Перейти до вмісту

що означає твоє ім"я?

Повідомлень в темі: 147

#121 Буковинка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Чернівці

Відправлено 04.06.2009 – 23:04

Божа благодать - так перекладається з давньоєврейської.
  • 0

#122 (=kapitoshka=)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 174 повідомлень
  • Місто:сельо)))))

Відправлено 05.06.2009 – 15:46

ірина -петрівна)))
ірина означає "мир, спокій"
Ірина - влюблива натура, але голови в захопленнях не втрачає, завжди прагне зберегти незалежність. До вибору чоловіка підходить ґрунтовно. Буде відданою, вірною дружиною й буде користуватися повагою чоловіка й дітей.
Має гарні здібності, і навчання не жадає від її особливих зусиль. Здатна реально підходити до оцінки навколишньої її дійсності. Любить читати фантастичні романи й детективи, захоплюється спортом. Проливати сльози, співпереживаючи героям книги, ніколи не буде, тому що почуття сентиментальності їй не властиве, навпаки, у її характері присутня жорстокість.
і т.д.

короче, як я завжди кажу, я ЖоСтОка ЛЮДиНА=)бу-га-га
  • 0

#123 Повітруля

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.06.2009 – 17:25

Давньоєврейське; ім'я 'Elastbhf' – Бог мій – клятва, Богом я клянуся.
Єлизавета - пустотлива й непосидюча дитина, не може спокійно всидіти навіть однієї хвилини. Вона всюди хоче встигнути, усе довідатися. Однокласники люблять її за веселий характер, вірну дружбу. Прагне відвідувати всі гуртки рукоділля, які тільки можливі.
Їй здається, що люди ставляться до неї гірше, ніж вона того заслуговує, тому, намагаючись самоствердитися, робить іноді екстравагантні вчинки. У жіночому товаристві намагається стати лідером, але із друзями й близькими м'яка й чуйна.
Єлизавета, як правило, приваблива. У неї гарна інтуїція, вона здатна швидко зрозуміти психологію людини й знайти потрібну форму спілкування з нею. У родині вона найбільше прагне до миру й спокою. Спокійно переносить візити численних друзів і родичів. Уміло займається домашнім господарством.
Завжди готова задовольнити будь-який кулінарний каприз свого чоловіка.Своїй роботі надає другорядного значення, на першому місці в неї родина й будинок. У перші роки сімейного життя відносини із чоловіком можуть бути трохи напруженими, але згодом всі труднощі зникають.

Підходять для шлюбу: Олександр, Іван, Михайло, Едуард.

Менш підходять: Валентин, Микола, Олег, Станіслав.

Іменини:
7 травня;18 липня;18 вересня; 4 листопада
  • 0

#124 Гість_Anatoliy Tymoshchuk_*

• Гості

Відправлено 25.07.2009 – 10:19

Анатолій — грецького походження, anatole – схід, в перекладі означає «східний», «ранковий», «ясний».
  • 0

#125 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 25.07.2009 – 13:11

Перегляд дописуUlyanka (23.09.2007 13:39) писав:

якось я копалась у тлумаченні мого імені, остаточного висновку не дійшла.. в перекладі з римської чи то грецької(з якої мови точно не памятаю) воно значить-щастя, а в перекладі з чогось слов"янського -юліанський календар(чи щось таке), тобто що ж таке моє імя- не знаю....

А не замислювались, що саме поняття ім"я означає?

Це "Я" "ім", комусь, але не мені. Це моя частка, яку ми видаємо у загальне використання.
Вслуховуйтесь у свою мову, там багато відповідей, які нам передали пращури і відрізняйте, що є наше, а що грецьке.
  • 0

#126 Лія

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 25.07.2009 – 14:11

Лія(з давньоєврейської) - антилопа.
  • 0

#127 Файна цьотка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 166 повідомлень
  • Місто:Лемберг

Відправлено 25.07.2009 – 15:40

Хтось тут вже казав, що Ірина означає "мир", "спокій", "тиша". Від себе додам: це просто затишшя перед бурею ;)
  • 0

#128 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 26.07.2009 – 16:31

Като́д (грец. χάθοδος (рос. катод, англ. cathode, лат. Kathode f, нім. Katode f) — повернення, хід вниз) —

1. електрод, що з'єднаний із негативним полюсом джерела постійного струму,

2. Негативний полюс гальванічного елемента або батареї.

3. Електрод приладу, з'єднаний з негативним полюсом джерела електричного струму.

4. Негативний електрод електричної дуги.

від себе скажу, нєгатівний елємент на теревенях, хоча зразу і непомітно
  • 0

#129 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.07.2009 – 15:21

Воскресіння
  • 0

#130 Гість_martinka_*

• Гості

Відправлено 28.07.2009 – 16:16

походить зі староарамейської мови, означає: владичиця, наставниця. Російський варіант імені: Марфа.

З дитинства Марта наполеглива, уперта і емоційна. Це приваблива жінка, що розташовує до себе. Вона рішуча, упевнена в собі, ніколи не втрачає цілковитого самовладання навіть в найскладніших ситуаціях. З розвиненим відчуттям власної гідності, образу пам'ятає довго і першим не зробить кроку до примирення. Марта любить бувати в суспільстві, любить і уміє красиво одягатися і звернути на себе увагу чоловіків.
Вони прагматичніші і обережніші ніколи не зроблять необдуманного кроку.
  • 0

#131 Душа

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень

Відправлено 29.07.2009 – 15:03

а в мене дуже скромно - золота))
  • 0

#132 Torry

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Димер

Відправлено 08.10.2009 – 20:35

Вікторія-в перекладі з латинського означає "перемога".
  • 0

#133 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 21:15

КАТЕРИНА - "чистий, непорочний".
  • 0

#134 Psihopadka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Місто:дурдому

Відправлено 08.10.2009 – 21:28

Ірина – згідно східнослов'янській міфології ім'я означає: та, що присвячена Ірію (раю) – країні, куди відлітають птахи і душі предків
  • 0

#135 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 22:12

воно означає шо я володію миром, бреше
  • 0

#136 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 09.10.2009 – 00:58

Цитата

Що означає ім'я МАКСИМ

Ім'я походить від латинського слова "максимус", що означає "найбільший".

У дитинстві Максим не приносить батькам і вчителям ніяких турбот. Він добре вчиться, у нього нормальні відносини з однолітками. Читає різні книги, і в нього розвивається багата уява. Із задоволенням ходить у театр на дитячі спектаклі. У дорослого Максима може не все ладитися.

Йому не вистачає вольових якостей, упевненості в собі, завзятості й напористості. Він позбавлений "пробивних" здатностей і до того ж має звичку у всьому сумніватися. Але незважаючи на ці недоліки, Максим відкритий до спілкування людина. Він доброзичливий, завжди готовий надати допомогу.

Намагаючись побачити в людині тільки гарне, Максим погано відрізняє гарних людей від поганих. Не ставить перед собою мети зробити кар'єру, але, захопившись якою-небудь справою, може домогтися значних результатів.

Максими успішно працюють будівельниками. ковалями, фотокореспондентами, учителями. Можуть бути політиками.

Максим рано починає звертати увагу на дівчат. До вступу в шлюб уже має великий досвід спілкування з жінками. Терплячий і не буде квапити дружину, коли вона надовго затримається перед дзеркалом. Здатний перенести й нервовий зрив у дружини, викликаний неприємностями на роботі. Але терпінням його не слід зловживати - воно не безмежне.

Любить спілкуватися з дітьми. Охоче водить їх у дитячий садок і на прогулянки, читає їм казки й допомагає робити уроки. З батьками дружини відносини складаються благополучно. У шлюбі вірний.

Підходять для шлюбу: Віолета, Зінаїда, Лідія, Маргарита, Ніна, Раїса, Світлана.

Менш підходять: Антоніна, Любов, Ольга, Юлія.

Іменини:
29 січня; 2 лютого; 23 квітня; 11 травня; 26 серпня; 24 листопада

В основному як про мене написали =))) ггг Єдине шо іменини не співпадають))
  • 0

#137 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 09.10.2009 – 09:16

ГАННА - "благодать".
  • 0

#138 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 09.10.2009 – 09:22

Перегляд дописударинка (8.10.2009 22:15) писав:

КАТЕРИНА - "чистий, непорочний".

Перегляд дописударинка (9.10.2009 10:16) писав:

ГАННА - "благодать".

Ви ж блін оприділіцця вже
  • 0

#139 Natali93

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.10.2009 – 13:20

НАТАЛЯ

У цьому імені за зовнішньою м'якістю ховається бурхливий темперамент. І ці якості виявляться в характері Наталії різною мірою залежно від виховання і умов життя.

Вона оптимістична, активна, дуже діяльна, постійно норовить втрутитися у все, іноді навіть не в свою справу. У неї веселий і контактний характер, вона все встигає, дуже любить компанії, гуляння і базікання.

Багато часу і сил приділяє своїй зовнішності, для неї дуже важливо, яке враження вона справляє на тих, що оточують. Якщо почує похвалу в свою адресу, подвоює зусилля. Критики не терпить, сильно ображається. Одним словом, самолюбність Наталії — це її хворе місце. З віком ця якість може серйозно ускладнювати спілкування з нею, тому що важко спілкуватися з людиною, яка непередбачувано реагує на цілком нешкідливі зауваження і жарти. Буває, що вона демонструє свою незалежність. Проте у будь-якому випадку її реакція на критику і зауваження видає напругу зайве самолюбної людини. Така ранима може відчутно затьмарити життя.

Так, звичайно, у Наталки буде немало труднощів і на роботі, і в сімейному житті. А у кого їх не буває?

Але якщо вона навчиться не приймати, що називається, близько до серця все, що їй говорять, вона може позбавитися від зайвої хворобливості самолюбності. Може, тоді вона побачить, що поганих людей навколо не так багато, як їй здавалося?

Щоб в браку були менше проблем, чоловікові Наталії слід навчитися не прискіпуватися до неї по дурницях.

У сімейному житті вона чудова господиня, уміє створити затишок, а природна життєрадісність робить її будинок бажаним для друзів і близьких. Наталія щедро обдарована різними талантами. Якщо вона зможе направити свою кипучу енергію в якесь одне конструктивне русло, то зможе добитися в житті дуже багато чого.

Кар'єру може зробити практично в будь-якій сфері. Серед жінок, що носять ім'я Наталія, можна зустріти процвітаючу бізнесвумен, актрису, літератора, архітектора, музиканта або менеджера.

Вдалим буде ШЛЮБ з Анатолієм, Миколою, Павлом, Віталієм, Леонідом, Сергієм, Степаном, Андрієм, Валентином, Федором.

шлюб з Олегом, Юрієм, Максимом, Тарасом, Глібом, Аркадієм, Микитою, Дмитром, Володимиром, Вадимом або Григорієм, швидше за все, буде невдалим.
  • 0

#140 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 09.10.2009 – 14:05

Дмитро - від грецької богині родючості Деметри.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних