Перейти до вмісту

Коаліція у ВР VI скликання

Повідомлень в темі: 193

Опитування: Прогноз коаліції у ВР VI скликання (55 користувачів проголосувало)

Формат майбутньої коаліції

1. БЮТ + НУНС. (28 голосів [50.91%])

Процент голосів: 50.91%

2. БЮТ + НУНС + БЛ. (22 голосів [40.00%])

Процент голосів: 40.00%

3. НУНС + ПР. (1 голосів [1.82%])

Процент голосів: 1.82%

4. НУНС + ПР +БЛ. (2 голосів [3.64%])

Процент голосів: 3.64%

5. БЮТ + ПР (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

6. БЮТ + ПР +БЛ. (0 голосів [0.00%])

7. БЮТ + НУНС + ПР + БЛ. (0 голосів [0.00%])

8. Не буде жодної із перелічених (2 голосів [3.64%])

Процент голосів: 3.64%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 04.10.2007 – 19:52

Цитата

Але ж їх братське єднання при голосуванні Закону про Кабмін також здавалося не реальним. А тут зразу легко буде й імпічмент оголосити і не чекати ЮВТ аж 2 роки на Президентство.
А ПР це для чого? :)
  • 0

#62 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень

Відправлено 04.10.2007 – 20:01

Перегляд дописуTeren (4.10.2007 19:52) писав:

А ПР це для чого? :)
А щоб не бути в опозиції. Юля - Президентка. ПР - Кабмін. Ющ - мед збирає...
  • 0

#63 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 04.10.2007 – 20:05

Цитата

А щоб не бути в опозиції. Юля - Президентка. ПР - Кабмін. Ющ - мед збирає...

Якщо Тимошенко буде Презом, то кабімін буде на 100% ЇЇ, а не регіонівський. І всі це добре розуміють - Юлькин радикалізм іноді їй дуже заважає. Так що ПР краще з розумним загубити, ніж Тимошенко знайти.
  • 0

#64 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 04.10.2007 – 20:19

Не слухайте, що говорять, а дивіться, що роблять! Це улюблений спосіб злодіїв в маршрутці - десь галас підняти і тихенько шарити у кишенях в той час. :)
  • 0

#65 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 04.10.2007 – 20:31

Цитата

Не слухайте, що говорять, а дивіться, що роблять! Це улюблений спосіб злодіїв в маршрутці - десь галас підняти і тихенько шарити у кишенях в той час.

Отож! Я не бачу з боку БЮТ жодних кроків до будівництва мостів з ПР, тді як ПР і НУ останні пів року шушукаються дуже активно. Не секрет, що навіь цілі передвиборні у них були одні й ті ж:

1) Не дозволити Блі набрати 150 і більше голосів
2) Не дозволити НУ+БЮТ набрати разом 226 і більше голосів.

На виборах і ПР, і НУ асфальтували більше БЮТ, ніж одне одного. Напр., в докладній записці Манафорта висловлювалася стурбованість тим фактом, що НУ втрачає голоси на Заході на користь БЮТ. Здавалося б, ПР яка нафіг різниця? Але, якщо відштовхуватися від припущення про ширку НУ+ПР, все стає більш ніж логічно.
  • 0

#66 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 04.10.2007 – 20:34

Перегляд дописуДiма (4.10.2007 20:27) писав:

:)
Обережно - тут за таке карають. Дивіться правила.
А щодо коаліції. Читайте, як казав Дж.Буш старший, чи юніор - не важно, по моїх губах! Не слухайте риторику, а спостерігайте за невербальною комунікацією. БЮТ то ПР, а ПР то БЮТ. Як вчив мене колись дідусь - євреї завжди прилюдно сваряться, а потім в комірчині тихенько та хитренько вирішують свої справи.
  • 0

#67 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 04.10.2007 – 20:44

Перегляд дописуWeber (4.10.2007 21:34) писав:

Обережно - тут за таке карають. Дивіться правила.
А щодо коаліції. Читайте, як казав Дж.Буш старший, чи юніор - не важно, по моїх губах! Не слухайте риторику, а спостерігайте за невербальною комунікацією. БЮТ то ПР, а ПР то БЮТ. Як вчив мене колись дідусь - євреї завжди прилюдно сваряться, а потім в комірчині тихенько та хитренько вирішують свої справи.

Повністю погоджуюсь з Вами, пане Weber. Юля вийшла з тієї ж мафіозної багнюки, що і Янукович та йому-подібні. З якої би то радості вона стала щирою патріоткою рідної землі?!
  • 0

#68 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 04.10.2007 – 20:54

Перегляд дописуОлеська (4.10.2007 20:44) писав:

Повністю погоджуюсь з Вами, пане Weber. Юля вийшла з тієї ж мафіозної багнюки, що і Янукович та йому-подібні. З якої би то радості вона стала щирою патріоткою рідної землі?!
Підкреслено щирою патріоткою! Людина, яка ще років 5 тому слова не говорила українською раптом припинила публічно користуватися російською (хоча дочка демонструє, яка мова є рідною - домашньою). Турчинов теж став цілком публічно україномовним.
  • 0

#69 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.10.2007 – 21:20

Weber погоджуюся, я не довіряю БЮТ. Ні лідерці, ні членам)...
Але наразі Тимошенко ще досить молода і амбітна, тому не зупиниться у своїй кар*єрі на коаліції з ПР.

Бо як не крути, а біло-блакитних в Україні меншість, на президентських виборах помаранчевий електорат має потужніші можливості. А ЮВТ хоче досягти максимуму у цьому житті, а отже і посади президента (ну хоча б задля того щоб кілька років "покермувати" - це ж ареналін)).

Хоча я не виключаю можливості, що люди з часом (а особливо з віком) міняються. І, може, виходячи за рамки совкового виховання, ЮВТ набуде деяких патріотичних рис. Але чи будуть вони визначальними для неї самої? От у чому питання.

В той час як Ющенко, наівть співпрацюючи з ПР ніколи не здасть національних інтересів. (про Тягнибока я вже й не згадую :)).
Таких людей у сучасному політикумі лише кілька осіб, а могло б бути і більше :)

Справа у тому, що мало заговорити українською - треба щоб змінилася свідомість. Треба жити по-українськи, а якщо на людях - одне, а дома - інше....то...це щонайменше підозріле і малообнадійливе.
Як-то кажуть - побачимо Тебе по Ділах Твоїх, Господи :cool1:

Перегляд дописуWeber (4.10.2007 21:19) писав:

Не слухайте, що говорять, а дивіться, що роблять! Це улюблений спосіб злодіїв в маршрутці - десь галас підняти і тихенько шарити у кишенях в той час. :)
Золоті слова! :)
  • 0

#70 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 04.10.2007 – 21:26

Цитата

Підкреслено щирою патріоткою! Людина, яка ще років 5 тому слова не говорила українською раптом припинила публічно користуватися російською (хоча дочка демонструє, яка мова є рідною - домашньою). Турчинов теж став цілком публічно україномовним.

НМСД, зовсім не на те дивитися треба! Слід зважати на співпадіння:
1) політичних інтересів
2) економічних інтересів
А всі розмови про мову - то наживка для електорату, то не рівень політиків, а рівень охлосу (у даному випадку охлос - ми, як не прикро визнавати).

ЗІ: А україномовному "щірому патрійоту" Івченку нічого не заважало мільйони тирити, як і україномовній Герман бути регіоналкою. Так само російськомовному Коломойському ніц не муляє фінансувати водночас НУ і Б.Литвина
  • 0

#71 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 04.10.2007 – 21:30

Івченко - то взагалі хвора тема...
  • 0

#72 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 04.10.2007 – 21:47

Цитата

Чому Конгрес Українських Націоналістів поставив главою партії Івченка? blink.gif Я цього ніяк зрозуміти не можу...
бабки. Він нехилий бізнес-дядько.
  • 0

#73 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.10.2007 – 21:57

Teren, ти маєш рацію. Якби тільки Тимошенко кілька разів своїми діями не доводила, що посади - то для неї найголовніше у житті, то можна було б ще сумніватися.
Але нажаль - затяжна війна з президентом, коли вона на посаді прем*єра "підставляла йому підніжки" замість співпраці; різке зниження курсу гривні за одну ніч. коли страждали люди з низькими доходами, а вигравали нафтовики; минулорічної зими готова була піти на конфлікт через газові домовленості (РосУкрЕнерго), незважаючи на те, що люди залишилися б взимку без газу; підтримка закону про Кабмін, яка дала можливість янукам познущатися півроку над українцями завдяки безглуздим новим вказівкам скрізь - від рай- сіль-ради до податкової, митниці тощо.
Перелік може бути продовжений.

І все це заради власного просування у владі. Вона банальна кар*єристка.

Повідомлення відредагував Блискавиця: 04.10.2007 – 22:08

• 0

#74 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 04.10.2007 – 22:04

Цитата

Teren, ти маєш рацію. Якби тільки Тимошенко кілька разів своїми діями не доводила, що посади - то для неї найголовніше у житті, то можна було б ще сумніватися.

Вони ВСІ банальні кар'єристи, але Тимошенко не просто кар'єристка, а реально обезбашена кар'єристка з повною відсутністю гальм. Така може і до війни довести (пам'ятаю, як вона у 2004 році вимагала кинути натовп на штурм адміністрації Президента і ВР - беззбройних людей (!!!) проти спецназу :) ) Що, було таке? Було.
  • 0

#75 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.10.2007 – 22:16

Teren, от питається, чому вона така? Я припускаю, що у неї дуже бідне духовне життя, тому будь-яку мету вона собі ставить як самоціль, як сенс свого життя.
Бо для неї не важить ні чоловік, ні донька, з якими вона практично не спілкується; у неї немає захоплень (ну Ющенко той хоч бджоляр та глечики збирає :)), вона не має більше ніяких здібностей (от Мороз віршиками бавився, хлопці ПР-ники полювання полюбляють:) та сауну, Червоненко на боліді ганяє тощо); через лояльність до прихильників ЮВТ я не буду акцентувати на сексуальному житті :). Здається, вона не знає, що таке кохання.

У Тимошенко НІЧОГО немає за душею крім грошей, влади і посади. Вона не знає, куди себе подіти.
Книжки вона читати не любить, вона не інтелектуалка (просто хитра та практично-розумна, а це інші речі), не малює, не шиє, не співає...попросту не має жодного інтересу, який би підтримував її духовне життя. Такі люди, як правило, за відсутності роботи спиваються.

Повідомлення відредагував Блискавиця: 04.10.2007 – 22:17

• 0

#76 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 04.10.2007 – 22:24

Цитата

Teren, от питається, чому вона така? Я припускаю, що у неї дуже бідне духовне життя, тому будь-яку мету вона собі ставить як самоціль, як сенс свого життя.
Бо для неї не важить ні чоловік, ні донька, з якими вона практично не спілкується; у неї немає захоплень (ну Ющенко той хоч бджоляр та глечики збирає wink.gif), вона не має більше ніяких здібностей (от Мороз віршиками бавився, хлопці ПР-ники полювання полюбляютьwink.gif та сауну, Червоненко на боліді ганяє тощо); через лояльність до прихильників ЮВТ я не буду акцентувати на сексуальному житті smile.gif. Здається, вона не знає, що таке кохання.

У Тимошенко НІЧОГО немає за душею крім грошей, влади і посади. Вона не знає, куди себе подіти.
Книжки вона читати не любить, вона не інтелектуалка (просто хитра та практично-розумна, а це інші речі), не малює, не шиє, не співає...попросту не має жодного інтересу, який би підтримував її духовне життя. Такі люди, як правило, за відсутності роботи спиваються.

Та то тільки здогадуватися можна. Хоча судячи з того, в якій вона фізичній формі, з сексуальним життям у неї все ОК :) Думаю, Юлька не зіп'ється ніколи - не може бути, щоб у неї не було цілі чи (як мінімум) ворогів. Я такого не уявляю. В моєму розумінні - Юля - бойовий кіборг без страху... але й без совісті. Її б енергію - та й у мирних цілях... Взагалі, певен, з неї був би просто ідеальний генпрокурор :)
  • 0

#77 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 04.10.2007 – 23:12

Перегляд дописуБлискавиця (4.10.2007 21:57) писав:

замість співпраці; різке зниження курсу гривні за одну ніч. коли страждали люди з низькими доходами, а вигравали нафтовики; минулорічної зими готова була піти на конфлікт через газові домовленості (РосУкрЕнерго),
хоч я і не прихильник Юлькі але.вами була допущена помилка
1) Гривня як валюта стала дорожчою:
а) Платоспроможність населення збільшилась. Умовно кажучі вчитель отримує 1000 гривень при курсі 5,5 гривні за дол.= 1000/5.5= 181, 81 баксів. Вчитель отримує зарплату 1000 гривень при курсі 5.1 гривні за долл= 1000/5.1= 196,07 баксів. То як можуть постраждати люди, якщо вони починають отримувати більше ?
б)Як відомо в Україні імпорт переважає експорт. через це ми маємо величезний дефіцит торгового балансу. Чи дешевше наша валюта, тим більший торговий дефіцит !
Припустимо що вчитель купує імпортних товарів на 1000 гривень. при курсу 5.5 він скільки їх купить ? на суму 181.81 дол, а при курсі 5.1 на скільки ? на 196.07 баксів.
АЛЕ
Від дорогої валюти страждають ексопртери, отже треба балансувати, або буде СПОЖИВАЧАМ або ВИРОБНИКАм добре.
Те що зробиля Юля можна сприймати неодназначно, щодо газових питань, то тут важко дати конкретну відповідь, бо то темний ліс і прості сметрні з РосУкрЕнерго ніколи не розберуться.

Та шо Юля керуємо в ручному режимі економікою погано, але повірьте це краще ніж донецька бидлота, яка змітає все на своєму шляху.
  • 0

#78 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 04.10.2007 – 23:33

Цитата

Та шо Юля керуємо в ручному режимі економікою погано, але повірьте це краще ніж донецька бидлота , яка змітає все на своєму шляху.
А от і ілюстрація: жертва старих маркерів :)

А взагалі, регіонали хоча б з головою дружать і психіка у них стійка. Юля радше війну Росії оголосить, ніж визнає свої помилки.

Повідомлення відредагував Teren: 04.10.2007 – 23:34

• 0

#79 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 05.10.2007 – 07:39

Хотiлося б бачити з ними Литвина...розумний вiн....
  • 0

#80 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.10.2007 – 08:42

Перегляд дописуWeber (4.10.2007 20:48) писав:

Але ж їх братське єднання при голосуванні Закону про Кабмін також здавалося не реальним. А тут зразу легко буде й імпічмент оголосити і не чекати ЮВТ аж 2 роки на Президентство.

Ну що за дурниці? Голосування за один законопроект не рівне коаліційності. НУ зраджувало БЮТ вже тричі - і кожного разу БЮТ знову був за них. Тому хай інтуїція ще трохи подумає, бо скоріше вже НУ піде до ПР.
Тим паче що в такому варіанті президентство БЮТ і не світить.

Перегляд дописуДiма (4.10.2007 20:55) писав:

вона відстовує чиїсь інтереси, не знаю чиї... але їй на народ начхати, це точно.

Не знаю чиї, але точно - чудова фраза. А от Діма відстоює інтереси когось з росіян. Не знаю чиї, але точно відстоює. Що скажете?

Перегляд дописуTeren (4.10.2007 22:26) писав:

НМСД, зовсім не на те дивитися треба! Слід зважати на співпадіння:
1) політичних інтересів
2) економічних інтересів

:) :) :) І давно в інтересах БЮТ все продати росіянам і увійти в ЄЕП? :)

Перегляд дописуБлискавиця (4.10.2007 22:57) писав:

затяжна війна з президентом, коли вона на посаді прем*єра "підставляла йому підніжки" замість співпраці

Ні, схоже люди взагалі відмовились вірити своїм очам, коли вже сприймають затяжну війну з прем"єром замість співпраці з точністю до навпаки. :cool1:

різке зниження курсу гривні за одну ніч. коли страждали люди з низькими доходами, а вигравали нафтовики

Дивно - у мене тоді якраз були дуже низькі доходи, а я навпаки виграв. цікаво як...

минулорічної зими готова була піти на конфлікт через газові домовленості (РосУкрЕнерго), незважаючи на те, що люди залишилися б взимку без газу;

Ага. Хоч одна людина в нашій владі тоді відстоювала державні інтереси - і то не дали.

підтримка закону про Кабмін, яка дала можливість янукам познущатися півроку над українцями завдяки безглуздим новим вказівкам скрізь - від рай- сіль-ради до податкової, митниці тощо.

Правильно. над українцями зараз треба знущатись - вони тільки тоді і чухаються.

Перегляд дописуTeren (4.10.2007 23:04) писав:

вона у 2004 році вимагала кинути натовп на штурм адміністрації Президента і ВР - беззбройних людей (!!!) проти спецназу

Та ви що? Дивно, я стояв якраз під сценою тоді і нічого такого не пам"ятаю. Пропозиція йти до міліції і розмовляти з нею, вказувати, що народ неагресивний і всього лише відстоює свої права - це пма"ятаю, якраз після цього ми всі і пішли тоді до п"яти рядів "космонавтів", які стояли за двома самоскидами з піском, охороняючи АП, і Юлю тоді пересаджували на руках через них - це теж пам"ятаю. Квіти в щити - теж пам"ятаю. А от про штурм - щось не пригадую. У кого з нас проблеми з пам"яттю?

Перегляд дописуБлискавиця (4.10.2007 23:16) писав:

т питається, чому вона така? Я припускаю, що у неї дуже бідне духовне життя, тому будь-яку мету вона собі ставить як самоціль, як сенс свого життя. Книжки вона читати не любить, вона не інтелектуалка (просто хитра та практично-розумна, а це інші речі), не малює, не шиє, не співає...попросту не має жодного інтересу, який би підтримував її духовне життя. Такі люди, як правило, за відсутності роботи спиваються.

Таке враження, що пані Блискавиця вже навіть в шафу залізла і подивилась, чи нема дірок на спідній білизні, не те, що дізналася про інтереси...

Перегляд дописуMarcos (5.10.2007 00:12) писав:

То як можуть постраждати люди, якщо вони починають отримувати більше ?

Та то все й так розумним людям зрозуміло :8: Звісно, що постраждали виключно ті, хто отримує зарплату в доларах в конвертику - я таких не люблю, а от деякі відстоюють їх інтереси :) хоча назвати таких "бідними" у мене язик не повертається.

Перегляд дописуTeren (5.10.2007 00:33) писав:

А взагалі, регіонали хоча б з головою дружать

«Украинский язык - язык фольклора. И с приданием статуса государственного русскому, необходимость говорить на украинском просто отпадет. А русский язык - язык науки, язык цивилизации. В уме все переводят на русский. Давайте будем реалистами. В Украине государственный язык должен быть один - русский. И так рано или поздно будет», - подчеркнул Левченко.

От не поставити Вам після цього мінуса за такі дурниці?

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 05.10.2007 – 08:18

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних