Перейти до вмісту

Прямолінійність - це "+" чи "-"?

Повідомлень в темі: 72

#41 Legenda

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.12.2007 – 19:03

Вважаю, що прямолінійність це плюс тільки тоді, коли людина вихована, толерантна і тактична. Не завжди комусь потрібна ота твоя прямолінійність. Бо всі ми люди і всі дуже різні і не всі потребують отієї нашої невихованої прямолінійності.
  • 0

#42 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 633 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:ануда

Відправлено 20.12.2007 – 19:20

прямолінійність великий плюс з прямолінійними людьми і великий мінус з непрямолінійними
доведено занусі

п.с. толерантність гавно
  • 0

#43 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 20.12.2007 – 19:54

Перегляд дописуNechupara (20.12.2007 19:20) писав:

п.с. толерантність гавно
:cool1: але гавно на цьому форумі не толерують :yes:

От ще в тему: Хит-парад "Маразм Политкорректности 2007"
особливо сподобалось

Цитата

На пятом месте компания Диснея, решившая переделать мультфильм 1937 года "Белоснежка и семь гномов" ... Появится парочка афро-американцев гномов, один гном-китаец, и один гном-латинос. Я так полагаю, что в духе политкорректности, Белоснежку переделают в трансвестита, ну или на худой конец в лесбиянку.

• 0

#44 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 20.12.2007 – 21:04

Перегляд дописуLegenda (20.12.2007 19:03) писав:

Вважаю, що прямолінійність це плюс тільки тоді, коли людина вихована, толерантна і тактична. Не завжди комусь потрібна ота твоя прямолінійність. Бо всі ми люди і всі дуже різні і не всі потребують отієї нашої невихованої прямолінійності.

повністю згідний з думкою твоєю. від себе додам що краще як завжди бути посередині між занадто великою прямолінійністю і окозамилюючою толерантністю :cool1:
  • 0

#45 Хельга Полянська

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 21.12.2007 – 21:05

Я вважаю, що дуже важлив казати людям свою відверту думку, інакше кому потрібен весь цей фальш? Просто іноді, особливо щодо друзів та близьких людей, треба вміти підшукати якийсь підхід, чи шо... Я, наприклад, намагаюсь казати правду жартами. Так і людина зрозуміла, що я хотіла сказати і до чого, і ображатись наче нема на що, бо все супроводжувалось посмішкою;)
  • 0

#46 liluM

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 23.12.2007 – 14:21

Перегляд дописуSancho176 (1.10.2007 19:28) писав:

Я - людина відносно публічна. В мене дуже багато друзів, які однією з найкращих рис мого характеру вважають прямолінійність. Але ще більше ворогів(мабуть надто сильно сказано) через цю саму рису. Прошу ваші коментарі.
Прямолінійність - це дуже добре! Це цінність молодшого покоління, бо виховані при радянській владі люди привчені до підлості з-за спини. Не всі, звичайно. Але неодноразово помічала, що багато старших людей нещирі. Це парадокс, бо ми маємо брати з них приклад. Але, натомість, давайте навчати їх цьому.
Я теж прямолінійна. Але ця риса має бути синонімічною до толерантності, а ні в якому разі не до нахабства.

Повідомлення відредагував liluM: 23.12.2007 – 14:22

• 0

#47 Legenda

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень

Відправлено 24.12.2007 – 22:04

Перегляд дописуDr Zlo (20.12.2007 21:04) писав:

повністю згідний з думкою твоєю. від себе додам що краще як завжди бути посередині між занадто великою прямолінійністю і окозамилюючою толерантністю :)

Згодна. Але завжди важко балансувати, коли надто емоційний)))
  • 0

#48 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 29.12.2007 – 02:50

Залежить від ситуації...Іноді треба прямо сказати все в очі,іноді-приховати,іноді вистачає сміливості щось зробити-іноді ні...
  • 0

#49 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 29.12.2007 – 09:58

прямолійнійність ціниться тоді, коли людина може сказати щось толкове
все ж таки це краще ніж спілкуватися за принципом: говорити але не сказати (крім флірту і жартів :D )
  • 0

#50 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 22.07.2009 – 09:57

Прямолінійність - це добре, проте часто межує з тупістю.
  • 0

#51 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 22.07.2009 – 10:27

Зустрічав в собі обидві сторони прямолінійності на власному досвіді(відвертість та тупість). Краще лицемірити, але воно так напрягає...
  • 0

#52 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 22.07.2009 – 10:38

Я можна сказати прямолінійний, але використовую це розумно... Часто бачив ситуації коли люди намагаються щось дізнатись або щось вирішити і ходять кругами. А найлегше це прямолінійно запитати або сказати. Звичайно якщо ця людина не образиться або сприйме адекватно. Бо часто бачу що люди ходять кругами в таких ситуаціях де прямолінійність якраз необхідна. А ще якщо людина прямолінійна то вона не лицемірить і не хитрує. Це теж добре
  • 0

#53 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 22.07.2009 – 11:32

Перегляд дописуОлеська (22.07.2009 10:57) писав:

Прямолінійність - це добре, проте часто межує з тупістю.
недомовки якраз частіше, означає людина хоче щось вякнути але тупить, а ось коли вякає то чітко обозначає від чого плясати
  • 0

#54 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 22.07.2009 – 11:38

Перегляд дописуSergiy_K (22.07.2009 12:32) писав:

недомовки якраз частіше, означає людина хоче щось вякнути але тупить, а ось коли вякає то чітко обозначає від чого плясати
Не завжди. Далеко не завжди. Розумна людина прочитає думку з пів-слова. А "што віжу, о том пою" опонента не завжди дає тобі нитку розмови.
  • 0

#55 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 22.07.2009 – 12:17

Перегляд дописуОлеська (22.07.2009 12:38) писав:

Не завжди. Далеко не завжди. Розумна людина прочитає думку з пів-слова. А "што віжу, о том пою" опонента не завжди дає тобі нитку розмови.

а розмова - не обов"язок
  • 0

#56 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 23.07.2009 – 11:36

Прямолінійність - це чудово з одного боку - ти точно знаєш, що від тебе хочуть, з іншого боку прямолінійність називають нудною і через неї можна образити людину дуже сильно. Я сама доволі пряма, через що в мене бувають проблеми такого характеру
  • 0

#57 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 23.07.2009 – 13:13

Якщо протягом близько місяця-трьох не виходить налагодити із людиною прямолінійний зв'язок (я це ще називаю "входженням у ментальний простір"), то з людиною зазвичай продовжую спілкуватись лише по справах. Але нічого доброго у такому зв'язку немає, бо багато хто згодом відходить від спілкування зі мною тому, що "я страшна людина" або "з тобою неможливо спілкуватись". Або мені людина не подобається (причин також тонни - див. тему про "Ненависть/зневага"). Словом, як результ, прямолінійним я залишаюсь лише з кількома людьми, а з рештою наглим чином лицемірю. Але все ж без прямолінійності незручно.
  • 0

#58 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 24.07.2009 – 13:16

Прямолінійність то поняття дуже відносне. Ми маєму певну точку через яку ця наша лінійність направлена, але ж наша лінія теоретично може обертатись навколо своєї осі.... так от якщо при цьому вона не зачіпає сильно чужі інтереми то це буде "+" а якщо когось плющить від нашої прямолінійності і стимулює бажання змінити її форму то це вже буде "-".

Прямолінійність буває різною не лише у відносинах між людьми, наприклад, не завжди вдається використовувати прямолінійність коли їдеш автомобілем через первні перешкоди тому придумали літак ))) але й він не підходить до кожної теми де праямолінійність також була б доречною )))))
  • 0

#59 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 24.07.2009 – 13:23

Запитання риторичне. Все одно що спитати "зелений колір - це + чи -?" :D
  • 0

#60 Żywiec

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 111 повідомлень

Відправлено 24.07.2009 – 19:45

Впринципі коли як. Але завжди є +.
Можна образити, зате будеш знати правду. А правда - це важливо дуже.
Як казав Даніла Бадров:
"В чьом сіла ,брат?" і потім казав що сила в правді. За ким правда той сильніший.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних