Перейти до вмісту

що означає твоє ім"я?

Повідомлень в темі: 147

#101 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 11.05.2009 – 12:59

отаке найшов...
Що означає ім'я МИХАЙЛО

Ім'я походить від давньоєврейського імені Мікаель, що означає "рівний, подібний до Бога".

Із хлопчиком Михайлом у вчителів і батьків проблем, як правило, не буває. Він намагається все робити добре й вчасно. Може брати участь у спортивних іграх разом зі своїми друзями й співати в дитячому хорі.

Михайлові властивий логічний склад розуму. У незнайомій обстановці орієнтується швидко. Болісно сприймає критичні зауваження. Він може одержати будь-яку спеціальність: учителя, юриста, токаря, водія. З Михаилов виходять гарні керівники найвищого рівня. Вдається їм кар'єра й на військовій службі. Михайло легкий у спілкуванні, незлопам'ятний. Любить возитися з кішками й собаками. Із задоволенням проведе час на садовій ділянці.

У жінці Михайла приваблює м'якість і відхідливість. Дуже добрий у відносинах з дітьми, не може ні в чому їм відмовити, балує дорогими іграшками, приділяє весь свій вільний час. З увагою ставиться до батьків, доглядає за ними, капризи старих його не дратують. П'є мало. За столом поводиться вільно. багато жартує, любить співати пісні. Сп'янівши, стає сентиментальним.

Підходять для шлюбу: Олександра, Варвара, Віра, Діна, Дина, Олена, Клара, Лідія, Марина, Ніна, Раїса, Римма, Тамара, Ельвіра.

Менш підходять: Оксана, Ольга, Софія.

чогось мене то не пра... пошукаю ще.....
  • 0

#102 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 11.05.2009 – 14:25

Денис - це ще з давньої Греції і щось пов'язане з вином. Далі не пам'ятаю.
  • 0

#103 Сакура

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано - Франківськ

Відправлено 11.05.2009 – 15:27

Тетяна

Ім`я по одній з версій має давньогрецьке походження й означає "упорядниця, засновниця". Тетяна - емоційна дитина, уміє постояти за себе, практична й принципова. Але принципи її багато в чому залежать від настрою. Серед ровесників намагається бути лідером. Важко переносить одноманітність і тому прагне відвідувати спортивні секції, хореографічний кружок, курси рукоділля.
  • 0

#104 Гайка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень
  • Місто:Артемівськ

Відправлено 11.05.2009 – 17:28

Гаяне.
Не знаходжу однакових визначень, але частіше Земля чи Донька. От.
  • 0

#105 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 633 повідомлень
  • Місто:ануда

Відправлено 11.05.2009 – 18:43

плачу:
- Имидж Александры — деловая женщина
- Одна из опасных черт характера Александры — стремление превратить в рабов всех вокруг
- Родственники держатся как могут
- Может быть директором школы
- Сашенька — удивительный коктейль
- с возрастом могут появиться отклонения: бессонница, нарушение менструального цикла
- Имя Александра подходит к отчествам: Адамовна, Юлиевна, Оскаровна, Наумовна, Мироновна
- бросаются в объятия первым встречным
- хочется сравнить с изувеченной китайской ножкой
  • 0

#106 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 11.05.2009 – 18:50

знаю шо ім'я Вадим - загадка для всіх, є кілька припущень але вони ймовірно не точні.
  • 0

#107 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.05.2009 – 19:48

Моє в іспанській значить КОРОЛЕВА.
  • 0

#108 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 12.05.2009 – 12:03

Перегляд дописуMiguel (11.05.2009 13:59) писав:

...й співати в дитячому хорі.
І як з хором? Вийшло?

П'є мало.
Тебе неправильно батьки назвали...

Підходять для шлюбу: Олександра, Варвара, Віра, Діна, Дина, Олена, Клара, Лідія, Марина, Ніна, Раїса, Римма, Тамара, Ельвіра.

Та ти шо... Я вже зайнята:D

А от про мене...
Що означає ім'я МАРИНА
Ім'я походить від латинського слова "марінус" - морський.

Марина - це знаюча собі ціну людина, а якщо вона гарна, те ця самооцінка може бути завищеною. Здатна підкорити свої емоції розуму, тому всі вчинки робить холодно й обдумано. Марина з раннього дитинства стає об'єктом поклоніння. У школі хлопчиська постійно обертають на неї увагу, намагаються подружитися з нею, призначають побачення.

З віком Марина стає ще більш чарівною. Чоловіки беззахисні перед її таємничими чарами. Шукає в шлюбі спокою й матеріально забезпеченого життя. Чоловікові доведеться постійно приділяти багато уваги Марині, їй потрібно замилування нею, компліменти, квіти.

Якщо такі знаки уваги будуть відсутні, то може з'явитися напруженість у шлюбних відносинах. Марина не прощає зрад чоловіка, готова піти навіть на повний розрив шлюбу. На кухні здатна продемонструвати чудеса кулінарного мистецтва й уразити будь-яких гостей вишуканістю приготовлених страв.
  • 0

#109 Гість_Хрося_*

• Гості

Відправлено 12.05.2009 – 20:54

"Имя Татьяна (стар. Татиана) происходит от латинского "Татиус" - имени сабинского царя. Сабины - италийские племена, часть которых жила на холмах Рима. По другой версии, имя Татьяна древнегреческого происхождения, от слова "татто" - устанавливать, определять.
Имя означает устроительница, учредительница, повелительница, устанавливающая, поставленная, назначенная. " отакої!
  • 0

#110 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 13.05.2009 – 08:34

Перегляд дописуМалюсінька (12.05.2009 13:03) писав:

І як з хором? Вийшло?
О соля міоооо!!!! Нєа, не вийшло... ;)

Тебе неправильно батьки назвали...
правильно-правильно... мало - зато часто. :rolleyes:

Та ти шо... Я вже зайнята:rolleyes:
"Нет задач невыполнимых - есть десантные войска!!!"

Здатна підкорити свої емоції розуму, тому всі вчинки робить холодно й обдумано.
ото точно...

На кухні здатна продемонструвати чудеса кулінарного мистецтва й уразити будь-яких гостей вишуканістю приготовлених страв.
ВИМАГАЮ ПРАКТИЧНОЇ ДЕМОНСТРІЦІЇ З ДЕГУСТАЦІЄЮ!!!!!!! :D :) ;)
  • 0

#111 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 13.05.2009 – 08:58

отаке найшов...
Що означає ім'я МИХАЙЛО

Ім'я походить від давньоєврейського імені Мікаель, що означає "рівний, подібний до Бога".

Із хлопчиком Михайлом у вчителів і батьків проблем, як правило, не буває. Він намагається все робити добре й вчасно. Може брати участь у спортивних іграх разом зі своїми друзями й співати в дитячому хорі.

Михайлові властивий логічний склад розуму. У незнайомій обстановці орієнтується швидко. Болісно сприймає критичні зауваження. Він може одержати будь-яку спеціальність: учителя, юриста, токаря, водія. З Михаилов виходять гарні керівники найвищого рівня. Вдається їм кар'єра й на військовій службі. Михайло легкий у спілкуванні, незлопам'ятний. Любить возитися з кішками й собаками. Із задоволенням проведе час на садовій ділянці.

У жінці Михайла приваблює м'якість і відхідливість. Дуже добрий у відносинах з дітьми, не може ні в чому їм відмовити, балує дорогими іграшками, приділяє весь свій вільний час. З увагою ставиться до батьків, доглядає за ними, капризи старих його не дратують. П'є мало. За столом поводиться вільно. багато жартує, любить співати пісні. Сп'янівши, стає сентиментальним.

чогось мене то не пра... пошукаю ще.....
ого скільки корисної інфи:D занотувала собі
  • 0

#112 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.05.2009 – 15:01

Антон- має римське походження,означає- той,що вступає в бій))))
  • 0

#113 НЕЗАБУТКА:)

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень
  • Місто:м.Івано-Франківськ

Відправлено 30.05.2009 – 22:28

..........................Христина........................
Греческое имя, означает «посвященная Христу, «христианка». Кристина внешне очень похожа на отца, но характер у неё материнский: она так же, как мать, подвижна, сообразительна, порой непредсказуема, обладает прекрасной памятью. Это жизнелюбивая женщина, которая ничего не делает наспех, не впадает в панику. Она прочно стоит на земле и не тратит времени на строительство воздушных замков. Кристина не обладает мгновенной реакцией, ей обычно требуется некоторое время, чтобы принять решение. Производя впечатление застенчивой, даже робкой, на самом деле Кристина просто наблюдает, слушает и все запоминает. В обществе эти женщины достаточно быстро сходятся с незнакомыми людьми, но предпочитают нескольких избранных друзей. Они быстро влюбляются и столь же быстро разочаровываются. Такие женщины чувствуют постоянную потребность в нежности и любви с соответствующими внешними проявлениями. В их внутренний мир проникнуть трудно, не всегда можно понять, о чем они думают. Однако за внешней непроницаемостью Кристин нередко скрывается бурный темперамент. Эти женщины не обойдены мужским вниманием, и мужья им попадаются ревнивые… Кристина любит, чтобы дружеские отношения выглядели красиво, не выносит беспардонных вторжений в свою жизнь. Ценит семью, но плохо уживается со свекровью. «Зимние» Кристины в браке бывают дважды, у них рождаются дочери и очень редко — сыновья. Удачнее всего складывается семейная жизнь «осенних» Кристин — они склонны не допускать открытых конфликтов и во всем уступать мужу. Этим женщинам всегда необходим кто-то, на кого можно было бы положиться, — человек, который помог бы им создать надежный и уютный семейный очаг..
  • 0

#114 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 30.05.2009 – 23:24

Наталя

Ім`я походить від латинського слова "наталис" - рідний. У дитинстві Наталя - життєрадісна дитина. Любить грати й пустувати, більша вигадниця - у відомих іграх буде намагатися придумати щось нов і цікаве, щоб було ще веселей. У шкільні роки проявляє бурхливу активність. Вона добре вчиться, прагне стати відмінницею. Устигає брати участь у всіх суспільних справах, любить чути похвалу у свою адресу. У неї добрий і веселий характер, вона рішуча й діяльна. Здатна захистити слабкого й скривдженого. Недоліком є її нетерпимість до критичних зауважень - може раптово спалахнути через сказані мимохідь декілька слів. Заміж виходить рано. Вибираючи майбутнього чоловіка, серйозних коливань не випробовує. Всі члени родини будуть почувати себе улюбленими й потрібними їй. Наталя гостинна сама й любить подорожувати. У рідкі хвилини відпочинку може захоплюватися малюванням або грою на гітарі. Наталя - самолюбна людина й похвала для неї є наймогутнішим стимулом у житті. Чоловіку необхідно частіше користуватися цією слабістю своєї дружини, і в той же час постаратися назавжди позбутися від звички робити зауваження й давати коштовні вказівки по всяких дрібницях. Це дуже дратує Наталю, вибиває її із працездатного стану. Підходять для шлюбу: Олександр, Андрій, Борис, Володимир, Олег, Юрій. Менш підходять: Владислав, Григорій, Захар, Микита, Степан.
  • 0

#115 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 01:18

2 Наталя
Наскільки співпадає з реальністю?)
  • 0

#116 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 01:25

Перегляд дописуbegemot (31.05.2009 02:18) писав:

2 Наталя
Наскільки співпадає з реальністю?)
більш-менш співпадає...правда рано заміж не вийшла ше )))
  • 0

#117 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 01:32

2 Наталя
усьому свій час :prapor3:
  • 0

#118 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 01:36

та я не спішу..дякую за переживання ))))))
  • 0

#119 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 01:53

та не питання, за хороших людей можна трохи попереживати)
  • 0

#120 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 31.05.2009 – 01:53

май нейм із Вова. Кієв із зе кепітал оф Юкрейн
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1