Перейти до вмісту

Коаліція у ВР VI скликання

Повідомлень в темі: 193

Опитування: Прогноз коаліції у ВР VI скликання (55 користувачів проголосувало)

Формат майбутньої коаліції

1. БЮТ + НУНС. (28 голосів [50.91%])

Процент голосів: 50.91%

2. БЮТ + НУНС + БЛ. (22 голосів [40.00%])

Процент голосів: 40.00%

3. НУНС + ПР. (1 голосів [1.82%])

Процент голосів: 1.82%

4. НУНС + ПР +БЛ. (2 голосів [3.64%])

Процент голосів: 3.64%

5. БЮТ + ПР (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

6. БЮТ + ПР +БЛ. (0 голосів [0.00%])

7. БЮТ + НУНС + ПР + БЛ. (0 голосів [0.00%])

8. Не буде жодної із перелічених (2 голосів [3.64%])

Процент голосів: 3.64%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#181 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 01.12.2007 – 22:07

Коаліція вже утворена,чекаємо позитивних змін в нашому житті. :D
  • 0

#182 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Полтава

Відправлено 01.12.2007 – 22:12

Перегляд дописуSlevin (1.12.2007 23:07) писав:

Коаліція вже утворена,чекаємо позитивних змін в нашому житті. :D
Успіхів)))) Подивимось ще на голосування B)
  • 0

#183 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 01.12.2007 – 23:04

Перегляд дописуSlevin (1.12.2007 22:07) писав:

Коаліція вже утворена,чекаємо позитивних змін в нашому житті. B)
Чекати - українська національна забавка. :D
  • 0

#184 Кабан

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 02.12.2007 – 10:41

Я такого не казав! :wub: . Просто мені набридло, що наші політики завжди ставлять на передній план посади, інтереси різних людей, а про свої обіцянки-цяцянки як завжди забувають після виборів! Всі політики козли!
  • 0

#185 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.12.2007 – 17:53

Перегляд дописуКабан (2.12.2007 10:41) писав:

Я такого не казав!

Як це не казав - казав. Неявка на вибори автоматично збільшує відсоток партій "нижнього ешелону".

А щодо останнього твердження - то так само можна сказати, що всі люди - козли.
  • 0

#186 Кабан

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 02.12.2007 – 18:02

А яке повино бути ставлення до тих людей, які не виконують свої обіцянки? Я думав голосувати "проти всіх", але потім передумав. Вирішив дати шанс Нашій Україні - Народній Самообороні. Вони обіцяли, що створять демократичну коаліцію вже на другий день, після оголошення результатів виборів. Давали багато гарних обіцянок! А що я побачив? Як вони ділять високі державні посади, просувають свої і чужі інтереси, на обіцянки їм наплювати. Хіба можна їх називати після цього людьми?! Я гадаю, що ні. В мене віра в наших політиків остаточно пропала! Якщо ви вірите їм, будь ласка, це ваше право. Але ненав'язуйте мені свою думку, і не кажіть того, що не має. Я ніколи за Партію регіонів, Комуністів, Соціалістів, Вітренко голосувати не буду. І навряд чи буду голосувати взагалі...!
  • 0

#187 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 02.12.2007 – 18:25

А ви що думали, що все станеться як вам хотілось бачити? :wub:

Політика - це велика гра, влада та капітал. Прості виборці і не здогадуються, які інтереси та плани задіяні, як ведуться перемовини. Бачимо тільки те, що потрібно бачити :)
  • 0

#188 Кабан

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 02.12.2007 – 19:47

Перегляд дописуbamik (2.12.2007 18:25) писав:

А ви що думали, що все станеться як вам хотілось бачити? :wub:

Політика - це велика гра, влада та капітал. Прості виборці і не здогадуються, які інтереси та плани задіяні, як ведуться перемовини. Бачимо тільки те, що потрібно бачити :)

Це мені дуже не подобається. В Європейському Союзі, Сополучених Штатах Америки, Канаді більше прозорості в політики тому, що в них демократичний устрій. А в нас не демократія, а вибачте за слово, дебилізм.
  • 0

#189 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.12.2007 – 15:20

Перегляд дописуКабан (2.12.2007 18:02) писав:

А яке повино бути ставлення до тих людей, які не виконують свої обіцянки? Я думав голосувати "проти всіх", але потім передумав. Вирішив дати шанс Нашій Україні - Народній Самообороні. Вони обіцяли, що створять демократичну коаліцію вже на другий день, після оголошення результатів виборів.

А хто Вам винен, що Ви їм повірили? :wub: Я казав, що так буде, ще задовго до виборів. Тому особисто я своїм вибором поки що задоволений.
  • 0

#190 Кабан

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 03.12.2007 – 16:28

Перегляд допису-=VJ=- (3.12.2007 15:20) писав:

А хто Вам винен, що Ви їм повірили? :) Я казав, що так буде, ще задовго до виборів. Тому особисто я своїм вибором поки що задоволений.

Я сам винен, що повірив так званим демократам. Наступного раза 100 разів подумаю, перед тим, як за когось віддати свій голос. Щоб потім не жалкував :wub: . Але зараз, я в очікуванні, придивляюся, до кого пристати... :) .
Якщо можна, я вгадаю, за кого ви віддали свій голос. Всеукраїнське об'єднання Свобода? Вгадав :D . Я поважаю таких людей, які мають чітку свою позицію. Я також маю свою позицію, хоча багатьом вона не подобається.

Повідомлення відредагував Кабан: 03.12.2007 – 16:31

• 0

#191 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.12.2007 – 16:59

Перегляд дописуКабан (3.12.2007 16:28) писав:

Я сам винен, що повірив так званим демократам.

Ви повірили не "так званим демократам", а блоку з кількох партій, більшість з яких мають власну точку зору на політику. Саме цей "внутрішній розбрат" провалив справу помаранчевих в 2005, він же повторився в 2007. Той, хто спостерігав за подіями, які вирували всередині НУ, повинен був здогадатись, що від приєднання до неї ще більш відмінної НС краще не стане.
Сподіваюсь, що наступного разу дії НСНУ оцінять гідно, і вони зникнуть разом з комуністами. Набрід, який не може притримуватись однієї заявленої точки зору, а тягне кожен в свою сторону, повинен з політики зникнути. В США демократи та республіканці можуть скільки завгодно гризтись щодо фінансових питань, але є питання в яких обидві партії мають чітку і недвозначну позицію, якої послідовно притримуються обидва табори. Так само повсюди, тільки у нас все не слава богу.

Перегляд дописуКабан (3.12.2007 16:28) писав:

Якщо можна, я вгадаю, за кого ви віддали свій голос. Всеукраїнське об'єднання Свобода? Вгадав :) . Я поважаю таких людей, які мають чітку свою позицію. Я також маю свою позицію, хоча багатьом вона не подобається.

Не вгадали. :) Але позиція у мене справді чітка :wub:
  • 0

#192 Українець

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 410 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 04.12.2007 – 02:27

Перегляд дописуКабан (30.11.2007 14:37) писав:

Шановний Українець. Мені цікаво дізнатись вашу думку з приводу того, як велась процедура створення демократичної коаліції, і майбутнє обрання Голови Верховної Ради, Прим'єр-міністра, нового складу уряду. Я чого задаю питання особисто вам... я замітив, що ви дуже сильно підтримуєте "Блок Наша Україна - Народна Самооборона", і Президента Віктора Ющенка. Як ви ставитесь до того, що так довго затягується це все? Чи не розчарувались ви в них? Чи не плануєте ви після цього голосувати за когось іншого? Це питання стосується також всіх, хто підтримує Президента і блок.
Моя позиція: я дуже сильно ображений на них, знову ділять посади, протягують свої і чужі інтереси, про український народ забули... А скільки вони обіцянок давали! Як їм після цього можна вірити? :cool2:
П.С. Наступні Президенські вибори, Парламенські і всі інші просто буду ігнорувати. Як їм всім наплювати на український народ, так і я не буду працевлаштовувати когось... пішли вони. Вибачте за образу :cool2: .
В Президенті починаю розчаровуватись. Помітними стають його амбіції щодо 2 строку. Блок НУНС підтримую і досі. Там, крім 7 непідписантів, є багато прогресивних людей. Нагадаю Блок НУНС - це не тільки НУ, але й НРУ, Пора (навіть якщо тільки Каськів) і інші партії демократично-патріотичного спрямування. А от до Тимошенко ставлюсь обережно.
  • 0

#193 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.12.2007 – 11:47

Одне з пояснень дій Секретаріату, через що стільки тяглася коаліціада:

"Зараз Балога вже повністю злився з групою Ахметова, у них спільний бізнес, Рінат передав Балозі частину закордонних активів у сталеливарній промисловості. Окрім того, Балога контролює Сєверодонецький „Азот”, 60% акцій якого належить компаньйону Балоги - американцю закарпатського походження Алексу Ровту. Ровт – з Мукачевого, це корефан Балоги ще з тих часів, коли нинішній голова Секретаріату Президента був членом організованого злочинного угрупування покійного Михайла Токаря (відомий у кримінальних колах під прізвиськом „Геша”). Так. Ровт в'їхав на цей завод у розпал помаранчевого безладдя без будь-якого приватизаційного конкурсу. „Азот” оголошувався банкрутом і було створено спільне підприємство, куди перевели активи цього гіганта хімічної промисловості. Нагадаю також, що лідери „Нашої України” неодноразово запевняли виборців, що Сєверодонецький „Азот” стане другим після „Криворіжсталі” об'єктом реприватизації. Після приходу Балоги в Секретаріат всі розмови припинилися, а влітку 2007 року Президент Ющенко нагородив рейдера Ровта орденом „За заслуги”."
(с)http://www.ord-ua.co...icle_52169.html
  • 0

#194 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 19.12.2007 – 16:45

Апозіция отжигаше:

Цитата

Тим часом Михайло Чечетов намагався якось пояснити нові політичні обставини, при яких потрапила Партія регіонів опинилась в опозиції.
– От уявіть, ви – майстер спорту з авторалі, у вас шестисотий "Мерседес", але машина не їде – немає бензину. Бензин для коаліції – це 226 депутатів. І в коаліції їх немає! – емоційно тараторив Чечетов.
– Але ж сьогодні є 226 голосів! – нагадали йому журналісти, коли змогли вставити слово.
– Ну, сьогодні є... Тимошенко з толчка завела машину. А завтра не буде!
:ggggg:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних