Перейти до вмісту

що означає твоє ім"я?

Повідомлень в темі: 147

#41 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 13.10.2007 – 22:33

Перегляд дописуTopper (13.10.2007 22:55) писав:

Вертипузо, богом дана, тож очевидно :blink: :blink:
Ой та що ж ти не скажеш? :blink:
  • 0

#42 Varenuk

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 17.10.2007 – 20:03

у мене є програмка,де є пояснення любого імені і навіть деяких фамілй.
Олександр означає--(греч.)
муж, мужественный,
защитник людей
Я такий :cool1: :prapor3:
  • 0

#43 cu100

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 213 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:шойно з грядки

Відправлено 19.10.2007 – 20:58

дуже легко МИРОСЛАВ

Цитата

Анжеліка, походить від Ангеліна - що у перекладі з грец. - ангельська,ще "вестница".

дійсно ангельська
  • 0

#44 зеленоока

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 19:20

Наталія - РІДНА,ПРИРОДНЯ
  • 0

#45 metamoreFoZza

антіБлондінка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Місто:сьомої тучки

Відправлено 06.12.2007 – 19:24

Маринка - морська :8: :)
  • 0

#46 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 07.12.2007 – 10:41

Мдя,ну чого у всіх такі гарні значення?? У мене як незнати що-кучерява! Я взагалі ніколи в житті кучерявою не була) Хіба що коли накручусь чи косички заплету.І до чого тут кучерява?..Дру ге значення-та що належить Юлію(тіпа Юлій) (ще краще,той дябчик уже вмер давно,а я йому ще належу,нуну..) (Юля)
  • 0

#47 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 07.12.2007 – 17:26

Перегляд дописуВертипузо (13.10.2007 18:50) писав:

хм... цікаво, а що може означати ім"я Богдана....
Богдана - слов`янське ім`я що означає "Богом дана". Висновки робіть самі :8:

Сергій
Ім`я походить від римського родового імені Сергиус, що означає "високий, вельмишановний". У дитинстві Сергій - слабкий і хворобливий хлопчик, що доставляє своїм батькам багато турбот. З віком він стає більше міцним, починає займатися спортом. У його характері усе сильніше проявляються мужні риси. Сергій віддає перевагу енергійним діям сентиментальним емоціям, але в нього також зберігається здатність і до співпереживання. У роботі Сергій проявляє сумлінність, обов`язковість, завжди виконує свої обіцянки і йому не треба двічі нагадувати про щось. Своя думка про навколишнім воліє тримати при собі. Серед захоплень на першому місці музика й кіно. Бере участь у художній самодіяльності. Сергії часто стають акторами, композиторами, художниками. З рідними й близькими Сергій покладливий і згідливий, турботливий у відносинах зі своїми родителями. Намагається поводитися так, щоб випадково не нанести образу навколишнім. Зі своїми проблемами Сергій справляється поодинці, не присвячуючи навколишніх у свої щиросердечні переживання. Сергія залучають спокійні й ласкаві жінки. Дуже охоче бере участь у господарських справах по будинку. Майстер на всі руки. Лідерство в родині готовий поступитися дружині, але у важливих питаннях готовий відстоювати свою точку зору. Серед друзів любить розповідати анекдоти. П`яніє повільно.

По ідеї - все вірно, от тільки анекдоти не люблю розповідати і не майстер на всі руки)))
  • 0

#48 N@TO

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 07.12.2007 – 17:51

Тарас
Давньогрецького походження, означає: неспокійний, бунтар, баламут. Тарас у дитинстві рухливий і впертий. Він завжди надійде по-своєму, так що краще не витрачати часу на роз`яснення й наставляння - мовчачи вислухає, може навіть згідно кивнути головою, але вперто буде рухатися до поставленої мети. Серед Тарасов зустрічається багато розумних і талановитих людей, однак їм не завжди вистачає активності, щоб реалізувати свої здатності. Лякаючись потенційних труднощів, вони неохоче беруться за нові справи. У Тараса багато ідей, з якими він ділиться з навколишніми, оскільки сам втілити в життя їх не може. У нього недостатньо розвинене честолюбство, і це теж перешкоджає практичним успіхам. Близьких друзів у Тараса небагато, він більше занурений у мир власних переживань, чим у події навколишнього світу, але якщо людина йому дуже потрібний, вона знайде можливість із ним близько познайомитися, однак робить це як би з небажанням. Тарас небагатослівний, вільний час любить проводити в телевізора, за читанням книг. Тарасу потрібна дружина, що могла б відшкодувати його природну недостачу ініціативи й працьовитості. Він, можна сказати, розцвіте як сім`янин, якщо дружина виявиться практичною жінкою й візьме на себе більшу частину турбот по господарству. Тарас же в такому випадку повністю займеться зароблянням грошей, а його участь у домашніх справах буде зводитися головним чином до контролю за витратами дружини. При цьому може проявляти дріб`язковість і скнарість. Часто жениться на розведених жінках, діти від першого шлюбу не зупиняють його. П`є небагато. Ім`я Тарас із давньогрецького переводиться як "неспокійний", "хвилюючий". Заступник імені - святитель Тарасий, патріарх Константинопольський. На прохання святою князя Володимира він прибув з Константинополя на Русь, щоб хрестити народ київський. Тарасий ретельно проповідував віру Христову й в інших областях Русі. Тарасы відрізняються особливою впертістю, непосидючі, допитливі. Людям, які носять це ім`я} не вистачає самостійності, твердості, ініціативності, через що вони часто попадають під чужий вплив. Тарас не терпить заперечень і підвищеного тону. Він не дуже комунікабельний, важко сходиться з новими людьми, не любить, більших, гучних застіль. Не підходять: Дарья, Олена, Зінаїда, Клавдія, Нелля, Юлія, Марта. Поздоровляємо Тараса з іменинами! Бажаємо йому, щоб його "бунтарський" характер не доставляв особливого занепокоєння ні йому самому, ні навколишнім! Бажаємо йому ні при яких умовах не губити цілковитого самовладання, до всіх життєвих безладь і проблем ставитися з гумором! Будьте терпимее до недоліків інших людей, а самі прагнете стати краще, добріше, шляхетніше. Бажаємо, щоб доля нарешті-те посміхнулася й принесла удачу в справах професійних, розуміння й взаємоповага в особистому житті, благополуччя й спокій у родину. Нехай віра, надія й любов завжди присутні в житті, опромінюючи її світлом прекрасних змін і наповнюючи глибинним змістом!

дуже подібне до мене :8:
  • 0

#49 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 11.12.2007 – 19:51

Перегляд дописуКрихітка на 1000000 гривень (7.12.2007 11:41) писав:

Мдя,ну чого у всіх такі гарні значення?? У мене як незнати що-кучерява! Я взагалі ніколи в житті кучерявою не була) Хіба що коли накручусь чи косички заплету.І до чого тут кучерява?..Дру ге значення-та що належить Юлію(тіпа Юлій) (ще краще,той дябчик уже вмер давно,а я йому ще належу,нуну..) (Юля)
Ти шо ,ку-ку? :prapor3: Вибач, звичайно ,але я своє ім"я дуже і дуже люблю!!!Кучерява, ну і шо? Це просто походження імені ,а загалом ім"я дуже гарне, світле, виникає асоціація з юлою :unsure: Ото така я заводна і є)) І не та, що належить Юлію, а належна до роду Юліїв. НУ я як Юлія Цезар- декілька справ одночасно- не проблема :angry12: Особливо на парах і коли треба готуватись до них :wub:
  • 0

#50 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 12.12.2007 – 19:51

Перегляд дописуrainy (11.12.2007 18:51) писав:

Ти шо ,ку-ку? ;) Вибач, звичайно ,але я своє ім"я дуже і дуже люблю!!!Кучерява, ну і шо? Це просто походження імені ,а загалом ім"я дуже гарне, світле, виникає асоціація з юлою :D Ото така я заводна і є)) І не та, що належить Юлію, а належна до роду Юліїв. НУ я як Юлія Цезар- декілька справ одночасно- не проблема ;) Особливо на парах і коли треба готуватись до них :D
Я не шо,і тим більше не ку-ку,я і не сказала,що не люблю своє ім"я,а написала що незадоволена його значенням,а це вже моя особиста думка
  • 0

#51 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 17.12.2007 – 02:15

Андрій - походить від грецького слова андр, андрос, тобто: людина, чоловік, або від давньогрецького андрейос - мужній.
  • 0

#52 young

Генеральний писар

• Користувачі
  • 558 повідомлень
  • Місто:рочка**

Відправлено 17.12.2007 – 22:09

Моє ім'я Олексій з давньогрецької означає "захисник"..
  • 0

#53 young

Генеральний писар

• Користувачі
  • 558 повідомлень
  • Місто:рочка**

Відправлено 17.12.2007 – 22:10

Моє ім'я Олексій з давньогрецької означає "захисник"..

Сорі за мультипост)
Теревені глюкнули і я заплугував))

Повідомлення відредагував young: 17.12.2007 – 22:14

• 0

#54 Legenda

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.12.2007 – 19:02

Ольга - свята:yes:

А я й правда така є :cool1:
  • 0

#55 Хельга Полянська

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.12.2007 – 21:32

[size=1]

Жодної Олі ще не було, тож і я трошки розповім і про своє ймення)
Ім`я запозичене зі скандинавських мов, походить від імені Хельга, що означає "свята". Як думаю всі вже здогадались, таке походження мені дуже і дуже подобається...)))
може навіть в паспорті змінити?) Хельга Олександрівна)) ггг))

[/size]

Повідомлення відредагував Хельга Полянська: 21.12.2007 – 21:40

• 0

#56 Сяна

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:Львів-Золочів

Відправлено 21.12.2007 – 22:32

Сяна....нема такого, хіба тільки племінник так каже, і домашні всі - перефразували Оксана на ОкСяна, а потім і на Сяна...але мені подобається. Оксана - гостя, чужоземка. Всі ми гості на цій Землі, так шо значення повністю влаштовує.
  • 0

#57 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 21.12.2007 – 23:39

Яна

Цитата

От древнееврейского — «милость Божья»
В детстве упряма, может в любой момент устроить истерику, требуя купить ей что-то, не слышит никаких объяснений. Любит похвастаться перед сверстниками модным платьицем, породистым щенком, дорогой игрушкой. Несколько высокомерна. В школе учится средне, с трудом просыпается по утрам, долго одевается. Рано влюбляется, но старается не показать своего чувства, держится недоступно.
Яна — любимица отца, она избалована его вниманием и в будущем муже пытается увидеть такое же поклонение. Ее поведение — это поведение маленькой капризной девочки, за которой нужно постоянно ухаживать и потакать всем ее прихотям. Редкий муж выдержит такое, тем более, если он ревнив.
Яна обожает мужское общество, прекрасно разбирается в психологии мужчин, манипулирует ими, можно сказать, одним движением бровей. Характерные для нее театральность, манерность, эмоциональность позволяют почти всегда добиваться своего — как в отношениях с мужчинами, так и во всем другом. Не жалеет денег на наряды и косметику, привлекательна. В необходимых случаях становится обаятельной, мягкой, доброжелательной, что сразу располагает к ней людей. Со свекровью нередко не уживается — та не испытывает большого удовольствия от того, что сын находится под каблуком у невестки и терпит ее капризы. Ребенка Яна обычно заводит одного, очень любит и балует его. Ревнива. Муж, несмотря на несомненные сложности Яниного характера, семейной жизнью, как правило, доволен.

Сексуальность имени Яна

Яна чрезвычайно эротична и безудержно стремится к чувственному наслаждению. Однако ей кажется, что ее вожделение — это слабость, которую видит мужчина, а ей не хочется признаваться ему ни в каких слабостях. Она тратит много усилий, чтобы выглядеть сильной и самостоятельной.
Ей нравится манипулировать мужчинами, иногда она пытается разыгрывать роль матери по отношению к ним — Яне вообще присущи театральность, некоторая манерность. Но она легко возбудима, страсть может буквально захлестывать ее, и, пытаясь скрыть ее, она начинает изображать маленькую невинную девочку, которой овладевает невоздержанный мужчина. От такого притворства она испытывает особое эротическое удовольствие.
После близости она попытается не встречаться больше с партнером, а если это невозможно, становится с ним капризной и раздражительной. Но если ей попадается тактичный и терпеливый мужчина, способный позаботиться о полном удовлетворении ее желаний, оба получают от близости большое наслаждение.
«Зимняя» Яна любит мужское общество, обожает атмосферу восторженности, поклонения, если положит глаз на мужчину — добьется своего. Ей сложно угодить, она требует долгих ухаживаний, комплиментов, объяснений в любви, прежде чем согласиться на интимную близость. В сексе изобретательна.
Яна ревнива, подозрительна, получив доказательства неверности мужа, разводиться не будет, но нрав свой ему покажет. Мужа любит держать в руках.

Совместимость имени Яна

• Александр • Алексей • Василий • Дмитрий • Егор • Николай • Степан • Фёдор • Эдуард

Несовместимость имени Яна

• Богдан • Вадим • Денис • Игнатий • Руслан

;) :)
Ноу комментс?

Повідомлення відредагував _saljama_: 21.12.2007 – 23:40

• 0

#58 Малинка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 22.12.2007 – 13:21

Цитата

Виктория

Значение и происхождение имени: победная (лат.).
Энергетика и Карма имени: интересно, что в случае с Викторией практически не бросается в глаза ее тесная связь с мужской формой имени — Виктор. По крайней мере, на ее характере это не отражается никак. Зато здесь на первый план выходят такие качества имени, как достаточная твердость, подвижность и способность к проявлению напористости. Безусловно, все это не помешало бы и мужчине, просто у Вики это никак не связано с мужским вариантом имени, а обусловлено самим его звучанием.
Обычно с самого детства в характере Вики начинают проявляться такие черты, как своеволие, нередко граничащее с упрямством, и большая эмоциональная и двигательная активность. Нередко дело доходит до того, что родители, устав от Викиных «выбрыков», вынуждены прибегать к крайним мерам, вплоть до рукоприкладства и других карательных методов воздействия, как-то: стояние в углу, лишение сладкого и прочие воспитательные изыски. Конечно, такая работа не проходит без следа, что заставляет некоторых исследователей подозревать у Вики нерешительность. На самом деле объяснение здесь простое — чудо воспитания. Бывает, что этот след остается у Виктории на всю жизнь, и заставляет ее часто отступать, встречая на своем пути сопротивление окружающих, однако чаще всего подобный конфликт отцов и детей в подростковом возрасте вызывает у Вики горячий протест, и она становится еще более экстравагантной на зло нетерпеливым воспитателям. Таким образом она попросту самоутверждается, удовлетворяя ущемленное самолюбие.
Наиболее благоприятно, когда родители Виктории все же не прибегали к крайним мерам. В этом случае сила ее характера может найти себе прекрасное применение без всяческих перегибов. Она может стать заводилой и инициатором всевозможных мероприятий, будь то организация праздников или же какие-либо коммерческие проекты. Из нее даже может получиться хороший руководитель, однако при этом мужу бывает трудно смириться с ее главенствующей ролью в семье. Наиболее же благоприятно, когда все качества у Вики будут уравновешены, а ее активность найдет свое применение в чувстве юмора. По крайней мере, это избавит ее от множества эмоциональных срывов и конфликтов.
Секреты общения. Обычно Вике мало свойствен романтизм и излишняя поэтичность, скорее она чисто земной человек и гораздо лучше сможет вас понять, если вы будете строить свое общение с ней именно с этих позиций. Едва ли она способна разделить и одобрить ваши честолюбивые планы, если они лишены материальной подоплеки или же, если последняя отодвинута на слишком дальнюю перспективу.
Астрологическая характеристика. Знак зодиака: Стрелец. Планета: Марс. Цвета имени: синий, коричневый, стальной. Наиболее благоприятный цвет: оранжевый. Камень-талисман: янтарь.

Вот так ;)
  • 0

#59 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 28.12.2007 – 20:12

Катруся - з грецької перекладається як чиста, непорочна :D
  • 0

#60 Funt