Перейти до вмісту

Коаліція у ВР VI скликання

Повідомлень в темі: 193

Опитування: Прогноз коаліції у ВР VI скликання (55 користувачів проголосувало)

Формат майбутньої коаліції

1. БЮТ + НУНС. (28 голосів [50.91%])

Процент голосів: 50.91%

2. БЮТ + НУНС + БЛ. (22 голосів [40.00%])

Процент голосів: 40.00%

3. НУНС + ПР. (1 голосів [1.82%])

Процент голосів: 1.82%

4. НУНС + ПР +БЛ. (2 голосів [3.64%])

Процент голосів: 3.64%

5. БЮТ + ПР (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

6. БЮТ + ПР +БЛ. (0 голосів [0.00%])

7. БЮТ + НУНС + ПР + БЛ. (0 голосів [0.00%])

8. Не буде жодної із перелічених (2 голосів [3.64%])

Процент голосів: 3.64%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#121 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 09.10.2007 – 13:40

Перегляд дописуДiма (9.10.2007 12:51) писав:

Так, Яценюк не поганий політик. Але, мені здається, йому краще далі працювати на посаді Міністра Закордоних Справ.
звідки така впевненість.він взагалі працював міністром економіки і це було його. МЗС це звичайно добре, але в економіці він знається набагато більше.
  • 0

#122 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 09.10.2007 – 15:26

Ну от, згідно з сторінкою "біографія" у "Відкритій Україні",
Кириленко - філософ, Катеринчук - юрист, Луценко - політехнарь, а Балога - єдиний із них торгаш-економіст))
Тому вибір невеликий. ;)

Павленко - історик, держ управлінець (лондонська освіта), Князевич - очевидно юрист-міжнародник, але його біографію мені особисто знайти в інтернеті не вдалося.
  • 0

#123 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 09.10.2007 – 15:47

Перегляд дописуБлискавиця (9.10.2007 15:26) писав:

Ну от, згідно з сторінкою "біографія" у "Відкритій Україні",
Кириленко - філософ, Катеринчук - юрист, Луценко - політехнарь, а Балога - єдиний із них торгаш-економіст))

а чим це вам економісти не подобаються ?
  • 0

#124 Marchik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 09.10.2007 – 18:24

Перегляд дописуtrim (8.10.2007 08:48) писав:

Взагалі мене дивує нинішня ситуація і роздмухування ворожнечі між великими партіями і блоками у ВРУ.
З 16 років про коаліції говорять лише 2 останні, за які парламент не прийняв жодних гарних законів.
Тоді питання а чи потрібна взагалі та коаліція...
На 100 % згоден.
Мало того, роздмухується ворожнеча не між партіями та блоками, а, нажаль, постійне обговоренням цієї теми поглиблює розкол країни. Продовжується піар лідерів та їх амбіцій, а про свій безпосередній обов'язок (законодавчу роботу та реалізацію своїх програм) політики згадують лише в декларативному варіянті. Коаліція (яку ми звикли бачити в Україні) - це якась надумана ігрова форма. І застосування її може бути корисним лише для одного, для розподілу на "своїх" та "чужих" для якихось більш реакційних подальших дій. А це зараз потрібно країні?..
  • 0

#125 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 12.10.2007 – 09:03

-=VJ=-
Блискавиця
Флейм видалив.
Усне попередження!

• 0

#126 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 12.10.2007 – 11:46

Marcos, чого ж не подобаються?))...навпаки - дуже навіть подобаються, я ж і кажу, що вибору майже немає - на мою думку, надавати посаду прем*єр-міністра, наприклад, філософу за освітою дещо необачно, м*яко кажучи :D

Повідомлення відредагував Блискавиця: 12.10.2007 – 11:47

• 0

#127 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.10.2007 – 10:47

ну що, як ми бачимо, жодних висновків НСНУ не зробила і не збирається. Підписання домовленості все відкладається і відкладається, тільки самим аполітичним не відомо, що всередині НУНСа є своя власна опозиція у вигляді Єханурова з прибічниками, які в будь-якому разі відмовляються голосувати за прем"єра Тимошенко. НУ й далі грається із "золотою акцією". Чим гра закінчиться?
  • 0

#128 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 15.10.2007 – 12:25

Перегляд дописуБлискавиця (12.10.2007 11:46) писав:

Marcos, чого ж не подобаються?))...навпаки - дуже навіть подобаються, я ж і кажу, що вибору майже немає - на мою думку, надавати посаду прем*єр-міністра, наприклад, філософу за освітою дещо необачно, м*яко кажучи :)
ну чого ж .он Рейган взагалі актором був, а США підняв. :wub: Азаров взагалі геолог, а як з податками всі підприємства нахиляє :)
  • 0

#129 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 15.10.2007 – 15:24

Перегляд дописуMarcos (15.10.2007 13:25) писав:

ну чого ж .он Рейган взагалі актором був, а США підняв. :wub: Азаров взагалі геолог, а як з податками всі підприємства нахиляє :)
Майстер глибокого 'буріння' - однозначно :-D.
Тільки диктатор може заставити цю громіздку машину рухатись. Правда якщо кровю чиновників змазувати колещатка цієї системи.
Головне завдання депутатів - приймати якісні закони. Ми проголосували, їх завдання швидше почати роботу. Як вони це зроблять - їх проблеми, але якщо не працюватимуть, треба буде змінювати пріорітети.
  • 0

#130 Гість_Дiма_*

• Гості

Відправлено 16.10.2007 – 09:15

Перегляд дописуtrim (15.10.2007 16:24) писав:

Головне завдання депутатів - приймати якісні закони. Ми проголосували, їх завдання швидше почати роботу. Як вони це зроблять - їх проблеми, але якщо не працюватимуть, треба буде змінювати пріорітети.

Вірно :) Ми своє діло зробили 30 Вересня. Тепер, час працювати народним депутатам. Якщо вони покажуть себе з поганої сторони, ми всі зможемо випрвити цю ситуацію через 5 років, або на наступних Позачергових виборах :wub: . Пані та панове, а може будемо відзначати нове св'ято? кожного року 30 Вересня, десь виборів! :) :)

Повідомлення відредагував Дiма: 16.10.2007 – 09:16

• 0

#131 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 17.10.2007 – 00:01

Цитата

Вірно cool2.gif Ми своє діло зробили 30 Вересня. Тепер, час працювати народним депутатам. Якщо вони покажуть себе з поганої сторони, ми всі зможемо випрвити цю ситуацію через 5 років, або на наступних Позачергових виборах happy1.gif . Пані та панове, а може будемо відзначати нове св'ято? кожного року 30 Вересня, десь виборів!

Ех, шановний, та ми 30 вер. нічого то й не зробили: так, тасонули разок колоду, при цьому карти там лишилися одні й ті ж (тільки потертого чирвового(червивого?) валета Мороза замінили на такого ж Литвина (тільки дещо хитрішого і з президентськими амбіціями)). Нам своє ще тільки робить: розвиватися, заробляти, дітей народжувати... Політика - то така річ, яка незалежно від нас функціонує, такий собі "клуб вибраних", і немає на те ради, як любив казати один старенький професор.
Взагалі, інститут демократії тупо вироджується у цілому світі (подивіться хоча б на % явки в країнах Заходу) - хоча це я, здається, зачепив тут вже трохи іншу тему. :prapor3:

Стосовно утворення коаліції - то я зачарований діями Тимошенко. Як легко, кількома дзвінками і зустрічами ламаються всі, такі, здавалося б, геніяльні плани Ющенка з Балогою та Ахметовим! Поговорила з Луциком і Кириленком (не сумніваюсь, що Луц. буде або віце, або якимось з ключових міністрів, а Кириленко - спікером) і - хрін, вам, а не ширка!!! Луц з Кириленком, до речі, теж на висоті, бо за задумами Ющенка прем'єром мав би бути Балога або Янукович(інша людина з ПР), а спікером - Янукович (інша людина з ПР) чи Плющ, то ж хлопцям полюбе мало що світило. А так - на коні! :cool1:
Знаєте, друзі, а я хочу собі дружину з IQ, як у Тимошенко! :cool1:
  • 0

#132 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 17.10.2007 – 00:34

Перегляд дописуДiма (16.10.2007 09:15) писав:

Вірно :cool1: Ми своє діло зробили 30 Вересня. Тепер, час працювати народним депутатам. Якщо вони покажуть себе з поганої сторони, ми всі зможемо випрвити цю ситуацію через 5 років, або на наступних Позачергових виборах :prapor3: . Пані та панове, а може будемо відзначати нове св'ято? кожного року 30 Вересня, десь виборів! :cool1: :cool1:
я не бачу приводу для радощів. Кожні вибори це загроза нестабільності в країні. Українські вибори відлякають інвесторів і підвищують ціни . Ось новий стрибок цін на все! А вам вибори подавай.
  • 0

#133 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 17.10.2007 – 06:43

Перегляд дописуMarcos (17.10.2007 00:34) писав:

я не бачу приводу для радощів. Кожні вибори це загроза нестабільності в країні. Українські вибори відлякають інвесторів і підвищують ціни. Ось новий стрибок цін на все! А вам вибори подавай.
Коли пан Коновалюк з ПР на "Свободі слова" теж спробував повязати вибори та стрибок цін, то САМ Савік Шустер його зупинив словами: "Ви молодий політик. Не потрібно боятися виборів і страхати людей, що це із-за того ціни ростуть". Причини тут цілком інші, а вибори то добра справа - навіть дострокові. Зрештою самі побачили.
  • 0

#134 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.10.2007 – 08:30

Перегляд дописуMarcos (17.10.2007 01:34) писав:

я не бачу приводу для радощів. Кожні вибори це загроза нестабільності в країні. Українські вибори відлякають інвесторів і підвищують ціни . Ось новий стрибок цін на все! А вам вибори подавай.

Яка дурниця :prapor3: Українська економіка ніколи не почувалася краще, аніж під час нинішньої політичної кризи. І навпаки - як тільки закінчились передвибірні перегони і у уряду знайшовся час для країни - все впало...
  • 0

#135 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 17.10.2007 – 08:44

Перегляд допису-=VJ=- (17.10.2007 08:30) писав:

Яка дурниця :prapor3: Українська економіка ніколи не почувалася краще, аніж під час нинішньої політичної кризи. І навпаки - як тільки закінчились передвибірні перегони і у уряду знайшовся час для країни - все впало...
Так і у Польщі, до речі. Політична лихоманка, дострокові вибори 21 жовтня, а економіка міцна як ніколи і злотий побиває всі рекорди...
http://waluty.onet.pl/
ПЕС. Сьогодні має бути укркоаліція. БУде там БЛ чи ні? Мабуть що так, бо Литвин иодержав губернатора на Миколаївщині.
  • 0

#136 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 17.10.2007 – 09:23

Перегляд допису-=VJ=- (17.10.2007 08:30) писав:

Яка дурниця, що ви так вважаєте. Ринок нерухомості наприклад під час виборної компанії зовсім зупинився, а на данному етапі будівництво житла і його продаж є одним з локомотивів зростання української економіки. Інфляція, саме зосередження на виборчих процесах призвело до того що зростання цін на споживчі в вересні товари становило 2,4 % відносно серпня. Що в жовтні буде навіть тяжко передбачити тому що ціна хлібобулочні вибори в деяких регіонах зросла, комунальні платежі зросли, ціни на продовольчі товари теж збільшились і саме після виборів. А чому ? А тому їх тримали штучно, щоб голосували добре :cool1:. Азаров тільки зараз заявляє, у нас є резерви, ми будемо ціни збивати. А чому ж це не робили до виборів ? Всі були виборами зайняті ! а ви кажете " дурниця".
Я не кажу що вибори це погано, вибори це доре, і в якісь темі я вже наводив чисто економічний позитив від виборів, але вибори кожний рік , про які мрії пан ДІма, нічого корисного не пренесе. Нав
  • 0

#137 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 23.10.2007 – 06:29

Перегляд дописуMarcos (17.10.2007 10:23) писав:

Ринок нерухомості наприклад під час виборної компанії зовсім зупинився, а на данному етапі будівництво житла і його продаж є одним з локомотивів зростання української економіки.

Зупинився він не під час компанії, а ще на початку року зі зміною законодавства. Але конкретно наш ринок нерухомості вже давно мав не лише зупинитись, а давно обвалитись, бо коли українська нерухомість обігнала західну Європу і доганяє Лондон - то це нормальним ніяк назвати не можна.

Інфляція, саме зосередження на виборчих процесах призвело до того що зростання цін на споживчі в вересні товари становило 2,4 % відносно серпня. Що в жовтні буде навіть тяжко передбачити тому що ціна хлібобулочні вибори в деяких регіонах зросла

Інфляція - це наслідок зростання цін на продукти. Чому ці ціни зросли - то тут все дуже просто. Наприклад хліб виріс через ціну на зерно. Свого часу наші йолопи при владі, себто Кабмін Януковича, кричали про посуху, аби пропіаритись та нагріти руки на зерновому ринку - так, у нас були деякі проблеми, але ми всеодно зібрали втричі більше, за кількість, яку самі споживаємо. При цьому ці дебіли не врахували (бо ж професіонали), що Україна є одним з основних гравців на світовому зерновому ринку, і з таким заявами на ньому різко стрибнула закупівельна ціна. А наші зернотрейдери та фермери дивляться на світову ціну - і теж підняли свої. От і маємо подорожчання на пустому місці, без жодної об"єктивної причини. А вибори тут ні до чого.

Азаров тільки зараз заявляє, у нас є резерви, ми будемо ціни збивати. А чому ж це не робили до виборів ? Всі були виборами зайняті ! а ви кажете " дурниця".

Не робили, бо нема тих резервів. Їх треба було робити ще торік, до подорожчання, а зараз їх доведеться робити за сучасними цінами, отже продавати за такими ж, тобто ніякого збивання не вийде. І не виборами вони були торік зайняті, а набиванням кишень в спокійній обстановці.

Я не кажу що вибори це погано, вибори це доре, і в якісь темі я вже наводив чисто економічний позитив від виборів, але вибори кожний рік , про які мрії пан ДІма, нічого корисного не пренесе.

А я вважаю, що принесе - в найменшій мірі це буде очищення політикуму, в цілому - стабільність, оскільки політики більше будуть зайняті електоратом, а не заробітком.

До речі, про тему гілки - Єхануров вже заявив про вихід з НУ, коли до нього не прислухаються, та про сильне бажання широкої коаліції, а Катеринчук - про надання російській регіонального статусу. Сподіваюсь, що прихильники Нашої України задоволені.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 23.10.2007 – 06:29

• 0

#138 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 14.11.2007 – 11:27

Цитата

Володимир Литвин підтвердив факт проведення переговорів про створення коаліції між Партією регіонів та НУ-НС. За його словами, Президент ще не визначився між Януковичем-прем’єром і Тимошенко-прем’єром.
Про це він заявив у інтерв’ю російській газеті Новые Известия.

Володимир Литвин підтвердив, що зараз кулуарно ведуться переговори про створення коаліції Партії регіонів і НУ-НС. Однак, за його словами, він там не бачить для себе місця. Він переконаний, що Президент Віктор Ющенко „боїться як однієї коаліції, так й іншої”, а тому остаточного рішення щодо нового прем’єра – Януковича чи Тимошенко – не прийняв.

Однак, Володимир Литвин не бачить для себе можливості входити і до помаранчевої коаліції, бо ”вони ж усе вже створили і розписали, а тепер кличуть, щоб до них приєднувалися. Навіть сама постановка питання містить у собі негативну відповідь”, - сказав Володимир Литвин.

„Так і пре постійна історична образа”

Він також повідомив, що не розділяє низку положень, зафіксованих в угоді про створення коаліції між Нашою Україною – Народною Самообороною та БЮТ. „Якщо говорити про зміст і якщо вірити тому документові, який оприлюднили і скріпили підписами лідери коаліції, то в ньому є багато ключових положень, яких я не розділяю. Ну, наприклад, посваритися із сусідами й оголосити їм, по суті справи, війну”, - зазначив Володимир Литвин, пояснивши, що говорить про ставлення „помаранчевих” до Росії.

На питання російських журналістів, чи йдеться про „ідею деяких членів пропрезидентського блоку виставити Росії рахунок за згорілі в Ощадбанку СРСР заощадження українських громадян, або майбутні газові переговори під керівництвом Юлії Тимошенко” Володимир Литвин відповів: „Не тільки це. Пред’явити рахунок на все, на що тільки здатна людська фантазія! Це що, політично грамотно? Вслухайтеся в деякі заяви не останніх представників цього утворення. Так і пре постійна історична образа. Якщо цим жити, то ніколи нічого не створиш, як для дня сьогоднішнього, так і на перспективу”.

„У мене немає такої сверблячки, що мене жене в це крісло”

Володимир Литвин назвав чутки про своє бажання отримати крісло спікера дурницями та заявив, що йому уже набридли політичні дебати. Він пояснив, що навіть, якщо йому і запропонують посаду спікера, то погодиться тільки тоді, коли побачить, що це потрібно і буде результат, а не „виступати чиїмсь фоном” . „У мене немає такої сверблячки, що мене жене в це крісло. Просто посидіти? Я вже там був”, - сказав Литвин.
http://novynar.com.ua/politics/13136

Як був Литвин падлюкою, так він і залишився падлом. Тут два варіанти, або сволота набиває собі ціну, щоб потім продатися подорожче, або готується вже до президентських виборів.
  • 0

#139 Кабан

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 14.11.2007 – 11:45

Перегляд дописуMarcos (14.11.2007 11:27) писав:

готується вже до президентських виборів.

Він готується до майбутніх Президенських виборів. Він себе намагається показати в ролі миротворця, щоб сподобатись громодянам. Він мені також останім часом чимось подобається, не знаю чим саме... Можливо, спробою мислити логічно і продумувати на десять кроків в перед.

Повідомлення відредагував Кабан: 14.11.2007 – 11:49

• 0

#140 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 14.11.2007 – 11:50

Перегляд дописуКабан (14.11.2007 12:45) писав:

Він готується до майбутніх Президенських виборів. Він себе намагається показати в ролі миротворця, щоб сподобатись громодянам. Він мені також останім часом чимось подобається, не знаю чим саме... Можливо, спробою мислити логічно і продумувати на десять кроів в перед.
на десять кроків вперед ? він зараз "самий крутий" тому що нейтральний. це дає йому змогу гадити і на тих і на інших, теж саме буде коли буде створена коаліція, але президентом йому всеодно не стати.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних