Перейти до вмісту

Коаліція у ВР VI скликання

Повідомлень в темі: 193

Опитування: Прогноз коаліції у ВР VI скликання (55 користувачів проголосувало)

Формат майбутньої коаліції

1. БЮТ + НУНС. (28 голосів [50.91%])

Процент голосів: 50.91%

2. БЮТ + НУНС + БЛ. (22 голосів [40.00%])

Процент голосів: 40.00%

3. НУНС + ПР. (1 голосів [1.82%])

Процент голосів: 1.82%

4. НУНС + ПР +БЛ. (2 голосів [3.64%])

Процент голосів: 3.64%

5. БЮТ + ПР (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

6. БЮТ + ПР +БЛ. (0 голосів [0.00%])

7. БЮТ + НУНС + ПР + БЛ. (0 голосів [0.00%])

8. Не буде жодної із перелічених (2 голосів [3.64%])

Процент голосів: 3.64%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.10.2007 – 09:11

В даному питанні повністю підтримую -=VJ=-. А взагалі смішно читати такі собі безглузді роздуми на туалетному папері з підтекстом, що хтось з політиків - поганий, а хтось - добрий. Teren і Блискавиця взагалі займаються нікому не потрібною демагогією (не маю наміру нікого образити, але так воно є): не варто говорити про політику не оперуючи хоча б якимись фактами. А про життя Юлії Тимошенко взагалі написано (вибачаюсь за вираз) повний брєд. І взагалі якого біса Вас воно обходить, це її приватне життя. Як на мене, то з усього написаного варто виділити тільки допис Marcos'а і -=VJ=-'я.
  • 0

#82 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень

Відправлено 05.10.2007 – 09:26

Перегляд дописуMill (5.10.2007 09:11) писав:

А взагалі смішно читати такі собі безглузді роздуми на туалетному папері.
Ви прирівняли сервер Теревенів до туалетного паперу???
ПЕС. Але зверніть увагу, що обговорюється активно майже неможливий варіант - навіщо обговорювати очевидні. А на загал побачимо, що буде. Відомо ж, що будь у чому, а тим більше у політиці варто керуватися принципом "Не вір своїм очам". І не помилишся, але передусім будеш застрахований від розчарування.

А до того ж політики не мають права на приватне життя. Вони живуть у скляній кімнаті.
  • 0

#83 Misercord

Писар

• Користувачі
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.10.2007 – 09:40

Перегляд дописуWeber (5.10.2007 10:26) писав:

Ви прирівняли сервер Теревенів до туалетного паперу???
ПЕС. Але зверніть увагу, що обговорюється активно майже неможливий варіант - навіщо обговорювати очевидні. А на загал побачимо, що буде. Відомо ж, що будь у чому, а тим більше у політиці варто керуватися принципом "Не вір своїм очам". І не помилишся, але передусім будеш застрахований від розчарування.
А до того ж політики не мають права на приватне життя. Вони живуть у скляній кімнаті.
Ні, я прирівняв деякі дописи до чогось. При чому тут узагалі сервер? Він не відповідає за дописи користувачів. А про приватне життя: тоді мені не дивно чому у нас така політика.
  • 0

#84 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 05.10.2007 – 11:36

Перегляд дописуMill (5.10.2007 09:40) писав:

Ні, я прирівняв деякі дописи до чогось. При чому тут узагалі сервер? Він не відповідає за дописи користувачів. А про приватне життя: тоді мені не дивно чому у нас така політика.
цитую дослівно: роздуми на туалутному папері. А оскільки роздуми були на сервері Теревень, то і виникло таке запитання. Щодо приватного життя - то якщо ти політик то втрачаєш право на абсолютну приватність. Ти хочеш вирішувати важливі питання і народ має знати про твій "обліко моралє": дітей, дружин, коханок, доходи, хвороби тощо... Якщо сам не задекларуєш - журналісти розкопають. А як же інакше. :)
Коаліція теж має формуватися прозоро. :)
  • 0

#85 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 05.10.2007 – 12:54

Помаранчева Пантерка, розумний, та ненадійний, бо своїх ідейних переконань у нього немає. От ви наприклад, знаєте - він за вступ до СОТ чи за ЄЕП? Він за ЄС чи за СРСР у новому складі? Куди він збирається вести країну?

Teren, ти мене не зрозумів - я якраз і кажу, що вона (твоїми словами) "бойовий кіборг без страху", бо немає в неї інших інтересів, крім як добиватися влади та посади. То звісно ж у неї немає вибору - тільки і далі битися, битися і битися. А щодо хорошої форми - так он Богатирьова теж собі хорошу форму зробила і як це пов*язане із секс.життям? Чи ти думаєш, що качки, які у спортзалі м*язи накачують мають краще секс. життя. ніж, скажімо, той же Козловський?))

Пане Marcosе, я на тему "укріплення гривні" пишу вже втретє і мене завжди неуважно читають. Пишу ще раз, почитайте уважно, будь ласка!
Гривня була 5.6. а подекуди і 5.7 -6.0 (у Донецьку навіть по 10.0 було). За одну ніч було знижено курс на кілька пунктів. Це аж ніяк не може принести позитивних результатів у жодній із сфер економіки, крім як корупційних.
Бо економічних підстав для різкого зниження за одну ніч не було! І люди, які отримали зарплатню 600 гривень та купили на неї доларів на ранок мали на відстоток зарплатні менше. Ті, хто мав заощадження теж втратили. За що ж їх так? Зрозумійте - це одразу ж потягло різкі зміни і в житловому будівництві, і у кредитній сфері, і у ціновій політиці - і всі вони були не накористь простому населенню!
Укріплювати гривню треба. На це є об*єктивні причини. Але це робиться не тому, що хтось вночі домовився з нафтовиками щоб підняти свій рейтинг.
Справа навіть не у вигоді або невигоді, справа у тому що ЮВТ керувалася виключно особистими амбіціями.

-=VJ=-, пане, я бачу, що ви великий прихильник ЮВТ, тому одразу вам скажу - я не вважаю ЮВТ абсолютним злом, бо такого не буває:) Зрозуміло, що є і позитиви. Але я прошу, щоб ви не закривали очі на очевидні недоліки, і маю прохання не вдаватися до особистих образ мене за те, що я маю відмінну від вас думку.
Бо оце-го :

Цитата

Таке враження, що пані Блискавиця вже навіть в шафу залізла і подивилась, чи нема дірок на спідній білизні, не те, що дізналася про інтереси...
...це не аргумент, це ваше "фе" мені за мої думки. Я вас здається нічим не принизила, я дискутую про недоліки ЮВТ як політика.
Спробуйте бути об*єктивним. Бо відповідь на такі ваші аргументи можлива лише в одній формі - образа вас особисто, а я до цього не хочу спускатися. Тож сподіваюся на порозуміння :)
  • 0

#86 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.10.2007 – 12:56

Перегляд дописуWeber (5.10.2007 12:36) писав:

Щодо приватного життя - то якщо ти політик то втрачаєш право на абсолютну приватність. Ти хочеш вирішувати важливі питання і народ має знати про твій "обліко моралє": дітей, дружин, коханок, доходи, хвороби тощо... Якщо сам не задекларуєш - журналісти розкопають. А як же інакше. :)

Жодна людина ніколи не втрачає права на особисту приватність - навіть в"язні в тюрмах мають її дещицю.
Інша справа, що та приватність не повинна громадських грошей, а в усьому іншому політик така ж людина, як і всі інші. А деяким журналістам з жовтих видань давно час наступити на хвоста. Діана вже загибла - і це далеко не перша жертва їхньої гонитви за популярністю та грошима.
  • 0

#87 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 05.10.2007 – 13:05

Перегляд допису-=VJ=- (5.10.2007 09:42) писав:

Ну що за дурниці? Голосування за один законопроект не рівне коаліційності.
Одним голосуванням можна вирішити долю України, не забувайте про це.

Цитата

Ні, схоже люди взагалі відмовились вірити своїм очам, коли вже сприймають затяжну війну з прем"єром замість співпраці з точністю до навпаки. :D
Так, напевне статті про Андрія Ющенка Віктор Ющенко сам собі замовляв, і на ранок примушував Тимошенко відмовлятися від вчорашніх домовленостей та робити виступи у пресі. І напевне це не Ющенко запропонував Тимошенко прем*єром та всю її команду в уряд.

Цитата

Дивно - у мене тоді якраз були дуже низькі доходи, а я навпаки виграв. цікаво як...
От-от..і мені цікаво, і мабуть не тільки мені......тож поясніть яким чином ви виграли? У казіно чи що?))

Цитата

Правильно. над українцями зараз треба знущатись - вони тільки тоді і чухаються.
Ну-то давайте знущатися одне над одним - може жити краще стане? Нащо нам для цього ЮВТ, ми й самі добре впораємося. ;) От виберемо Янука у президенти - і все, довге знущання гарантоване. :)

Цитата

Та ви що? Дивно, я стояв якраз під сценою тоді і нічого такого не пам"ятаю. А от про штурм - щось не пригадую. У кого з нас проблеми з пам"яттю?
Та мабуть все-таки у вас))...бо ця сцена із закликами до штурму є на відео, її показували по 5-му каналу і ці записи є в архівах. Можна пошукати й в інтернеті. Цікаво, що ви заперечуєте навіть очевидні факти, а це вже небезпечна впертість.

Цитата

Звісно, що постраждали виключно ті, хто отримує зарплату в доларах в конвертику - я таких не люблю, а от деякі відстоюють їх інтереси :) хоча назвати таких "бідними" у мене язик не повертається.
Пане -=VJ=-, побійтеся Бога...невже українці винні в тому, що їм платять у "конвертах"? Якщо ви знаєте вихід із цієї ситуації - то оголосіть, прошу.;)

Повідомлення відредагував Блискавиця: 05.10.2007 – 13:06

• 0

#88 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.10.2007 – 13:14

Перегляд дописуБлискавиця (5.10.2007 13:54) писав:

Гривня була 5.6. а подекуди і 5.7 -6.0 (у Донецьку навіть по 10.0 було). За одну ніч було знижено курс

Виділення не там стоїть - ним треба відокремити слова "знижено", бо на початку йдуть цифри зниження якраз гривні, тоді як насправді все було навпаки.

До речі, такі цікаві ці люди... За одну ніч, пригадую, сіль в одному регіоні виросла на 200% - змітали просто центнерами. Не розумію тільки, чому кожну дурість народу треба прив"язувати до політики.

Цитата

Укріплювати гривню треба. На це є об*єктивні причини. Але це робиться не тому, що хтось вночі домовився з нафтовиками щоб підняти свій рейтинг.Справа навіть не у вигоді або невигоді, справа у тому що ЮВТ керувалася виключно особистими амбіціями.

Здається дехто призабув влаштовану для ЮВТ тими самими нафтовиками штучну нафтову кризу. Особисті амбіції, аякже...

Цитата

пане, я бачу, що ви великий прихильник ЮВТ

Пані, я просто великий прихильник здорового глузду та логічного аналізу. Тому

Цитата

прошу, щоб ви не закривали очі на очевидні недоліки

в свою чергу прошу не вигадувати недоліків, а наявну інформацію аналізувати, а не вивалювати купу напівчуток-напівздогадок і робити з них висновки.

Цитата

і маю прохання не вдаватися до особистих образ мене за те, що я маю відмінну від вас думку. це не аргумент, це ваше "фе" мені за мої думки. Я вас здається нічим не принизила, я дискутую про недоліки ЮВТ як політика. Спробуйте бути об*єктивним. Бо відповідь на такі ваші аргументи можлива лише в одній формі - образа вас особисто, а я до цього не хочу спускатися. Тож сподіваюся на порозуміння ;)

Можу закластися, що себе Ви вважаєте ідеалом об"єктивності. Але самі чомусь такі ніжні, що аж страх бере. Бо назва своїми словами того, чим Ви зайнялися - це, виявляється, образа, а от такий гарний перелік

у неї дуже бідне духовне життя
для неї не важить ні чоловік, ні донька
у неї немає захоплень
вона не має більше ніяких здібностей
вона не знає, що таке кохання
немає за душею крім грошей, влади і посади
Книжки вона читати не любить
вона не інтелектуалка
не малює, не шиє, не співає

то це, виявляється, геть не образа - це все виховано, ввічливо та культурно. То може закінчимо на тому, що у пані Блискавки "дуже бідне духовне життя" і все таке інше за цим списком, та й на цьому досягнемо паритету? Чи стосовно себе Вас такий варіант не влаштовує?

Перегляд дописуБлискавиця (5.10.2007 14:05) писав:

Так, напевне статті про Андрія Ющенка Віктор Ющенко сам собі замовляв

Істерика ;) Бідному Андрюші Верту, виявляється, зла Тимошенко підкинула, і в автомобіль його силоміць посадили :D :) :) Я так скоро лусну зі сміху. А-ну дайте здогадаюся, говорити Ющенка про "морду журналіста" теж Тимошенко примусила? Мабуть тримала в цей час Тарасика під дулом пістолета?

От-от..і мені цікаво, і мабуть не тільки мені......тож поясніть яким чином ви виграли? У казіно чи що?))

Вам вже вище пояснили

Та мабуть все-таки у вас))...бо ця сцена із закликами до штурму є на відео, її показували по 5-му каналу і ці записи є в архівах. Можна пошукати й в інтернеті.

Пошукайте, якщо Ваша ласка - хочу освіжити пам"ять.

побійтеся Бога...невже українці винні в тому, що їм платять у "конвертах"?

Ні, мабуть в цьому винні знову кляті москалі.

Якщо ви знаєте вихід із цієї ситуації - то оголосіть, прошу.;)

Він відомий вже давно - перестати красти усіма можливими методами гроші у самих себе, натомість навчитися вимагати звіту за свої податки. У нас же усі тримають для влади дулю в кишені, бояться проти неї слово сказати і крадуть, крадуть, крадуть, як тільки можуть - як не "конвертами", то з роботи тягнуть щось, то хабарі дають бо в менталітеті вже забито, що "без хабаря нічого не вийде". Та он хоча б поглянути на останній експеримент ГПК - за пляшку олії та кіло цукру люди підписувались під лозунгами, гіршими за гітлерівські, і під забудовою центральних парків. Це хто в цьому винен - москалі, американці, євреї?

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 05.10.2007 – 13:16

• 0

#89 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 05.10.2007 – 13:25

-=VJ=-
1. штучна нафтова криза влаштована була не українським народом, чому Тимошенко пожертвувала народом заради нафтовиків?
2.

Цитата

Можу закластися, що себе Ви вважаєте ідеалом об"єктивності. Але самі чомусь такі ніжні, що аж страх бере. Бо назва своїми словами того, чим Ви зайнялися - це, виявляється, образа, а от такий гарний перелік

у неї дуже бідне духовне життя
для неї не важить ні чоловік, ні донька
у неї немає захоплень
вона не має більше ніяких здібностей
вона не знає, що таке кохання
немає за душею крім грошей, влади і посади
Книжки вона читати не любить
вона не інтелектуалка
не малює, не шиє, не співає

то це, виявляється, геть не образа - це все виховано, ввічливо та культурно. То може закінчимо на тому, що у пані Блискавки "дуже бідне духовне життя" і все таке інше за цим списком, та й на цьому досягнемо паритету? Чи стосовно себе Вас такий варіант не влаштовує?
От ви не розумієте різниці - я ж це НЕ про ВАС пишу, а ви ображаєте МЕНЕ. Чи ви вже перебрали на себе роль Тимошенко і сприймаєте аналіз її духовного життя, як свій власний? :D
3. Вибачте, але ви сказали, що виграли від "укріплення гривні" за одну ніч , поясніть як. Інакше - це пустопорожні брехні.
4. Ролик із штурмом шукайте самі. Це загальновідомий факт, який заперечувати просто неможливо. Ви розраховуєте, що я шукатиму ролик і на цьому наша розмова завершиться? Аж ніяк. А що буде, якщо я його знайду? Ви вибачитеся за свої слова чи як?
5. Це демагогія. Я прошу, щоб ви сказали, що конкретно можете зробити ВИ для того, щоб не було зарплатні у конвертах? Якщо не можете ВИ, то до кого треба звертатися? Чи вирішить цю проблему Тимошенко і коли? :)

Повідомлення відредагував Блискавиця: 05.10.2007 – 13:46

• 0

#90 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.10.2007 – 14:23

Перегляд дописуБлискавиця (5.10.2007 14:25) писав:

1. штучна нафтова криза влаштована була не українським народом, чому Тимошенко пожертвувала народом заради нафтовиків?

Пожертвувала? Чесний народ тільки порадів. А якщо вона наступного року верне гривні її справедливу позицію 2,5:1 - я взагалі буду на сьомому небі від щастя.

2. От ви не розумієте різниці - я ж це НЕ про ВАС пишу, а ви ображаєте МЕНЕ. Чи ви вже перебрали на себе роль Тимошенко і сприймаєте аналіз її духовного життя, як свій власний? :D

Дорогенька моя - я Вас ще жодного разу не образив. А от ЮВТ на Ваші закиди відповісти не може. Я ж Вам поки що всього лише вказую на Вашу, м"яко кажучи, неввічливу поведінку.

3. Вибачте, але ви сказали, що виграли від "укріплення гривні" за одну ніч , поясніть як. Інакше - це пустопорожні брехні.

Наступного ранку купив доларів за меншу суму грошей. Влаштовує?

А що буде, якщо я його знайду? Ви вибачитеся за свої слова чи як?

Шукайте, там побачимо.

Я прошу, щоб ви сказали, що конкретно можете зробити ВИ для того, щоб не було зарплатні у конвертах? Якщо не можете ВИ, то до кого треба звертатися?

Я вже зробив щодо себе. Щодо інших я нічого робити не збираюся - не маю такого завдання. Кожен хай вирішує для себе сам, ким бути.

Чи вирішить цю проблему Тимошенко і коли? :)

А мені це звідки відомо? Якщо Президент заспіває одної з ПР і знову почне ставити в колеса дрючки - то може і ніколи не вирішить.
  • 0

#91 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 05.10.2007 – 14:47

Перегляд дописуБлискавиця (5.10.2007 13:54) писав:

Помаранчева Пантерка, розумний, та ненадійний, бо своїх ідейних переконань у нього немає. От ви наприклад, знаєте - він за вступ до СОТ чи за ЄЕП? Він за ЄС чи за СРСР у новому складі? Куди він збирається вести країну?
я так вважаю, вiн не прогадае...якщо до демократiв приэднаэться...
  • 0

#92 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 05.10.2007 – 14:58

-=VJ=-,
1. тобто по-вашому, ті, хто не зрадів - це люди нечесні? І я в тому числі? (це звісно ж з вашого боку зовсім не образа?)
2. і довго ж довелося вам вигадувати ваш виграш від "укріплення курсу", одразу вам це на думку не спало))...нажаль у більшості українців гроші у доларах ВЖЕ були.
3.

Цитата

Дорогенька моя - я Вас ще жодного разу не образив. А от ЮВТ на Ваші закиди відповісти не може. Я ж Вам поки що всього лише вказую на Вашу, м"яко кажучи, неввічливу поведінку.
То ви мені вже погрожувати почали? (цей текстик звісно ж теж зовсім не образа?). Скажіть, я особисто до вас зверталася у такому тоні?
Невже ж ви - це людина, на яку поклали обов*язок захистити беззахисну Тимошенко від зловісної Блискавиці? :D
І чому можна обговорювати Тягнибока та Ющенка, як заманеться, а про Тимошенко - нічого говорити не можна? Це вже наступає "свобода слова" від Тимошенко...чи як?
4. Почитайте і подумайте Тимошенко оприлюднила декларацію, від якої хочеться плакати.
5. Ну це схоже на "моя хата скраю, нічого не знаю".:)
6. Ми-то, дай Бог, поживемо. І побачимо. От чи зрадіємо побаченому - це ще питання.
  • 0

#93 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.10.2007 – 16:07

Перегляд дописуБлискавиця (5.10.2007 15:58) писав:

1. тобто по-вашому, ті, хто не зрадів - це люди нечесні?

Кришталево чесних в Україні, як мені здається, або не існує взагалі, або коли і є, то дуже мізерний відсоток. Стосовно "зраділи" - зраділи ті, у кого усі розрахунки ведуться в національній валюті.
Не зраділи ті, у кого розрахунки велися в доларах. Якщо у них є долари - значить бідними їх точно не назвеш, тому нема чого підіймати з цього питання бучу.

нажаль у більшості українців гроші у доларах ВЖЕ були.

Це їхні проблеми.
До того ж я взагалі не розумію, чого тодішнє укріплення гривні цілком відноситься до Тимошенко. Укріплення гривні було дією Нацбанку, рішення виносила рада нацбанку, до якої входять сім чоловік, призначених президентом, та сім чоловік, призначених Верховною радою. головував Володимир Стельмах - креатура Ющенка, до чого тут прем"єр Тимошенко, не підкажете?

І чому можна обговорювати Тягнибока та Ющенка

Коли почнете обговорювати "духовне та сексуальне життя" Тягнибока чи Ющенка - я теж обурюсь, не переймайтесь.

Тимошенко оприлюднила декларацію, від якої хочеться плакати.

Хай плачуть, хто хоче. Принаймні вона її оприлюднила. Доти, доки нема закону про спостереження за чиновниками, на цьому її обов"язок можна вважати виконаним.

Ну це схоже на "моя хата скраю, нічого не знаю".:D

Це схоже на те, що кожен має право свою чесніть обмежувати самостійно.
  • 0

#94 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 05.10.2007 – 17:27

Цитата

І давно в інтересах БЮТ все продати росіянам і увійти в ЄЕП?

:) ;) ;) Якщо це натяк на ПР, то ПР - точно остання політ. сила, як щось там росіянам продасть. Просто тому, що вони б дуже не проти це й самим купити (читай: прихватизувати). І від ЄЕПу їм толку жодного. Інтеграція в Європу, вихід на світові фондові біржі - то мільярдні прирости актвів, оскільки зараз олігархічні активи об'єктивно недооцінені. А російські ПФГ просто защемлять не те що ІСД чи "Приват", а й навіть Ахметова... Для чого Ахметову Росія (з мега-конкурентами типу Алішера Усманова чи Алєксєя Мордашова), якщо куди вигідніше продавати в Європу, де є лише споживачі (і то дуже "жирні"), а своя металургія давно на ладан дише?

Тоді як від різних там "неолігархічних наці" цілком можна очікувати різних непердбачуваних проросійських кроків: взяти хоча б "нешарячого в російській" горе-націоналіста Івченка, який про*рав для України мільярди (правда тут не до кінця зрозуміло, чи то кремляді його проплатили, чи він просто дебіл від народження... Я схиляюся до 2-го варіанту: маючи підписаний договір на газ "по підісят" до 2009 року, пропонувати переходити на ринкові ціни... Він хоч мав уявлення, якими є ті ринкові ціни? :D )

Цитата

а ви що? Дивно, я стояв якраз під сценою тоді і нічого такого не пам"ятаю. Пропозиція йти до міліції і розмовляти з нею, вказувати, що народ неагресивний і всього лише відстоює свої права - це пма"ятаю, якраз після цього ми всі і пішли тоді до п"яти рядів "космонавтів", які стояли за двома самоскидами з піском, охороняючи АП, і Юлю тоді пересаджували на руках через них - це теж пам"ятаю. Квіти в щити - теж пам"ятаю. А от про штурм - щось не пригадую. У кого з нас проблеми з пам"яттю?

А я десь писав про заклики ІЗ СЦЕНИ??? Мова йде про те, як штаб Майдану у перші дні розколовся на "голубів" та "яструбів", і Тимошенко була найбільш радикальною - штурм, і крапка. А що їй таки не вдалося нав'язати своє бачення іншим польовим командирам - так то треба бозі дякувати :)

Цитата

(Teren @ 5.10.2007 00:33) *
А взагалі, регіонали хоча б з головою дружать

«Украинский язык - язык фольклора. И с приданием статуса государственного русскому, необходимость говорить на украинском просто отпадет. А русский язык - язык науки, язык цивилизации. В уме все переводят на русский. Давайте будем реалистами. В Украине государственный язык должен быть один - русский. И так рано или поздно будет», - подчеркнул Левченко.

От не поставити Вам після цього мінуса за такі дурниці?

Та мені по барабану(це стосовніо мінусів). Зважаючи на те, що "балакучі голови" ПР типу Герман, Чорновола та ін. публічно засудили такі висловлювання Кольки Лєвчєнка, то з головою вони більш ніж дружать. Ну а дивуватися напівграмотному Кольці... Хотів хлопчик попіаритися, за що його свої ж і натягнули по саме не балуйся.
  • 0

#95 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 05.10.2007 – 18:02

Цитата

(Блискавиця @ 5.10.2007 13:54) *
Помаранчева Пантерка, розумний, та ненадійний, бо своїх ідейних переконань у нього немає. От ви наприклад, знаєте - він за вступ до СОТ чи за ЄЕП? Він за ЄС чи за СРСР у новому складі? Куди він збирається вести країну?
я так вважаю, вiн не прогадае...якщо до демократiв приэднаэться...

Маркери, маркери... Знову одні лиш маркери :D Наскільки правим був мій знайомий соціолог... Ну, нічого, скоро ми з вами, шановна біомасо, зовсім інших пісень заспіваємо :)
  • 0

#96 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 05.10.2007 – 18:20

Цікава назва інформації :)
Тимошенко обнародовала декларацию. Это одна из самых бедных женщин Украины :D
  • 0

#97 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.10.2007 – 18:24

Перегляд дописуTeren (5.10.2007 18:27) писав:

Тоді як від різних там "неолігархічних наці" цілком можна очікувати різних непердбачуваних проросійських кроків: взяти хоча б "нешарячого в російській" горе-націоналіста Івченка, який про*рав для України мільярди (правда тут не до кінця зрозуміло, чи то кремляді його проплатили, чи він просто дебіл від народження... Я схиляюся до 2-го варіанту: маючи підписаний договір на газ "по підісят" до 2009 року, пропонувати переходити на ринкові ціни... Він хоч мав уявлення, якими є ті ринкові ціни?

Газове питання занадто складне і для його розгляду треба відкривати нову тему. Особисто я вважаю, що ціни мають бути для України навіть вищими за ринкові - тільки це змусить розвивати власний видобуток, знижувати енергоємкість та підвищувати технологічність виробництва. По другому наші пани олігархи не розуміють.
Стосовно бізнесменів з ПР - не треба їх надто переоцінювати. Ахмєтов може думати про себе що завгодно, але він всього лише "пішка" СВР - коли треба буде, то він зникне ще швидше за Грека. І його присутність тут - це ще одне "щупальце" російського спрута, якими обплутано Україну в усіх сферах економіки.

А я десь писав про заклики ІЗ СЦЕНИ??? Мова йде про те, як штаб Майдану у перші дні розколовся на "голубів" та "яструбів", і Тимошенко була найбільш радикальною - штурм, і крапка. А що їй таки не вдалося нав'язати своє бачення іншим польовим командирам - так то треба бозі дякувати :D

Чого в результаті добились "голуби" - вже видно.
Тому я був і є за "яструбів". І тоді штурм теж був би кращим варіантом - принамні зараз би ми жили вже давно в новому суспільстві - це було б як хірургічне видалення. А так будемо хворіти ще не один десяток років.

Та мені по барабану(це стосовніо мінусів). Зважаючи на те, що "балакучі голови" ПР типу Герман, Чорновола та ін. публічно засудили такі висловлювання Кольки Лєвчєнка, то з головою вони більш ніж дружать. Ну а дивуватися напівграмотному Кольці... Хотів хлопчик попіаритися, за що його свої ж і натягнули по саме не балуйся.

Табачника теж засудили і натягнули? Взагалі питання "дружби з головою" у ПР я розглядати не збираюся у зв"язку з очевидністю його відповіді.

Перегляд дописуTeren (5.10.2007 19:02) писав:

Маркери, маркери... Знову одні лиш маркери :) Наскільки правим був мій знайомий соціолог... Ну, нічого, скоро ми з вами, шановна біомасо, зовсім інших пісень заспіваємо :)

Бачу тут хтось вирішив, що він збіса хитрий психолог...
  • 0

#98 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 05.10.2007 – 18:37

Цитата

Бачу тут хтось вирішив, що він збіса хитрий психолог...

та ні. Все значно прозаїчніше: я маю доступ до інфи ЗВІДТИ (тиче пальцем вгору :D )

Цитата

Стосовно бізнесменів з ПР - не треба їх надто переоцінювати. Ахмєтов може думати про себе що завгодно, але він всього лише "пішка" СВР - коли треба буде, то він зникне ще швидше за Грека. І його присутність тут - це ще одне "щупальце" російського спрута, якими обплутано Україну в усіх сферах економіки.

Крім гасел, якісь обґрунтування будуть? бо поки що я не побачив у діях Ахмета нічого, що б могло бути сприйнято, як "підігрування Росії"

Цитата

Газове питання занадто складне і для його розгляду треба відкривати нову тему. Особисто я вважаю, що ціни мають бути для України навіть вищими за ринкові - тільки це змусить розвивати власний видобуток, знижувати енергоємкість та підвищувати технологічність виробництва. По другому наші пани олігархи не розуміють.
Ну чому ж так, зразу задій хід? Я навів приклад того, як "нульок" підіграв Росії на МІЛЬЯРДИ, Ви ж обмежилися голими гаслами стосовно того, що бізнес-крило ПР ніби-то контролюється Росією... (дивний такий контроль виходить: "метінсест" Новинського і СКМ Ахметова не на житття зійшлися за ринки збуту з "Сєвєрсталлю" особистого друга Путіна Мордашова. Дивний такий контроль з боку Росії :) )

Цитата

Чого в результаті добились "голуби" - вже видно.
Тому я був і є за "яструбів". І тоді штурм теж був би кращим варіантом - принамні зараз би ми жили вже давно в новому суспільстві - це було б як хірургічне видалення. А так будемо хворіти ще не один десяток років.

Чоловіче, було би так, що ми би, можливо, й жили б при іншому суспільсві(невідомо, в яку сторону воно було б іншим - залежно, хто переміг би), але при ньому точно не жили би ті сотні чи й тисячі, які лягли би при сутичках з спецзагонами. А якщо ця іскра ще й би спричинила до громадянської війни... Боже ж ти мій! Краще не говоріть того, що Ви щойно сказали, більш ніколи...
  • 0

#99 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.10.2007 – 13:07

Перегляд дописуTeren (5.10.2007 19:37) писав:

та ні. Все значно прозаїчніше: я маю доступ до інфи ЗВІДТИ (тиче пальцем вгору :D )

Угу, зрозуміло.
Я вже не раз зустрічав людей такого роду з такими словами, тому знаю їм ціну.

(дивний такий контроль виходить: "метінсест" Новинського і СКМ Ахметова не на житття зійшлися за ринки збуту з "Сєвєрсталлю" особистого друга Путіна Мордашова. Дивний такий контроль з боку Росії :))

Коли хтось "не на життя" сходиться з російськими бізнесменами, то живе, зазвичай, не дуже довго.

Чоловіче, було би так, що ми би, можливо, й жили б при іншому суспільсві(невідомо, в яку сторону воно було б іншим - залежно, хто переміг би), але при ньому точно не жили би ті сотні чи й тисячі, які лягли би при сутичках з спецзагонами. А якщо ця іскра ще й би спричинила до громадянської війни... Боже ж ти мій! Краще не говоріть того, що Ви щойно сказали, більш ніколи...

Не меліть дурниць - за Януковича могли помахати прапорами за 50 грн на годину, які не завжди ще й виплачують, але воювати за нього ніхто б ніколи не пішов.

Переходимо від оффтопу до тематики

Гра президента – 2

Банкова виставила умови майбутньої коаліції. І погрозила "неслухові" Луценко

Як вже повелося, що у президента Віктора Ющенка в голові, то у глави Секретаріату Віктора Балоги на язиці. Не встигли майбутні депутати (помаранчеві, біло-сині) і експерти почати сушити голову над тим, до якої саме співпраці призвав президент основних політичних гравців, як з Банкової донісся черговий месидж. Балога, хоч і завуальовано, озвучив 4 основних умови для формування майбутньої коаліції в парламенті. На відміну від недавнього звернення президента, вже запахло хоч якоюсь конкретикою. Одночасно з цим Балога відкритим текстом пригрозив тій частині мегаблоку, яка збирається вести "свою гру" і, не координуючи дії з Банковою, проводити переговори з Юлією Тимошенко. Не складно здогадатися – мова йде про фронду на чолі з "самооборонцем" Юрієм Луценко. "Газета." постаралася розібратися, що ж ховається під озвученими 4-ма умовами Ющенко-Балоги.

Перша – коаліція повинна бути стабільною і стійкою Ющенко продовжує грати на два фронти. І звертає свій посил як до БЮТ, так і Партії регіонів. Оголошується такий собі аукціон – хто може запропонувати більше для пропрезидентського мегаблоку в майбутній парламентській коаліції. Зокрема – хто із зацікавлених сил віддасть більше місць в уряді. І головне – зможе дати президентові гарантії того, що його людей з Кабміну потім не викинуть. На Банковій добре пам'ятають уроки 2006 року, коли главу МЗС Бориса Тарасюка "регіонали" буквально "видавили" з будівлі на вулиці Грушевського.

Друга – ухвалення законів, які зможуть забезпечити стабільність в країні Президент, швидше за все, має на увазі затвердження бюджету-2008, причому – з урахуванням його соціальних ініціатив, нової редакції Закону про держзакупівлі і інших необхідних країні законів. Тобто – Ющенко хоче офіційно грати одну з головних ролей в політичному і економічному житті України. Банковій набридло користуватися тільки правом вето на неугодні закони, або масово завертати до Конституційного суду ухвали Кабміну.

Третє – законодавчо утвердити боротьбу з політичною корупцією, прийнявши нову редакцію Закону про Кабмін. Нарешті в Секретаріаті президента прочинили "скриньку"найбільш нагальних вимог. Вперше учасників переговорного процесу поставили перед фактом – які саме законодавчі зміни у сфері переділу владних повноважень хоче отримати президент найближчим часом. Важливе і уточнення Балоги: нова версія Закону про Кабмін, вигідна президентові, повинна бути прийнята ще до формування нового уряду. Ющенко чудово розуміє, що потрібні зміни в Конституцію, що підсилюють права президента, – це питання часу. А ось Закон про Кабмін, що "відкусив" левову частину президентських повноважень, як і раніше в силі. Значить – його необхідно модернізувати під себе. Причому ще до формування уряду, адже потім можуть і "кинути".

Четверте – коаліція повинна ввести політичну і юридичну відповідальність за невиконання своїх передвиборних обіцянок Цей пункт більш направлений до вух деяких політиків, чим українських громадян. Адже нам і так давно відомо: депутати ніколи не виконують своїх обіцянок, зайнявши "теплі містечка" в сесійному залі. І юридичну відповідальність (що б за нею не ховалося) ніхто вводити не буде. Адже під неї підпадуть всі скопом - і біло-сині, і помаранчеві. Зате під прикриттям "відповідальності за невиконання обіцянок" президент зможе у разі чого і Раду удруге розпустити, і декого з своєї команди покарати.

"Батіг" для "неслуха" Луценко

Вирізнялася мова Балоги і грунтовним "наїздом" на деяких членів блоку НУНС, що поспішили заявити про приєднання в коаліцію до якихось політичних сил. У перекладі із заплутаного "сленга Банкової", догана за свого "дового язика" отримав один з лідерів НУНС Юрій Луценко. Причина – вчорашня прес-конференція Юрія Віталієвича, який заявив: не знаю як хто, а "Народна самооборона" буде в коаліції тільки з БЮТ. Луценко вочевидь поспішив з публічною заявою, вбивши клин в торги, що проходять на Банковій. Та ще і виніс сміття з хати, показавши – щось не так в "оранжевому королівстві". Мало того, з'явилася інформація, що в пропрезидентському мегаблоці зріє "самооборонська" фронда. І очолити її на білому коні хоче сам Луценко. Сьогодні пішли чутки: близько 40 "прохідних" депутатів (кістяк – "Народна самооборона") збираюся публічно призвати президента дати "добро" на коаліцію з БЮТ. Ось тільки за подібне "нахабство" Луценко і Ко можуть взагалі поплатитися місцем у виборчому списку. Це влаштувати легко. Балога швидко збирає з'їзд мегаблоку, на якому більшістю голосів ухвалюється рішення виключити частину "Народної самооборони" із списку, замінивши на лояльніших людей. І юридично комар носа не підточить - чинне законодавство подібні хитрощі цілком дозволяє.

Тим часом в інет вже потрапив такий собі "список майбутнього кабміну НУНС+БЮТ, може і брехня, але цікава. Цілком можливо, що цей "витік" інформації зроблено саме з метою донести президентові (а заразом і ПР), на що може максимально розраховувати НУ, з іншого боку це може бути і завуальовані вимоги Президента до БЮТ.

http://rupor.info/me...7-9/7big(2).jpg

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 06.10.2007 – 13:26

• 0

#100 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 06.10.2007 – 20:03

Цитата

Угу, зрозуміло.
Я вже не раз зустрічав людей такого роду з такими словами, тому знаю їм ціну.

Ну-ну. Прапор Вам у руки. :)

Цитата

Коли хтось "не на життя" сходиться з російськими бізнесменами, то живе, зазвичай, не дуже довго.
Аргументуйте. Коли і якого укр. олігарха було вбито через конфлікт з російським олігархом? Не підкажете? Бо щось я запамятовал, як кажуть росіяни ;) Факти у студію !!! ;)
ЗІ: Даю наводку: останній гучний випадок - вбивство РОСІЯНИНА Курочкіна через конфлікт з УКРАЇНЦЕМ Коломойським. Так що реальний фактаж навіть проти Вашої теорії ;)

Цитата

Не меліть дурниць - за Януковича могли помахати прапорами за 50 грн на годину, які не завжди ще й виплачують, але воювати за нього ніхто б ніколи не пішов.

Та що ви кажете?! А хтось би питався бійців спецпідрозділів міліції чи внутрішніх військ, хочуть вони, чи не хочуть? Є наказ - виконувати!!! В мене знайомий якраз тоді у кримському підрозділі ВВ служив, і САМЕ ТОДІ стояв в очепленні Адміністрації Президента. Казав, якби дали наказ розганяти, солдати розганяли би. Можливо, багато хто старався б полегше бити, але тим не менше, розганяли би 100%-тно. Для військового наказ це наказ, і відмова його виконати загрожує як мінімум судом, а як максимум розстрілом на місці (під час бойових дій). А якщо згадувати досвід масових зіткнень під час УБК у 2001 році, то в разі проявів агресії натовпу міліція чи солдати ВВ дуже швидко звіріє і відповіли б заколотникам тим самим. І тому, якщо б у силовиків полетіло каміння чи пляшки з "коктейлем Молотова", то все би закінчилося дуже і дуже печально. Люди взагалі дуже швидко п'яніють від крові - попитайте колишніх "афганців".
Стосовно східняків, то вони за Януковича і не воювали би. По ящику сказали би, що бандьори почали в Києві різню російськомовних, наприклад. І все - досить однієї іскри (а народ на Донбасі, як і на Галичині, дуже суворий, так що крові було б по коліно :D ). Дуже шкода, що не у всіх є необхідна кількість звивин, щоб це зрозуміти :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних