Перейти до вмісту

Прямолінійність - це "+" чи "-"?

Повідомлень в темі: 72

#61 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 02.08.2009 – 21:59

Перегляд дописуОлеська (22.07.2009 10:57) писав:

Прямолінійність - це добре, проте часто межує з тупістю.

Згідна. Не всі вміють відрізнити, керуючись стереотипом "Відвертість - це добре".

Перегляд дописуFT232BM (22.07.2009 11:27) писав:

Зустрічав в собі обидві сторони прямолінійності на власному досвіді(відвертість та тупість). Краще лицемірити, але воно так напрягає...

Напрягає, правда, то залежить від людини - прямолінійній від природи таки важко пристосовуватись і прикусити язика в певних ситуаціях.

Я абсолютно не прямолінійна. Якщо колись комусь так і здавалося, то тільки тому, що сказала не подумавши. І тут же пошкодувала. І совість мучить: людину образила. Однак свою непрямолінійність плюсом не вважаю. Іноді хочеться так прямо й сказати, що думаю, а потім включаються якісь гальмівні механізми, і якщо не встигла до того висловити - пиши пропало. Починається " вокруг да около".

Але й з людьми, які є надто прямолінійними, теж досить важко. Часто вони самі собі шкодять, бо багато хто може свого незадоволення одразу не висловити, але на вус намотає. Прямолінійність є гарною рисою для близьких друзів - іноді треба, щоб хтось на тебе холодний душ вилив, щоб дурниці з голови повилітали.
  • 0

#62 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 03.08.2009 – 07:16

Перегляд дописуTwinkle (2.08.2009 22:59) писав:

Я абсолютно не прямолінійна. Якщо колись комусь так і здавалося, то тільки тому, що сказала не подумавши. І тут же пошкодувала. І совість мучить: людину образила. Однак свою непрямолінійність плюсом не вважаю. Іноді хочеться так прямо й сказати, що думаю, а потім включаються якісь гальмівні механізми, і якщо не встигла до того висловити - пиши пропало. Починається " вокруг да около".

Але й з людьми, які є надто прямолінійними, теж досить важко. Часто вони самі собі шкодять, бо багато хто може свого незадоволення одразу не висловити, але на вус намотає. Прямолінійність є гарною рисою для близьких друзів - іноді треба, щоб хтось на тебе холодний душ вилив, щоб дурниці з голови повилітали.
Просто не кожен знає, де саме потрібно ту прямоту використовувати. А в такому разі ліпше не бути прямолінійним.

В мене є подруга, з якою просто офігенно легко говорити про все, при чому відверто і без якихось зажимок. Справа в тому, що вона прямолінійна, але уміє вірно підібрати слова і мудро подати те все. А от саме вміння правильно подати, донести свою думку до співрозмовника - це і є найперше, чого треба навчитись перед тим, як висказувати "всєм і вся" правду-матку.

Щодо мене, то я відвертою буваю рідко, навіть дууууже рідко. Особливо перед чужими людьми. Ні в злості, ні в радості.
  • 0

#63 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 03.08.2009 – 10:37

Перегляд дописуОлеська (3.08.2009 08:16) писав:

Просто не кожен знає, де саме потрібно ту прямоту використовувати. А в такому разі ліпше не бути прямолінійним.

О, це мені дуже добре знайомо: мала таке з колишнім хлопцем. Іноді таке мені видавав (бо він "нічого не приховує"), що стояла з відкритим ротом і взагалі не знала, як реагувати. Коли ж навпаки - треба було сказати чесно, що думає, то він замикався в собі, розвертався і йшов. Малознайомим людям міг ні за що ні про що нахамити - але то не хамство, він просто "прямолінійний, і це краще, ніж щось приховувати". І отак я й не змогла цієї все-таки вибіркової прямолінійності зрозуміти: та вибірковість явно була необгрунтовваною.
  • 0

#64 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 03.08.2009 – 10:53

Перегляд дописуTwinkle (3.08.2009 11:37) писав:

О, це мені дуже добре знайомо: мала таке з колишнім хлопцем. Іноді таке мені видавав (бо він "нічого не приховує"), що стояла з відкритим ротом і взагалі не знала, як реагувати. Коли ж навпаки - треба було сказати чесно, що думає, то він замикався в собі, розвертався і йшов. Малознайомим людям міг ні за що ні про що нахамити - але то не хамство, він просто "прямолінійний, і це краще, ніж щось приховувати". І отак я й не змогла цієї все-таки вибіркової прямолінійності зрозуміти: та вибірковість явно була необгрунтовваною.
От-от, в мене та ж ситуація була. Правда мене на того хлопця вистачило місяць спілкування, далі я його послала, про тому так, що зараз навіть здороватись не хочеться.
  • 0

#65 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 03.08.2009 – 11:08

Перегляд дописуОлеська (3.08.2009 11:53) писав:

От-от, в мене та ж ситуація була. Правда мене на того хлопця вистачило місяць спілкування, далі я його послала, про тому так, що зараз навіть здороватись не хочеться.

Важко спілкуватися з такими людьми, друзями бути. Все-таки людина мусить мати відчуття міри в тому, що робить і говорить.
  • 0

#66 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м. Львів

Відправлено 03.08.2009 – 13:50

Скажу так - прямолінійність - це добре у стосунках закоханих, але, якщо ніхто з партнерів на це не ображається. Так швидше все стає на свої місця і уникається багатьох непорозумінь. У стосунках з керівництвом це "-", не в тій країні живемо, де начальство готове сприйняти конструктивну критику, як кажуть "ініціатіва наказуємая" :angry12:
  • 0

#67 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 06.08.2009 – 14:20

а я от дуже скритна і замкнена у собі, але прямролінійна. іноді ще й страждаю від цього. тупі люди не можуть слухати критику,всьо їм нада шоб їх тіки хвалили. пля.
  • 0

#68 Янгол з чорними крилами

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.09.2009 – 10:15

Перегляд дописуSensssorika (6.08.2009 15:20) писав:

а я от дуже скритна і замкнена у собі, але прямролінійна. іноді ще й страждаю від цього. тупі люди не можуть слухати критику,всьо їм нада шоб їх тіки хвалили. пля.
Я вважаю,що прамолінійні люди мають дедалі більше шансів вижити у сучасному суспільстві,але можуть і втратити близьких людей!!! На мою думку,краще прозоро натякнути,це буде резонніше з точки зору психології)) а вже якщо людина натяків не розуміє,то це вже біда...приходиться казати прямо!))

Повідомлення відредагував ЯНГОЛ З ЧОРНИМИ КРИЛАМИ: 27.09.2009 – 10:27

• 0

#69 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 27.09.2009 – 10:22

Прямолінійність яка замовчується - оце плюс. Треба мати завжди свою думку,але ж не завжди її висказувати в лице людям. Тобто в душі ти знаєш що ти радикальна і категорична,але можеш і змовчати,залишаючись при своїй думці
  • 0

#70 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 27.09.2009 – 10:32

Залежить від ситуації та людини...
  • 0

#71 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 27.09.2009 – 10:34

Перегляд дописуSHAHIST (27.09.2009 10:32) писав:

Це можна написати в любій темі нашого форуму) Ну хоча оці 3 крапки умісні лише у підрозділі філософія,таґ
  • 0

#72 Янгол з чорними крилами

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.09.2009 – 10:35

Перегляд дописуSHAHIST (27.09.2009 11:32) писав:

впринципі то правильно....але я вважаю,що яка б не була людина, ні в якому разі не можна її сильно образити словом

А на рахунок ситуації,все правильно!!!
  • 0

#73 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.09.2009 – 12:59

Перегляд дописуЯНГОЛ З ЧОРНИМИ КРИЛАМИ (27.09.2009 11:15) писав:

Я вважаю,що прамолінійні люди мають дедалі більше шансів вижити у сучасному суспільстві,але можуть і втратити близьких людей!!!
близьких,думаю, ні. на те вони і близькі люди,щоб цінити твою прямолінійність.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua