Перейти до вмісту

Комп'ютерне шаманство

Повідомлень в темі: 43

#21 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 10.04.2008 – 19:22

як показує досвід, причиною "чарівних" глюків є велика кривизна рук юзверів. не будете мучити свої компи-будуть працювати як треба.
шаманством не займаюся, в крайньому випадку з своїм компом)
  • 0

#22 Waldemar4eg

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 10.04.2008 – 20:45

Перегляд дописуНарКотик (8.10.2007 12:29) писав:

... Спеціально ходжу з бубном....
А Бубен зроблений з ДВД-болванок і дискет?
  • 0

#23 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень

Відправлено 11.04.2008 – 20:19

Був в мене один прикол з нетом: зайшов вперше в нет все нормально і тут вибило, я пробую знов зайти пише що не може. А звоню знайомому(він мені нет настроював) кажу що не можу зайти в нет. Він прийшов зайшло нормально. Ну попрощалися, пробую знов зайти не заходить, я знов пробую не заходить потім знов дзвоню до знайомого, він приходить і нет знов нормально паше. Він знов пішов, і я знов пробую залізти в нет не залазе. Тоді вирішив попробувати на слідуючий день. Включаю зранку комп,залажу в нет, і все нормально паше. Незнаю шо то було але підхарило конкретно.
  • 0

#24 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 05.05.2008 – 16:39

Як ви вважаєте, який основний параметр, що впливає на продуктивність компютера? підказка - згадувався вище.
  • 0

#25 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 05.05.2008 – 16:59

Перегляд дописуDarkLordVillis (5.05.2008 17:39) писав:

Як ви вважаєте, який основний параметр, що впливає на продуктивність компютера? підказка - згадувався вище.
Мабуть чудо.

Було багато приколів з компом, найчастіше зустрічаюсь з тим що у друзів весь час глючить комп (куча непотрібних прог, ігор, комп чиститься 1 раз у вічність, куча вірусів), і вони дивуються як це так. Одного разу прийшов до друга та почув такий прикол: - У мене комп два місяці робить потім починає глючити мабуть треба новий купити (у нього стоїть 2 ядерний проц, вінт 800 гиг, озу 2 гига щось в такому плані точніше непам'ятаю). Я почистив ігри, проги пройшовся по компу портативним др. вебом, поправив реєстр перезагрузив комп (комп почав норм працювати), і пішов. Потім від його друзів я про себе такі чудесні речі чув ніби прийшов до нього грузнув комп і він став норм пахати.

І ще один прикол з моїм компом - якщо я сижу то все працює без глюків, різних приколів, а якщо брат сідає наприклад просто гру пограти я після нього по 2 години відчищаю комп, удаляю віруси і знахожу по 300 помилок в реєстрі і кучу прог (навіть не знаю звідки беруться), деколи глючить explorer збиваються деякі мої настройки, брат зпевняє що годину грав варкрафт по лану і нічого більше не робив, в більшості випадків це виявляється правдою.

Повідомлення відредагував eXpert: 05.05.2008 – 17:00

• 0

#26 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 05.05.2008 – 20:18

нє, не чудо. цей параметр називаєця "кривизна рук юзера"
  • 0

#27 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.05.2008 – 16:25

Перегляд дописуeXpert (5.05.2008 17:59) писав:

Я почистив ігри, проги пройшовся по компу портативним др. вебом, поправив реєстр перезагрузив комп (комп почав норм працювати), і пішов. Потім від його друзів я про себе такі чудесні речі чув ніби прийшов до нього грузнув комп і він став норм пахати.
За кілька місяців такої роботи і кількості юзерів більше 50, вам це швидко набридне - вичищати лайно за іншими і захочеться виконувати більш інтелектуальну роботу. Це сизифова праця. :)
  • 0

#28 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 06.05.2008 – 16:29

Перегляд дописуDarkLordVillis (5.05.2008 21:18) писав:

в десятку :)
  • 0

#29 Slavko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 06.05.2008 – 16:43

А в мене комп взагалі живе своїм життям. Було одного разу перестав вмикатися, весь час синій екран вилазив і якусь муру писало. Приніс я свій сістемнік до друга, шаман ше той, так він його з першого разу включив і ніякого синього екрану не було. Я в шоці, прихожу додому, вмикаю, а він сабака не вмикається. Шо за фігня? Прийшлось вінду перевстановлювати. :)
  • 0

#30 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 07.05.2008 – 13:48

Швидше за все це параметр задовбування адміна.

Перегляд дописуtrim (6.05.2008 17:25) писав:

За кілька місяців такої роботи і кількості юзерів більше 50, вам це швидко набридне - вичищати лайно за іншими і захочеться виконувати більш інтелектуальну роботу. Це сизифова праця. :)
Зато гроші дають, а юзерів не так і багато.

З.І. Згадав ще один прикол: Коли у мене старий комп був, там сідюк був глючений і працював через раз, коли мені давали якісь хороші ігри я часто молився щоб він запахав і найчастіше коли я просив щоб сдром працювати він і працював.
  • 0

#31 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 23.09.2009 – 09:40

А руки це продовження мозку.

Я ще при совдєпії працював на воєнному заводі реглювальником РЕА. Фігня всяка електронна по крилатим та балістичним ракетам.
І у нас в нашої комунистичної бригаді було таке чудо якого звали "Толік з полем негативної причинності". Так він коли працював, то ЕОМ так "тремтіла", що за його спиною майже завжди стояв фахівець-ремонтьор.
Але це не тільки електроніки стосувалося, з ним було навіть опасно їхати в ліфті чи тролейбусі. Ліфт застрягне, а у тролейбуса на кожному повороті будуть рога злітати і навть були випадки, що тролейбус горів.
Потім цього унікума забрали в відділ по випробуванню нової апаратури. Проробив він і там недовго, бо у нього самого почалися травми, у інших людей, що з ним працювали, а апаратура взагалі не проходила ніяка.
Потім він пішов по комсомольскому напряму, а через деякий час розвалилася вся партія.

Зараз, я коли нервуюсь, в мене практично завжди глюкає комп, але я згадую Толіка і мені стає нормально і весело.
  • 0

#32 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.09.2009 – 10:16

Перегляд дописуtod (26.09.2007 11:41) писав:

[indent]На роботі якось декілька днів підряд комп'ютер сам перезавантажувався, коли я вставав від нього і відходив на 3-5 метрів... Ніяких дротів я не зачіпав, коли сидів за ним теж нічого не перевантажувалось, віддалено ніхто на комп не заходив... Потім само сабою минулося, ми пояснили це просто надмірною іонізацією повітря...[/indent]

Перший і останній випадок, який я пригадую - мій комп"ютер на колишній роботі після кількох посиденьок компанією за ним в Героїв-2 з "оковитою" і домашніми помідорами перестав, виключно під час вечірніх посиденьок, нормально працювати - зависав, перезавантажувався, гальмував.
Все пройшло після того, як один з компанії порадив, просто по приколу, поставити в системний блок чарку з "чим треба". Відтоді працював ідеально.
Мабуть образився, що з ним не діляться.
  • 0

#33 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 23.09.2009 – 12:51

Руки рівняйте, шановні...

Повідомлення відредагував Lactarius: 23.09.2009 – 12:55

• 0

#34 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 639 повідомлень
  • Місто:Львув

Відправлено 23.09.2009 – 12:58

а в мене з моїми 64 відахи і 256 оперативки - то є біда :ДДД
  • 0

#35 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 23.09.2009 – 13:01

Цитата

а в мене з моїми 64 відахи і 256 оперативки - то є біда :ДДД
я 7 чи 8 років з таким. якшо мати рівні руки то для більшості задач вистачає.
  • 0

#36 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 639 повідомлень
  • Місто:Львув

Відправлено 23.09.2009 – 13:07

у мене також 8 рік зараз,ще нічого неміняв. на рахунок чи хватає,то можна сказати,що і так,але я шось зараз почав все частіше і частіше вінду міняти.
  • 0

#37 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 23.09.2009 – 13:15

Перегляд дописуLactarius (23.09.2009 14:01) писав:

я 7 чи 8 років з таким. якшо мати рівні руки то для більшості задач вистачає.
так і є, в мене стояв такоїж конфігурації, автокад, фотошоп все працювало, відав, тепер там один офіс стоїть, і все висить.

Повідомлення відредагував Dynkan 113: 23.09.2009 – 13:16

• 0

#38 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 23.09.2009 – 18:16

Цитата

у мене також 8 рік зараз,ще нічого неміняв. на рахунок чи хватає,то можна сказати,що і так,але я шось зараз почав все частіше і частіше вінду міняти.
Через БСОДИ? Чи через заторможеність?
  • 0

#39 Take-Mau

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 23.09.2009 – 18:24

Привидів не існує. :)
комп’ютерних також :)
  • 0

#40 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 23.09.2009 – 18:38

Приєднаюсь до дописів вище. Як майбутній конструктор єлектронно-обчислювальної техніки заявляю: поведінку будь-кого справного електронного пристрою можна передбачити на з точністю до 100%, тільки майже завжди ця справа не корисна. Звісно ніяке шаманство тут не допоможе. Хоч є деякі обряди:
00. Витерти пил, якщо відяха не паше.
01. Протерти монік, якщо зображення тускле.
10. Якщо якась ще плата розширення не працює, то вийняти і поставити її знову.
11. Віднести до фахівця, якщо не вмикається.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних