Перейти до вмісту

Легалізація гомосексуальних шлюбів

Повідомлень в темі: 189

Опитування: Шлюби геїв та лесбіянок (112 користувачів проголосувало)

Підтримуєте чи ні?

1. так, всі люди вільні і рівні в правах (34 голосів [30.36%])

Процент голосів: 30.36%

2. ні, це заважатиме вихованню моєї дитини (18 голосів [16.07%])

Процент голосів: 16.07%

3. ні, це бридко, фе, шо за вопроси? (36 голосів [32.14%])

Процент голосів: 32.14%

4. так, бо чому тоді російськомовне населення має право одружуватись, а україномовні гомики - ні (11 голосів [9.82%])

Процент голосів: 9.82%

5. свій варіант (написати нижче) (13 голосів [11.61%])

Процент голосів: 11.61%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#101 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 24.04.2008 – 11:32

Перегляд допису†Azazello_696† (24.04.2008 11:45) писав:

Ваше право притримуватися любої думки, як і моє. Щодо норми, як асексуальність так і гомосексуалізм, передбачені природою, а отже є нормою, потрібні механізми не тільки для виживання виду, але й для стримування народжуваності.
хаха, нова біологічна концепція :rolleyes: а може краще смертність підвищити чим ставати піндосами?
  • 0

#102 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 24.04.2008 – 11:50

Цитата

хаха, нова біологічна концепція biggrin.gif а може краще смертність підвищити чим ставати піндосами?
На жаль, далеко не нова, і не моя :rolleyes: Піндосами, як ви виразились, не тсають, ними народжуються, і вони навіть, уявіть собі не вибирають ставати їм такими чи ні.
  • 0

#103 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 24.04.2008 – 17:21

Перегляд допису†Azazello_696† (24.04.2008 09:27) писав:

Вияв латентного гомосексуалізму?)
:rolleyes: респект, тут таких багато ))
  • 0

#104 Бандерас

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 223 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 24.04.2008 – 19:02

†Azazello_696† тут іде мова вже про інший вид правовідносин.
Кожна справа має свої особливості які треба розглядати детально.
Майнові відносини між "гомосєками" будуть регулюватися ЦК! Адже мова йде саме про таку "сімю",а не правовідносини з родичами цих осіб.

Людина яка відійшла від Божого Закону є духовно хвора!
Невже такі особи почувають себе здоровими духовно?
Ось так і можна визначити духовно хворих!

Повідомлення відредагував Бандерас: 24.04.2008 – 19:03

• 0

#105 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 24.04.2008 – 19:30

Jak liydej jih pova*ajy (takuj obovjazok) ale protu ciogo - ce ne naturalne i ogudne.................. :)
Hiba malo garnuh div4at na sviti ???? :rolleyes:
  • 0

#106 ZyZik

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 24.04.2008 – 20:09

нахуй підарасів!!!! перестрілять їх!!!!!!!
10% за порушення пункту правил 2.2.2
  • 0

#107 Пересічний

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 24.04.2008 – 20:16

Взагалі то яка різниця чи є вродженою педерастія чи ні.
Головне з'ясувати, її роль у суспільстві. У стародавній Греції вона процвітала, і це незавадило їм побудувати міцну цивілізацію.
Звісно, ми зараз не у стародавній Греції, тому зараз це питання.
Треба врахувати соціяльний фактор, в нас инше суспільство.

Легалізація педерастичних шлюбів може бути як добром, для суспільства, так і спробою його розшарування. Для створення підґрунтя протистояння у майбутньому. Це схоже на методи масонських таємних організацій для розкладання суспільства на ворожуючі групи.

Перегляд допису†Azazello_696† (24.04.2008 12:50) писав:

На жаль, далеко не нова, і не моя :rolleyes: Піндосами, як ви виразились, не тсають, ними народжуються, і вони навіть, уявіть собі не вибирають ставати їм такими чи ні.
Взагалі то педерастами стають не від народження.
Така байка чомусь міцно укріпилася у суспільстві.
От що говорить вікіпедія:

Цитата

Различают гомосексуальность «ядерную» (вызванную особым типом функционирования центров, регулирующих половое поведение), транзиторную (имеющую преходящий характер), заместительную (вызванную отсутствием лиц противоположного пола), невротическую (гомосексуальная активность вызвана тем, что реализация гетеросексуальной близости блокируется психологическими причинами). [1] Биологическая предрасположенность, даже если она и существует, не является предопределенной.[2] Широко известны случаи формирования гомосексуализма на основе чисто психологических механизмов

Тобто, біологічну схильність вчені ставлять під сумнів. І навіть якщо припускають її існування, то тільки як схильність, а не остаточно визначену наперед орієнтацію.

Також зараз вчені розробляють методику лікування педерастії, що викликає як підтримку, так і спротив деяких педерастів.

http://gayua.com/gay...4_homocure.html
  • 0

#108 Ти_чи_підросла

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 160 повідомлень
  • Місто:Місто ГЕРОИ КИІВ

Відправлено 24.04.2008 – 20:19

Ну ви бля і теми створюєте....

10% за порушення пукту правил 2.5
  • 0

#109 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 24.04.2008 – 20:22

Цитата

Взагалі то педерастами стають не від народження.
Така байка чомусь міцно укріпилася у суспільстві.
От що говорить вікіпедія:

Цитата
Различают гомосексуальность «ядерную» (вызванную особым типом функционирования центров, регулирующих половое поведение), транзиторную (имеющую преходящий характер), заместительную (вызванную отсутствием лиц противоположного пола), невротическую (гомосексуальная активность вызвана тем, что реализация гетеросексуальной близости блокируется психологическими причинами). [1] Биологическая предрасположенность, даже если она и существует, не является предопределенной.[2] Широко известны случаи формирования гомосексуализма на основе чисто психологических механизмов
Тобто, біологічну схильність вчені ставлять під сумнів. І навіть якщо припускають її існування, то тільки як схильність, а не остаточно визначену наперед орієнтацію.
дааа, Вікіпедія, це звісно авторитет.....) читати треба праці і дослідження провідних науковців, а не вікіпедію...

Цитата

Також зараз вчені розробляють методику лікування педерастії, що викликає як підтримку, так і спротив деяких
педерастів.
ця метода лікування, як Ви виражаєтесь, може перетворити і гетеросексуала в гея...доречі, слово "педераст" є недоречним в даній дискусії, от вам цитатка з вашої улюбленої вікепедії:

Цитата

Педера́стия — любовные или сексуальные отношения между мальчиком и взрослым мужчиной.В России «педерастами» ошибочно называют также гомосексуалистов в целом
вживайте терміни правильно...
хочеться вам того чи не хочеться, а гомосексуалізм є, був і буде, і геєм, чи лесбійкою може виявитись ваша дитина, друг чи подруга...і якщо лише на цій підставі вам захочеться полишити близьких людей, то як на мене мова йтиме про вашу "духовну хворобу"....я стомилася від цієї безглуздої дискусії, якщо ці верески - це ненормально, підараси! можна назвати дискусією...досить вже лити з пустого в порожнє.

Повідомлення відредагував †Azazello_696†: 24.04.2008 – 20:27

• 0

#110 Пересічний

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 24.04.2008 – 20:39

А що поганого в педерастії?
Вона шкодить лише тим, що суспільне ставлення і релігія її засуджують.
Ну так релігія взагалі пропогує утримання від сексуальних задоволень.
Була б воля попів, вони б взагалі оргазм замінили на релігійний екстаз від проповіди.
Саме тому, що секс дає природне задоволення, яке даровано кожній людині природою вони його й хочуть відняти. Бо вони програють у конкуренції.

Тому до всього треба підходити зважено. Забути про маніпулятивну брехливу мораль і думати тільки про раціональну суспільну користь.

Педераст -це науковий термін, таким він є ще з часів радянських досліджень по цьому питанні.
Зараз йому намагаються дати инше трактування, те, яке ви навели у статті з вікіпедії.
Якою ви ж самі не радитеся користуватися.
До речі про вікі як джерело, статтю можна піддати сумніву, саме це й написано про ту статтю на яку посилаєтеся ви. Тобто її вважають упередженою.
В статті, за моїм посиланням такої позначки нема.
  • 0

#111 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 24.04.2008 – 21:01

флуд і флем видалено.

якщо дехто не вміє тримати себе в руках і формулювати тезисно позицію без матів і образ - 10% відразу.

• 0

#112 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 24.04.2008 – 22:06

Перегляд дописуZyZik (24.04.2008 21:09) писав:

нахуй підарасів!!!! перестрілять їх!!!!!!!
10% за порушення пункту правил 2.2.2
я з тобою категорично незгоден. це буде негуманно

Перегляд допису†Azazello_696† (24.04.2008 12:50) писав:

Піндосами, як ви виразились, не стають, ними народжуються, і вони навіть, уявіть собі не вибирають ставати їм такими чи ні.
:angry1: Матінка-природа вирішила попустити чисельність популяції гомосапієнсів за допомогою гомосєчних генетичних мутацій :)

Перегляд дописуYounker (24.04.2008 18:21) писав:

:rolleyes: респект, тут таких багато ))
вас таких багато? Але ніхто з них тобі не хоче впіндюрити, як печально :)

Перегляд дописуБандерас (24.04.2008 20:02) писав:

А якщо очко порвали до того як хтось йому розчухав про заповіді Боженьки?
  • 0

#113 Бандерас

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 223 повідомлень

Відправлено 24.04.2008 – 22:44

Важливо не до, а після!
  • 0

#114 Пересічний

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 25.04.2008 – 02:38

Перегляд дописуБандерас (24.04.2008 23:44) писав:

Важливо не до, а після!
Будь ласка, тут висловлюйте думку стосовно шлюбу між гомосексуалістами.
Для обговорення розривання очка до чи після пізнання заповідей Яхве створіть окрему тему.
Між иншим великий відсоток християнських священиків є гомосексуалістами.

До речі, цікавий вихід знайшли у Африці ПАР.
Там між гомосексуалістами укладається не шлюб, а певний контракт про співпрацю.
Виявляється у дикій Африці гомосексуалісти одружуються ще раніше ніж у багатьох цивілізованих країнах. Так що це вибиває аргумент що до мовляв притаманности таких шлюбів розвиненим країнам. Джерело - вікі.
Якщо шлюб між гомосексуальними парами буде регулюватися окремою статею, це дозволить менше підривати суспільні норми. Нехай це буде договір про співроітництво, про спільне сумісне майно, але про можливість всиновлення говорити зарано.

Насторожує наступне!
Якщо взяти Ізраїль, то там навіть не дозволено жидові одружитися з нежидівкою. Це заборона держави а не церкви!
Талмуд містить рядки, в яких говориться, що шлюб християн - це шлюб тварин, також говориться, що жиди мусять заохочувати християн до злягання з тваринами.
Тільки одна масонська ложа у Франції 18 ст. налічувала 25000 членів. Що й говорити про їх впливовість сьогодні, коли на гривнях друкуються маоснські символи, перегорнуті хрести, і людство вже впритул підійшло до світової держави у вигляді ЄС.
Жиди не підвласні часу, вони не асимілюються і не розчиняються, бо дотримуються своїх стародавніх догм, і будуть неухильно це робити хоч яке б століття не було на дворі, і якими б абсурдними вони не були сьогодні.
Тому ЦЕ ВСЕ СИЛЬНО НАГАДУЄ ЮДЕЙСЬКУ ЗМОВУ.

Нищення суспільства навіть самим гомосексуалістам не піде на користь.
Тому краще десятеро разів подумати перед тим як щось змінювати у звичному ході речей, який існував з початку людства.

Повідомлення відредагував Пересічний: 25.04.2008 – 02:45

• 0

#115 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 25.04.2008 – 04:32

Перегляд дописуБандерас (25.04.2008 05:02) писав:

Існування бОГА і обгрунтованіть християнської моралі ше не була доведена :rolleyes:
такшо прошу безпідставні звинувачення не висувати

Перегляд дописуПересічний (25.04.2008 06:39) писав:

Була б воля попів, вони б взагалі оргазм замінили на релігійний екстаз від проповіди.
я вже мовчу про те чим займаються семінаристи :)

Перегляд дописуПересічний (25.04.2008 06:39) писав:

Педераст -це науковий термін, таким він є ще з часів радянських досліджень по цьому питанні.
Ну да, найшли звідки черпати інфо... за радянського союзу багато чого перекручувалось, в тому числі і наука заради моралі

Перегляд дописуПересічний (25.04.2008 12:38) писав:

Для обговорення розривання очка до чи після пізнання заповідей Яхве створіть окрему тему.
:angry1:

От я собі подумав від чого краще померти людству - від закінчення ресурсів, від атомної війни чи від неможливості до репродукції?
бозя нам готує кінець світу самим безобідним способом :)
Я думаю шо шлюби легалізувати треба, але шоб вони не були церемонільними/показовими - поганий приклад

Повідомлення відредагував Younker: 25.04.2008 – 04:50

• 0

#116 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень

Відправлено 25.04.2008 – 16:07

Цитата

Я думаю шо шлюби легалізувати треба, але шоб вони не були церемонільними/показовими - поганий приклад
98.2% що це станеться (рано чи пізно) - ми не можемо протистояти західним тенденціям...
  • 0

#117 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 25.04.2008 – 18:43

:happy1: [quote name='Пересічний' date='24.04.2008 21:39' post='274293']
А що поганого в педерастії?
Вона шкодить лише тим, що суспільне ставлення і релігія її засуджують.
Була б воля попів, вони б взагалі оргазм замінили на релігійний екстаз від проповіди . :yes: :brovy:
Саме тому, що секс дає природне задоволення, яке даровано кожній людині природою вони його й хочуть відняти. Бо вони програють у конкуренції. :brovy: Пане Пересічний, ви серйозно так вважаєте????? :lol: :happy1:
Якщо ви так вважаєте, то ваші знання про православ"я ( саме про православ"я !) дуже обмежені і поверхневі. Православ"я не має нічого проти здорового статевого життя у шлюбі і заохочує його, але в тому, що православні проти скакання в гречку,проти сексуальних збоченнь, "собачих весілль і перехресного опилення" без будь-якої відповідальності, я не бачу нічого поганого.
А тепер конкретно по темі: я проти легалізаціїї одностатевих шлюбів, бо це значить визнати духовних покручнів нормальними, аномалію--закономірністю, а на чорне сказати "біле". Я не кажу , що таких людей треба притісняти в правах, але заохочувати їх не можна ні в якому разі, а легалізація гомосексуальних шлюбів в цьому випадку якраз і зіграє роль заохочення.І те, що в нашій країні такі шлюби ще не легалізували, означає, що у суспільства нашого ще лишилася крапля здорового глузду.

Повідомлення відредагував макарена: 25.04.2008 – 18:51

• 0

#118 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 25.04.2008 – 18:53

З одної сторони ми маєм збавлятися совкового світогляду і бути толерантними. В тому числі і до гомосексуалістів.
Я думаю наше суспільство ще не готове до легалізації таких шлюбів. Скоріше це розвалить ще більшу ворожнечу. От як людина відреагує , коли побачить в паспорті запис про гомоексуальний шлюб? Думаю більшість гомосексуалістів буде просто боятися укладати такі шлюби.
З іншого боку, гомосексуалізм це антиприродно. Погіршує демографічну ситуацію.

Та я схиляюся більше до легалізації. Не зразу, пізніше. Коли суспільство стане готове і остаточно вимре прошарок суспільстава, який живе "по понятіям".
  • 0

#119 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 25.04.2008 – 18:57

Перегляд дописуDarkSun (25.04.2008 19:53) писав:

З одної сторони ми маєм збавлятися совкового світогляду і бути толерантними. В тому числі і до гомосексуалістів.
Я думаю наше суспільство ще не готове до легалізації таких шлюбів. Скоріше це розвалить ще більшу ворожнечу. От як людина відреагує , коли побачить в паспорті запис про гомоексуальний шлюб? Думаю більшість гомосексуалістів буде просто боятися укладати такі шлюби.
З іншого боку, гомосексуалізм це антиприродно. Погіршує демографічну ситуацію.

Та я схиляюся більше до легалізації. Не зразу, пізніше. Коли суспільство стане готове і остаточно вимре прошарок суспільстава, який живе "по понятіям".
Що ж це за прошарок, що живе "по понятіям"?.Це ті ,хто називає речі своїми іменами?Ви, пане,самі собі перечите:кажете, що легалізація погіршить демографічну ситуацію( і правильно кажете), і волночас підтримуєте її. Для чого ж цією легалізацією поглиблювати існуючу демографічну кризу в Україні?

Повідомлення відредагував макарена: 25.04.2008 – 19:16

• 0

#120 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 25.04.2008 – 19:39

Легалізація ніяк не вплине на демографічну ситуацію. Гомосексуалісти як займаться сексом, так і будуть займатися після легалізації.
А прошарок це той, який виріс від бувших зеків і т.д і т.п. Це ті люди, які виросли при дідовщині в школі і в армії.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних