Перейти до вмісту

Прямолінійність - це "+" чи "-"?

Повідомлень в темі: 72

#21 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 02.10.2007 – 08:40

Sancho176 (1.10.2007 20:28) писав:

Я - людина відносно публічна. В мене дуже багато друзів, які однією з найкращих рис мого характеру вважають прямолінійність. Але ще більше ворогів(мабуть надто сильно сказано) через цю саму рису. Прошу ваші коментарі.

Прямолінійність повинна бути "гнучкою".. знаю, звучить типу "суха вода", але я постараюсь пояснити... Одну й ту ж річ можна сказати по-різному, так, що й людина відповідно по-різному це сприйме і сказане не буде брехнею,буде прямою правдою, але акуратною... Треба розуміти, з ким Ти говориш... враховуючи те, що навіть одне й те саме речення дві людини будуть розуміти і сриймати по-різному.. Ну і залежно від ситуації... Ось наприклад.. (може дуже трагічний, але все ж таки..).. Тобі доводиться сказати, що людину звільняють... Припустим, Ти це говориш прямо як двері... Одна людина може навіть втішитись, а іншу Ти цим до інфаркту доведеш... У випадку, коли Ти людину якось підготуєш до цієї новини чи просто даш самій це зрозуміти - в обох випадках ніхто сильно не постраждає.. бо перша людина й так сильна характером - їй байдуже, як Ти їй це скажеш, а друга ще й навіть подякує за людяність....
Але на жаль навчитись цієї "гнучкості" в стосунках важко... є така наука соціоніка.. вона каже, що люди ділятись на 16 типів (ну тут довго розказувати).. словом, є людини (етики) які просто майстри в цьому, адже в них розвинені естетика, емоційність, почуття і відчуття... а я логіки.. яким треба все казати як 2 на 2 = 4...
Тому тут писати можна довго, розглядаючи всі варіанти... але половина зрозуміє з півслова, що я кажу, а інші - зовсім навпаки... і це не є недолік.. це природа така.. це твій, так би мовити, ресурс, який спрямувати в правильне русло можеш тільки Ти.... (цим самим позбувшись навіть ворогів)
  • 0

#22 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 02.10.2007 – 09:34

Перечитала. До автора - я не публічна людина, але як то кажуть в народі - "пряма, як дошка". Багатьом то відомо тут і думаю що нема таких, щоб ображались. Прямолінійність і відвертість - залежно в чому. Не завжди треба говорити правду, не завжди людина заслуговує на втою відвертість, не з усіма хочеться бути відвертим. Складне питання і щоб обговорити його, тре конкретні приклади. Правильно хтось казав тут, коли ти, наприклад, в публічній суперечці замість навести аргументи, кажеш - ти ідіот - тоді це не прямолінійність а тупість. Це нагадує мультика "А Баба Яга проти". Тому, щоб задавати таке питання (до автора) потрібно було навести приклад. А про прямолінійність, то ще таке згадалось - "іноді краще жувати..."
  • 0

#23 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 02.10.2007 – 14:45

Ластiвочка (2.10.2007 10:34) писав:

А про прямолінійність, то ще таке згадалось - "іноді краще жувати..."

Я ще пару цитат додам: "Багато говорити і багато сказати не одне і те ж" (Софокл)
"Мовчання іноді говорить більше, ніж слово" (В.Винниченко)
"Я часто каюся в тому, що говорив, але рідко шкодую про те, що мовчав." (Абу-ль-Фарадж)
  • 0

#24 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.10.2007 – 10:25

Sancho176 (1.10.2007 19:28) писав:

Я - людина відносно публічна. В мене дуже багато друзів, які однією з найкращих рис мого характеру вважають прямолінійність. Але ще більше ворогів(мабуть надто сильно сказано) через цю саму рису. Прошу ваші коментарі.
Залежить все від того, як тобі з цією рисою живеться. Невже хочеш ворогів зробити друзями? Цінуй друзів і роби так, як тобі буде добре.
Про те, що прямолінійність повинна бути гнучкою, правильно. Але я не могла по інакшому відповісти, тому що сама не вмію використовувати цю гнучкість.
  • 0

#25 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 06.10.2007 – 11:44

Sancho176 (1.10.2007 20:28) писав:

Найкращий воїн той, хто може зробити другом свого ворога (не знаю,чия цитати,вибачайте..) :) :D
  • 0

#26 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 06.10.2007 – 18:53

Прямолінійність, розумію це як простота... то так!!!

Проста як двері людина це прикольно, сама така і вважаю це нормальним. Адже говорити прямо так як є, що в голову збрело це клас. Але одна погана сторона - інколи нападає словесний по...ос.. от тоді тікайте :D
І взагалі бути прямим - відвертим, у житті, це добре.
  • 0

#27 Мимиха

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 07.10.2007 – 12:10

Звичайно краще сказати прямо в очі, а інша справа як на цю прямолінійність відреагують, мені здається що це позитивна риса... :D
  • 0

#28 Осколок Життя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 21.10.2007 – 10:06

взагалі, для кого як... декотрі завжди прямолінійні... мені наприклад прямолінійність не властива...)...
  • 0

#29 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 23.10.2007 – 15:34

Насправді недомовки - це набагато гірше за прямолінійність, хоча і "гуманніше", як, може, хтось скаже... ;)
Але з прямолінійними людьми все чітко і ясно... Я вважаю це "+" :)
  • 0

#30 Осколок Життя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 23.10.2007 – 15:57

Повірте, не завжди прямолінійність це добре...

тут ще треба дивитися на людину, на яку спрямована ця "прямолінійність"... розумієте... іноді правда занадто жорстока... і іноді ця правда може просто зробити на стільки боляче, що просто гріх витримати...
  • 0

#31 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 23.10.2007 – 16:03

Осколок Життя (23.10.2007 16:57) писав:

Повірте, не завжди прямолінійність це добре...

тут ще треба дивитися на людину, на яку спрямована ця "прямолінійність"... розумієте... іноді правда занадто жорстока... і іноді ця правда може просто зробити на стільки боляче, що просто гріх витримати...
звісно і таке буває... ;) тоді правду треба адаптовувати, щоб не уразити... а то вже, кажуть, лицемірство (хоча я не вважаю це негативом в такому сипадку)
  • 0

#32 Вовкулака

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вже не Вінниця...

Відправлено 24.10.2007 – 19:40

Sancho176 (1.10.2007 19:28) писав:

Шановний Sancho176 вашу прямолінійність можна легко спростувати! Всі ми знаєм функцію прямої! От там то є такий коєфіцієнтик, який змінює кут нахилу відносно осі ОХ! Якщо ввести частоту зміни цього коєфіцієнта, то пряма буде через певний час змінювати всій кут нахилу, а тому на графіку вашого життя буде малюватись ламана, яка складається з прямих під різними кутами нахилу! Частота коефіцієнта пояснюється досить просто - в процесі життєдіяльності Ви ж постійно обераєте певний шлях, а таким чином змінюється і кут нахилу вашої прямолінійності! Отже, можна зробити висновок, що Ви скорше всього - ламанолінійний, а не прямолінійний! Що й треба було довести :cool2: :happy1:
  • 0

#33 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 24.10.2007 – 19:52

Прямолінійність л. - це ПЛЮС для тих, хто використовує прямолінійну людину і МІНУС для самої людини.
Прямолінійність л. - це ПЛЮС для справжніх друзів людини і МІНУС для несправжніх друзів людини. Але в будь-якому з цих варіантів - ПЛЮС для самої людини.
Прямолінійність л. - це ПЛЮС для роботодавця і МІНУС для самої людини.
і т.д.

...а там де є ПЛЮС і МІНУС - там є коротке замикання, а значить як не крути - все-одно буде хріново ібо оточення таке, окрім справжніх друзів є і вороги і несправжні. Отже в залежності від ситуації потрібно або заземлювати свою прямолінійність, аби уникнути короткого замикання, або давати волю. Для цього потрібно мати вольтметр і амперметр інтуіцію і розсудливість.
  • 0

#34 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 24.10.2007 – 19:56

прямолінійність - це дуже неоднозначне явище..
я думаю так
це може бути або +, або -
  • 0

#35 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 24.10.2007 – 20:15

GENTOR (24.10.2007 20:56) писав:

Пане Сварус, зразу видно, що ви криво-синусоїдально-лемнискатова людина! :happy1: Ні ціслова то не матюки і не образа! Ви майбуть або ж музикант або щось творчо обдароване і велике як Сонце! :cool2:
А йа так і зрозумів шчо то не образа і тим більше не матйуки! І Ви скоріш за все навіть не уйавляйете на скільки йа криво-синусоїдальна людина...але то вже інша тема, яка частково розкрита в останньому дописі мого ЖЖ.

GENTOR (24.10.2007 21:03) писав:

Ех ні панночко - савте або плюс або ж мінус! Ви маєте визначитись і негайно.
Мушу Вас розчарувати - панночка насправді не панночка...то просто улюблений актор пана на аватарі.

А воисновк з цгьоо вгсьоо ниаступнй - птрямолінійнісь не ткаа вже й пмряа і лнінійа має бтуи, ішнаке ой як вкажо бдуе її хназяїу жтии в смучасноу жтиті.
  • 0

#36 Осколок Життя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 24.10.2007 – 20:20

"А воисновк з цгьоо вгсьоо ниаступнй - птрямолінійнісь не ткаа вже й пмряа і лнінійа має бтуи, ішнаке ой як вкажо бдуе її хназяїу жтии в смучасноу жтиті."

+1
  • 0

#37 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 24.10.2007 – 20:32

GENTOR (24.10.2007 21:19) писав:

Хай йому грець! Я вже був ледь не закохався у того пана! Або грець з ним, в у що закохався у то й закохався вороття немає на зад! :happy1: :ggggg:
Так, саме ЗАД, Ви все правильно підмітили :ggggg:

GENTOR (24.10.2007 21:25) писав:

згодуйте вовкам! І хай Вас хранить Бог!
Ось він я, де мій хавчик? Бо сиджу жую якийсь Eclipse :cool2:

Ілнкои до птрямолінійносі пнотрібо сставитиь з гоуморм і тдоі все бдуе дробе
  • 0

#38 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 25.10.2007 – 21:50

Модер прийшов ;)
  • 0

#39 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 26.10.2007 – 01:23

Залежить від ситуації.
Дурість та безвільність - це однозначно "мінус".
  • 0

#40 зеленоока

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 19:14

В більшості випадків це +,але не у всіх. Треба відрізняти поняття "прямолінійність" від "тупості"
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних