Перейти до вмісту

Коаліція у ВР VI скликання

Повідомлень в темі: 193

Опитування: Прогноз коаліції у ВР VI скликання (55 користувачів проголосувало)

Формат майбутньої коаліції

1. БЮТ + НУНС. (28 голосів [50.91%])

Процент голосів: 50.91%

2. БЮТ + НУНС + БЛ. (22 голосів [40.00%])

Процент голосів: 40.00%

3. НУНС + ПР. (1 голосів [1.82%])

Процент голосів: 1.82%

4. НУНС + ПР +БЛ. (2 голосів [3.64%])

Процент голосів: 3.64%

5. БЮТ + ПР (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

6. БЮТ + ПР +БЛ. (0 голосів [0.00%])

7. БЮТ + НУНС + ПР + БЛ. (0 голосів [0.00%])

8. Не буде жодної із перелічених (2 голосів [3.64%])

Процент голосів: 3.64%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#161 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 17.11.2007 – 08:21

Перегляд дописуУкраїнець (15.11.2007 23:35) писав:

А мене бентежить, що якось швидко вони обрали голову Робочої групи Богатирьову і заступником Зварича. Це випадок чи зближення ПР і НУНС?
Десь там на початку я вже писав про потенційне братання східноукраїнських оліархів, які переповнюють ПР та БЮТ... Згадаєте мої слова...
«Регионы» плюс БЮТ – эффективнее «ширки»!
  • 0

#162 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.11.2007 – 17:22

Перегляд дописуWeber (17.11.2007 08:21) писав:

Висмоктана з пальця дурня. А от цілком реальний варіант, який прогнозував я, вже повним ходом впроваджується в життя - "напівширка", коли НУ-НС ділиться навпіл, і молоде покоління йде до БЮТ, а "старі кадри" створюють коаліцію з ПР.
Дев"ять партій з різними думками не дадуть НУНСу життя, це стовідсотково. Мені лише цікаво - розвал буде "фіктивним", коли союз буде офіційно існувати, але просто по різному голосувати, чи справді фактичним, коли НУНС розвалиться на частини...
  • 0

#163 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 17.11.2007 – 17:26

Перегляд допису-=VJ=- (17.11.2007 16:22) писав:

А от цілком реальний варіант, який прогнозував я, вже повним ходом впроваджується в життя - "напівширка", коли НУ-НС ділиться навпіл, і молоде покоління йде до БЮТ, а "старі кадри" створюють коаліцію з ПР.
Дев"ять партій з різними думками не дадуть НУНСу життя, це стовідсотково. Мені лише цікаво - розвал буде "фіктивним", коли союз буде офіційно існувати, але просто по різному голосувати, чи справді фактичним, коли НУНС розвалиться на частини...
Але ця "Висмоктана з пальця дурня." опублікрвана на близькому до БЮТ Оглядачі...

Повідомлення відредагував Weber: 17.11.2007 – 17:27

• 0

#164 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 17.11.2007 – 17:46

Перегляд дописуWeber (17.11.2007 17:26) писав:

Але ця "Висмоктана з пальця дурня." опублікрвана на близькому до БЮТ Оглядачі...
Що за брєд. Оглядач - мішані бродського. Яка тут близькість?
А чому в голосуванні немає варіанту "ніяка не утвориться"?

Повідомлення відредагував Sergiy_K: 17.11.2007 – 17:46

• 0

#165 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 17.11.2007 – 17:51

Перегляд дописуSergiy_K (17.11.2007 16:46) писав:

Що за брєд. Оглядач - мішані бродського. Яка тут близькість?
чому ж на Оглядачі постійно пан Медвєдєв - піарщик і тепер ніби-то НД від БЮТ?
  • 0

#166 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 17.11.2007 – 17:54

Перегляд дописуSergiy_K (17.11.2007 17:46) писав:

Додано :brovy:
  • 0

#167 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.11.2007 – 14:04

Попередня спроба створити демократичну коаліцію провалилася через 104 дні після виборів Ради 5-го скликання. Після виборів ВР нинішнього – 6-го – скликання пройшло вже 58 днів... Пропонуємо читачам пригадати хронологію попереднього створення коаліції, яка закінчилася фактичним усуненням оранжевих сил від влади. Все те саме – угоди, інтриги, ультиматуми... Схоже, вони дійсно нічому не вчаться.

26.03.2006 – вибори Верховної Ради 5-го скликання.
1.04 – Мороз заявляє, що СПУ – не проти широкої коаліції.
5.04 – БЮТ вважає, що "Нашій Україні" потрібно поспішити з коаліцією.
6.04 – "Наша Україна" не хоче союзу з Януковичем і висунула умови для коаліції.
8.04 – Тимошенко не згодна на умови "НУ".
10.04 – Голова Секретаріату президента Олег Рибачук: прем'єром стане той, хто влаштує і коаліцію, і опозицію.
12.04 – Ющенко: питання кандидатури прем'єра вирішуватиметься тільки після створення демократичної коаліції.
13.04 – "Наша Україна" і БЮТ підписали протокол про коаліцію за посередництва Ющенка. Деталі невідомі.
14.04 – Еханурову не подобається протокол про коаліцію, який "НУ" підписала з Тимошенко.
18.04 – БЮТ за Морозу-спікера, СПУ – за Тимошенко-прем'єра. Ехануров хоче широку коаліцію. Ющенко заявляє, що не потерпить "шантажу".
19.04 – "Наша Україна" ухвалила протокол про коаліцію з БЮТ і СПУ, за винятком пункту шостого, який "містить некоректне посилання на меморандум про коаліційну угоду".
22.04 – Олег Рибачук: частина "НУ" може не проголосувати за Тимошенко-прем'єра навіть при підписаній коаліційній угоді. Причина – економічні обіцянки БЮТ.
28.04 – Янукович за коаліцію з "НУ". Ехануров не проти.
17.05 – Переговори між "НУ" і БЮТ з приводу коаліції поновлюються.
23.05 (з моменту виборів пройшло рівно 58 днів, так само, як і сьогодні!) – БЮТ йде з переговорів, оскільки "ПР і НУ домовилися".
16.06 – Помаранчеві знову зібралися поговорити один з одним: після зустрічі соціаліст Цушко сказав, що є "дуже великі шанси на формування демократичної коаліції", а Ехануров відзначив, що "ми домовилися домовлятися".
17.06 – Ющенко як людина хоче помаранчеву коаліцію, але каже, що потрібно враховувати волю всіх виборців.
20.06 – Ющенко викликає до себе всіх трьох – БЮТ, НУ і соціалістів. Регіонали обіцяють нашеукраїнцам пост прем'єра.
26.06 – Порошенко пропонують зробити спікером, Тимошенко – прем'єром. Мороз проти.
29.06 – Мороз пропонує спікером "нашоукраїнця" Безсмертного.
03.07 – ПР обіцяє блокувати трибуну, якщо її не візьмуть в коаліцію.
05.07 – Порошенко готовий "ділитися з регіонами". Янукович – не проти Порошенко-спікера. Тимошенко згодна на таємне голосування.
06.07 – Соціалісти хочуть спікера Азарова. "Наша Україна" порівнює Морозу з "дівчиною з Окружної". Регіонали висувають спікером Мороза. Порошенко знімає свою кандидатуру і закликає зробити те ж саме Мороза. Мороз не знімає кандидатури. В результаті таємного голосування Мороз стає спікером. 07.07 – ПР, СПУ і КПУ створюють "антикризову коаліцію".

Знайдіть десять відмінностей :prapor3:
  • 0

#168 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 28.11.2007 – 14:49

Я тому й не голосувала за НУНС, бо щоразу тягнуть старих пердунів, та одіозні фігури "молодих", яким вже пора писати мемуари про свої совкові політичні погляди.
Такої політичної сили взагалі не існує.....я дивуюся, чому Ющенко не спромігся створити політичну проукраїнську силу? Невже ж немає з кого вибрати?

Взагалі коаліціяда - це ще не найгірше......уявіть собі, як ці панки голосуватимуть колективно з ПР - і нічого тоді вже не поробиш!

Повідомлення відредагував Блискавиця: 28.11.2007 – 15:09

• 0

#169 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 29.11.2007 – 09:36

А тепер вже і БЮТівці починають відкликати свої підписи... Все йде до давно прогнозованої коаліції ПР+БЮТ... Дивіться перші пости.
  • 0

#170 Sergv

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень
  • Місто:м.Вінниця

Відправлено 29.11.2007 – 10:52

Сьогодні проволдиться засідання ось слухаю по радіо, і ніяк не можуть розпочати і дійти якооось висновку, то перервались на 30 хвилин. То знову щось нічого не ясно.
  • 0

#171 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 29.11.2007 – 11:45

Перегляд дописуWeber (29.11.2007 09:36) писав:

А тепер вже і БЮТівці починають відкликати свої підписи... Все йде до давно прогнозованої коаліції ПР+БЮТ... Дивіться перші пости.

Впертість, гідна подиву. То хто перший не підписався, га - БЮТ чи НСНУ?
І хто там відкликав?
  • 0

#172 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 29.11.2007 – 13:24

Не пройшло й півроку. Вітаю товариство =))

БЮТ і НУ-НС створили коаліцію у складі 227 депутатів.
Іван Плющ не підписав угоду про створення коаліції між Блоком Юлії Тимошенко і Нашою Україною – Народною Самообороною. Він залишається прибічником широкої коаліції.
http://www.korrespon...net/main/218673
  • 0

#173 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 29.11.2007 – 14:23

Нє, ну в нас завжди знайдуться такі, хто захоче , щоб йому задницю лизали і бути прошеним(як Плющ і Ко).. інші згодились, а Плющ й надалі "морозиться" - зате вдала піар-акція, зара його не згадує хіба-що лінивий B)
  • 0

#174 Кабан

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 29.11.2007 – 23:26

В мене така злість на всіх, хто пройшов до Верховної Ради. Вже скільки днів намагались створити коаліцію! Створили. А далі як будуть працювати? Як довго вона проіснує? Я думаю Віктор Ющенко намагався домовитись з Тимошенко, щоб вона не висувала свою кандидатуру а Президента. Можливо вона дала на це згоду B) . Якщо це так, тоді її знову після виборів звільнять, напевно :D . Як ви гадаєте, такий сцинарій можливий?
  • 0

#175 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 30.11.2007 – 00:31

У нас всяке можливе.......тепер одна надія - хоч би працювали, хоч би щось корисного зробили, бо ПР до влади допускати не можна.
Плюща шкода, як було шкода й Мороза...недаремно кажуть - зі сцени треба вміти вчасно піти, поки маразм не виліз назовні. Совковим політикам взагалі варто заборонити брати участь у сучасному управлінні державою.
  • 0

#176 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 30.11.2007 – 02:53

Перегляд дописуБлискавиця (30.11.2007 00:31) писав:

Совковим політикам взагалі варто заборонити брати участь у сучасному управлінні державою.
Це називається люстрація. І під неї записати всіх нинішніх хєрманичів
  • 0

#177 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 30.11.2007 – 09:11

Перегляд дописуКабан (29.11.2007 23:26) писав:

Якщо це так, тоді її знову після виборів звільнять, напевно B) . Як ви гадаєте, такий сцинарій можливий?

Цілком, до того ж на неї спробують навішати усіх собак цього уряду. Я б на її місці взагалі б відступився і дав НУНС та ПР створити коаліцію. Те, що вона на це погодилась, як ніщо інше говорить на її користь. Самі подумайте - дати існувати ширці і в 2009 можна було на білому коні в"їхати до президентського палацу. Натомість, якщо все налагодиться і вона стане прем"єром, їй дістанеться загнана в дупу економіка, підвищення ціни на газ, розвалене сільське господарство, завдяки якому країна існує виключно за рахунок чорного імпорту, інфляція, що удвічі перевищує доходи населення і ще ціла купа проблем. А ПР знову буде ставити палки в колеса, в цьому ніхто не сумнівається. Та й НУНСівці свого внеску докладуть...
  • 0

#178 Українець

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 410 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 30.11.2007 – 19:59

Перегляд допису-=VJ=- (30.11.2007 02:11) писав:

Та й НУНСівці свого внеску докладуть...
Давайте ми тут будем згадувати "балогівців", а не всіх членів блоку НУНС.
  • 0

#179 Кабан

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 30.11.2007 – 21:37

Перегляд дописуУкраїнець (30.11.2007 19:59) писав:

Давайте ми тут будем згадувати "балогівців", а не всіх членів блоку НУНС.

Шановний Українець. Мені цікаво дізнатись вашу думку з приводу того, як велась процедура створення демократичної коаліції, і майбутнє обрання Голови Верховної Ради, Прим'єр-міністра, нового складу уряду. Я чого задаю питання особисто вам... я замітив, що ви дуже сильно підтримуєте "Блок Наша Україна - Народна Самооборона", і Президента Віктора Ющенка. Як ви ставитесь до того, що так довго затягується це все? Чи не розчарувались ви в них? Чи не плануєте ви після цього голосувати за когось іншого? Це питання стосується також всіх, хто підтримує Президента і блок.
Моя позиція: я дуже сильно ображений на них, знову ділять посади, протягують свої і чужі інтереси, про український народ забули... А скільки вони обіцянок давали! Як їм після цього можна вірити? :D
П.С. Наступні Президенські вибори, Парламенські і всі інші просто буду ігнорувати. Як їм всім наплювати на український народ, так і я не буду працевлаштовувати когось... пішли вони. Вибачте за образу B) .

Повідомлення відредагував Кабан: 30.11.2007 – 21:45

• 0

#180 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 01.12.2007 – 19:46

Перегляд дописуКабан (30.11.2007 21:37) писав:

П.С. Наступні Президенські вибори, Парламенські і всі інші просто буду ігнорувати. Як їм всім наплювати на український народ, так і я не буду працевлаштовувати когось... пішли вони. Вибачте за образу :D .

Тобто проголосуєте за комуністів та Вітренко... Ну що ж, у нас демократія, кожен має свое право вибору.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних