бути кращою за звичайне опікунство (тобто, коли дитину замість батьків виховує хтось із родичів) — здатність імітувати справжню сім'ю (та так, що дитина може й не дізнатись про своє походження). Зрозуміло, що сім'я з двох чоловіків (з чоловіка й вівчарки, з жінки й важеля...) може підтримувати цю ілюзію не довше, ніж дитина дізнається, звідки беруться діти — тобто, десь у молодшому шкільному віці дитини її нетрадиційні всиновителі (чи, принаймні, частина з них) магічно перетворюються на звичайних опікунів, як дідусь чи троюрідня тітка.

Повідомлення відредагував P.Y.: 19.06.2017 – 23:42

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua