Перейти до вмісту

ДИМНА суміш

Повідомлень в темі: 87

#21 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1876 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 02.06.2007 – 22:52

Вся правда. Факти - річ уперта. Дякую тому, хто це наисав:

Цитата

проби дедуктивного аналізу постів працівника шоу-
Написано 30/06/07 at 10:39:27 GMT+02:00 польз. LOL
Для початку приймемо як аксіому такі умови:

· Дана особа повнолітня, тобто здатна відповідати за власні вчинки.

· Ця особа є психічно здоровою і, значить, адекватної поведінки.

· В даний момент вона не хворіє ні на які хвороби, що ускладнюють процеси мозкової діяльності і таким чином призводять до спотвореного сприймання дійсності.

Якщо ці умови приймаються, то з великою цікавістю ми можемо проаналізувати вчинки та пости цієї особи, скажімо за останні кілька місяців.

Спочатку приведемо події в хронологічному порядку

Вересень 2005 року – учасників групи «Димна суміш» було побито під час їх виступу на фестивалі «Рок екзистенція» звукооператорами «Комори».

Квітень 2007 року – до директора групи «Димна суміш» надходить пропозиція виступити на фестивалі «Чайка».

Травень 2007 року- створюються афіші фестивалю, де серед інших вельмиповажних груп зазначається і група «Димна суміш», реклама в інтернеті тощо.

25 травня 2007 року – до директора групи телефонують з оргкомітету фестивалю і розповідають суть справи, пропонуючи звернутись до «Комори» та попросити їх відмінити своє рішення про заборону на виступ групи на фестивалі.

29 травня 2007 року На офіційному сайті фестивалю «Чайка» зникає інформація про виступ групи.

30 травня в Солом’янському районному суді розглядається карна справа про побиття вокаліста групи «Димна суміш»працівником компанії «Комора».

Ось такі сухі і безрадісні факти.

А тепер, думаю, доречними є кілька цитат з лів жорналу представника оргкомітету фестивалю «Чайка»

Пишет merry_k ([info]merry_k)
@ 2007-05-31 15:36:00

Пару лет назад, на рок экзыстенции выступали Дымна Сумиш. Время их вышло, а они продолжали выступать. На второй песне организаторы вырубили им звук. Они стали сбрасывать мониторы на пол со сцены. (Вот она религиозность!). Техники компании Комора, увидев это, выскочили на сцену ловить мониторы и снимать со сцены группу. Дымна Сумиш начали драться, в результате Комора скрутили им руки и вывели. Спробуємо проаналізувати- панянка викладає факти, хоча не була їх свідком. Причому в жодній зі статтей таких цікавих версій описано не було. Отже, ми маємо справу з усною народною творчістю, зокрема, з тією прекрасною її частиною. яку невігласи називають чомусь словом «Плітки».

[info]merry_k
2007-05-31 12:54 pm UTCТогда на сцене была саша. У меня есть основания ей полностью верить.
А еще я знаю Комору, милейшие люди. Аналізуємо: проста така собі дівчинка саша була на сцені тоді. Чого б то їй там бути. якщо вона не з Комори і не учасниця гурту? Вгадали, вона була представником Рок екзистенції! Абсолютно не зацікавлена особа!

[info]merry_k
2007-05-31 12:59 pm UTC +1
Рокэкзистенция башляет за адвокатов. Создали всем проблемы. Аналізуємо. Якщо все так чесно і безневинно, навіщо щось, вибачте за натуралізм, башляти? Тим більше безневинній Рок екзистенції, це ж не її представники били чи провокували побиття? Дійсно, створила група проблеми. Ні, щоб з кришнаїстьською смиренністю підставити ще і інші частини своїх тіл під побиття, а потім подякувати за науку, ці наглюки заходилися відстоювати свої права законним чином, чим і, цитую, «Создали всем проблемы.»

[info]merry_k
2007-05-31 01:01 pm UTC Еще раз для всех уточняю. Все что я написала - со слов очевидца - моей подруги. Которой нет смысла врать, она не представляет ни одну из сторон. Аналізуємо. Видно все-таки якусь з сторон вона представляє (див комент №2) Прошу, ваша честь, звернути увагу на слово подруга, що, я думаю, вжито в сенсі «близька людина».

[info]merry_k
2007-05-31 02:53 pm Посммотрю на тебя, когда какие-то мудилы будут не за шо не про шо, по судам таскать 2 года. Бедненьких со сцены вывели.
Я бы на месте коморы поступила точно также. Аналізуємо. Панянку вивели з себе пости всяких відвідувачів її лів жорналу, які задають всякі запитання і бажають докопатись істини. Тому вона перейшла на специфічну в шоу бізнесі лексику. Думаю, що слово «муділи» в цьому контексті означає: це ті лохи музиканти. яких запрошують виступити на фестивалі з метою підняття його дещо пониженого рейтингу. Заперечте мені, що це не так! Для чого ж тоді телефонувати, домовлятись і запрошувати цих музикантів? Невже лише для того, щоб вони виступили перед глядачами? Думаю, для організаторів фестивалю це зовсім не для чого. І взагалі, ідеальний варіант – глядачі купують білети і не приходять, а групи не виступають, бо немає глядачів, їм не сплачують гонорару, «Комора» зберегла і не перегріла безцінну апаратуру. Чистий прибуток роділено між зацікавленими особами.

[info]merry_k
2007-05-31 07:28 pmЯ не собираюсь здесь ни с кем разводить дискуссии. Я написала правду, а пусть каждый думает как хочет. Я только могу надеяться что добро или бабло победит зло. Без коментарів

Шановні читачі! Напевне вам цікаво дізнатись про результати даного аналізу. З сумом хочу константувати, що вони дуже невтішні, причому з точки зору Карного кодексу. Ми маємо офіційну особу – представника оргкомітету фестивалю.

Важко собі уявити, що вона не бачилась зі своєю подругою Сашою близько двох років і нічого не знала про події на Рок Екзистенції. Та все ж ми маємо прийняти одну з двох версій:

1. Професіонал шоу бізнесу нічого не знала про ці події.

2. Вона таки щось знала від своєї подруги.

Якщо ви схиляєтся до першої версії, ми можемо лише поставити під сумнів професіоналізм даної особи, і лишити її дії на її совісті.

Значно цікавіша гіпотеза випливає з іншої версії.

Пані Мері пречудово знала про всі події та про дворічну тяганину по судам. Якось із своєю подругою вони вирішили допомогти «милейшим людям із Комори», які за свої дії можуть бути засуджені на строк до 3 років. Все спрацювало якнайкраще - хто такі ці муділи з Димної Суміші? Звичайні музиканти, і їм, зазвичай, хочеться виступити перед публікою. Тому легко було отримати згоду на виступ і дати про це всіляку рекламу. Та основне в цій справі – строга конспірація. Ні в якому разі не можна було допустити працівників Комори до афіш та інтернету, де вони могли прочитати таку огидну їм назву «Димна суміш». Вам віриться? Я думаю, що вони хоча і «милейшие люді», але читати все ж уміють. І прекрасно знали про цей виступ. Що ж сталося рівно за тиждень до суду? Не витримали нерви? Я, звичайно, можу прийняти такий романтичний варіант, але дедуктивний метод не дозволяє. І тому, на жаль, мушу константувати, що наміри пані Мері були зовсім інші – заставити непокірних музикантів піти на поклін до Комори в переддень суду під загрозою зриву їх довгоочікуваного концерту. Хто ж думав цо в цих муділ, виявпяється, є почуття власної гідності? І вони розцінять такі спроби в контексті суду як щантаж? Шантаж - действие, заключающееся в угрозе разоблачения, разглашения позорящих, часто сфабрикованных сведений с целью добиться от шантажируемого лица определенных поступков.

состоит в получении имущественной выгоды посредством принуждения или воздействия на волю потерпевшего при помощи насилия над личностью или наказуемой угрозой (последнее называется также шантажом…(вибачте мені мій суржик, панове)

Про Дедуктивний метод можна прочитати: А.Конан Дойль «Пригоди Шерлока Холмса»

Про шантаж: «Кримінальний кодекс України»

З повагою, шанувальник пана Артура Конан Дойля та шоу бізнесу, зовсім не зацікавлена особа.

• 0

#22 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень

Відправлено 26.10.2007 – 14:59

[hide=150]

Цитата

25, 26, 27 жовтня з 19:00 по 19:30 в рамках акцій, запланованих Музторгом, виступатиме гурт "Димна Суміш"
Презентуючи "Gibson guitars". Музикант обіцяють до кожного дня підготувати особливу і незвичну програму. Одним словом буде цікаво.
докладніше muztorg.ua
© _http://community.livejournal.com/dymna_sumish_ua/[/hide]
  • 0

#23 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 27.10.2007 – 15:02

та нічо така ніби команда. маю трошки їх пісеньок,досиь якісно..
дивно шо не дуж багатьом людям подобається
;)
  • 0

#24 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень

Відправлено 28.10.2007 – 00:35

[hide=50]

Перегляд дописуlamourattack (27.10.2007 16:02) писав:

та нічо така ніби команда. маю трошки їх пісеньок,досиь якісно..
маєш синг "В кріїні ілюзій"? Ніяк не можу знайти мп3.

Цитата

дивно шо не дуж багатьом людям подобається
Людям, які розуміють, що таке музика подобається 100%. Проблема в тому, що багато людей про цей гурт ніколи не чули і не бачили. Але настоав час і він починається прямо зараз ;) [/hide]
  • 0

#25 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень

Відправлено 09.11.2007 – 03:17

Зображення

Розширюючи обрії сприйняття світу засобами музики, група «Димна суміш» не боїться експериментів в цій царині. Відомі своєю стрейт-ейджівською ідеологією, глибоким філософським сприйняттям світу та проникливими текстами, музиканти «Димної суміші» вирішили ще раз здивувати своїх чисельних прихильників. Не встигли шанувальники групи насолодитись нестримним панківським драйвом та епатажем нового проекту «Екс Позерз», в якому рівно половина учасників - гітарист Сергій та вокаліст Олександр – ядро Димної суміші, як група пропонує їм нові відчуття, на цей раз зовсім в іншій музичній площині . Наприкінці листопада музиканти «Димної суміші», приємно стомлені виступами в російській столиці, хочуть потішити своїх слухачів в столиці українській. Час зустрічі 20:00 23 листопада

XLIB Club
ул.Фрунзе, 12
м. Контрактовая Площадь
вхід 35грн.
«Димна Суміш»
«Сухарі»

Слухач може задати слушне запитання: «І що поєднує ці такі різні, як в популярності так і в звучанні гурти?». І отримає відповідь: нічого, крім таланту, щирості, та нестримного драйвового звучання. Чому віддати перевагу, заради якого з цих гуртів прийти на концерт, вирішувати глядачеві. Група «Димна суміш» запрошуе до щирості та толерантності в наш синтетичний час. І зараз, коли ніхто не може бути впевнений, чий саме голос звучить під час виступів відомих виконавців, справжнє живе звучання, таких різних груп, не залишить нікого байдужими.

http://infostore.org/info/4226705 - here's more Sasha's Che photos

Original text: http://community.liv...ymna_sumish_ua/
© 2007 All Rights Reserved. DS Inc. DS logo is trademark or registered trademark in Ukraine. All other trademarks are the property of their respective owners.

• 0

#26 Живчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Київ, на підніжжі Старокиївської гори

Відправлено 10.11.2007 – 07:32

недавно почув про них, поважаю, бо вони - ВЕГЕТЕРІАНЦІ, всіх вегетеріанців обожнюю й глибоко поважаю, сам такий. До речі - Положинський також вегетеріанець
  • 0

#27 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 12.11.2007 – 16:15

Флуд і оффтоп видалив я!
  • 0

#28 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень

Відправлено 27.11.2007 – 20:12

Цитата

Важко знайти в Україні команду з такою енергетикою та вмінням взаємодіяти з аудиторією, як у гурту Димна Суміш. З іншої сторони важко знайти в Україні команду, яка б грала якісний пост-панк та гранж так, як це робить гурт Димна Суміш. У будь-якому випадку, ті, хто не полінився прийти 23-гожовтня в київський клуб XLIB не пошкодували. Бо знали куди йдуть....

Зображення

Порадували старі перевірені пісні і… нові, але теж вже перевірені (“В країні ілюзій” всі співали хором). Стрибки у натовп, “Govinda”, “Ти живий” та чергова нова пісня на біс і відчуття сімейного концерту – випадкові люди на подібні заходи не ходять. А взагалі про ДС писати нецікаво. І читати про них нецікаво. Про них цікаво приходити і слухати.
(с) _http://fadiez.com.ua/content/view/685/1/
Зображення

Я Вперше там почув "Земля з небом", "Стара школа", що не могло не радувати. Під час концерту примудрилися !ногою! збити прожектор, що висів на стелі :prapor3:

П.С. Важка музика = важкі наркотики. ))
  • 0

#29 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 27.11.2007 – 23:23

кашмар чого я не прийшов :prapor3:
просто гівно...."(
  • 0

#30 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 27.11.2007 – 23:42

Мені подобається! Дуже!!!
  • 0

#31 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 28.11.2007 – 00:53

я б не проти на кунцерта їх пофтикати, а то ше вживу їх не бачив і не чув
:prapor3:
  • 0

#32 Desving

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень
  • Місто:Миколаїв

Відправлено 28.11.2007 – 16:25

Перегляд дописуDead (11.01.2006 19:52) писав:

:) Димна суміш(Київ)-Саша Чемеров – вокал, вировець,Олександ Гущин – барабани,Сергій Мартинов – гітара,Ігор Гержина – бас.Чудовий РОК-гурт, який робить якісну музику,мішаючі різні стилі.
Мабуть мало хто не чув їхнього хіта"Стіна" ("Між нами з тобою завжди стіна...")Зараз вони збираються знімати кліп. А як ВАМ цей гурт? :angry1:

мені подобаеться :prapor3:
  • 0

#33 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень

Відправлено 20.12.2007 – 20:25

Бачиш як небо міняє колір? Як летять роки?
Вийшла довгоочікувана відеоробота

Казково-панкгранжово.
  • 0

#34 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень

Відправлено 21.01.2008 – 14:40

Зображення
Дайте лінки на групу Стінкс, ніколи не чув.
  • 0

#35 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Місто:ua

Відправлено 21.01.2008 – 16:34

дивовижна група.
особлива остання пісня,чомусь мене до кісток пробрала країна іллюзій...
скільки вона вже на плаву?доволі багато,і не перестає шокувати
  • 0

#36 Metallistka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Місто:М. Мукачево

Відправлено 24.01.2008 – 13:57

Чула їх і бачила. Нічо такі. Драйвовий приспів у пісні "В країні ілюзій". Поки що мене пре ;)
  • 0

#37 metamoreFoZza

антіБлондінка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Місто:сьомої тучки

Відправлено 05.02.2008 – 12:23

була в дивосвіті..
суууууууууууупер..нічого не скажеш
унесла додому кусок гітари вокаліста)))))
  • 0

#38 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень

Відправлено 08.02.2008 – 23:48

Перегляд дописуmetamoreFoZza (5.02.2008 12:23) писав:

була в дивосвіті..
суууууууууууупер..нічого не скажеш
унесла додому кусок гітари вокаліста)))))
http://community.liv...h_ua/69156.html

Мені так жаль, що я не пішов. :rolleyes: Бо по фоткам там такий жирненький клубєц... Акустичний концерт, це зовсім не то, що цей треш. Вище відео жорстокого вбивства на Оболоні.
  • 0

#39 Тихий Крик

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 382 повідомлень
  • Місто:Львівська обл., Броди

Відправлено 09.02.2008 – 11:30

Недавно послухав пісню "Країна Ілюзій" - сподобалось!
Класна манера виконання!
  • 0

#40 Agata

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 10.02.2008 – 20:27

Про гурт почула колись від подруги, вона у мене добре розуміється на музиці, в тому числі і на українській альтернативній... Зайшла в нет, глянула кліп, скачала кілька пісень, зразу не дуже сподобалось, а тепер вже звикла... радує те що їх кліпи крутять на музичних каналах, ну хоч щось нормальне українську, бо іншим важко туди попасти, і зазвичай кліпи своїх улюблених виконавців я наблюдаю на екрані власного компу :kozak:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних