Перейти до вмісту

що означає твоє ім"я?

Повідомлень в темі: 147

#81 Perpetuum mobile

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Киев

Відправлено 14.10.2008 – 20:55

Ярослав — чоловіче ім'я слов'янського походження, що має значення: «палаюча слава» або славлячий Ярило, давньослов'янського бога: «ярий та славний».
  • 0

#82 Ангел мій любимий...

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано - Франківськ

Відправлено 15.10.2008 – 20:08

Моє ім'я Тетяна - це стародавнє ім'я, що по одній з версій має давньогрецьке походження й означає "упорядниця, засновниця".
  • 0

#83 (=kapitoshka=)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 174 повідомлень
  • Місто:сельо)))))

Відправлено 15.10.2008 – 20:16

а я десь прочитала що моє імя ("іра") означає людина, що кричить..такшо не переношу коли мене хтось називає іра...краще там іруська, ірина, і так, далі і тому подібне :ggggg: :happytwo: гг...=)
  • 0

#84 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 15.10.2008 – 20:16

Вітамін :ggggg:
  • 0

#85 ~new~

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 188 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.11.2008 – 16:56

пару сторінок до мене вже писали, але повторюся: Олександра - захисниця. не знаю, як захищати, але нападати вмію вправно)
ім"я своє дуже люблю)
  • 0

#86 Invictus

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 320 повідомлень
  • Місто:зиготи

Відправлено 05.11.2008 – 17:19

Ще один Олександр. Ще один "захисник людей". Не надаю значення своєму імені, хай би мене і Йосип чи Акакій назвали. Це б не змінило мене. Просто стало б приводом до кпинів з боку однолітків-дятлів.
  • 0

#87 bitter_end

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 389 повідомлень

Відправлено 05.11.2008 – 19:38

Цитата

Предположительно русская форма древнеримского имени Антоний: вступающий в бой.
Как правило, это очаровательный ребенок...

Все інше, що там пишуть - брехня :prapor4:
  • 0

#88 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 06.11.2008 – 18:23

Рома...здається все зрозуміло)))
  • 0

#89 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 612 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 06.11.2008 – 18:31

Значення ім'я Ілона
Венгерське ім'я, що означає «світла».

Емоційна, але зовні стримана. Натура цілісна, горда, ранима, з природженим відчуттям власного достоїнтства, з розвиненою інтуїцією і дуже високим рівнем адаптації. При дуже сильній збудливості ніколи не впадає в стан нервозності.

Для Ілони не існує авторитетів серед близького оточення; вона завжди знаходиться в пошуку ідеалу, створеного її уявою. Їй хочеться пізнати світ у всьому його різноманітті. Зазвичай Ілона повна всяких прожектерських планів, які не завжди здатна реалізувати. Вона піклується про своїх близьких.

Ілона може добитися великих успіхів в будь-якій вибраній професії, але для завершення початої справи вона не повинна втрачати віри в свої сили. Для неї дуже багато означають норми загальноприйнятої моралі. Над нею завжди є достатній повсякденність.

Ілона прагне затвердитися в сексі, але поводиться розумно і обережно. Все життя вона намагається досягти рівноваги між коханням і сексом. Заміж виходить пізно, оскільки її домагання до майбутнього супутника життя дуже великі. Якщо муж буде близький їй в сексуальному відношенні, то вельми велика вірогідність того, що Ілона буде щаслива в браку. Вона не дуже любить займатися домашнім господарством, але вірна і віддана дружина, дбайлива мати. Не любить жити зі свекрухою.
  • 0

#90 Dimetrius

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 06.11.2008 – 19:38

Ім'я Дмитро походить від ймення легендарної сестри бога Зевса - Деметри або Димитри, яку вважали богинею достатку та хліборобства. Отож ім'я Дмитро трактується як хлібороб або плід землі.

....прикольно... раніше не задумувався що там моє ймення означає.
  • 0

#91 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 06.11.2008 – 21:32

Лідія - походить від назви області в Малій Азії.
а то я думаю, що мене на географію вічно тягне:prapor4:)
  • 0

#92 phobia

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 06.11.2008 – 21:50

люблю своє ім"я. іншого не хотіла б.
Отже, Настя :prapor4:
Жіноча форма від чоловічого імені Анастасій, Анастас. Означає: воскресіння, повернення до життя, та, що воскрешає.
Гарне ім"я, в якому гармонійно поєднуються ніжність і надійність, простота і легкість.
Століттями це ім"я було популярним і в царському середовищі, і серед селян. В нас час також стає все більш розповсюдженішим.
Зазвичай складна, протирічлива натура.
  • 0

#93 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 612 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 16.11.2008 – 01:32

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%BB%...%BE%D0%BD%D0%B0 :ggggg:
  • 0

#94 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 16.11.2008 – 01:57

Що означає ім'я ОЛЕГ

Ім'я має скандинавське походження й означає "священний", "ватажок".
В Олега аналітичний склад розуму й схильність піддавати все аналізу, що буде проявлятися й у повсякденному житті. Властива Олегові зосередженість дає особливо позитивні результати в заняттях науками. Олег важкий у спілкуванні, тому що він не завжди знаходить розуміння своїх поглядів і до того ж йому не завжди вдається придушити в собі почуття деякої переваги над іншими людьми.

З тещею :ggggg: в Олега звичайно встановлюються ввічливі відносини без прояву яких-небудь сильних почуттів. Олег - вірний чоловік. Намагається надати допомогу дружині у всіх домашніх справах. В Олега золоті руки. У відносинах з дітьми в Олега не вистачає теплоти й щирості, тому в його дітей часто важкий характер.

• 0

#95 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.11.2008 – 13:12

Цитата

Вікторія (лат. Victoria) — у римській міфології Вікторія - богиня перемоги. Це дуже давнє, чисто римське божество, культ якого існував задовго до появи романо-грецького пантеону та ідентифікації Вікторії із грецькою богинею перемоги Ніке. До їх підкорення Римом, сабіняни поклонялись богині Вакуні (Vacuna), войовниці та захисниці полів та лісів, що поступово була асимільована римлянами як Вікторія. Римські воєначальники дуже її шанували, один із них, Сулла, присвятив їй Ігри у I ст. до Н.Е. Цезар встановив їй вівтар в Сенаті, та постановив щоб 28-го серпня на ньому присягались на вірність Імперії. Пізніше Август, рісля перемоги над Клеопатрою та Марком Антонієм під Актіум у 31-му році до Р.Х., передав Рим під її опіку, та збудував їй храм на Палатинському пагорбі. Під час процесій на честь імператора, традицією було урочисто проносити статую Вікторії, що стала з часом знаною як Товариш Імператора. Культ Вікторії був поширений у всіх значних містах Імперії, та не було жодного імперського культу що би не використовував Вікторію як символ вічно переможної Імперії. На монетах із її зображенням, вона зображалась на звороті потрету імператора, із оголеними грудьми та тримаючи вінок із лаврового листя.
Вікторія, лат. victoria — перемога.
Вікторія — найбільше в Африці озеро, на кордоні Кенії, Уґанди й Танзанії
Вікторія — один з найбільших островів світу (9-й за площею). Належить Канаді і входить до Канадського Арктичного архіпелагу
Вікторія (богиня)
Вікторія (королева Великобританії)
Вікторія (Британська Колумбія)
Вікторія (Сейшельські острови)
Вікторія — село, Полтавська область, Пирятинський район
Вікторія — селище, Донецька область, Шахтарська міськрада
http://uk.wikipedia.org/wiki/Вікторія

Цитата

Королева Виктория — королева Великобритании.
Виктория — королевская принцесса Великобритании и императрица Германии, старшая дочь предыдущей, мать Вильгельма II.
Августа Виктория — императрица Германии, жена Вильгельма II.
Виктория — наследница шведского престола, дочь короля Карла XVI Густава.
Селез, Виктория — одна из главных героинь аниме Hellsing.
Виктория — богиня победы древнеримского пантеона.
12 Виктория — астероид, орбита которого находится между Марсом и Юпитером.
Виктория — водное растение с большими плавающими листьями.
Виктория — широкораспространённый сорт садовой земляники, ошибочно называемой иногда клубникой.
Водопад Виктория — знаменитый водопад в Африке.
Озеро Виктория — крупнейшее озеро Африки.
Виктория — река в Австралии.
Виктория — штат Австралии.
Виктория — город в Камеруне.
Виктория — город в Канаде.
Виктория — город на Сейшельских островах.
Остров Виктория — остров в составе Канадского Арктического архипелага, принадлежит Канаде.
Остров Виктория — остров в Арктике, юго-западнее Земли Франца Иосифа, принадлежит России.
Бухта Виктория в Гонконге.
Пик Виктория в Гонконге.
Виктория-Сити — исторический центр Гонконга.
«Виктория» — корабль, на котором было осуществлено первое кругосветное путешествие в истории.
«Виктория» — российская торговая сеть.
«Виктория» (англ. Victoria) — компьютерная программа для диагностики жёстких дисков.
Виктория — компьютерная игра, разработчиком которой является «Paradox Interactive».
http://ru.wikipedia.org/wiki/Виктория
  • 0

#96 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • 981 повідомлень
  • Місто:Sadistic Village of Remarkable Misfortune
  • Т-Гуморист 2012

Відправлено 16.11.2008 – 13:23

Цитата

МАКСИМ

Ім'я походить від латинського слова "максимус", що означає "найбільший".

У дитинстві Максим не приносить батькам і вчителям ніяких турбот. Він добре вчиться, у нього нормальні відносини з однолітками. Читає різні книги, і в нього розвивається багата уява. Із задоволенням ходить у театр на дитячі спектаклі. У дорослого Максима може не все ладитися.

Йому не вистачає вольових якостей, упевненості в собі, завзятості й напористості. Він позбавлений "пробивних" здатностей і до того ж має звичку у всьому сумніватися. Але незважаючи на ці недоліки, Максим відкритий до спілкування людина. Він доброзичливий, завжди готовий надати допомогу.

Намагаючись побачити в людині тільки гарне, Максим погано відрізняє гарних людей від поганих. Не ставить перед собою мети зробити кар'єру, але, захопившись якою-небудь справою, може домогтися значних результатів.

Як у воду дивляться :ggggg:

Повідомлення відредагував Demoman: 16.11.2008 – 13:24

• 0

#97 Котенятко-бісенятко

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень
  • Місто:Lwow по-польськи!!!!!!!

Відправлено 19.11.2008 – 17:21

а що означає ім"я "Зоряна" я так і ненайшла
  • 0

#98 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2478 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 19.11.2008 – 17:29

Павлина (а точніше: Paulina) - жінка, що належить Павлу; а також: дрібна, мала.

/А всі думають, що нік взявся від "павича" російською.../
  • 0

#99 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1575 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 20.11.2008 – 00:16

Оксана
Кажуть, від грецького "ксеніа" - "гостинність".
Але то фігня! насправді від "ксенос" - "чужий, чужорідний".
  • 0

#100 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 11.05.2009 – 12:53

Тарас

Старогрецького походження, означає: неспокійний, бунтар, баламут.

Ім'я Тарас із старогрецького переводиться як "неспокійний", такий, що "хвилює". Покровитель імені - святитель Тарасий, патріарх Константинопольський. На прохання святою князя Володимира він прибув з Константинополя на Русь, щоб хрестити народ київський. Тарасий старанно проповідував віру Хрістову і в інших областях Русі. Тарас відрізняється особливою упертістю, непосидючі, допитливі.

Неблагополучним може опинитися одруження з Дариною, Оленою, Зінаїдой, Клавдією, Неллі, Юлією, Мартою.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних