Перейти до вмісту

Розум

Повідомлень в темі: 62

#21 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 01.10.2007 – 23:24

ну навяність мозку не означає, що в людини є розум...
Розум - це мабуть прагнення до роздумів чи скоріше здатність роздумувати... і усвідомлювати...

Повідомлення відредагував Lady AD: 01.10.2007 – 23:24

• 0

#22 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 02.10.2007 – 08:06

Перегляд дописуSER_ROCKO (1.10.2007 23:40) писав:

Я звичайно не спец в таких питаннях але думаю шо дуже важливою ознакою розуму є абстрактне мислення. Без абстрактного мислення людина просто існує. А з абстрактним мисленням людина собі накручує що вона живе :) І вигадує собі купу всяких якостей які відрізняють її від тварин, тіпа любов, честь, віра, срака-мотика бла-бла-бла.
Виходить, розум - то здатність вигадувати неіснуюче?
  • 0

#23 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 02.10.2007 – 14:49

Перегляд дописуbulbashka_aero (2.10.2007 09:06) писав:

Виходить, розум - то здатність вигадувати неіснуюче?

людський мозок не здатний придумати щось таке, чого не може бути,статись і тд і тп...

Повідомлення відредагував Lady AD: 02.10.2007 – 14:52

• 0

#24 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 02.10.2007 – 15:07

Перегляд дописуSER_ROCKO (2.10.2007 16:01) писав:

Хіба? А то що ісус христос син бога не людський мозок придумав? :) І купу інших фантастичних теорій, лише на прикладі християнства їх дофігіща. Людська фантастика не має меж, так шо людський мозок може придумати дуже багато цікавого:itshe:

і це цікаве рано чи пізно стає реальністю!
  • 0

#25 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 02.10.2007 – 15:13

[quote][quote]людський мозок не здатний придумати щось таке, чого не може бути,статись і тд і тп...[quote]

Хіба? А то що ісус христос син бога не людський мозок придумав? І купу інших фантастичних теорій, лише на прикладі християнства їх дофігіща. Людська фантастика не має меж, так шо людський мозок може придумати дуже багато цікавого[quote]
Ну,SER_ROCKO,те чи був Ісус(доречі з великої букви) син бога ви знати не можете.І вже давно не модно кжним другим повідомленням вимахуватись зневагою до християнства.
Людський розум ,мабуть, не здатний уявити того що не може бути,тому що наші можливості безмежні...
  • 0

#26 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 02.10.2007 – 15:30

Перегляд дописуSER_ROCKO (2.10.2007 16:14) писав:

От-от. Самі бачите яка зараз реальність. Понавидумували люди собі всякої фігні і вірять в то. Нє щоб мислити логічно. Їм подавай любов і прощення, єдність з богом. І майже на шару.
І перед ким це я вимахуюсь? І чим тут вимахуватись? Вже хтось мені казав що на форумах стало модно обсирати християн. Нажаль це ще не так;) А я особисто пишу то шо на душі :wub:
То шо ісус(пофіг з якої букви) не був сином бога я на 100% не знаю. Але протилежне виглядає як брєд і фантастика і в цьому я впевнений на 99.99999%.
Це якись брєд. Або тут помилка або ти сам собі суперечиш. Можливості людини обмежені. Але вона всеодно може уявити те чого не може бути. От я можу уявити як папу римського гвалтують інопланетяни :itshe: (розумнішого прикладу не можу придумати) Але цього не може бути.

Хіх) обмежені лише ресурси :) (ну вчуся просто на економічному ;) )
а можливості людини необмежені, тим більше її мозку.. (це в загальному)
і придумує мозок не лише релігію...
хоча справді, людство само себе веде до деградації і самознищення, за допомогою того ж мозку....
і все-таки, не просто ж так говорять про інопланетян.. в житті ніц не буває просто так! мусіла бути якась основа, доля правди, щоб люди "придумали" і Ісуса, і інопланетян :)
  • 0

#27 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.10.2007 – 16:23

"Розум" не дороівнює "мозок" - це ми вже з*ясували. :)
Тепер давайте ще й відсічемо розум=мислення, бо розум - не дорівнює мисленню, тому що примітивні форми мислення, а отже і примітивний розум, властиві і тваринам.

Але варто поміркувати над таким зв*язком розуму із мисленням, як слово і думка.
Бо думка - є продуктом мислення і за своєю суттю є внутрішнім мовленням.
Очевидне, що розум спирається на мислення, а отже і на думку і слово.
А це властиве тільки людині (принаймні на Землі із того що нам відоме) :itshe:

Повідомлення відредагував Блискавиця: 02.10.2007 – 16:24

• 0

#28 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень

Відправлено 02.10.2007 – 18:12

Цитата

То шо ісус(пофіг з якої букви) не був сином бога я на 100% не знаю. Але протилежне виглядає як брєд і фантастика і в цьому я впевнений на 99.99999%.
Писати імена з великої букви,мабуть всеж правильніше :wub:
Фантастика, хм...,в світі ще багато неімовірного. :itshe:

Цитата

Це якись брєд. Або тут помилка або ти сам собі суперечиш. Можливості людини обмежені. Але вона всеодно може уявити те чого не може бути.
Тут помилки нема.Я вважаю що можливості людини безмежні,і думки теж.І відповідно нема нічого неможливого.

Цитата

От я можу уявити як папу римського гвалтують інопланетяни (розумнішого прикладу не можу придумати) Але цього не може бути.
Я теж не в захваті від папи римського.Але еротичні фантазії прошу тримати при собі.Прикро що розумнішого прикладу навести не можеш :) .
І ще, я думаю "римського" справді можуть згвалтувати НЛОшки. :)
  • 0

#29 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 02.10.2007 – 22:53

Вас кудись заносить... вам не видається?

Чи я щось не так РОЗУМію?
  • 0

#30 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень

Відправлено 03.10.2007 – 08:16

Перегляд дописуLady AD (2.10.2007 14:49) писав:

людський мозок не здатний придумати щось таке, чого не може бути,статись і тд і тп...
І хто то сказав? де докази?
Це черговий стереотип. Мозок шизофреніка, наприклад, може багато що придумати...
  • 0

#31 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 03.10.2007 – 13:27

Перегляд дописуbulbashka_aero (3.10.2007 09:16) писав:

І хто то сказав? де докази?
Це черговий стереотип. Мозок шизофреніка, наприклад, може багато що придумати...

А де написано, що якраз його мозок не несе істини, реальності і правди?? це тоді теж стереотип... але направду, це вже трішки інша тема..
  • 0

#32 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 07.10.2007 – 16:56

Ось цікава стаття в УНІАН що до можливости введеня в деяких українських школах трансцендентальної медитації для поліпшення розумових здібностей дітей...маленька цитата:

Цитата

Як так сталося, що маленька загальноосвітня школа всього на 500 учнів, в провінціальній місцевості центрально-західної Америки, досягла успіхів, якими не може похвалитися жодна інша школа в світі. Згідно академічного тестування результати учнів школи входять в 1% кращих, вони виграли більш ніж 100 олімпіад і конкурсів штату в категоріях спорту, науки, математики, театру, мистецтва та письменництва, змагаючись з 460 000 іншими старшокласниками штату Айова, а також в загальнодержавних олімпіадах Америки у театральних та мистецьких конкурсах і в чотирьох міжнародних змаганнях з творчого рішення проблем.

• 0

#33 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 27.11.2007 – 04:56

Перегляд дописуОлеська (24.09.2007 21:35) писав:

Давно помітила, що в жодного чоловіка при зустрічі з дівчиною модельної зовнішності не виникне і думки про присутність в її чарівній голівці розуму, чи, принаймні, хоч натяку на нього...
Томографію їм робила? :angry1:

Перегляд дописуОлеська (25.09.2007 23:51) писав:

Погоджуюсь. Але якщо є такі чоловіки, то де вони? Принаймні для БІЛЬШОСТІ розум та краса - поняття несумісні, хоча... може так воно і є?...
Ти себе вважаєш розумною? :prapor3:

Перегляд дописуSER_ROCKO (1.10.2007 23:40) писав:

Я звичайно не спец в таких питаннях але думаю шо дуже важливою ознакою розуму є абстрактне мислення. Без абстрактного мислення людина просто існує. А з абстрактним мисленням людина собі накручує що вона живе :) І вигадує собі купу всяких якостей які відрізняють її від тварин, тіпа любов, честь, віра, срака-мотика бла-бла-бла.
цікаво навіщо то вигадувати?

Перегляд дописуSER_ROCKO (2.10.2007 15:14) писав:

От я можу уявити як папу римського гвалтують інопланетяни :) (розумнішого прикладу не можу придумати) Але цього не може бути.
може, від цих збоченців всього можна чекати :angry1:

Перегляд дописуLady AD (2.10.2007 15:30) писав:

хоча справді, людство само себе веде до деградації і самознищення, за допомогою того ж мозку....
краще вести себе, ніж бездумно туди рухатись. ніщо не вічне ;)
  • 0

#34 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 25.01.2008 – 15:32

Перегляд дописуСварус (24.09.2007 19:14) писав:

Ожте, що ткае руозм? Чи пеотрібн він лнюдиі? Ящко так, то яокю має бтуи йгоо чкаста, яикм чоинм втпливаи на імндивідууа-вкласниа?
Розум людині не потрібен і можна спокійно собі жити без розуму. Гірше лише тоді, коли у вас був розум і ви його втратили. Тоді всі починають вас жаліти і давати вам рецепти, як стати розумним. Ось такі справи з тим розумом!
  • 0

#35 Riff

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень

Відправлено 25.01.2008 – 17:45

Сварус !
Я розумію до чого ви хилили.
Ваші помилки (навмисні) ми помітили. А тепер розкажіть, що ви хтіли цим нам розповісти??

Про розум:
Думаю, що розум мають не лише люди, але і тварини. (вважаю свою кицьку і розумною і хитрою)..
Розум, це функція мозку, яка підтримує нашу життєдіяльність, і всі похідні від того процеси.
І треба врахувати, що є ще поняття, "Рівень розумового розвитку", який визначає якраз, на що спроможна дана жива істота.

Перегляд дописуОлеська (24.09.2007 21:35) писав:

Давно помітила, що в жодного чоловіка при зустрічі з дівчиною модельної зовнішності не виникне і думки про присутність в її чарівній голівці розуму, чи, принаймні, хоч натяку на нього...

Не згоден. Ніколи не розглядав краль, як тупих створінь. Завжди перш за все шукаю в людині розумовий розвиток і душу. А "картинка" лише привертає увагу, щоб шукати ці якості ;)
  • 0

#36 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 29.01.2008 – 14:03

Перегляд дописуСварус (25.09.2007 06:14) писав:

Ожте, що ткае руозм? Чи пеотрібн він лнюдиі? Ящко так, то яокю має бтуи йгоо чкаста, яикм чоинм втпливаи на імндивідууа-вкласниа?
навіть не пробував дати визначення, тому можу помилятись
розум - здатність це створювати абстрактних моделей їхнє використовувати
навіть не відважусь ше шось дописати, там ше треба вліпити слово "досвід"...
  • 0

#37 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 29.01.2008 – 14:53

Розум - то сприйняття, можливість мислити.
  • 0

#38 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 03.08.2009 – 18:31

Перегляд дописуDema V (24.09.2007 20:46) писав:

Як би люди використовували на всі 100% а то лиш 3-5 %
та й ті повністю зайняті пошуком кнопок "відповісти", "відправити" :angry12:

Перегляд дописуОлеська (29.01.2008 15:53) писав:

Розум - то сприйняття, можливість мислити.
те що ти написала закладено природою, розум - це результат якісного використання цього за призначенням
  • 0

#39 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень

Відправлено 04.08.2009 – 01:21

Очевидно, розум - це здатність примусити когось сказати: "А ти, блін, розумний" :)
  • 0

#40 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 09.08.2009 – 21:46

Урбанізовані джунглі або інтелектуальність неінтелектуального (читати про пса та шаурму)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних